Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Radka

Dobrý den,dne 22.2.14 jsme byli na úžasném představení Miláček Anna. Můžeme napsat, že jsme lepší neviděli. Smáli jsme se celé představení a kapesníků na slzy od smíchu jsme měli málo. Můžeme všem doporučit. Zdravíme všechny herce a přejeme vám hodně spokojených diváků.Díky :-) RD

Dobrý den. Dostatečná zásoba kapesníků na slzy smíchu - to je dobrá rada našim divákům, Radko. Děkujeme za ni i za Vaši návštěvu. Přijďte zas, rádi Vás uvidíme. :)

Odesláno: 27.2.2014, 21:02:36

Lenka

Dobrý den, v sobotu 22.2.14 jsem navštívila Vaše divadlo s představením Miláček Anna.
Děkuji za prodloužení života na dlouhou dobu. Výborná hra, výborné herecké obsazení-smála jsem se od začátku až do konce. Dlouho jsem se takhle nepobavila. Děkuji :-) LM

Dobrý den, Lenko. "Anča", jak důvěrně říkáme inscenaci Miláček Anna, u diváků opravdu boduje. Děkujeme za Vaše slova a máme doporučení: přijďte otestovat i další představení z repertoáru Divadla Palace. Jestli platí to, co jste napsala, jsme přesvědčeni, že po shlédnutí alespoň některých z nich budete nesmrtelná :)

Odesláno: 27.2.2014, 10:32:49

Markéta

Dobrý den,
představení Miluji Tě,ale... je úžasné.Všem velké díky.Opravdu nádhera-herci i hudba.Včerejší večer jsme díky vám měli přepychový.

Chtěla jsem se zeptat....
Vím,že osvětlení je veledůležité.Jenže pokud sedíte v lóži,nevidíte polovinu jeviště.Možná by stačilo posunout konzole se světly trochu níž.Nezlobte se,nejsem odborník.Jen mi přišlo líto nevidět úplně vše.
Přeji krásný den a spoustu spokojených diváků.M.L.

Dobrý den, Markéto. Nejenom Ohlasy našich diváků nám potvrzují, že rozhodnutí obnovit inscenaci Miluju tě, ale..., bylo správné. Vaše slova o přepychovém večeru jsou toho taky důkazem. A protože poptávka po našich představeních je opravdu velká a některé jsou vyprodané týdny dopředu, rozhodli jsme se dát do prodeje i tyto mírně "diskomfortní" místa, které nabízíme ve zlevněné cenové kategorii. Lóže č. 9 - 12 jsou ve II. cenové kategorii a 7 a 8 ve III. cenové kategorii. Doufáme, že po tomto vysvětlení i nadále zůstanete naší věrnou divačkou a těšíme se na Vaši příští návštěvu Divadla Palace.

Odesláno: 26.2.2014, 10:33:07

Jarmila

Dobrý den,včera jsem byla na představení Pohleď a budeš udiven a byla jsem nadšena.Už dloho jsem se tak nezasmála.Mrzelo mě,že jsem neměla kytku,kterou bych věnovala paní Hudečkové.Role jí skutečně sedla.Tak alespoň takto posílám díky .Jinak samozřejmě pochvala všem hercům.JŠ

Dobrý den, Jarmilo. Máte pravdu, Martina Hudečková je v roli Indiánky opravdu výborná. Z vašich slov bude mít určitě radost nejenom ona a všichni herci z Pohleď..., ale i celé naše divadlo. Budeme rádi, když k nám opět zavítáte.

Odesláno: 25.2.2014, 10:52:16

Jana

Dobrý den, byla jsme na představení Prachy!!! Nikdy jsme se tak nebavila jako u vás v divadle. Perfektní představení!!! Velké díky panu Vetchému :-) Jen malý dotaz, budete hrát v dubnu představení Velká zebra?

Milá Jano, budeme se snažit, aby jste se bavila vždy, když k nám zavítáte. Představení Velká zebra plánujeme na květen, přesný termín najdete na našich stránkách v rubrice Program divadla.

Odesláno: 24.2.2014, 23:59:28

Tereza

Dobrý den,
včera jsem již podruhé byla na vašem představení Milaček Anna a opět jsem odcházela nadšená se slovy, že na tohle nejlepší představení jaké jsem kdy viděla klidně půjdu ještě po třetí :) Smíchem jsem si prodloužila život zas o několik let :) Obrovská pochvala všem 5ti hercům.

Dobrý den, Terezo. Děkujeme za pochvalu a věříme, že Váš recept na dlouhý život si nenecháte jenom pro sebe, ale návštěvu našeho divadla doporučíte i svým známým a kamarádům.

Odesláno: 23.2.2014, 10:30:53
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: