Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Monika

Dobrý den, mám od vás valentýnský poukaz (2 vstupenky za cenu 1) a chtěla bych se zeptat, zda se to dá uplatnit na vstupenky všech cenových kategorií? (Tedy když si např. zaplatím jeden přístavek, tak dostanu druhý zdarma). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano uplatnit to můžete na všechny cenové kategorie =) Ovšem na představení Divadla Palace, nikoli našich hostů =) Děkuji a přeji pěkný den

Čas: 24.2.2012, 14:16:04

Jméno: P.Kuneš

Dobrý den. Děkujeme za super zážitek, kdy jsme zač.února navštívili představení Soukromý skandál a Vše o mužích. Výborní herci, zejména paní Holubová a Kr.Hádek -to byla bomba ! Jen tak dál.
Chtěl bych se Vás zeptat, zda je možné k Vám do divadla doručit písemnou gratulaci s dárkem od nás pro našeho oblíbeného herce. Má brzy kulatiny a nevíme kam jinam mu to poslat? Jde o K.Hádka. Bylo by možné, že by si to v divadle vyzvedl, až bude mít zase vystoupení ? Kdyby to šlo, udělali byste nám tím velkou radost!!
Vašemu divadlu přejeme moc úspěchů a samé pěkné a úspěšné kousky. Nejsme z Prahy, ale do D.Palace vždy rádi zajedeme. Díky.

Dobrý den, v úvodu bych jménem Divadla Palace chtěla poděkovat za pozitivní ohlas=) Pokud chcete panu K.Hádkovi zaslat gratulaci, není v tom žádný problém a my mu to s radostí předáme=) Bude to na adresu: Divadlo Palace Václavské náměstí 43, Praha 1 110 00 Současně děkuji za přání Našemu divadlu a doufám, že nás opět brzy navštívíte!

Čas: 23.2.2012, 18:38:18

Jméno: Jana Hellerová

Dobrý večer, dnes jsem byla na představení Velká zebra a moc všem hercům děkují za skvělý zážitek a doufám, že brzo zase navštívím vaše divadlo.

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaší další návštěvu! =)

Čas: 18.2.2012, 21:52:36

Jméno: Mgr. Monika Dudová

12.2.2012 V 19.00 v Ostravě- Miláček Anna,to co pětice předvedla, to bylo úžasné. Zejména děvčata měla perfektní prostor se ukázat, jedna lepší než druhá, ať už Vanda, Linda i skvělá Martina.I chlapům díky. Opravdu jsem se zasmála od srdce. Ještě jednou díky a už se dívám, kdy nás opět navštívíte, určitě s mužem vyrazíme. Monika- Hlučín

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohlase! Jsme moc rádi a budeme se opět těšit =)!

Čas: 13.2.2012, 14:29:54

Jméno: Jirka

Děkuji za svezení na Africké královně :-)
Moc milé představení.

Dobrý den, Jirko, děkujeme za pochvalu a přejeme úspěšný nový rok 2012 - třeba i ve společnosti divadla Palace!

Čas: 20.1.2012, 11:49:25

Jméno: Radka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč se v nejbližších měsících nebude hrát představení Když Harry potkal Sally? Děkuji za odpověď a přeji hodně návštěvníků.

Dobrý den, Radko, v nejbližší době se představení Když Harry potkal Sally uvádět nebude z důvodu pozastavení práv ze strany americké agentury, která se chystá natáčet nový film. Pokud by se situace změnila, určitě o tom budeme informovat na našem webu. Děkujeme za přání a doufáme, že si z našeho repertoáru i tak vyberete - například nějaké jiné představení s Jiřím Langmajerem. Přejeme vše nej do nového roku a těšíme se na viděnou.

Čas: 17.1.2012, 21:35:10