Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Natalie

Dobrý den, pořád uvádíte, že 25.9. je představení Na koho to slovo padne, a při tom je představení zrušeno....tuto informaci mám z divadla Artefakt na FB.

Dobrý den. Pořádající agentura nám zrušení akce do této chvíle neoznámila. DP

Odesláno: 31.08.2023, 06:32:39

Eva

Dobrý den,zdravím a mám spíše takový dotaz na paní Kateřinu Macháčkovou.Kdysi jsem četla její knížku Útěk z ráje a moc se mi líbila,ale bohužel ji nemůžu nikde sehnat.Děkuji předem za případnou odpověď.

Dobrý den. Asi by vám nejlépe poradila samotná paní Macháčková. Je aktivní na sociálních sítích, zkuste to. A my děkujeme za váš zájem o Divadlo PALACE. Budeme se těšit na setkání v našem hledišti.

Odesláno: 30.07.2023, 20:14:48

Kamila Myšková

Dobrý den,
děkujeme za excelentní představení 23.5.2023 Miluji tě, ale.
Dlouho jsem se tak nezasmála. Všichni byli úžasní a režie pana Procházky nezklamala.
Zdravím pana Vojtka - je boží :).
Ještě jednou díky :)

Odesláno: 25.5.2023, 08:40:55

Karla FReharova

Buď moje bejby včera v upršeném Prostějově vynikající, výborné děkuji všem za krásný večer, opravdu. Skvělá Vanda a David, mějte se..... ????

Odesláno: 17.5.2023, 10:52:38

Pavel Rajnoch

Chtěl bych vyjádřit veliké poděkování za úžasný herecký koncert v dnešním představení Miláček Anna. Všichni herci byli naprosto excelentní - neskutečný zážitek !

Odesláno: 13.5.2023, 21:44:57

Eva

Dobrý den,
navštívila jsem představení Hraběnka - dárek. Šla jsem ráda, protože se mi vaše divadlo a hry líbí. Nicméně zrovna tohle představení bych si nevybrala. Šla jsem s lehkým předsudkem, jaké to asi může být v porovnání s filmem...
Bylo to naprosto úžasné! Paní Balzerová s Davidem Novotným excelovali. ostatní zdárně sekundovali, byla jsem fakt nadšená, nadšená.
Děkujeme moc za zážitek. Díky

Odesláno: 18.2.2023, 11:10:35
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: