Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Martin

Dekuji za dnesni odpoledni predstaveni Hrabenky! Vsichni ucinkujici byli vyborni! Nadherne predstaveni plne emoci. Pokud bych mel vyzvednout nekoho, tak vedle skvele Elisky Balzerove David Novotny predvedl uzasny vykon!! Ale jak rikam, vsichni byli uzasni a doslo nekolikrat i na slzy... Stale aktualni hra a v dnesni dobe o to vic! Dekuji vsem! Martin

Odesláno: 26.11.2022, 20:31:48

Alice Forejtarová

Dnešní výkony Lindy Rybové a Hynka Čermáka v Africké královně byly odměněny nekonečným standing ovation. Nikdy jsem žádný umělecký výkon nekomentovala, ale přenos emocí na diváka byl nezapomenutelným zážitkem. Tolik lesklých očí ve frontě na šatnu, rozmazaného makeupu a vleklého opouštění divadla jsem nezažila. Zmínit ještě musím pohybující se loď, která proti statickým kulisám je bezvadný nápad. Posílám z Prachatic cenu Thálie za všechny předplatitele. Alice Forejtarová

Odesláno: 31.10.2022, 22:05:46

Radka

Dobrý den, 24.9.2022 jsem byla s manželem na představení " Prachy!". Bylo to opravdu super představení, které nás moc pobavilo. Doufám, že jej budete hrát ještě v dalším roce, půjdeme rádi ještě jednou. Děkujeme !!!

Odesláno: 23.10.2022, 14:38:34

Jana Žouželková

Pěkný den přeji!
Včera jsem byla s dcerami v Mohelnici u Olomouce na představení Velká zebra.
Jedním slovem - nádherné představení, mnoho smíchu, ale hlavně vynikající Ondra Vetchý, na kterého jsme se moc těšily!!! Ale ostatní herci byli také úžasní, J.Dulava, M.Hudečková a D.Černá,a ještě jeden p.herec,jméno nevím a Jitka Ježková, kterou mám také moc ráda, má úžasný hlas i v dabingu! Jedním slovem - zážitek. Pozdravujeme všechny herce!!! Jana, 60 let, z Litovle, Díky moc !!!

Odesláno: 12.10.2022, 12:23:50

Karel Brachtel

Dobrý den
Jsem asi kulturní barbar jelikož do divadla nechodím až do tohoto úterý kdy jsem navštívil v Olomouci představení
Velká zebra ........
Velmi jste mne pobavili díky moc skvělá hra skvělé výkony všech herců
V této době asi to nejlepší pro odreagováni co mohu doporučit všem
Těším se zase někdy příště a ještě jednou díky
Karel Brachtel

Odesláno: 08.09.2022, 15:21:22

Věra Kolaříková

Vážení,16.3.2021 jsem navštívila ve Vašem divadle představení Africká královna.Touto cestou Vám chci poděkovat za nádherný zážitek.
Kdysi jsem viděla filmové zpracování a do divadla jsem šla s očekáváním ,že se pobavím stejně dobře jako u filmu.Ovšem to co předvedli Linda Rybová a Hynek Čermák, předčilo všechna moje očekávání.Byl to jedním slovem opravdu herecký koncert.Jmenovaným chci touto cestou moc poděkovat za úžasný,strhující výkon.Opravdu jsem se výborně pobavila a těším se na další návštěvu Vašeho divadla. Přeji hodně stejně spokojených divákú.

Odesláno: 21.3.2022, 00:29:53
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: