Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Veronika

Dobrý den, strašně bych Vám chtěla poděkovat za představení Miláček Anna - bylo to to nejlepší divadelní představení, jaké jsem kdy viděla- úžasní herci, skvělé hlášky, vzájemné odbourávání se mezi herci způsobilo, že jsem se smála opravdu od začátku až do konce a bývala bych tam seděla a tleskala až do rána. Prosím, nepřestaňte tu hru hrát, za dva měsíce rodím a příští rok v zimě na to musím
vzít i zbytek rodiny a kamarádů! :-) Díky!

Milá Veroniko, snad smích a dobrá nálada, kterou naše představení vyvolalo, bude mít dobrý vliv na zdárný vývoj děťátka :) Budeme na Vás myslet a těšit se na viděnou příští rok v zimě. A ještě něco. Ty dva měsíce do porodu jsou ideální doba na návštěvu našich dalších představení. Jsme přesvědčeni, že např. Miluju tě, ale (ale nejenom to) by byla v tomto období pro vás ta správná volba. Proč? Přijďte a uvidíte sama :) Vaše Divadlo Palace

Čas: 22.12.2013, 07:55:34

Jméno: Vlaďka R.

Když jsem dnes šla na hru Miluji tě, ale ..., tak jsem měla trošku strach, že nebudu tak nadšená jako jste byli v upoutávkách na facebooku vy. Můj strach nebyl na místě, domů jsem dorazila s bolavou čelistí od smíchu. Hlasitý smích a potlesk u každé scénky byly opravdu oprávněné. Komediální schopnosti všech čtyř představitelů a především jejich pěvecké výkony mne ohromily. Hudební doprovod přímo na jevišti byl moc příjemným zpestřením. Velice milá zábava inspirovaná běžným životem. Všem vřele doporučuji návštěvu této hry. Hercům přeji k premiéře: ZLOMTE VAZ

Ať Vám to nadšení vydrží co nejdéle, Vlaďko. Děkujeme za potvrzení toho, že naše práce má smysl. Dejte o nás vědět svým kamarádům a přijďte si zpříjemnit i další sychravý podzimní večer. Budeme se na Vás těšit. Váš Palace, Vaše divadlo na dosah. PS: Nejsme nezdvořilý, ale vy, jako zkušená divadelnice, jistě víte, že za přání Zlomte vaz, se nesmí poděkovat, jinak by to přineslo smůlu. Odpovídá se "Čert Vás vem!" :)

Čas: 17.11.2013, 23:33:06

Jméno: Jana M.

Včera jsem byla na zájezdním vystoupení Tři bratři v nesnázích v Novém Městě nad Metují. Byla jsem unavená z práce a moc se mně jít nechtělo, ale veškerá únava ze mě spadla po prvních minutách představení a já se báječně bavila.Skvělá komedie plná vtipných dialogů,skvělé výkony herců. Pan Zounar se přímo překonával,na hercích bylo vidět, že i oni se skvěle baví a občasné hlášky pana Zounara často odbouraly ostatní, takže jak v hledišti, tak i na jevišti byla skvělá nálada. Vůbec nevadilo, že herci v zápalu hry rozbourali dům z kulis a jedna část spadla do hlediště k mému místu, takže mě část zástěny praštila do ruky. To mi náladu nevzala a až do konce jsem se výborně bavila. Moc děkuji za senzační večer a budu se těšit, že tento soubor opět zavítá do našeho města.

Milá Jano. Při čtení vašeho vzkazu jsme se chvílemi smáli taky a chvílemi jsme trnuli hrůzou, ale jsme rádi, že vše dopadlo dobře a že jste si představení užila. Děkujeme za pochopení, divadlo je živé umění a jak vidíte, o nečekané situace v něm není nouze. Věříme, že i přes tuto drobnou nehodu zůstanete naší věrnou divačkou.

Čas: 13.11.2013, 20:36:56

Jméno: Vlaďka R.

Děkuji za dnešní Cenu za něžnost. Jana Janěková st. i Jitka Čvančarová vytvořily opravdu živoucí postavy. Jejich matka s dcerou byly opravdové i v první půlce plné humorných hlášek i v té druhé emocionálně vypjaté. Alexej Pyško jim ve své menší roli zdatně sekundoval

Vlaďko, děkujeme za milá slova. Moc si jich vážíme a doufáme, že Divadlo Palace se stane Vašim oblíbeným divadlem. Vašim divadlem na dosah - jak zní naše motto.

Čas: 09.11.2013, 23:31:06

Jméno: Šárka L.

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z představení Opona nahoru, které hrály dámy v divadle v Děčíně. Představení bylo úžasné, všem pěti představitelkám společně s mými čtyřmi kamarádkami děkujeme za krásný páteční večer. Zároveň se chci zeptat, kde na vašich stránkách najdu informaci o výjezdech divadla mimo pražskou domovskou scénu? V loňském roce jsem tento údaj na Vašich stránkách sledovala, ale teď hledám a nemohu nalézt. Musím znovu vidět představení Miláček Anna, které jsem zhlédla před čtyřmi lety a dodnes se se sestrou smějeme, když si vzpomeneme na úžasnou milovanou Martinu Hudečkovou.
Děkuji za odpověď - Šárka L.

Šárko, my děkujeme za krásnou zprávu. Máme radost, že jsme Vám zpříjemnili páteční večer a budeme věřit, že Vám na každém představení Divadla Palace bude takhle hezky. Zůstaňte nám věrná :) V současné době pracujeme na nové podobě našich www stránek, proto na nich nenajdete vždy ty informace, které hledáte. Omlouváme se.

Čas: 08.11.2013, 23:37:27

Jméno: Alena

Dobrý den,ráda bych se připojila k Patricii a poděkovala za úžasné představení miláček Anna.Opravdu jsem se bavila jako již dlouho ne...Díky.Při této příležitosti bych se ráda zeptala,jestli se bude tato hra hrát i v lednu,ráda bych na ní koupila vstupenky a věnovala ji jako dárek k Vánocům.Díky za odpověď .

Dobrý den, Aleno. Snad Vám po včerejším představení uděláme radost i dnes tím, že Miláčka Annu budeme hrát 13. ledna 2014 a vstupenky budou v prodeji už v pondělí 11.11.2013. Děkujeme za přízeň a doufáme, že se k nám budete ráda vracet.

Čas: 07.11.2013, 13:46:27