Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Štěpánka Krejčová

Milé Divadlo Palace,právě jsem se vrátila úžasného představení Miluji tě,ale...Chtěla bysem poděkovat všem hercům a za také za to,že smíchem nám prodloužili život.Přeji všem hercům ať se jim daří na prknech co znamenají svět a vašemu divadlu přeji vždy vyprodané hlediště a spoustu spokojených diváků!S pozdravem Štěpánka Krejčová

Taková slova vždy potěší, ale taky zavazují. Děkujeme, Štěpánko a slibujeme, že se budeme snažit Vás ani příště nezklamat.

Odesláno: 10.3.2014, 23:43:08

Lenka Štětková

24.2.jsme byli s manželem na představení Miluji tě,ale... . Bylo to úžasné, chvílemi jsem smíchy brečela a přes to, že já jsem toto představení již před několika lety viděla, znova jsem z něho byla naprosto unešená. Hercům velké díky za výkony, nádherný zpěv a úžasné zpracování. :-) manželé Štětkovi z Toužimi

Zdravíme Vás, Lenko. Přečtěte si předchozí příspěvek, který nám zaslala Radka. Ta je ale nápadná shoda, asi na tom opravdu něco bude. Za Vaše slova děkujeme a budeme rádi, když k nám opět najdete cestu. Moc pozdravů do Toužimi!

Odesláno: 28.2.2014, 19:36:28

Radka

Dobrý den,dne 22.2.14 jsme byli na úžasném představení Miláček Anna. Můžeme napsat, že jsme lepší neviděli. Smáli jsme se celé představení a kapesníků na slzy od smíchu jsme měli málo. Můžeme všem doporučit. Zdravíme všechny herce a přejeme vám hodně spokojených diváků.Díky :-) RD

Dobrý den. Dostatečná zásoba kapesníků na slzy smíchu - to je dobrá rada našim divákům, Radko. Děkujeme za ni i za Vaši návštěvu. Přijďte zas, rádi Vás uvidíme. :)

Odesláno: 27.2.2014, 21:02:36

Lenka

Dobrý den, v sobotu 22.2.14 jsem navštívila Vaše divadlo s představením Miláček Anna.
Děkuji za prodloužení života na dlouhou dobu. Výborná hra, výborné herecké obsazení-smála jsem se od začátku až do konce. Dlouho jsem se takhle nepobavila. Děkuji :-) LM

Dobrý den, Lenko. "Anča", jak důvěrně říkáme inscenaci Miláček Anna, u diváků opravdu boduje. Děkujeme za Vaše slova a máme doporučení: přijďte otestovat i další představení z repertoáru Divadla Palace. Jestli platí to, co jste napsala, jsme přesvědčeni, že po shlédnutí alespoň některých z nich budete nesmrtelná :)

Odesláno: 27.2.2014, 10:32:49

Markéta

Dobrý den,
představení Miluji Tě,ale... je úžasné.Všem velké díky.Opravdu nádhera-herci i hudba.Včerejší večer jsme díky vám měli přepychový.

Chtěla jsem se zeptat....
Vím,že osvětlení je veledůležité.Jenže pokud sedíte v lóži,nevidíte polovinu jeviště.Možná by stačilo posunout konzole se světly trochu níž.Nezlobte se,nejsem odborník.Jen mi přišlo líto nevidět úplně vše.
Přeji krásný den a spoustu spokojených diváků.M.L.

Dobrý den, Markéto. Nejenom Ohlasy našich diváků nám potvrzují, že rozhodnutí obnovit inscenaci Miluju tě, ale..., bylo správné. Vaše slova o přepychovém večeru jsou toho taky důkazem. A protože poptávka po našich představeních je opravdu velká a některé jsou vyprodané týdny dopředu, rozhodli jsme se dát do prodeje i tyto mírně "diskomfortní" místa, které nabízíme ve zlevněné cenové kategorii. Lóže č. 9 - 12 jsou ve II. cenové kategorii a 7 a 8 ve III. cenové kategorii. Doufáme, že po tomto vysvětlení i nadále zůstanete naší věrnou divačkou a těšíme se na Vaši příští návštěvu Divadla Palace.

Odesláno: 26.2.2014, 10:33:07

Jarmila

Dobrý den,včera jsem byla na představení Pohleď a budeš udiven a byla jsem nadšena.Už dloho jsem se tak nezasmála.Mrzelo mě,že jsem neměla kytku,kterou bych věnovala paní Hudečkové.Role jí skutečně sedla.Tak alespoň takto posílám díky .Jinak samozřejmě pochvala všem hercům.JŠ

Dobrý den, Jarmilo. Máte pravdu, Martina Hudečková je v roli Indiánky opravdu výborná. Z vašich slov bude mít určitě radost nejenom ona a všichni herci z Pohleď..., ale i celé naše divadlo. Budeme rádi, když k nám opět zavítáte.

Odesláno: 25.2.2014, 10:52:16
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: