Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Hana Hlaváčová

Dobrý den, včera jsme shlédli premiéru Sex pro pokročilé. Představení se nám líbilo, ale v zadních řadách bylo dost špatně slyšet, specielně pana Rodena, takže nám spousta dialogů utekla. Bylo by dobré, i vzhledem k ceně vstupenek, vymyslet nějaké opatření.
S pozdravem

Dobrý den, paní Hlaváčová. Je nám líto, že jste si představení neužila, ale vaše slová budete muset adresovat tam, kde jste inscenaci viděla. V Divadle Palace to nebylo. Berto toto sdělení taky jako pozvánku k návštěvě našeho divadla. Jsme si více než jistí, že si z nabízených inscenací vyberete a že budete spokojená. http://www.divadlopalace.cz/5/cz/program- divadla-palace-praha-terminy-predstaveni/ Budeme se těšit na Vaši návštěvu. DP

Odesláno: 17.09.2014, 08:42:03

Antonio

Dobrý den ,
Chtěl bych moc poděkovat za včerejší představení 7.9. v Karviné Miluji tě, ale ...Všichni úžasný jedničky z hvězdičkami super komedie všem doporučuji zajděte.

Jednička s hvězdičkou? Lepší začátek školního roku jsme si nemohli přát! Děkujeme. DP

Odesláno: 08.09.2014, 09:37:44

Eva

Dobrý den,mám dotaz,jestli máte také nějaké zvýhodnění cen vstupenek i pro důchodce?Děkuji

Dobrý den, paní Evo. Speciální cenu pro důchodce nemáme. Nejsme příjemci žádných grantů ani dotací, které by nám to umožňovali a i když pravidelně spolupořádáme různé charitativní a dobročinné akce, na vybraném vstupném na naše představení jsme existenčně závislý. Nabízíme ale levnější přístavkové místa s velmi dobrou viditelností a často děláme různé akce se zvýhodněnou cenou (např. předpremiéry a veřejné generálky). Aktuální informace Vám rádi poskytneme přímo na pokladně divadla, nebo sledujte naši webovou a facebookovou stránku. DP

Odesláno: 08.08.2014, 10:08:48

Katka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli v tomto roce je možné vidět představení Velká zebra .
Děkuji za info.
K.K.

Dobrý den, Katko. O inscenaci Velká zebra je mezi vámi velký zájem a proto ji máme stále na repertoáru. Snažíme se ji nasazovat tak často jak nám to možnosti a volné termíny herců dovolí. Na začátek nové sezóny máme zatím potvrzený zájezd v Ostravě (18.9), ladíme řijnový termín v Uhříněvsi u Prahy a snažíme se najít termín na představení na naší scéně v Praze. Sledujte program na našich stránkách. DP

Odesláno: 23.07.2014, 18:12:11

Kačka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, když přinesu nějakou květinu, jestli je možné ji předat osobně, nebo se někomu dává, aby ji předal...A jestli je to možné osobně, tak kdy je nejlepší čas. Vím, že je to zvykem v každém divadle..ale u vás jsem to moc neviděla, byla jsem na představení, kde herci nic nedostali..Každopádně jsem se to rozhodla napravit za ten smích a úsměv na tváři, který umí vyloudit. :)

Dobrý den, Kačko. Je zvykem dávat květiny a dárky pro herce slečnám uvaděčkám, které zařídí, aby je herci dostali při závěrečné děkovačce na jevišti. Chcete-li dát květinu herci osobně, také to můžete udělat během děkovačky. A máme pro Vás ještě jeden tip. V této sezóně to už nestihnete, ale hned v září můžete většinu našich herců po představení aspoň krátce zastihnout v divadelní kavárně. Vaše poděkování jim určitě udělá radost. DP

Odesláno: 27.06.2014, 22:32:31

Martina

dobrý den,v úterý 17.6. jsem shlédla premiéru MANŽELSKA RULETA a musím moc poděkovat za báječné představení,už jsem se tak dlouho nenasmála až mi tekly slzy od smíchu.Výkony všech herců byly úžasné.Děkuji všem kdo se podílel na tomto představení,bylo to báječné.

Zřejmě máte na mysli Manželský poker, Martino. Děkujeme a Vaši pochvalu celému týmu této inscenace rádi vyřídíme. Užijte si léto a po prázdninách přijďte zas na něco hezkého do Divadla Palace :)

Odesláno: 19.06.2014, 18:15:53
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: