Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Petra Petrusová

Včera jsme s kamarádkami navštívily představení Miluji tě ale. Bylo to naprosto úžasné. Všichni herci výborní. Vřele doporučuji všem. Daniela Šinkorová též skvělá. děkujeme

Milá Petro. Děkujeme a srdečně zveme na další inscenace. Viděla jste už Danielu v Manželském pokeru? Nezapomeňte opět vzít sebou i kamarádky a po představení si třeba zajděte do naší kavárny. My jsme totiž moc moc rádi, když se k nám diváci vrací.

Odesláno: 25.09.2014, 08:34:21

Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude v Miluju tě, ale... dne 28.10.2014 (od 15.00) účinkovat Daniela Šinkorová nebo Tereza Kostková. Za odpověď předem děkuji.

Dobrý den, Veroniko. Informace o alternacích zveřejňujeme neradi a z pochopitelných důvodů (nemoc, momentální indispozice, neplánované pracovní povinnosti jinde ... atd) si vyhrazujeme právo na změnu. V tuto chvíli předpokládáme že 28.10. by v 15.00 v Miluju tě, ale ... měla účinkovat Tereza Kostková.

Odesláno: 22.09.2014, 16:58:45

Dagmar Horáčková

Právě jsem se vrátila z představení Velká zebra , které se hrálo v kulturním domě AKORD V Ostravě. Od kolegyň jsem dostala velkou pochvalu za výběr představení, které bylo prostě skvělé. Pan Vetchý byl naprosto úžasný a pan Dulava mu skvěle sekundoval.Samozřejmě, bez ostatních herců by to také nebylo ono. Prostě PARÁÁÁDA. Posíláme všem velký dík za skvělý zážitek a prodloužení života díky pořádné dávce blahodárného smíchu.S pozdravem nadšená divačka Dagmar Horáčková.

Milá Dagmar. Cesta do Ostravy po D1 byla tentokrát opravdu strastiplná. Díky Vám a Vaší reakci a taky díky obrovskému aplausu po představení však víme, že měla smysl. Vemte kolegyně i příště na představení Divadla Palace, jezdíme k Vám často a rádi. Věříme, že opět nebudete litovat.

Odesláno: 18.09.2014, 23:52:42

Vendula

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak je dlouhé představení A do pyžam! Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Představení A do pyžam! má 100 minut. Připočítejte si k tomu 20 minutovou pauzu, takže konec představení je kolem 21 hodiny. DP

Odesláno: 18.09.2014, 15:28:05

Jan Hartmann

Dobrý den, dočetl jsem se, že v představení Miláček Anna bude od podzimu nová představitelka role Jacqueline. Mohu se zeptat, kdo původní herečku nahradí?

Z důvodu velkého pracovního vytížení Vandy Hybnerové nastuduje roli Jaqueline Petra Špalková. DP

Odesláno: 18.09.2014, 08:34:02

Hana Hlaváčová

Dobrý den, včera jsme shlédli premiéru Sex pro pokročilé. Představení se nám líbilo, ale v zadních řadách bylo dost špatně slyšet, specielně pana Rodena, takže nám spousta dialogů utekla. Bylo by dobré, i vzhledem k ceně vstupenek, vymyslet nějaké opatření.
S pozdravem

Dobrý den, paní Hlaváčová. Je nám líto, že jste si představení neužila, ale vaše slová budete muset adresovat tam, kde jste inscenaci viděla. V Divadle Palace to nebylo. Berto toto sdělení taky jako pozvánku k návštěvě našeho divadla. Jsme si více než jistí, že si z nabízených inscenací vyberete a že budete spokojená. http://www.divadlopalace.cz/5/cz/program- divadla-palace-praha-terminy-predstaveni/ Budeme se těšit na Vaši návštěvu. DP

Odesláno: 17.09.2014, 08:42:03
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: