Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: P.Kuneš

Dobrý den. Děkujeme za super zážitek, kdy jsme zač.února navštívili představení Soukromý skandál a Vše o mužích. Výborní herci, zejména paní Holubová a Kr.Hádek -to byla bomba ! Jen tak dál.
Chtěl bych se Vás zeptat, zda je možné k Vám do divadla doručit písemnou gratulaci s dárkem od nás pro našeho oblíbeného herce. Má brzy kulatiny a nevíme kam jinam mu to poslat? Jde o K.Hádka. Bylo by možné, že by si to v divadle vyzvedl, až bude mít zase vystoupení ? Kdyby to šlo, udělali byste nám tím velkou radost!!
Vašemu divadlu přejeme moc úspěchů a samé pěkné a úspěšné kousky. Nejsme z Prahy, ale do D.Palace vždy rádi zajedeme. Díky.

Dobrý den, v úvodu bych jménem Divadla Palace chtěla poděkovat za pozitivní ohlas=) Pokud chcete panu K.Hádkovi zaslat gratulaci, není v tom žádný problém a my mu to s radostí předáme=) Bude to na adresu: Divadlo Palace Václavské náměstí 43, Praha 1 110 00 Současně děkuji za přání Našemu divadlu a doufám, že nás opět brzy navštívíte!

Čas: 23.2.2012, 18:38:18

Jméno: Jana Hellerová

Dobrý večer, dnes jsem byla na představení Velká zebra a moc všem hercům děkují za skvělý zážitek a doufám, že brzo zase navštívím vaše divadlo.

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaší další návštěvu! =)

Čas: 18.2.2012, 21:52:36

Jméno: Mgr. Monika Dudová

12.2.2012 V 19.00 v Ostravě- Miláček Anna,to co pětice předvedla, to bylo úžasné. Zejména děvčata měla perfektní prostor se ukázat, jedna lepší než druhá, ať už Vanda, Linda i skvělá Martina.I chlapům díky. Opravdu jsem se zasmála od srdce. Ještě jednou díky a už se dívám, kdy nás opět navštívíte, určitě s mužem vyrazíme. Monika- Hlučín

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohlase! Jsme moc rádi a budeme se opět těšit =)!

Čas: 13.2.2012, 14:29:54

Jméno: Jirka

Děkuji za svezení na Africké královně :-)
Moc milé představení.

Dobrý den, Jirko, děkujeme za pochvalu a přejeme úspěšný nový rok 2012 - třeba i ve společnosti divadla Palace!

Čas: 20.1.2012, 11:49:25

Jméno: Radka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč se v nejbližších měsících nebude hrát představení Když Harry potkal Sally? Děkuji za odpověď a přeji hodně návštěvníků.

Dobrý den, Radko, v nejbližší době se představení Když Harry potkal Sally uvádět nebude z důvodu pozastavení práv ze strany americké agentury, která se chystá natáčet nový film. Pokud by se situace změnila, určitě o tom budeme informovat na našem webu. Děkujeme za přání a doufáme, že si z našeho repertoáru i tak vyberete - například nějaké jiné představení s Jiřím Langmajerem. Přejeme vše nej do nového roku a těšíme se na viděnou.

Čas: 17.1.2012, 21:35:10

Jméno: Jiřina Šleichrtová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda Vaše divadlo někdy uvedlo a v budoucnu uvede představení Kontrabas s panem Martinem Hubou. Děkuji a již teď se těším na představení Štúdia L+S 30.1.t.r.

Dobrý den, Jiřino, o tomto představení v současné době neuvažujeme, ale věříme, že i tak si z našeho bohatého repertoáru vyberete. Těšíme se na viděnou!

Čas: 5.1.2012, 12:17:12