Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Dan

Dobry den, chtel jsem podekovat za napinavou hru Smrtelna vrazda.
Mohl bych mit dve otazky? Jak se jmenuje pisen, ktera ve hre zaznela?
A pak bych se chtel zeptat ke hre Motyli, kterou jsem videl pred casem a taky se mi moc libila. Zajimalo by me, jestli to byla prvni divadelni rezie pana Pyska, anebo jestli uz pred tim nejake divadlo reziroval?
Dekuji za odpovedi a tesim se na nejake dalsi povedene predstaevni. Dan

Dobrý den, jsme moc rádi že se Vám představení líbilo. Píseň, která zazněla v představení Smrtelná vražda je od zpěvačky Norah Jones - Back to Manhattan. Co se týče režírování pana Alexeje Pyška, tak toto je jediná hra v jeho režii =) Budeme moc těšit, že nás opět navštívíte. S pozdravem, Divadlo Palace

Čas: 06.3.2012, 09:39:15

Jméno: petra

Dobry vecer,dnes jsme videly Vase predstaveni-Pohleď a budeš udiven-bajecné,velice jsme se pobavily a myslim ze i cele divadlo, ikdyz toto predstaveni nebylo zdaleka vyprodane a to je urcite skoda.Pan Langmajer /a v teto hre i jeho bratr/ opet nezklamali.Ostatni herci take na jednicku!
Preji vice a vice divaku!!!!

Dobrý den, mockrát děkujeme za pozitivní ohlasy, což velice rádi slyšíme! =) Děkujeme za přání k Našemu divadlu a doufáme, že nás brzy opět navštívíte. Divadlo Palace

Čas: 3.3.2012, 18:37:45

Jméno: Monika

Dobrý den, mám od vás valentýnský poukaz (2 vstupenky za cenu 1) a chtěla bych se zeptat, zda se to dá uplatnit na vstupenky všech cenových kategorií? (Tedy když si např. zaplatím jeden přístavek, tak dostanu druhý zdarma). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, ano uplatnit to můžete na všechny cenové kategorie =) Ovšem na představení Divadla Palace, nikoli našich hostů =) Děkuji a přeji pěkný den

Čas: 24.2.2012, 14:16:04

Jméno: P.Kuneš

Dobrý den. Děkujeme za super zážitek, kdy jsme zač.února navštívili představení Soukromý skandál a Vše o mužích. Výborní herci, zejména paní Holubová a Kr.Hádek -to byla bomba ! Jen tak dál.
Chtěl bych se Vás zeptat, zda je možné k Vám do divadla doručit písemnou gratulaci s dárkem od nás pro našeho oblíbeného herce. Má brzy kulatiny a nevíme kam jinam mu to poslat? Jde o K.Hádka. Bylo by možné, že by si to v divadle vyzvedl, až bude mít zase vystoupení ? Kdyby to šlo, udělali byste nám tím velkou radost!!
Vašemu divadlu přejeme moc úspěchů a samé pěkné a úspěšné kousky. Nejsme z Prahy, ale do D.Palace vždy rádi zajedeme. Díky.

Dobrý den, v úvodu bych jménem Divadla Palace chtěla poděkovat za pozitivní ohlas=) Pokud chcete panu K.Hádkovi zaslat gratulaci, není v tom žádný problém a my mu to s radostí předáme=) Bude to na adresu: Divadlo Palace Václavské náměstí 43, Praha 1 110 00 Současně děkuji za přání Našemu divadlu a doufám, že nás opět brzy navštívíte!

Čas: 23.2.2012, 18:38:18

Jméno: Jana Hellerová

Dobrý večer, dnes jsem byla na představení Velká zebra a moc všem hercům děkují za skvělý zážitek a doufám, že brzo zase navštívím vaše divadlo.

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaší další návštěvu! =)

Čas: 18.2.2012, 21:52:36

Jméno: Mgr. Monika Dudová

12.2.2012 V 19.00 v Ostravě- Miláček Anna,to co pětice předvedla, to bylo úžasné. Zejména děvčata měla perfektní prostor se ukázat, jedna lepší než druhá, ať už Vanda, Linda i skvělá Martina.I chlapům díky. Opravdu jsem se zasmála od srdce. Ještě jednou díky a už se dívám, kdy nás opět navštívíte, určitě s mužem vyrazíme. Monika- Hlučín

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohlase! Jsme moc rádi a budeme se opět těšit =)!

Čas: 13.2.2012, 14:29:54