Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Veronika

Dobrý den, strašně bych Vám chtěla poděkovat za představení Miláček Anna - bylo to to nejlepší divadelní představení, jaké jsem kdy viděla- úžasní herci, skvělé hlášky, vzájemné odbourávání se mezi herci způsobilo, že jsem se smála opravdu od začátku až do konce a bývala bych tam seděla a tleskala až do rána. Prosím, nepřestaňte tu hru hrát, za dva měsíce rodím a příští rok v zimě na to musím
vzít i zbytek rodiny a kamarádů! :-) Díky!

Milá Veroniko, snad smích a dobrá nálada, kterou naše představení vyvolalo, bude mít dobrý vliv na zdárný vývoj děťátka :) Budeme na Vás myslet a těšit se na viděnou příští rok v zimě. A ještě něco. Ty dva měsíce do porodu jsou ideální doba na návštěvu našich dalších představení. Jsme přesvědčeni, že např. Miluju tě, ale (ale nejenom to) by byla v tomto období pro vás ta správná volba. Proč? Přijďte a uvidíte sama :) Vaše Divadlo Palace

Odesláno: 22.12.2013, 07:55:34

Vlaďka R.

Když jsem dnes šla na hru Miluji tě, ale ..., tak jsem měla trošku strach, že nebudu tak nadšená jako jste byli v upoutávkách na facebooku vy. Můj strach nebyl na místě, domů jsem dorazila s bolavou čelistí od smíchu. Hlasitý smích a potlesk u každé scénky byly opravdu oprávněné. Komediální schopnosti všech čtyř představitelů a především jejich pěvecké výkony mne ohromily. Hudební doprovod přímo na jevišti byl moc příjemným zpestřením. Velice milá zábava inspirovaná běžným životem. Všem vřele doporučuji návštěvu této hry. Hercům přeji k premiéře: ZLOMTE VAZ

Ať Vám to nadšení vydrží co nejdéle, Vlaďko. Děkujeme za potvrzení toho, že naše práce má smysl. Dejte o nás vědět svým kamarádům a přijďte si zpříjemnit i další sychravý podzimní večer. Budeme se na Vás těšit. Váš Palace, Vaše divadlo na dosah. PS: Nejsme nezdvořilý, ale vy, jako zkušená divadelnice, jistě víte, že za přání Zlomte vaz, se nesmí poděkovat, jinak by to přineslo smůlu. Odpovídá se "Čert Vás vem!" :)

Odesláno: 17.11.2013, 23:33:06

Jana M.

Včera jsem byla na zájezdním vystoupení Tři bratři v nesnázích v Novém Městě nad Metují. Byla jsem unavená z práce a moc se mně jít nechtělo, ale veškerá únava ze mě spadla po prvních minutách představení a já se báječně bavila.Skvělá komedie plná vtipných dialogů,skvělé výkony herců. Pan Zounar se přímo překonával,na hercích bylo vidět, že i oni se skvěle baví a občasné hlášky pana Zounara často odbouraly ostatní, takže jak v hledišti, tak i na jevišti byla skvělá nálada. Vůbec nevadilo, že herci v zápalu hry rozbourali dům z kulis a jedna část spadla do hlediště k mému místu, takže mě část zástěny praštila do ruky. To mi náladu nevzala a až do konce jsem se výborně bavila. Moc děkuji za senzační večer a budu se těšit, že tento soubor opět zavítá do našeho města.

Milá Jano. Při čtení vašeho vzkazu jsme se chvílemi smáli taky a chvílemi jsme trnuli hrůzou, ale jsme rádi, že vše dopadlo dobře a že jste si představení užila. Děkujeme za pochopení, divadlo je živé umění a jak vidíte, o nečekané situace v něm není nouze. Věříme, že i přes tuto drobnou nehodu zůstanete naší věrnou divačkou.

Odesláno: 13.11.2013, 20:36:56

Vlaďka R.

Děkuji za dnešní Cenu za něžnost. Jana Janěková st. i Jitka Čvančarová vytvořily opravdu živoucí postavy. Jejich matka s dcerou byly opravdové i v první půlce plné humorných hlášek i v té druhé emocionálně vypjaté. Alexej Pyško jim ve své menší roli zdatně sekundoval

Vlaďko, děkujeme za milá slova. Moc si jich vážíme a doufáme, že Divadlo Palace se stane Vašim oblíbeným divadlem. Vašim divadlem na dosah - jak zní naše motto.

Odesláno: 09.11.2013, 23:31:06

Šárka L.

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z představení Opona nahoru, které hrály dámy v divadle v Děčíně. Představení bylo úžasné, všem pěti představitelkám společně s mými čtyřmi kamarádkami děkujeme za krásný páteční večer. Zároveň se chci zeptat, kde na vašich stránkách najdu informaci o výjezdech divadla mimo pražskou domovskou scénu? V loňském roce jsem tento údaj na Vašich stránkách sledovala, ale teď hledám a nemohu nalézt. Musím znovu vidět představení Miláček Anna, které jsem zhlédla před čtyřmi lety a dodnes se se sestrou smějeme, když si vzpomeneme na úžasnou milovanou Martinu Hudečkovou.
Děkuji za odpověď - Šárka L.

Šárko, my děkujeme za krásnou zprávu. Máme radost, že jsme Vám zpříjemnili páteční večer a budeme věřit, že Vám na každém představení Divadla Palace bude takhle hezky. Zůstaňte nám věrná :) V současné době pracujeme na nové podobě našich www stránek, proto na nich nenajdete vždy ty informace, které hledáte. Omlouváme se.

Odesláno: 08.11.2013, 23:37:27

Alena

Dobrý den,ráda bych se připojila k Patricii a poděkovala za úžasné představení miláček Anna.Opravdu jsem se bavila jako již dlouho ne...Díky.Při této příležitosti bych se ráda zeptala,jestli se bude tato hra hrát i v lednu,ráda bych na ní koupila vstupenky a věnovala ji jako dárek k Vánocům.Díky za odpověď .

Dobrý den, Aleno. Snad Vám po včerejším představení uděláme radost i dnes tím, že Miláčka Annu budeme hrát 13. ledna 2014 a vstupenky budou v prodeji už v pondělí 11.11.2013. Děkujeme za přízeň a doufáme, že se k nám budete ráda vracet.

Odesláno: 07.11.2013, 13:46:27
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: