Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Danuše Naušová

Velké díky,patří všem hercům,kteří v pátek 23.9.2011 dorazili do malého města v Západočeském kraji(Kraslice).Odehráli úžasné představení Miláček Anna.Už dlouho jsem se tak nezásmala a slzy,které mi tekly po tváři,byly toho důkazem.Díky :)

Dobrý den, paní Danuše, jsme rádi, že se Vám naše představení "Miláček Anna" líbilo a doufáme, že se přijdete podívat i na nějaké další představení z našeho repertoáru - ať už při nějakém zájezdu a nebo v našem divadle. S přátelským pozdravem Vaše divadlo Palace.

Čas: 25.09.2011, 19:58:48

Jméno: Petra

Dobrý den,
včera jsem viděla Miláček Anna a musím říct, že jsem se dlouho tak nezasmála jako právě včera :) Pozdravujte všechny herce, protože to bylo fakt skvělé a patří jim velký dík za tak krásný zážitek.
Ještě jednou děkuji, Petra

Dobrý den, Petro, jsme velice potěšeni, že se Vám naše představení "Miláček Anna" líbilo a hercům pochvaly rádi vyřídíme. Přejeme hezký zbytek dne a udeme se těšit zase brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 20.09.2011, 07:06:53

Jméno: Dan

Dobry den, bude jeste mozne videt hru Motyli? Vidim, ze neni planovana ani v divadle ani na zajezdech.

Dobrý den, Představení "Motýli" by mělo být uvedeno v listopadovém programu. Aktuální program naleznete buď na našem webu www.divadlopalace.cz a nebo na Facebookové stránce našeho divadla na adrese www.facebook.com/divadlopalace. Budeme se těšit na viděnou v našem divadle.

Čas: 15.09.2011, 12:12:45

Jméno: Eliška

Dobrý den,
měla bych dotaz. Kryštof hádek ,je ve Vašem divadle v angažma?
Děkuji a hodně štěstí.

Dobrý den, Eliško, V našem divadle nemáme herce klasicky v angažmá, tudíž ani Kryštof Hádek u nás není. Děkujeme za přání a budeme se těšit brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 3.09.2011, 18:42:05

Jméno: Vláďa

Chtěl bych smeknout před námětem a provedením představení POKOJ.
Byl to úžasný výkon od všech na jevišti.

Dobrý den, pane Vláďo, velice nás těší, že se Vám líbilo představení "Pokoj" a doufáme, že nám svoji přízeň zachováte i nadále! Přejeme hezké léto a třeba brzy naviděnou na nějakém dalším představení v divadle Palace.

Čas: 29.06.2011, 08:26:09

Jméno: Zuzana

Dobrý den,
ráda bych vám poděkovala za představení, které jsme včera navštívili,/Vše o mužích/, ale... Na balkóně - ve čtvrté řadě na prvním sedadle jsem neviděla vůbec nic:-((
Zkuste se zamyslet, prosím - nejlépe vyzkoušejte - se dvěma skoro dvoumetrovými muži v řadě tři a dvě na prvních sedadlech....Zleva zábradlí, vpředu záda, napravo hlavy.
Mějte hodně hezkých zážitků, stejně jako já včera.

Dobrý den, paní Zuzano, velice nás mrzí, že jste při sledování hry "Vše o mužích" měla zhoršené podmínky a nemohla jste si ji plně užít. Co se týče snížené kvality 4.řady na balkoně víme, a proto jsou tyto vstupenky v 2.cenové kategorii. Naneštěstí se k tomu před Vás posadili vysocí muži, což viditelnost samozřejmě ještě zhoršuje. Doufáme, že nám i přesto zachováte přízeň a příště už bude vše bez problémů. Příjemný zbytek dne a brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 14.06.2011, 16:42:20