Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jana

Dobrý večer. Dnes 18.4.2011 jsem byla na představení Divadelní komedie v Hořicích. Všem hercům moc děkuju za úžasný zážitek.Všichni jste byli excelentní.David Matásek s Jitkou Čvančarovou a jejich PozdravPanbůh :D nemělo chybu - skvělé!!! Ještě jednou díky.

Dobrý den paní Jano, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Divadelní komedie". Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení u Vás v Hořicích líbilo a jste nadšena hereckými výkony. Váš vzkaz účinkujícím předáme - určitě je potěší! Doufáme, že se k Vám do Hořic opět vydáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 18.4.2011, 23:16:51

Jméno: Jana

Dobrý den,
včera jsme navštívili představení Zdravý nemocný a ještě dnes nemám slov. Úžasné představení a výborný herecký výkon. Také děkuji za vstřícnost Vašeho obchodního oddělení, kde jsem získala vstupenky (bydlíme mimo Prahu) a již teď se těšíme na další návštěvu. Hezký den

Dobrý den paní Jano, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Těší nás, že se Vám představení "Zdravý nemocný" líbilo a o to víc jsme potěšeni, že jste také spokojena se službami divadla. Váš vzkaz našemu Obchodnímu oddělení určitě předáme! Doufáme, že nám zachováte přizeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 17.4.2011, 09:51:40

Jméno: Katka Gab

2.4. jsem byla na Pokoji. Vsem hereckam chci vyjadrit obdiv a hlavne diky za vynikajici predstaveni a vynikajici vykony v nem. Choreografie po prestavce byla naprosto uchvacujici. Myslim, ze potlesk divaku odpovidal strhujicim vykonum. Byly jste bajecne, vsechny. Dekuji :o)

Dobrý den Katko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme potěšeni, že se Vám představení "Pokoj" líbilo. Všem herečkám Váš vzkaz předáme - určitě budou z Vaší rekace nadšené. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 3.4.2011, 18:02:06

Jméno: Maruška Krupcová

Dobrý večer. Dnes 27.3. jsem si u nás v Kutné Hoře nenechala ujít představení Když Harry potkal Sally a musím říct, že pánové Chmela, Langmajer a Slivka byli výborní. Děkuji za pobavení, ještě teď když si vzpomenu na nějaké momentky z představení, tak se mi vykouzlí úsměv na rtech :-) Ještě jednou velké díky Maruška

Dobrý den paní Maruško, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Když Harry potkal Sally". Jsme nadšeni z Vaší reakce na toto představení. Pánům hercům Váš vzkaz předáme - určitě je potěší! Doufáme, že se Vám bude líbit i další představení z naší "dílny" a pokud do Kutné Hory opět zavítáme, budeme se na Vás těšit. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 27.3.2011, 23:01:42

Jméno: Baaaara

Dobrý večer,včera jsme měli možnost shlédnout představení Miláček Anna na den učitelů...bylo to zatím nejlepší co jsem viděla,opravdu herecké výkony hodnotím na výbornou...Linda Rybová a její záchvat smíchu z vlastního výkonu neměl chybu...a veeelmi povedená scéna s vystřelováním konfet nemělo chybu (Vandě to nejdřív nechtělo vystřelit ale poradila si s přehledem)...opravdu se směju ještě teď...není nad divadlo,vážně...dobrou noc pupíčci :-D

Dobrý den Baaaaro, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení "Miláček Anna". Jsme velmi potěšeni, že se Vám toto představení líbilo a máte z něj úžasné zážitky. Lindě Rybové i Vandě Hybnerové Váš vzkaz určitě předáme. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 25.3.2011, 22:00:36

Jméno: Jarmila Špedlová

Dobrý večer. Byla jsem moc zvědavá na divadelní provedení filmu Když Harry potkal Sally . Ten jsem viděla teprve vloni. V PÁ 18.3.11 jsme vzhlédli hru v mladoboleslavském divadle a byla to fantastická tečka za pracovním týdnem:-) Brilantní výkon Filipa Čapky a Jiřího Langmajera a samozřejmě i ostatních herců, nás natolik pobavil, že jsme se za břicha popadali ještě druhý den :-) Děkujeme za krásné představení a úžasné herecké obsazení. Nemělo to chybu!!! Přejeme samé takové úspěšné komedie, kdy člověk z divadla odchází a bolí ho svaly od smíchu:-) Jarmi:-)

Dobrý den paní Jarmilo, děkujeme Vám za zájem o Divadla Palace a jeho hru "Když Harry potkal Sally". Jsme rádi, že Vás divadelní zpracování tohoto velmi úspěšného filmu nezklamalo a herecké obsazení se Vám líbí. Pokud k Vám do divadla zavítáme, přijďte si procvičit Vaše břišní svaly na některou z našich dalších her! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 21.3.2011, 21:16:36