Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Eva

Dobrý den, ráda bych velmi poděkovala za představení Cena za něžnost, obzvláště dámám - Jitce Čvančarové a Janě Janěkové. Na jevišti doslova čarují!

Dobrý den, Evo, jsme moc rádi, že se Vám líbilo představení Cena za něžnost a Vaši pochvalu velice rádi vyřídíme. Přejeme hezký den a zase brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 09.06.2011, 22:35:19

Jméno: Iňa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá představení Když Harry potkal Sally? předem děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním pěkného dne Ińa

Dobrý den, Iňo, představení Když Harry potkal Sally je rozděleno na dvě poloviny - první půlka má 52 min a druhá 50. Přejeme hezký zbytek dne a těšíme se naviděnou v našem divadle.

Čas: 07.06.2011, 11:20:39

Jméno: Riana Prajsová

Právě jsem se vrátila z představení Prachy!!Jsem nadšená a bolí mě břicho od smíchu ,bezva představení,super herecké obsazení ,paní Vanda Hybnerová s panem Valáškem naprosto boží ,znala jsem ji dosud jen z filmů a televizních inscenací,na divadle a v komediální roli jsem ji viděla poprvé a opravdu kouzelná.Moc díky za krásný zážitek.Riana

Dobrý den, paní Riano, jsme velice potěšeni, že se Vám naše představení "Prachy!" líbilo a doufáme, že k nám brzy opět ráda zavítáte. Přejeme hezký den a budeme se těšit naviděnou v našem divadle.

Čas: 27.5.2011, 22:35:55

Jméno: Petr Kocurek

Dobrý den. Chci touto cestou pozdravit svoji sestřenici Kamilu Špráchalovou. Je to jedinná možnost, jak jí kontaktovat. Také ji pozdravuje Tata Petr Kocurek starší. Teta Anděla Kocurková, Sestra Marie Kocurková a neteř Klára Kocurková. Všichni bydlíme v Bašce u Frýdku-Místku. Moc vás touto cestou prosím o pozdrav. A celá rodina bude ráda čekat na její odpověď. Děkujeme moc.

Dobrý den, pozdravy velice rádi vyřídíme a Kamile na Vás předáme kontakt - určitě ji to potěší! Přejeme příjemný zbytek dne.

Čas: 22.5.2011, 21:26:06

Jméno: Nechvátalová Kateřina

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak dlouhé je představení Pokoj?
Díky, s pozdravem KN

Dobrý den,paní Kateřino, představení "pokoj" trvá celkem 1 hodinu a 45 minut včetně 20 min. přestávky. Přejeme hezký zbytek dne a budeme se těšit na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.5.2011, 20:57:33

Jméno: Hana Papajiková

Děkuji za krásný kulturní zážitek v podobě představení Africká královna, které jsem měla možnost včera shlédnout. Oba představitelé předvedli vyjímečný výkon, bavila jsem se od začátku do konce, skvěle je vyřešena i scéna. Budu se těšit na další návštěvu ve Vašem divadle, s pozdravem Hana Papajiková

Dobrý den paní Papajiková, velice si vážíme jak Vaší spokojenosti, tak přízně našemu divadlu.

Čas: 5.5.2011, 13:12:40