Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Kateřina Malinová

Dobrý den, dnes jsem byla s rodinou ve Vašem divadle na pohádce s mikulášskou nadílkou a chtěla jsem Vám za ni poděkovat, protože dětem se moc líbila. Čert byl velmi vtipný, díky němu děti dostali bohatou mikulášskou nadílku, hlavně co se týče smíchu :-) Ještě jednou děkuji za zábavné nedělní odpoledne.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že se Vám i Vašim dětem líbila! Čertovi vyřídíme pochvalu a doufáme, že k nám do divadla zavítáte ráda i v budoucnu:) Přejeme příjemné předvánoční období a brzy na viděnou!

Čas: 4.12.2011, 20:21:28

Jméno: Zdena

Dobrý den, děkuji za dnešní nádherný zážitek na představení Dveře.

Dobrý den, paní Zdeno, jsme moc rádi, že Vám návštěva našeho divadla přinesla radost a zážitek a budeme se těšit zase někdy příště na viděnou!

Čas: 2.12.2011, 22:32:54

Jméno: Miroslava Rudolfová

Včera jsem shlédla představení Miláček Anna. Už hodně dlouho jsem se tak nezasmála ( potřebovala jsem jedno balení kapesníčků na utírání slz od smíchu). Vynikající výkony všech herců. Mnoho dalších takových představení:-)

Dobrý den, paní Miroslavo, děkujeme za chválu a jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že nás brzy opět navštívíte. Doporučujeme jedno balení kapesníčků navíc do zálohy:)

Čas: 27.11.2011, 11:09:52

Jméno: Eva

Dobrý den, v pondělí 31/10 jsme byli na představení Cena za něžnost. Musím říct, že je to velmi povedené představení a oči se nám leskly od smíchu a v druhé polovině, i od slz. Paní Jitka Čvančarová je skvělá i Jana Janěková. Oběma herečkám velká poklona. Těšíme se na další reprízu, i když teď bude asi větší pauza.

Dobrý den, děkujeme za chválu a jsme rádi, že se Vám naše představení "Cena za něžnost" líbilo. Vaší pochvalu velice rádi vyřídíme a také doufáme, že se paní Jitka Čvančarová v příštím roce brzy vrátí na jeviště.

Čas: 06.11.2011, 22:00:15

Jméno: Olga Ketnerová

Dobrý den. Už podruhé jsme s přáteli shlédli představení Vše o mužích. Opět to byl koncert hereckých osobností.Prořehtali jsme se prakticky celým představením - ještě, že tam byly vážnější epizody. Dva dny po, nás stále od smíchu bolela břicha! Přejeme moc a moc spokojených diváků.

Dobrý den, paní Olgo, velice nás těší, že jste navštívila opakovaně naše divadlo a že se Vám u nás i napodruhé líbilo! Doufáme, že se k nám budete vracet stále a budeme Vám tak moci působit další "bolesti břicha" od smíchu:)

Čas: 2.11.2011, 11:51:51

Jméno: Markéta

Dobrý den,
jsem pravidelná návštěvnice Vašeho divadla a viděla jsem téměř všechna představení, některá opakovaně. Včera jsem byla na \ Cena za něžnost\ a bylo to něco tak nádherného... Všem děkuji za úžasný zážitek.

Dobrý den, Markéto, jsme velice rádi, že jste naše pravidelná návštěvnice a moc nás těší, že se Vám líbilo i naše poslední představení "Cena za něžnost". Doufáme, že nám svoji přízeň zachováte i v budoucnu a brzy nás opět navštívíte!

Čas: 1.11.2011, 17:25:15