Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Míša

26.10. - Vše o mužích - ani jedno křeslo nezůstalo suché :))

Dobrý den, Míšo, jsme rádi, že jste se na představení "Vše o mužích" bavila a doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu:) Budeme se těšit brzy na viděnou!

Čas: 27.10.2011, 00:36:15

Jméno: Yvona Votípková

Dobrý den, v sobotu 22.10. jsem se synem poprvé navštívila Vaše divadlo a to představení pro děti Princezny jsou na draka. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi pěkné představení, u kterého se nejen bavil můj syn, ale i já. Už víme, kam chodit na pěkné pohádky. Díky

Dobrý den, paní Yvono, jsme rádi, že se Vám i Vašemu synovi pohádka "Princezny jsou na draka" líbila a věříme, že Vás osloví i náš ostatní repertoár jak pohádek, které jsou do konce roku naplánované, tak i třeba naše ostatní představení. Přejeme hezký den a zase brzy na viděnou v našem divadle!

Čas: 24.10.2011, 09:25:40

Jméno: Janeta

Dobrý deň.Navštívila som vo Vašom divadle predstavenie Velká zebra a bola som nadšená,úžasné herecké výkony,dakujem za skvelý večer.Pán Vetchý je neprekonateľný,prajem všetko dobré Janeta

Dobrý den, Zaneto, jsme velice rádi, že se Vám představení "Velká zebra" líbilo a i Vám přejeme vše dobré. Hercům, včetně pana Vetchého, pochvaly s potěšením vyřídíme. Věříme, že si k nám i v budoucnu najdete cestu a budeme se těšit zase někdy příště na viděnou v našem divadle.

Čas: 19.10.2011, 12:45:15

Jméno: Dan

Dobry den. Mohu se zeptat, co bude se hrami Cena za neznost a Divadelni komedie po odchodu Jitky Cvancarove na materskou dovolenou? Nove alternace? Stazeni? Nebo se bude cekat na jeji navrat?

Dobrý den, Dane, Co se týče působení Jitky Čvančarové v představeních v divadle Palace, tak o alternacích se zatím neuvažuje a bude se tedy čekat na její návrat z mateřské dovolené. S přátelským pozdravem Vaše divadlo Palace.

Čas: 11.10.2011, 12:18:38

Jméno: Štěpánka

Milé Divadlo Palace,právě jsem se vrátila z úžaného představení Miláček Anna.Představení se mi velice líbilo a prosím vyřiďte všem hercům mé poděkování.Přeji Vašemu divadlu vždy plné hlediště se spokojenými diváky!S pozdravem Štěpánka

Milá Štěpánko, moc děkujeme za chválu našeho představení "Miláček Anna" a poděkování hercům velice rádi vyřídíme. Děkujeme za přání a také doufáme, že naši diváci budou odcházet spokojení a plní zážitků:) Budeme se těšit zase brzy na viděnou v našem divadle!

Čas: 06.10.2011, 23:23:32

Jméno: Pavla

Moc děkuji za představení Africká královna. Byl to opravdu herecký koncert. Linda Rybová i Hynek Čermák byli naprosto úžasní. Moc je zdravím a děkuji jim za krásný večer. Doufám, že budu mít brzy opět příležitost vidět Vaše herce v divadle v Prachaticích. Pavla Chánová

Dobrý den, Pavlo, velice nás těší, že se Vám představení "Africká královna" líbilo a Vaše pozdravy a chválu velice rádi vyřídíme. Budeme se těšit brzy na viděnou buď ve Vašem nebo našem divadle:)

Čas: 06.10.2011, 22:54:43