Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Matěj

Dobrý den, v sobotu jsme navštívili představení A do pyžam... Bylo to opravdu skvělé a celou dobu jsme se dobře bavili. Děkujeme všem hercům za úžasný zážitek! Dalším naším cílem je Když Harry potkal Sally. Už se moc těšíme. Přejeme hodně úspěchů v této ale i v dalších divadelních sezónách! :-)

Dobrý den, pane Matěji, jsme rádi, že jste se při našem představení "A do pyžam!" bavili a hercům Vaše poděkování moc rádi vyřídíme. Věříme, že se Vám bude líbit i představení "Když Harry potkal Sally" ve kterém také účinkuje vynikající Jiří Langmajer. Děkujeme za přání a budeme se těšit brzy na viděnou v našem divadle!

Čas: 3.10.2011, 18:25:50

Jméno: Jana

Dobrý deň, milujem vaše divadlo a som vašim verným divákom:-) Chcem sa spýtať, či ešte bude vo vašom repertoári Vše o ženách.
Ďakujem za odpoveď, všetkým veľa zdravia prajem.

Dobrý den, paní Jano, Jsme velice rádi, že se Vám u nás líbí a jste naší věrnou divačkou:) Představení Vše o ženách je naplánováno na 30.10.2011 od 19:00. Děkujeme za pozdravy a budeme se těšit na viděnou.

Čas: 27.09.2011, 07:44:45

Jméno: Danuše Naušová

Velké díky,patří všem hercům,kteří v pátek 23.9.2011 dorazili do malého města v Západočeském kraji(Kraslice).Odehráli úžasné představení Miláček Anna.Už dlouho jsem se tak nezásmala a slzy,které mi tekly po tváři,byly toho důkazem.Díky :)

Dobrý den, paní Danuše, jsme rádi, že se Vám naše představení "Miláček Anna" líbilo a doufáme, že se přijdete podívat i na nějaké další představení z našeho repertoáru - ať už při nějakém zájezdu a nebo v našem divadle. S přátelským pozdravem Vaše divadlo Palace.

Čas: 25.09.2011, 19:58:48

Jméno: Petra

Dobrý den,
včera jsem viděla Miláček Anna a musím říct, že jsem se dlouho tak nezasmála jako právě včera :) Pozdravujte všechny herce, protože to bylo fakt skvělé a patří jim velký dík za tak krásný zážitek.
Ještě jednou děkuji, Petra

Dobrý den, Petro, jsme velice potěšeni, že se Vám naše představení "Miláček Anna" líbilo a hercům pochvaly rádi vyřídíme. Přejeme hezký zbytek dne a udeme se těšit zase brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 20.09.2011, 07:06:53

Jméno: Dan

Dobry den, bude jeste mozne videt hru Motyli? Vidim, ze neni planovana ani v divadle ani na zajezdech.

Dobrý den, Představení "Motýli" by mělo být uvedeno v listopadovém programu. Aktuální program naleznete buď na našem webu www.divadlopalace.cz a nebo na Facebookové stránce našeho divadla na adrese www.facebook.com/divadlopalace. Budeme se těšit na viděnou v našem divadle.

Čas: 15.09.2011, 12:12:45

Jméno: Eliška

Dobrý den,
měla bych dotaz. Kryštof hádek ,je ve Vašem divadle v angažma?
Děkuji a hodně štěstí.

Dobrý den, Eliško, V našem divadle nemáme herce klasicky v angažmá, tudíž ani Kryštof Hádek u nás není. Děkujeme za přání a budeme se těšit brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 3.09.2011, 18:42:05