Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jana Hellerová

Dobrý večer, dnes jsem byla na představení Velká zebra a moc všem hercům děkují za skvělý zážitek a doufám, že brzo zase navštívím vaše divadlo.

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaší další návštěvu! =)

Čas: 18.2.2012, 21:52:36

Jméno: Mgr. Monika Dudová

12.2.2012 V 19.00 v Ostravě- Miláček Anna,to co pětice předvedla, to bylo úžasné. Zejména děvčata měla perfektní prostor se ukázat, jedna lepší než druhá, ať už Vanda, Linda i skvělá Martina.I chlapům díky. Opravdu jsem se zasmála od srdce. Ještě jednou díky a už se dívám, kdy nás opět navštívíte, určitě s mužem vyrazíme. Monika- Hlučín

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohlase! Jsme moc rádi a budeme se opět těšit =)!

Čas: 13.2.2012, 14:29:54

Jméno: Jirka

Děkuji za svezení na Africké královně :-)
Moc milé představení.

Dobrý den, Jirko, děkujeme za pochvalu a přejeme úspěšný nový rok 2012 - třeba i ve společnosti divadla Palace!

Čas: 20.1.2012, 11:49:25

Jméno: Radka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč se v nejbližších měsících nebude hrát představení Když Harry potkal Sally? Děkuji za odpověď a přeji hodně návštěvníků.

Dobrý den, Radko, v nejbližší době se představení Když Harry potkal Sally uvádět nebude z důvodu pozastavení práv ze strany americké agentury, která se chystá natáčet nový film. Pokud by se situace změnila, určitě o tom budeme informovat na našem webu. Děkujeme za přání a doufáme, že si z našeho repertoáru i tak vyberete - například nějaké jiné představení s Jiřím Langmajerem. Přejeme vše nej do nového roku a těšíme se na viděnou.

Čas: 17.1.2012, 21:35:10

Jméno: Jiřina Šleichrtová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda Vaše divadlo někdy uvedlo a v budoucnu uvede představení Kontrabas s panem Martinem Hubou. Děkuji a již teď se těším na představení Štúdia L+S 30.1.t.r.

Dobrý den, Jiřino, o tomto představení v současné době neuvažujeme, ale věříme, že i tak si z našeho bohatého repertoáru vyberete. Těšíme se na viděnou!

Čas: 5.1.2012, 12:17:12

Jméno: Martin Tatoušek

V rámci nových premiér,neuvažujete trochu vyderniérovat repertoár,potože pak by byla lepší reprízivost těch nových kusů.Děkuji.

Dobrý den, Martine, žádná derniéra momentálně plánovaná není, ale některé starší tituly se zařazují už velice zřídka a pomalu je nahrazují představení premiérové. Četnost nových titulů závisí také na časových možnostech herců, kteří mají závazky i v jiných divadlech. Věříme, že si z našeho programu i tak vyberete a těšíme se na viděnou v novém roce 2012.

Čas: 5.1.2012, 11:29:33