PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY

Pokladna DIVADLA PALACE je od 1. července 2024 do 31. července 2024 uzavřena!

Znovu se otevře 1. srpna 2024 ve 12 hodin. Online předprodej vstupenek funguje bez omezení.

PŘEJEME KRÁSNÉ A POHODOVÉ LÉTO!
Divadlo Palace

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Tereza

Dobrý večer, děkuji za včerejší představení Tři verze života. Přišla jsem na svého oblíbeného Igora Chmelu, odcházela jsem nadšená z Lindy Rybové :-) Igorův šanson je skvělý, stejně tak jako tanec Davida Prachaře :-) Určitě zajdu časem znovu.

Určitě přijďte, Terezo a ne jenom na 3 verze. Úchvatný je třeba Lindin výkon v Africké královně, ale jsme přesvědčeni, že i jiné inscenace z našeho repertoáru by se Vám mohli líbit. A s Vašim oblíbeným Igorem (ale i Davidem, Lindou, Janou a dalšími) připravujeme novou inscenaci Úča musí pryč.

Odesláno: 25.4.2014, 21:46:19

Vlaďka

Dobrý den, nedá mi to abych Vám nenapsala, neboť tak skvělý zážitek z představení si nemohu nechat pro sebe. Včerejší představení Africká královna v Novém Bydžově bylo to NEJ, NEJ..Výkon Lindy Rybové a Hynka Čermáka neměl chybu, chechtala jsem se ještě doma...prostě báječný. Přála bych si, aby věděli jakou radost a energii nám divákům předali a že si toho moc vážíme.

Dobrý den, Vlaďko. Svým vzkazem jste udělala radost Lindě, Hynkovi, ale i nám ostatním. Africká královna je naše "nejmenší" představení, ale jak jste sama viděla, s velkým dosahem :) Moc pozdravů do Nového Bydžova posíláme z Divadla Palace.

Odesláno: 16.4.2014, 08:53:02

Šárka

Dobrý den, včera jsem byla na hře PRACHY v Rumburku, zážitek byl úžasný, herci vynikající, smáli jsme se celé představení, poděkujte prosím všem zúčastněným za krásné chvíle s Vaším divadlem.Zdravím a přeji hodně úspěchů v práci, která nám divákům, ale určitě i Vám dává radost. Šárka hezký den

Dobrý den, Šárko. Zúčastněným jsme Vaše poděkování sdělili a moc Vás všichni zdraví. Budeme se těšit opět někdy u Vás v Rumburku.

Odesláno: 3.4.2014, 14:10:17

Lenka

Dobrý večer,
v létě jsem navštívila ve Velkých Losinách hru Miláček Anna a ještě teď si vybavuji ten skvělý zážitek. Dále bych se chtěla zeptat na název francouzské hudby, která celé představení dokreslovala. Děkuji:-)

Dobrý den, Lenko. Miláček Anna je jedno z našich nejúspěšnějších představení a i Vaše reakce po několika měsících, to potvrzuje. Děkujeme. Autorem "francouzské" hudby je český skladatel Jan Ponocný. :)

Odesláno: 28.3.2014, 20:42:49

Jana

Dobrý večer,
23.3. jsem byla na představení Velká zebra v Humpolci. Moc chci poděkovat za krásný večer, skvělá hra, výborní herci, smáli jsme se od začátku do konce

Děkujeme Jano, za vaši zprávu, udělala nám radost. Budeme se těšit opět někdy v Humpolci na shledanou.

Odesláno: 26.3.2014, 20:48:16

Eva

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat. Nevím,jak začít...K narozeninám jsem byla pozvaná na do Národního divadla na představení na komedii . Představení bylo krásný,ale moc jsem se nezasmála zato ve čt 20. 3. jsem byla ve Vodňanech na vašem představení Prachy a bylo to úžasné. Už úvodní hudba člověka naladila...a herci supr. Mělo to šťávu a ještě v posteli jsem se smála....Druhý den jsem se shodla s lidma, co tam byli taky, že jsem nebyla sama,kdo nemohl usnout. Jen tak dál!!!!!!
Děkuji a určitě si nenechám ujít i jiná představení :-)

Milá Evo, taky nevíme, jak začít :) asi bychom se měli omluvit za to, že jste toho ve čtvrtek moc nenaspala :) Děkujeme za vaše slova a slibujeme, že se budeme snažit aby jste se vždy po návštěvě našeho představení ve vašem divadle v posteli víc smála, než spala :)

Odesláno: 22.3.2014, 08:54:02
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: