Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Vláďa

Chtěl bych smeknout před námětem a provedením představení POKOJ.
Byl to úžasný výkon od všech na jevišti.

Dobrý den, pane Vláďo, velice nás těší, že se Vám líbilo představení "Pokoj" a doufáme, že nám svoji přízeň zachováte i nadále! Přejeme hezké léto a třeba brzy naviděnou na nějakém dalším představení v divadle Palace.

Čas: 29.06.2011, 08:26:09

Jméno: Zuzana

Dobrý den,
ráda bych vám poděkovala za představení, které jsme včera navštívili,/Vše o mužích/, ale... Na balkóně - ve čtvrté řadě na prvním sedadle jsem neviděla vůbec nic:-((
Zkuste se zamyslet, prosím - nejlépe vyzkoušejte - se dvěma skoro dvoumetrovými muži v řadě tři a dvě na prvních sedadlech....Zleva zábradlí, vpředu záda, napravo hlavy.
Mějte hodně hezkých zážitků, stejně jako já včera.

Dobrý den, paní Zuzano, velice nás mrzí, že jste při sledování hry "Vše o mužích" měla zhoršené podmínky a nemohla jste si ji plně užít. Co se týče snížené kvality 4.řady na balkoně víme, a proto jsou tyto vstupenky v 2.cenové kategorii. Naneštěstí se k tomu před Vás posadili vysocí muži, což viditelnost samozřejmě ještě zhoršuje. Doufáme, že nám i přesto zachováte přízeň a příště už bude vše bez problémů. Příjemný zbytek dne a brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 14.06.2011, 16:42:20

Jméno: Eva

Dobrý den, ráda bych velmi poděkovala za představení Cena za něžnost, obzvláště dámám - Jitce Čvančarové a Janě Janěkové. Na jevišti doslova čarují!

Dobrý den, Evo, jsme moc rádi, že se Vám líbilo představení Cena za něžnost a Vaši pochvalu velice rádi vyřídíme. Přejeme hezký den a zase brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 09.06.2011, 22:35:19

Jméno: Iňa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá představení Když Harry potkal Sally? předem děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním pěkného dne Ińa

Dobrý den, Iňo, představení Když Harry potkal Sally je rozděleno na dvě poloviny - první půlka má 52 min a druhá 50. Přejeme hezký zbytek dne a těšíme se naviděnou v našem divadle.

Čas: 07.06.2011, 11:20:39

Jméno: Riana Prajsová

Právě jsem se vrátila z představení Prachy!!Jsem nadšená a bolí mě břicho od smíchu ,bezva představení,super herecké obsazení ,paní Vanda Hybnerová s panem Valáškem naprosto boží ,znala jsem ji dosud jen z filmů a televizních inscenací,na divadle a v komediální roli jsem ji viděla poprvé a opravdu kouzelná.Moc díky za krásný zážitek.Riana

Dobrý den, paní Riano, jsme velice potěšeni, že se Vám naše představení "Prachy!" líbilo a doufáme, že k nám brzy opět ráda zavítáte. Přejeme hezký den a budeme se těšit naviděnou v našem divadle.

Čas: 27.5.2011, 22:35:55

Jméno: Petr Kocurek

Dobrý den. Chci touto cestou pozdravit svoji sestřenici Kamilu Špráchalovou. Je to jedinná možnost, jak jí kontaktovat. Také ji pozdravuje Tata Petr Kocurek starší. Teta Anděla Kocurková, Sestra Marie Kocurková a neteř Klára Kocurková. Všichni bydlíme v Bašce u Frýdku-Místku. Moc vás touto cestou prosím o pozdrav. A celá rodina bude ráda čekat na její odpověď. Děkujeme moc.

Dobrý den, pozdravy velice rádi vyřídíme a Kamile na Vás předáme kontakt - určitě ji to potěší! Přejeme příjemný zbytek dne.

Čas: 22.5.2011, 21:26:06