Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jindra Chejnová

Dobrý den, včera jsme se sestrou navštívily Vaše silvestrovské představení A do pyžam. Bohužel jsme byly značně rozčarované. Teď nemluvím o samotné hře, ale o našich místech. Zakoupily jsme si lístky do LÓŽE číslo 10. Ve slovníku jsem si pro jistotu vyhledala význam slova LÓŽE. Cituji závěr: ...poskytuje divákům VÍCE POHODLÍ a určité soukromí. Soukromí nám možná poskytla, ale pohodlí? Je mi jasné, že mi ve Vaší odpovědi napíšete, že jsou to lístky druhé kategorie, tak co bychom chtěly, že? Už při zakoupení lístku jsem počítala s tím, že budeme sedět z boku a že se občas budeme muset naklonit. S tím jsem byla smířená. Překousla bych i to, že jsem dvě hodiny musela za 360 korun sedět na obyčejné tvrdé dřevěné židli, takže o pohodlí nemůže být ani řeč. Ale že budu dvě hodiny koukat na kovovou konstrukci nesoucí osvětlení, která mi bude bránit ve výhledu, a že mě bude zahřívat teplo z reflektoru přímo pode mnou, to už bylo trochu moc. Nechápu, jak taková místa můžete vůbec prodávat a vydávat je za druhou kategorii. Diváci, kteří seděli v přízemí na přístavcích za 200 Kč, viděli mnohem více než my. Jen ty židle byly stejné. Navíc jsme měly i nepříjemnou zkušenost s jednou Vaší zaměstnankyní, která s námi jednala značně přezíravě. Přeji Vám do nového roku vše nejlepší, ale myslím, že si do budoucna vybereme pro kulturní vyžití jiná divadla.

Vážená paní (slečno) Chejnová, jak správně předpokládáte, znovu si Vás dovolím upozornit na to, že jste si zakoupila vstupenky II.cenové kategorie, u kterých lze předvídat sníženou kvalitu diváckého pohodlí. Stejně jako ve spoustě jiných divadel, ani v našem lóže nesplňují komfort, který slibuje slovník, na nějž se odvoláváte. S tím se nedá téměř nic dělat, než ta místa cenově zohlednit nebo neprodávat, jak byste si přála. Z prodeje jsou vyřazeny lóže, ze kterých je opravdu špatně vidět, lóže se zhoršenou viditelností za sníženou cenu prodáváme, jelikož za řadu let provozu je Vaše stížnost ojedinělá, i o tato místa je stále zájem. Co se týče "nepříjemné zkušenosti s jednou zaměstnankyní", dovolte, abych se Vám představila-byla jsem to já, vedoucí provozu divadla a dovolím si Vám připomenout, že při naprosto vyprodaném představení do posledního místa, existovalo v dané situaci pouze jediné řešení-výměna vstupenek za vstupenky I.kategorie v jiném termínu. Je mi moc líto, jestli jste se cítila přezíraná, zejména proto, že tomu tak nebylo. Snažila jsem se Vám situaci vysvětlit, nabídla jsem řešení, které jste razantně odmítla. S pochopením jsem vzala na vědomí , že představení chcete vidět (čili nepřipadalo v úvahu nabízet vrácení vstupného) a že ho chcete vidět v den, na který jste si lístky koupila. Lituji, ale neměla jsem tedy jinou možnost, než Vás ponechat na místech Vámi zakoupených a o Vaší stížnosti i mém stanovisku k ní producenty divadla informovat , což jsem učinila. Jako kompenzaci Vám nabízíme 2 vstupenky I.kategorie zdarma - k výběru termíny 4. 2. nebo 14.2.2012 v 19,00 hod. Své rozhodnutí sdělte, prosím, do 15.1.2012 vedoucí obchodního oddělení (e-mail: michaela@divadlopalace.cz). Přeju Vám příjemné kulturní zážitky a hodně osobní pohody v roce 2012. Hanka Chýlová

Čas: 1.1.2012, 20:20:58

Jméno: Slávka Pittrová

Dobrý den,

dnes jsem byla na představení Smrtelná vražda, ve kterém je skvělé herecké obsazení a celé vystoupení bylo naprosto úžasné. Děkuji za krásný zážitek a do vašeho divadlo se budu ráda vracet.

Dobrý den, paní Slávko, jsme moc rádi, že se Vám naše premiérové představení "Smrtelná vražda" líbilo a hercům moc rádi vyřídíme Vaší chválu! Přejeme příjemné sváteční dny a brzy na viděnou v našem divadle!

Čas: 19.12.2011, 22:45:12

Jméno: Kateřina Malinová

Dobrý den, dnes jsem byla s rodinou ve Vašem divadle na pohádce s mikulášskou nadílkou a chtěla jsem Vám za ni poděkovat, protože dětem se moc líbila. Čert byl velmi vtipný, díky němu děti dostali bohatou mikulášskou nadílku, hlavně co se týče smíchu :-) Ještě jednou děkuji za zábavné nedělní odpoledne.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že se Vám i Vašim dětem líbila! Čertovi vyřídíme pochvalu a doufáme, že k nám do divadla zavítáte ráda i v budoucnu:) Přejeme příjemné předvánoční období a brzy na viděnou!

Čas: 4.12.2011, 20:21:28

Jméno: Zdena

Dobrý den, děkuji za dnešní nádherný zážitek na představení Dveře.

Dobrý den, paní Zdeno, jsme moc rádi, že Vám návštěva našeho divadla přinesla radost a zážitek a budeme se těšit zase někdy příště na viděnou!

Čas: 2.12.2011, 22:32:54

Jméno: Miroslava Rudolfová

Včera jsem shlédla představení Miláček Anna. Už hodně dlouho jsem se tak nezasmála ( potřebovala jsem jedno balení kapesníčků na utírání slz od smíchu). Vynikající výkony všech herců. Mnoho dalších takových představení:-)

Dobrý den, paní Miroslavo, děkujeme za chválu a jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že nás brzy opět navštívíte. Doporučujeme jedno balení kapesníčků navíc do zálohy:)

Čas: 27.11.2011, 11:09:52

Jméno: Eva

Dobrý den, v pondělí 31/10 jsme byli na představení Cena za něžnost. Musím říct, že je to velmi povedené představení a oči se nám leskly od smíchu a v druhé polovině, i od slz. Paní Jitka Čvančarová je skvělá i Jana Janěková. Oběma herečkám velká poklona. Těšíme se na další reprízu, i když teď bude asi větší pauza.

Dobrý den, děkujeme za chválu a jsme rádi, že se Vám naše představení "Cena za něžnost" líbilo. Vaší pochvalu velice rádi vyřídíme a také doufáme, že se paní Jitka Čvančarová v příštím roce brzy vrátí na jeviště.

Čas: 06.11.2011, 22:00:15