Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Romana B.

Dobrý den, chci se zeptat,zda předáváte hercům dopisy . Mohu dopis zaslat? Děkuji

Dobrý den, Romano. Všechny dopisy, které přijdou na adresu Divadla Palace, předáváme jejich adresátům.

Odesláno: 4.2.2014, 16:50:27

Kateřina Antošová

Dobrý den,
dnes 15.1.2014 jsem byla na představení 3 verze života v Jaroměři a moc ráda bych poděkovala za příjemný večer. Opravdu krásné herecké výkony, vtipné scény, představení uteklo ani nevím jak. Moc všechny pozdravujte a ať se jím i do budoucna daří. :)

Pozdravy vyřídíme, Kateřino a budeme se na Vás těšit při dalších představeních našeho divadla ve vašem krásném městě.

Odesláno: 18.1.2014, 22:07:35

Katka T.

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat Vašim hercům, kteří 15.1.2014 hráli představení Miláček Anna v Ostravě-Zábřehu.Bavili jsme se úžasně, smáli jsme se až nám tekly slzy. Myslím, že potlesk publika vestoje je pro herce krásné poděkování.Moc děkuji, jen více takových veselých představení v téhle uspěchané době. Děkuji. Katka

Katko, naši herci se z Ostravy vrátili nadšeni. Byli jste skvělé publikum. Děkujeme za vřelé přijetí, rádi k Vám zavítáme opět.

Odesláno: 16.1.2014, 10:13:06

Alena Š.

Dobrý večer,ráda bych chtěla poděkovat VŠEM TĚM,kteří se podíleli na představení Miluji tě, ale...bylo to skvělé,bavila jsem se,smála se,uvolnila se,prostě to nemělo chybu,obdivovala jsem herecké výkony našich mladých herců.Ráda bych Všem popřála hodně zdraví,štěstí,lásky v osobním životě,pracovních sil,zaplněná hlediště...Moc děkuji za krásně prožitý večer.Ps.Osobní poděkování za pozvání patří také herečce Keteřině Šildové ,byla si skvělá Katko,DÍK Alena z B.

Děkujeme za přání, Aleno. Vaše pozdravy vyřídíme a Vám přejeme více podobných příjemných zážitků v Divadle Palace.

Odesláno: 15.1.2014, 17:37:06

Jan Hartmann

Dobrý den, proč nejsou plánována žádná představení hry Velká zebra? Bude ještě uváděna?

Dobrý den. Velkou zebru určitě v našem divadle ještě uvidíte, není důvod ji z repertoáru stahovat. Při sestavování programu vycházíme z časových možností herců a nejbližší Velkou zebru plánujeme na březen. Přesný termín se dozvíte z našich www stránek.

Odesláno: 07.1.2014, 13:36:11

Jíťa J.

Dobrý den,
chtěla bych vašemu souboru moc poděkovat za představení Prachy!!!, které bylo odehráno 5. ledna 2014 v Prachaticích. Bylo to naprosto skvělé - ani si nevzpomenu, kdy jsem se takhle naposledy v divadle řehtala na celé kolo! Ještě jednou děkuji! Jíťa J.:)

Jitko, my děkujeme za skvělé přijetí v krásných Prachaticích. Byli jste naprosto skvělé publikum a to se pak hraje!

Odesláno: 06.1.2014, 06:13:32
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: