Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jana

Dobrý den,
včera jsme navštívili představení Zdravý nemocný a ještě dnes nemám slov. Úžasné představení a výborný herecký výkon. Také děkuji za vstřícnost Vašeho obchodního oddělení, kde jsem získala vstupenky (bydlíme mimo Prahu) a již teď se těšíme na další návštěvu. Hezký den

Dobrý den paní Jano, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Těší nás, že se Vám představení "Zdravý nemocný" líbilo a o to víc jsme potěšeni, že jste také spokojena se službami divadla. Váš vzkaz našemu Obchodnímu oddělení určitě předáme! Doufáme, že nám zachováte přizeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 17.4.2011, 09:51:40

Jméno: Katka Gab

2.4. jsem byla na Pokoji. Vsem hereckam chci vyjadrit obdiv a hlavne diky za vynikajici predstaveni a vynikajici vykony v nem. Choreografie po prestavce byla naprosto uchvacujici. Myslim, ze potlesk divaku odpovidal strhujicim vykonum. Byly jste bajecne, vsechny. Dekuji :o)

Dobrý den Katko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme potěšeni, že se Vám představení "Pokoj" líbilo. Všem herečkám Váš vzkaz předáme - určitě budou z Vaší rekace nadšené. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 3.4.2011, 18:02:06

Jméno: Maruška Krupcová

Dobrý večer. Dnes 27.3. jsem si u nás v Kutné Hoře nenechala ujít představení Když Harry potkal Sally a musím říct, že pánové Chmela, Langmajer a Slivka byli výborní. Děkuji za pobavení, ještě teď když si vzpomenu na nějaké momentky z představení, tak se mi vykouzlí úsměv na rtech :-) Ještě jednou velké díky Maruška

Dobrý den paní Maruško, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Když Harry potkal Sally". Jsme nadšeni z Vaší reakce na toto představení. Pánům hercům Váš vzkaz předáme - určitě je potěší! Doufáme, že se Vám bude líbit i další představení z naší "dílny" a pokud do Kutné Hory opět zavítáme, budeme se na Vás těšit. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 27.3.2011, 23:01:42

Jméno: Baaaara

Dobrý večer,včera jsme měli možnost shlédnout představení Miláček Anna na den učitelů...bylo to zatím nejlepší co jsem viděla,opravdu herecké výkony hodnotím na výbornou...Linda Rybová a její záchvat smíchu z vlastního výkonu neměl chybu...a veeelmi povedená scéna s vystřelováním konfet nemělo chybu (Vandě to nejdřív nechtělo vystřelit ale poradila si s přehledem)...opravdu se směju ještě teď...není nad divadlo,vážně...dobrou noc pupíčci :-D

Dobrý den Baaaaro, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení "Miláček Anna". Jsme velmi potěšeni, že se Vám toto představení líbilo a máte z něj úžasné zážitky. Lindě Rybové i Vandě Hybnerové Váš vzkaz určitě předáme. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 25.3.2011, 22:00:36

Jméno: Jarmila Špedlová

Dobrý večer. Byla jsem moc zvědavá na divadelní provedení filmu Když Harry potkal Sally . Ten jsem viděla teprve vloni. V PÁ 18.3.11 jsme vzhlédli hru v mladoboleslavském divadle a byla to fantastická tečka za pracovním týdnem:-) Brilantní výkon Filipa Čapky a Jiřího Langmajera a samozřejmě i ostatních herců, nás natolik pobavil, že jsme se za břicha popadali ještě druhý den :-) Děkujeme za krásné představení a úžasné herecké obsazení. Nemělo to chybu!!! Přejeme samé takové úspěšné komedie, kdy člověk z divadla odchází a bolí ho svaly od smíchu:-) Jarmi:-)

Dobrý den paní Jarmilo, děkujeme Vám za zájem o Divadla Palace a jeho hru "Když Harry potkal Sally". Jsme rádi, že Vás divadelní zpracování tohoto velmi úspěšného filmu nezklamalo a herecké obsazení se Vám líbí. Pokud k Vám do divadla zavítáme, přijďte si procvičit Vaše břišní svaly na některou z našich dalších her! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 21.3.2011, 21:16:36

Jméno: Veronika Tichá

Dobrý den. Tímto děkuji za fantastický zážitek, hra Když Harry potkal Sally mě nadchla. Skvěle jsem se bavila hned od začátku jak pan Langmajer vešel na jeviště-je to můj favorit :-)ne-li dokonce miláček :-):-) a to trvalo skoro nepřetržitě až do konce. Super dialogy, herecké výkony,souhra...geniální!Klaním se všem!!! Užila jsem si díky nim po dlouhé době báječný večer, přeji všem jen to nejlepší, pozdravujte je...s díky Veronika

Dobrý den Veroniko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Když Harry potkal Sally". Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení líbilo a Váš příspěvek dáme všem hercům určitě k dispozici - z takových ohlasů mají vždy radost! Doufáme, že i při dalším výběru hry budete mít šťastnou ruku. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.3.2011, 13:09:58