Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Alena Š.

Dobrý večer,ráda bych chtěla poděkovat VŠEM TĚM,kteří se podíleli na představení Miluji tě, ale...bylo to skvělé,bavila jsem se,smála se,uvolnila se,prostě to nemělo chybu,obdivovala jsem herecké výkony našich mladých herců.Ráda bych Všem popřála hodně zdraví,štěstí,lásky v osobním životě,pracovních sil,zaplněná hlediště...Moc děkuji za krásně prožitý večer.Ps.Osobní poděkování za pozvání patří také herečce Keteřině Šildové ,byla si skvělá Katko,DÍK Alena z B.

Děkujeme za přání, Aleno. Vaše pozdravy vyřídíme a Vám přejeme více podobných příjemných zážitků v Divadle Palace.

Odesláno: 15.1.2014, 17:37:06

Jan Hartmann

Dobrý den, proč nejsou plánována žádná představení hry Velká zebra? Bude ještě uváděna?

Dobrý den. Velkou zebru určitě v našem divadle ještě uvidíte, není důvod ji z repertoáru stahovat. Při sestavování programu vycházíme z časových možností herců a nejbližší Velkou zebru plánujeme na březen. Přesný termín se dozvíte z našich www stránek.

Odesláno: 07.1.2014, 13:36:11

Jíťa J.

Dobrý den,
chtěla bych vašemu souboru moc poděkovat za představení Prachy!!!, které bylo odehráno 5. ledna 2014 v Prachaticích. Bylo to naprosto skvělé - ani si nevzpomenu, kdy jsem se takhle naposledy v divadle řehtala na celé kolo! Ještě jednou děkuji! Jíťa J.:)

Jitko, my děkujeme za skvělé přijetí v krásných Prachaticích. Byli jste naprosto skvělé publikum a to se pak hraje!

Odesláno: 06.1.2014, 06:13:32

Veronika

Dobrý den, strašně bych Vám chtěla poděkovat za představení Miláček Anna - bylo to to nejlepší divadelní představení, jaké jsem kdy viděla- úžasní herci, skvělé hlášky, vzájemné odbourávání se mezi herci způsobilo, že jsem se smála opravdu od začátku až do konce a bývala bych tam seděla a tleskala až do rána. Prosím, nepřestaňte tu hru hrát, za dva měsíce rodím a příští rok v zimě na to musím
vzít i zbytek rodiny a kamarádů! :-) Díky!

Milá Veroniko, snad smích a dobrá nálada, kterou naše představení vyvolalo, bude mít dobrý vliv na zdárný vývoj děťátka :) Budeme na Vás myslet a těšit se na viděnou příští rok v zimě. A ještě něco. Ty dva měsíce do porodu jsou ideální doba na návštěvu našich dalších představení. Jsme přesvědčeni, že např. Miluju tě, ale (ale nejenom to) by byla v tomto období pro vás ta správná volba. Proč? Přijďte a uvidíte sama :) Vaše Divadlo Palace

Odesláno: 22.12.2013, 07:55:34

Vlaďka R.

Když jsem dnes šla na hru Miluji tě, ale ..., tak jsem měla trošku strach, že nebudu tak nadšená jako jste byli v upoutávkách na facebooku vy. Můj strach nebyl na místě, domů jsem dorazila s bolavou čelistí od smíchu. Hlasitý smích a potlesk u každé scénky byly opravdu oprávněné. Komediální schopnosti všech čtyř představitelů a především jejich pěvecké výkony mne ohromily. Hudební doprovod přímo na jevišti byl moc příjemným zpestřením. Velice milá zábava inspirovaná běžným životem. Všem vřele doporučuji návštěvu této hry. Hercům přeji k premiéře: ZLOMTE VAZ

Ať Vám to nadšení vydrží co nejdéle, Vlaďko. Děkujeme za potvrzení toho, že naše práce má smysl. Dejte o nás vědět svým kamarádům a přijďte si zpříjemnit i další sychravý podzimní večer. Budeme se na Vás těšit. Váš Palace, Vaše divadlo na dosah. PS: Nejsme nezdvořilý, ale vy, jako zkušená divadelnice, jistě víte, že za přání Zlomte vaz, se nesmí poděkovat, jinak by to přineslo smůlu. Odpovídá se "Čert Vás vem!" :)

Odesláno: 17.11.2013, 23:33:06

Jana M.

Včera jsem byla na zájezdním vystoupení Tři bratři v nesnázích v Novém Městě nad Metují. Byla jsem unavená z práce a moc se mně jít nechtělo, ale veškerá únava ze mě spadla po prvních minutách představení a já se báječně bavila.Skvělá komedie plná vtipných dialogů,skvělé výkony herců. Pan Zounar se přímo překonával,na hercích bylo vidět, že i oni se skvěle baví a občasné hlášky pana Zounara často odbouraly ostatní, takže jak v hledišti, tak i na jevišti byla skvělá nálada. Vůbec nevadilo, že herci v zápalu hry rozbourali dům z kulis a jedna část spadla do hlediště k mému místu, takže mě část zástěny praštila do ruky. To mi náladu nevzala a až do konce jsem se výborně bavila. Moc děkuji za senzační večer a budu se těšit, že tento soubor opět zavítá do našeho města.

Milá Jano. Při čtení vašeho vzkazu jsme se chvílemi smáli taky a chvílemi jsme trnuli hrůzou, ale jsme rádi, že vše dopadlo dobře a že jste si představení užila. Děkujeme za pochopení, divadlo je živé umění a jak vidíte, o nečekané situace v něm není nouze. Věříme, že i přes tuto drobnou nehodu zůstanete naší věrnou divačkou.

Odesláno: 13.11.2013, 20:36:56
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: