Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Monika

Dobrý den, děkuji za užasný zážitek na představení Miláček Anna.

Dobrý den Moniko, moc Vám děkujeme za chválu, kterou směřujete na hru "Miláček Anna". Jsme velmi potěšeni, že tato inscenace přináší radost Vám divákům a kladné ohlasy k nám do divadla. Přejeme Vám krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 17.12.2010, 08:20:40

Jméno: Markéta Rybová

Ještě poznámka: Díky za to, že jste a děláte lidem radost

Markéta

Markéto, děkujeme Vám!! Vaše Divadlo Palace

Čas: 16.12.2010, 09:17:08

Jméno: Markéta Rybová

Dobrý den, včera jsem byla na Mělníku na představení Miláček Anna- naprostá bomba!!! Děkuji za krásný večer plný smíchu, moc se mi to hodilo!!!Naprosto úžasné výkony všech účinkujících,opravdu to byl zážitek!Přeji Vám všem Hodně úspěchů a Krásné a pohodové Vánoce. Markéta

Dobrý den Markéto, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. Jsme opravdu velmi potěšeni, že Vám představení "Miláček Anna" zpříjemnilo prosincový večer. Také děkujeme za chválu, kterou směřujete na herecké výkony. Přejeme Vám krásný zbytek adventu, krásné a pohodové Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 16.12.2010, 09:14:41

Jméno: Radka

Dobrý den, v sobotu 11.12. konečně navštívili s manželem i Vaše divadlo a představení Vše o mužích bylo úúúžasné. Předčilo mé očekávání. Opravdu mi dlouho netekly slzy smíchu...a ta podíváná na sexy herce (zejména Maroš K. je úchvatný:-)...no měla jsem tu noc krásné sny-děkuji...určitě jsme u Vás nebyli naposled...

Dobrý den Radko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Těší nás, že se Vám představení "Vše o mužích" líbilo a zpříjemnilo Vám nejen večer, ale jak sama píšete i noc. Doufáme, že nám zachováte přízeň a přijdete na další (skvělé) představení. Krásný zbytek adventu, krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 15.12.2010, 01:28:10

Jméno: Michaela

Dobrý den,
prosím vás jak dlouho trvá představení Partička ?Děkuji :D

Dobrý den Michaelo, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Představení Partička je improvizační představení, u kterého neznáme přesnou délku, ale odhadujeme cca 2 hodiny trvání. Doufáme, že budete s tímto "pořadem" spokojena a pobaví Vás. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.12.2010, 16:03:40

Jméno: Jana

Krásný večer.
Včera jsem s kamarádkou navštívila Vaše divadlo a shlédla představení Miláček Anna.
Jela jsem rovnou z práce, unavená, nálada pod bodem mrazu...
Ovšem už po prvních minutách představení ze mne všechno opadlo a z divadla vycházel úplně jiný člověk.
DLouho jem se od srdce tak nenasmála.
Blahopřeju hercům i herečkám k absolutně perfektním výkonům.
Přeji hodně štěstí do budoucna.

Dobrý den paní Jano, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme opravdu velmi potěšeni, že Vám představení "Miláček Anna" pozvedlo náladu a z divadla jste odešla veselá a snad i nabita energií do dalších dní. Malá rada pro Vás - pokud budete unavená a bez nálady, přijďte k nám do divadla na nějakou další hru, která Vám dodá dalších sil. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 30.11.2010, 19:04:16