Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Olga Ketnerová

Dobrý den. Už podruhé jsme s přáteli shlédli představení Vše o mužích. Opět to byl koncert hereckých osobností.Prořehtali jsme se prakticky celým představením - ještě, že tam byly vážnější epizody. Dva dny po, nás stále od smíchu bolela břicha! Přejeme moc a moc spokojených diváků.

Dobrý den, paní Olgo, velice nás těší, že jste navštívila opakovaně naše divadlo a že se Vám u nás i napodruhé líbilo! Doufáme, že se k nám budete vracet stále a budeme Vám tak moci působit další "bolesti břicha" od smíchu:)

Čas: 2.11.2011, 11:51:51

Jméno: Markéta

Dobrý den,
jsem pravidelná návštěvnice Vašeho divadla a viděla jsem téměř všechna představení, některá opakovaně. Včera jsem byla na \ Cena za něžnost\ a bylo to něco tak nádherného... Všem děkuji za úžasný zážitek.

Dobrý den, Markéto, jsme velice rádi, že jste naše pravidelná návštěvnice a moc nás těší, že se Vám líbilo i naše poslední představení "Cena za něžnost". Doufáme, že nám svoji přízeň zachováte i v budoucnu a brzy nás opět navštívíte!

Čas: 1.11.2011, 17:25:15

Jméno: Míša

26.10. - Vše o mužích - ani jedno křeslo nezůstalo suché :))

Dobrý den, Míšo, jsme rádi, že jste se na představení "Vše o mužích" bavila a doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu:) Budeme se těšit brzy na viděnou!

Čas: 27.10.2011, 00:36:15

Jméno: Yvona Votípková

Dobrý den, v sobotu 22.10. jsem se synem poprvé navštívila Vaše divadlo a to představení pro děti Princezny jsou na draka. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi pěkné představení, u kterého se nejen bavil můj syn, ale i já. Už víme, kam chodit na pěkné pohádky. Díky

Dobrý den, paní Yvono, jsme rádi, že se Vám i Vašemu synovi pohádka "Princezny jsou na draka" líbila a věříme, že Vás osloví i náš ostatní repertoár jak pohádek, které jsou do konce roku naplánované, tak i třeba naše ostatní představení. Přejeme hezký den a zase brzy na viděnou v našem divadle!

Čas: 24.10.2011, 09:25:40

Jméno: Janeta

Dobrý deň.Navštívila som vo Vašom divadle predstavenie Velká zebra a bola som nadšená,úžasné herecké výkony,dakujem za skvelý večer.Pán Vetchý je neprekonateľný,prajem všetko dobré Janeta

Dobrý den, Zaneto, jsme velice rádi, že se Vám představení "Velká zebra" líbilo a i Vám přejeme vše dobré. Hercům, včetně pana Vetchého, pochvaly s potěšením vyřídíme. Věříme, že si k nám i v budoucnu najdete cestu a budeme se těšit zase někdy příště na viděnou v našem divadle.

Čas: 19.10.2011, 12:45:15

Jméno: Dan

Dobry den. Mohu se zeptat, co bude se hrami Cena za neznost a Divadelni komedie po odchodu Jitky Cvancarove na materskou dovolenou? Nove alternace? Stazeni? Nebo se bude cekat na jeji navrat?

Dobrý den, Dane, Co se týče působení Jitky Čvančarové v představeních v divadle Palace, tak o alternacích se zatím neuvažuje a bude se tedy čekat na její návrat z mateřské dovolené. S přátelským pozdravem Vaše divadlo Palace.

Čas: 11.10.2011, 12:18:38