Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Beáta

Dobrý den, dnes jsem navštívila Vaše představení v Ostravě Miláček Anna a chci pogratulovat hercům k úžasnému výkonu. KLOBOUK DOLŮ!!! Už dlouho mě nikdo tak nerozesmál a určitě jsem dnes večer nebyla jediná. Škoda jen, že nebydlím v Praze. Nevynechala bych jediné Vaše představení. PROSÍM, JEZDĚTĚ I NADÁLE DO OSTRAVY!!! Děkuji za krásný večer.

S pozdravem

Dobrý den Beáto, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší, že se Vám představení "Miláček Anna" líbilo! Pokud to bude jen možné, určitě do Ostravy opět zavítáme, Vaše publikum je velmi vstřícné a cítíme se u Vás dobře. Hodně zdraví v novém roce! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 4.1.2011, 22:40:14

Jméno: Jitka Malínská

Včera jsem viděla hru vše o mužích pánové byli naprosto okouzlující. Jen škoda, že jsem vše v ohlušujícím smíchu nezachytila. Musím být příště blíž. Díky za hezký večer Jitka

Dobrý den Jitko, jsme velmi potěšeni, že se Vám představení "Vše o mužích" líbilo a to, že jste vše neslyšela, je jen o důvod více, proč přijít příště. Hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 30.12.2010, 13:12:07

Jméno: Zdeňka

Vážení (abecedně :D ) Davide,Lindo,Martino,Sašo a Vando!
Navštívila jsem dnes v LOlomouci Vaše představení Miláček Anna a jsem z Vás naprosto unešená !!! Bylo to naprosto vynikající,skvělé a ještě lepší, pohodové představení,kdy jsem zcela zapomněla na všecko, co mě kdy trápilo, bolelo a nedalo mi pokoje!!! :) Ovace vestoje si plným právem zasloužíte jak Vy, tak ostatní,kteří se na přípravě takovéto bombastické show podílejí! Děkuji za úžasný zážitek a všem Vám nejen v příštím roce přeji samá pohodová představení, lidi a hlavně zdraví a štestí.
Zdeňka

Dobrý den Zdeňko, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší nejen Váš příspěvek do Návštěvní knihy, ale i fakt, že Vám představení "Miláček Anna" zvedlo náladu a dalo zapomenout (jak sama píšete) na Vaše trápení a bolesti. Doufáme, že Vám dobrá nálada z představení vydrží v nastávajícím roce 2011, do kterého Vám přejeme spoustu krásných dní a hlavně pevné zdraví! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 29.12.2010, 23:52:47

Jméno: Monika

Dobrý den, děkuji za užasný zážitek na představení Miláček Anna.

Dobrý den Moniko, moc Vám děkujeme za chválu, kterou směřujete na hru "Miláček Anna". Jsme velmi potěšeni, že tato inscenace přináší radost Vám divákům a kladné ohlasy k nám do divadla. Přejeme Vám krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 17.12.2010, 08:20:40

Jméno: Markéta Rybová

Ještě poznámka: Díky za to, že jste a děláte lidem radost

Markéta

Markéto, děkujeme Vám!! Vaše Divadlo Palace

Čas: 16.12.2010, 09:17:08

Jméno: Markéta Rybová

Dobrý den, včera jsem byla na Mělníku na představení Miláček Anna- naprostá bomba!!! Děkuji za krásný večer plný smíchu, moc se mi to hodilo!!!Naprosto úžasné výkony všech účinkujících,opravdu to byl zážitek!Přeji Vám všem Hodně úspěchů a Krásné a pohodové Vánoce. Markéta

Dobrý den Markéto, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. Jsme opravdu velmi potěšeni, že Vám představení "Miláček Anna" zpříjemnilo prosincový večer. Také děkujeme za chválu, kterou směřujete na herecké výkony. Přejeme Vám krásný zbytek adventu, krásné a pohodové Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 16.12.2010, 09:14:41