Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Andrea

Dobry den,
dne 24.12.2010 jsem byla na predstaveni A do pyzam predstaveni se mi moc libilo, ale predevsim jsem byla zcela nadsena hereckym vykonem Nely Boudove. Tato herecka si me svym vykonem naprosto ziskala a nejen me, byla jsem se svymi prateli a vsichni byli stejneho nazoru, ze nejvic je bavil vykon Nely B. Dekuji ji timto za skvely zazitek.

Dobrý den paní Andreo, děkujeme Vám za zájem o Divadla Palace a jeho hru "A do pyžam!". Velmi nás těší, že se Vám líbí herecké obsazení a že herecký výkon paní Nely Boudové byl pro Vás (a nejen pro Vás, jak sama píšete) zážitkem. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 27.11.2010, 19:53:02

Jméno: Pavel Bartoš

Vše o ženách - Trutnov
Tolik krásných ženských projevů a humoru. Nádherný zážitek. Byly jste opravdu skvělé. Děkujeme!

Dobrý den pane Bartoši, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hry. Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení "Vše o ženách" líbilo a doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 22.11.2010, 22:28:55

Jméno: Zuzana

Dobrý den,
prosím vás budete hrát i v příštím roce představení Vše o mužích , konkrétně v únoru 2011? A kdy asi prosím Vás bude zveřejněn program na příští rok?
děkuji.Zuzka

Dobrý den Zuzko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. "Vše o mužích" se určite bude hrát i v následujícím roce - v současné době však nevíme přesný termín na únor 2011. Prosíme, sledujte průběžně stránky Divadla Palace - v levém Menu vyberte odkaz Termíny představení, kde jsou průběžně zveřeňovány termíny představení v divadle. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 22.11.2010, 07:14:27

Jméno: Pavla

Dobrý den, zajímalo by mě, jak je dlouhé představení Motýli. Děkuji za odpověď!

Dobrý den Pavlo, děkujeme Vám za zájem o představení z dílny Divadla Palace. Představení "Motýli" je i s pauzou dlouhé cca 110 minut. Doufáme, že se Vám představení bude líbit! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 21.11.2010, 12:55:40

Jméno: Ilona

Včera večer jsem shlédla Miláčka Anu...nádhera,úžasné výkony všech,nejvíce excelovala Vanda H. a Martina Hudečková.Smály jsme se s kamarádkou nejen po Václaváku domů, ale i večer u šampíčka a ráno u snídaně.Všem známým budu doporučovat. At se Vám daří.

Dobrý den paní Rajská, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení Miláček Anna líbilo a že jste s kamarádkou prožily krásný večer plný smíchu. Doufáme, že nám zachováte přízeň a zase přijdete do Divadla Palace buď na Miláčka Annu nebo na jinou hru z repertoáru divadla. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 12.11.2010, 18:50:47

Jméno: František Turanský

Prajem pekný deň.
Včerajšie predstavenie Verejné oko
v Trnave.Hra výborná, dialógy vynikajúce, herecké výkony geniálne! Iba jedno slovo Ďakujem
Prajem Vašej ďalšej praci iba takýchto nadšených divákov.

Dobrý den pane Turanský, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší, že i slovenskému publiku se líbí naše hry. Pokud to bude možné, určitě se k Vám do divadla vrátíme s další hrou z naší "dílny". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 25.10.2010, 10:16:20