Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Veronika Vajtová

Moc se těším na novou inscenaci Cena za něžnost . Koukám, že již máte dva květnové termíny, doufám, že se bude hrát i v červnu, pokud ano, rozhodně půjdu :)

Dobrý den paní Vajtová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a nově připravovanou hru "Cena za něžnost". Doufáme, že se Vám představení bude líbit a budeme se snažit, aby bylo na repertoáru divadla i v měsíci červnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 28.2.2011, 15:51:35

Jméno: Petra Formánková

Dobrý den,
právě jsem se vrátila z představení Motýli v Chocni. Chtěla bych moc poděkovat všem hercům za jejich úžasné výkony! Díky jim byla hra velmi krásná plná vtipu, ale i pochopení,porozumění a procítění. Krásně vystihla mezigenerační problémy a mile nastínila jejich řešení. Moc děkuji za opravdu výjímečný zážitek! Děkuji za předání vzkazu hercům a nashledanou Petra

Dobrý den paní Petro, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Motýli". Jsme rádi, jste si představení užila a jste spokojena nejen se hrou, jako takovou, ale i s jejím obsazením! Vaše slova určitě hercům předáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 23.2.2011, 22:14:47

Jméno: Jana Š.

Včerejší komedie Prachy byla naprosto úžasná a herci vynikající..;o) Tato hra se zařadila mezi nejlepší představení, které jsem kdy viděla.

Dobrý den paní Štichová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Velmi nás těší, že se Vám náš poslední premiérový titul na repertoáru divadla líbil. Váš vzkaz hercům určitě předáme. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 16.2.2011, 15:09:05

Jméno: Gabina Prindova

Dobry den,
prosím, předejte tento vzkaz hercům Zuzane Bydzovske a Bohumilu Kleplovi.
Byla jsem minulou sobotu na predstaveni Herci. Přečetla jsem si předem, o čem to bude, ale musím říct, že výkon obou
představitelů a vůbec celé představení předčily moje očekávání. Byli skvěly. Od zacatku
az do konce me bavili, vtahli me do deje a neuveritelne jsem se nasmala. Dlouho jsem se takhle nepobavila, doopravdy uzasne predstaveni.
Dekuji moc za bajecne predstaveni.
Uz ted vybiram dalsi predstaveni, na ktere bych sla a moc se tesim.
Nashledanou
Gabina Prindova

Dobrý den paní Prindova, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme potěšeni, že se Vám představení "Herci" líbilo a Váš vzkaz paní Bydžovské a panu Kleplovi určitě předáme! Doufáme, že se Vám budou líbit i další hry z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.2.2011, 15:58:58

Jméno: Tereza Nováková

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, jak dlouho trvá představení A do pyžam. Vstupenky již mám koupeny, ale potřebuji naplánovat ještě následnou cestu do Brna. Dále bych se ráda zeptala, zda hostujete i v nějakém brněnkém divadle. Mám vaše představení moc ráda, ale pokaždé cestovat do Prahy je náročné. Děkuji za odpověď a přeji ať jste stejně báječní jako do teď.

Dobrý den paní Nováková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení "A do pyžam!". Představení "A do pyžam!" trvá i s pauzou cca 2 hodiny. Do Brna jezdíme také se zájezdy a to do Divadla Bolka Polívky. Děkujeme Vám za přání a doufáme, že i nadále budete spokojena s našimi představeními. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 09.2.2011, 20:15:43

Jméno: Uhríková

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za nádherné představení Miláček Anna . Byla to zatím nejlepší komedie, co
jsem kdy viděla a ještě nyní mám úsměv na tváři.
Všichni herci byli jedineční!

Děkuji!

Dobrý den paní Uhríková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Miláček Anna". Neradi bychom se s odpověďmi v Návštěvní knize opakovali, ale opravdu nás těší, že se Vám představení líbilo. Váš vzkaz určitě předáme všem hercům. Ať vám úsměv na tváři vydrží co nejdéle! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 08.2.2011, 11:06:01