Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Václava Stříbrná

Dobrý večer,před chvílí jsme se vrátily z představení Vše o mužích.Snad nikdy jsem se takhle v divadle nebavila.Neuvěřitelný herecký koncert všech 3 herců.Při takovém představení musí snad každy zapomenout na své starosti.
Děkuji za skvělý zážitek.
Stříbrná.

Dobrý den paní Stříbrná, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Jsme potěšeni, že se Vám představení "Vše o mužích" líbilo a že jste (jak sama píšete) zapomněla na starosti. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna a přijdete na některé další představení z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 13.3.2011, 00:36:42

Jméno: Anna Rausová

V pondelok 7.3.2011 som navštívila predstavenie Prachy .

Hra mala vynikajúci preklad so skvelými, náročnými dialógmi. Hra udržuje divákovu pozornosť po celý čas.

Vynikajúci boli absolútne všetci herci. pripravili nám divákoém dynamický a nevšedný zážitok.

Scéna bola naozaj podobná typickému britskému stredostavovskému interiéru.

Teším sa na moje ďalšie návšetvy Vášho skvelého divadla.

Dobrý den paní Rausová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Prachy!!!". Těší nás, že se Vám hra líbila jako celek a Váš příspěvek do Návštěvní knihy určitě potěší celý tvůrčí tým a všechny herce. Doufáme, že budete spokojena i s dalšími inscenacemi, které jsou v repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 08.3.2011, 14:26:45

Jméno: Katarina Solikova

Vcera jsem videla predstaveni Prachy!!! Je to vyborne napsana blazniva komedie a herci si s ni skvele poradili.

Dobrý den paní Solíková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Prachy!!!". Jsme potěšeni, že se Vám líbilo nejen představení, ale i výkony herců. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 08.3.2011, 13:35:01

Jméno: Veronika Vajtová

Moc se těším na novou inscenaci Cena za něžnost . Koukám, že již máte dva květnové termíny, doufám, že se bude hrát i v červnu, pokud ano, rozhodně půjdu :)

Dobrý den paní Vajtová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a nově připravovanou hru "Cena za něžnost". Doufáme, že se Vám představení bude líbit a budeme se snažit, aby bylo na repertoáru divadla i v měsíci červnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 28.2.2011, 15:51:35

Jméno: Petra Formánková

Dobrý den,
právě jsem se vrátila z představení Motýli v Chocni. Chtěla bych moc poděkovat všem hercům za jejich úžasné výkony! Díky jim byla hra velmi krásná plná vtipu, ale i pochopení,porozumění a procítění. Krásně vystihla mezigenerační problémy a mile nastínila jejich řešení. Moc děkuji za opravdu výjímečný zážitek! Děkuji za předání vzkazu hercům a nashledanou Petra

Dobrý den paní Petro, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Motýli". Jsme rádi, jste si představení užila a jste spokojena nejen se hrou, jako takovou, ale i s jejím obsazením! Vaše slova určitě hercům předáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 23.2.2011, 22:14:47

Jméno: Jana Š.

Včerejší komedie Prachy byla naprosto úžasná a herci vynikající..;o) Tato hra se zařadila mezi nejlepší představení, které jsem kdy viděla.

Dobrý den paní Štichová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Velmi nás těší, že se Vám náš poslední premiérový titul na repertoáru divadla líbil. Váš vzkaz hercům určitě předáme. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 16.2.2011, 15:09:05