Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Gabina Prindova

Dobry den,
prosím, předejte tento vzkaz hercům Zuzane Bydzovske a Bohumilu Kleplovi.
Byla jsem minulou sobotu na predstaveni Herci. Přečetla jsem si předem, o čem to bude, ale musím říct, že výkon obou
představitelů a vůbec celé představení předčily moje očekávání. Byli skvěly. Od zacatku
az do konce me bavili, vtahli me do deje a neuveritelne jsem se nasmala. Dlouho jsem se takhle nepobavila, doopravdy uzasne predstaveni.
Dekuji moc za bajecne predstaveni.
Uz ted vybiram dalsi predstaveni, na ktere bych sla a moc se tesim.
Nashledanou
Gabina Prindova

Dobrý den paní Prindova, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme potěšeni, že se Vám představení "Herci" líbilo a Váš vzkaz paní Bydžovské a panu Kleplovi určitě předáme! Doufáme, že se Vám budou líbit i další hry z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.2.2011, 15:58:58

Jméno: Tereza Nováková

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, jak dlouho trvá představení A do pyžam. Vstupenky již mám koupeny, ale potřebuji naplánovat ještě následnou cestu do Brna. Dále bych se ráda zeptala, zda hostujete i v nějakém brněnkém divadle. Mám vaše představení moc ráda, ale pokaždé cestovat do Prahy je náročné. Děkuji za odpověď a přeji ať jste stejně báječní jako do teď.

Dobrý den paní Nováková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení "A do pyžam!". Představení "A do pyžam!" trvá i s pauzou cca 2 hodiny. Do Brna jezdíme také se zájezdy a to do Divadla Bolka Polívky. Děkujeme Vám za přání a doufáme, že i nadále budete spokojena s našimi představeními. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 09.2.2011, 20:15:43

Jméno: Uhríková

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za nádherné představení Miláček Anna . Byla to zatím nejlepší komedie, co
jsem kdy viděla a ještě nyní mám úsměv na tváři.
Všichni herci byli jedineční!

Děkuji!

Dobrý den paní Uhríková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Miláček Anna". Neradi bychom se s odpověďmi v Návštěvní knize opakovali, ale opravdu nás těší, že se Vám představení líbilo. Váš vzkaz určitě předáme všem hercům. Ať vám úsměv na tváři vydrží co nejdéle! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 08.2.2011, 11:06:01

Jméno: Zuzana Jindrová

Dobrý večer,
před hodinou jsem se vrátila z Police nad Metují z předtavení Africká královna.
Lindo Rybová,Hynku Čermáku,smekám.Poprvé jsem v divadle brečela. Smíchy. Dostala mne scéna s mastí...a všechny před ní i po ní. A dojali jste mne.Představení nemá jediné hluché místo.Dokonale jednoduchá scéna, absolutně využitý prostor.Film jsem viděla jako malá holka, ale hlubší stopu nezanechal.Vy ano.Děkuji.Příště beru dceru.

Dobrý den paní Jindrová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení "Africká královna". Jakmile to bude možné, Váš vzkaz Lindě Rybové a Hynku Čermákovi určitě předáme! I nás velmi těší fakt, že se Vám představení líbilo a bylo pro Vás lepší než film. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 06.2.2011, 23:19:32

Jméno: Jarešovi

Dobrý den, moc a moc děkujeme za představení Africká královna. Viděli jsme ho v Týně nad Vltavou a bylo to naprosto úžasné!!! Jarešovi

Dobrý den paní Jarešová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení "Africká královna". Jsme velmi potěšeni Vašim nadšením z této hry! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 3.2.2011, 22:21:15

Jméno: Hana Mrázová

Dlouho jsem se tak nepobavila jako včera na představení Partička. Všicni byli úžasní. škoda, že toto představení nehrajete častěji.

Dobrý den paní Mrázová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že se Vám představení "Partička" líbilo. Jelikož představení Partička je hostujícím představením, hrajeme jej v Divadle Palace podle možností produkující agentury. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 1.2.2011, 12:04:18