Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Dan

Dobry den, bude jeste mozne videt hru Motyli? Vidim, ze neni planovana ani v divadle ani na zajezdech.

Dobrý den, Představení "Motýli" by mělo být uvedeno v listopadovém programu. Aktuální program naleznete buď na našem webu www.divadlopalace.cz a nebo na Facebookové stránce našeho divadla na adrese www.facebook.com/divadlopalace. Budeme se těšit na viděnou v našem divadle.

Čas: 15.09.2011, 12:12:45

Jméno: Eliška

Dobrý den,
měla bych dotaz. Kryštof hádek ,je ve Vašem divadle v angažma?
Děkuji a hodně štěstí.

Dobrý den, Eliško, V našem divadle nemáme herce klasicky v angažmá, tudíž ani Kryštof Hádek u nás není. Děkujeme za přání a budeme se těšit brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 3.09.2011, 18:42:05

Jméno: Vláďa

Chtěl bych smeknout před námětem a provedením představení POKOJ.
Byl to úžasný výkon od všech na jevišti.

Dobrý den, pane Vláďo, velice nás těší, že se Vám líbilo představení "Pokoj" a doufáme, že nám svoji přízeň zachováte i nadále! Přejeme hezké léto a třeba brzy naviděnou na nějakém dalším představení v divadle Palace.

Čas: 29.06.2011, 08:26:09

Jméno: Zuzana

Dobrý den,
ráda bych vám poděkovala za představení, které jsme včera navštívili,/Vše o mužích/, ale... Na balkóně - ve čtvrté řadě na prvním sedadle jsem neviděla vůbec nic:-((
Zkuste se zamyslet, prosím - nejlépe vyzkoušejte - se dvěma skoro dvoumetrovými muži v řadě tři a dvě na prvních sedadlech....Zleva zábradlí, vpředu záda, napravo hlavy.
Mějte hodně hezkých zážitků, stejně jako já včera.

Dobrý den, paní Zuzano, velice nás mrzí, že jste při sledování hry "Vše o mužích" měla zhoršené podmínky a nemohla jste si ji plně užít. Co se týče snížené kvality 4.řady na balkoně víme, a proto jsou tyto vstupenky v 2.cenové kategorii. Naneštěstí se k tomu před Vás posadili vysocí muži, což viditelnost samozřejmě ještě zhoršuje. Doufáme, že nám i přesto zachováte přízeň a příště už bude vše bez problémů. Příjemný zbytek dne a brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 14.06.2011, 16:42:20

Jméno: Eva

Dobrý den, ráda bych velmi poděkovala za představení Cena za něžnost, obzvláště dámám - Jitce Čvančarové a Janě Janěkové. Na jevišti doslova čarují!

Dobrý den, Evo, jsme moc rádi, že se Vám líbilo představení Cena za něžnost a Vaši pochvalu velice rádi vyřídíme. Přejeme hezký den a zase brzy na viděnou v našem divadle.

Čas: 09.06.2011, 22:35:19

Jméno: Iňa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá představení Když Harry potkal Sally? předem děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním pěkného dne Ińa

Dobrý den, Iňo, představení Když Harry potkal Sally je rozděleno na dvě poloviny - první půlka má 52 min a druhá 50. Přejeme hezký zbytek dne a těšíme se naviděnou v našem divadle.

Čas: 07.06.2011, 11:20:39