Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Laďka Vávrová


Dobrý den,
prosím, předejte tento vzkaz hercům Lindě Rybové a Hynku Čermákovi.
Hledala jsem na stránkách vašeho divadla kontakt přímo na ně, ale bohužel
tam není.
Tak jsem vybrala alespoň mail na produkci zájezdových představení. Protože
se to týká právě zájezd. představení.
Byly jsme dnes s dcerou v divadle u nás v Jičíně na Africké královně.
Přečetla jsem si předem, o čem to bude, ale musím říct, že výkon obou
představitelů a vůbec celé představení předčily moje očekávání.
Byli skvělí.
Od začátku do konce nás bavili, vtáhli do děje. A všechno jsem jim věřila. I
hádky, i sjíždění peřejí i lásku.
Na konci jsme s dcerou obě brečely, byl to pro nás prostě zážitek.
Ani jedna jsem neviděly původní film. Navrhla jsem jí, že bychom se na něj
mohly podívat. Řekla mi na to, že ani nechce, že divadlo bylo lepší. Je jí
19.
Jen na konci se moc brzy rozsvítilo. Ale to diváky neodradilo a dlouho jsme
tleskali i za světla.
Tak to jsem měla na srdci.
S díky Laďka Vávrová


Dobrý den paní Vávrová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Opravdu nás velmi těší Váš vzkaz a nadšení ze hry "Africká královna". Lindě Rybové a Hynku Čermákovi rádi Vaše slova předáme, určitě je také potěší! Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 28.1.2011, 11:53:03

Jméno: Aleš Sobotka

Navštěvujeme s mladou paní dlouhá léta Docela velké dívadlo v Litvínově. Včerejší Miláček Anna mě osobně úplně zbořil, teklo mi z očí nejen během děje, ale hlavně při děkovačce, kdy paní Hybnerová suprově blbla. Stejně mě dostala slečna (paní ?) Rybová, viděl jsem ji dosud jen v několika televizních rolích a uvěřil jsem jí, že je (pardón) chcíplá průsvitňačka. Ale co předváděla včera, to byla síla pravého udatenství. Když řvala do pokoje pro hosty ty hovado ! , pochopil jsem, jak snadno se jí nechám unést. Pro příště mám jasno. Nepřijedete-li do Litvínova znovu včas, najdeme si vás v Praze ! Přeji hodně zdaru (a podstatnej kus z toho si jako divák vemu zpátky :-)

Dobrý den pane Sobotko, děkuji Vám za zájem o představení "Miláček Anna" z dílny Divadla Palace. Jsme velmi potěšeni, že se Vám herci z tohoto představení líbí a že jste změnil i svůj názor na paní Rybovou. Doufáme, že nám zachováte přízeň a pokud budeme moci, rádi zase do Litvínova přijedeme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 22.1.2011, 00:58:16

Jméno: Milada Polakova

Dobrý den, včera jsme byly i když na náhradním představení ,Velká zebra, velice jsme se pobavily, všichni byly skvělý, moc vám všem děkujeme, takhle jsme se dlouho nezasmály. Výborný obsazeni, výborný výkon. Doporučuji všem.

Dobrý den paní Polakova, děkujeme Vám za chválu představení "Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete". Jsme rádi, že i přesto, že toto představení nebylo v původním plánu, se Vám líbilo. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 20.1.2011, 09:23:30

Jméno: Michaela Týnecká

Dobrý den, včera jsme byli na Miláčkovi v Rychnově a už dloooouho jsme se tak nenasmáli. Děkujeme moc a paní Vanda Hybnerová byla neskutečná!!!!!!

Dobrý den paní Týnecká, jsme velmi potěšeni, že představení "Miláček Anna" a jeho obsazení exceluje nejenom v Praze, ale i na zájezdech po celé České republice. Opravdu děkujeme za chválu a doufáme, že i další z našich představení se Vám bude líbit. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 19.1.2011, 08:28:31

Jméno: Lenka

dobrý den,
včera jsem navštívila též představení Miláček Anna. Byl to úžasný výkon všech pěti herců. Bravurní herci. Nejen, že všichni skvěle vypadají, ale dokázali vykouzlit úsměv na mnoha tvářích od začátku až do konce. Linda zahrála svojí roli uplně excelentně. Sedlo jí to jak....děkuji Všem hercům. Všichni bez rozdílu jste super.

Dobrý den paní Lenko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Velmi nás těší, že Vám představení "Miláček Anna" zvedlo náladu a večer jste si užila. Vaše díky určitě předáme všem aktérům této hry. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.1.2011, 08:01:55

Jméno: Ivan Žák

Dobrý den, budete ještě hrát Dohazovače s Kateřinou Brožovou?

Dobrý den pane Žáku, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. V současné době nevíme, kdy přesně budeme hrát představení "Dohazovač", ale doufáme, že v měsíci dubnu 2011. Prosíme, pravidělně sledujte webové stránky Divadla Palace - Termíny představení. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 07.1.2011, 15:11:10