Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Ktera informace je spravna?

Dobry den, na strankach mate dve rozdilne informace o obsazení hry Kdyz Harry potkal Sally. V souhrnem prehledu (repertoar divadla) je v alternaci vedlejsi role uvedena Marcela Holubcova, po kliknuti na hru je tam Zuzana Drizhalova. Ktere jmeno tedy plati? Dekuji, Ivan

Dobrý den Ivane, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a upozornění na chybu, která se nám dostala na webové stránky a už je v tuto chvíli odstraněna. Správná jména u postavy Heleny jsou Zuzana Dřízhalová / Martina Sĺuková / Irena Kristeková. Doufáme, že i přes tuto chybu navštívíte představení "Když Harry potkal Sally". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.5.2010, 11:22:17

Jméno: Ilona Rajská

Dobrý den,dne 3.5. jsem shlédla představení Garderobiér....zážitek,úžasné.
Přeju stále vyprodaný sál.

Dobrý den paní Rajská, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Jsme velmi potěšeni, že Vám představení Garderobiér udělalo radost a prožila jste (jak píšete) úžasný večer. Doufáme, že nám zachováte přízeň a vyberete si i další představení z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.5.2010, 10:55:12

Jméno: Lucie

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za představení O lásce, které jste odehráli v Zábřeze. Herci byli úžasní. Byl to hezky strávený večer.

Dobrý den Lucie, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a přestavení, která zde uvádíme. Jsme velmi potešeni, že Vám představení "O lásce" zpříjemnilo večer ve Vašem divadle v Zábřehu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 28.4.2010, 15:03:26

Jméno: Eva

Dobrý den, dne 10.4.2010 jsem ve vašem divadle shlédla hru Vše o mužích. Gratuluji k vynikajícímu hereckému obsazení a ke skvělým výkonům všech tří herců. Pánové byli naprosto úžasní. Jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy viděla. Ráda bych se zároveň zeptala, zda plánujete uvedení hry Vše o ženách i po 16.5.2010, kdy jsem zaznamenala poslední termín. Na základě zážitku z hry Vše o mužích bych ráda shlédla i hru Vše o ženách. Děkuji.

Dobrý den Evo, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Jsem potěšeni, že se Vám líbí hry, které naše divadlo uvádí. Hra vše o ženách se hraje v této divadelní sezóně naposledy 16.5., jak uvádíte. Další termíny jistě budou v nové divadelní sezóně od září 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.4.2010, 20:38:05

Jméno: Katka

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit představení Vše o mužích, které se odehrálo 26.3. v divadle PALACE. Chtěla bych se zeptat, jestli bude možné vidět toto představení v červnu. Děkuji moc

Dobrý den Katko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že se Vám líbí představení, která v našem divadle uvádíme. Bohužel mám pro Vás nemilou zprávu - hra "Vše o mužích" se v Divadle Palace v červnu 2010 hrát nebude. Aktuální přehled námi uváděných představení je zde: http://www.divadlopalace.cz/5/cz/divadlo-palace-terminy-predstaveni/ Doufáme, že si z našeho repertoáru vyberete jinou, stejně dobrou inscenaci. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 07.4.2010, 23:09:46

Jméno: Radka

Dnešní představení Miláček Anna v divadle v Novém Boru - ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ!!! Jedna z nej divadelních her, kterou jsem viděla. Skvělé herecké výkony všech představitelů!

Dobrý den Radko, jsme potěšeni Vaším zájmem o Divadlo Palace a jeho představení Miláček Anna, které bylo ve Vašem divadle v Novém Boru. Opravdu nás velmi těší, že Vám toto představení udělalo radost. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 11.3.2010, 22:37:36