Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Chlap na zabití

Chlap na zabití

Francis Veber
Chlap na zabití

Režie: Jakub Nvota

Překlad: Jiří Žák

Hrají:
François Pignon
Miroslav Vladyka

Ralph Milan
Filip Blažek

doktor Wolf
Michal Slaný

Louise
Alžbeta Stanková

číšník Vincent
Zdeněk Rohlíček

policista Alain
Pavel Dvořák

Délka představení:
80 min. (bez přestávky)

Tady by se tak krásně vraždilo, kdyby se vedle  nesebevraždilo...

Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou... Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje Francois Pignon. Po neúspěšném pokusu se oběsit, chce hotelový poslíček zavolat policii, což se Ralfu Milanovi vůbec nehodí, proto se rozhodne, že situaci vyřeší sám. Netuší však, že zbavit se toho dotěrného chlapa bude nad jeho síly...

Zkrátka je to komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem výrazně francouzského stylu, která se aktuálně hraje na mnoha světových jevištích a která se dočkala i tří filmových zpracování.

Autor komedie Chlap na zabití je slavný francouzský dramatik, herec, režisér, scénárista a producent Francis Veber. K jeho nejznámějším scénáristickým počinům patří např. Muž z AcapulkaBlbec k večeřiOtec a otecKopytoKlec bláznůVelký blondýn s černou botou a mnoho dalších.

Délka představení: 80 minut (bez přestávky)

Další infomace: www.ipantheon.cz

Chlap na zabití, plakát

Hrajeme

so 16.12.  |  19:00 |  Vstupenky

so 13.04.  |  19:00 |  Vstupenky

KOMPLETNÍ PROGRAM

Napsali jste námVzkazy

Dobrý večer, dnešní představení Chlap na zabití, bylo nádherná tečka dnešního dne. A proto - PÁNOVÉ a DÁMO, patří Vám velíké DĚKUJEME :-) Byla to naše 1., ale určitě ne poslední návštěva tohoto divadla. Budeme se těšit naviděnou :-D

Petra a Tomáš

Dobrý den, v neděli jsme navštívili vaše divadlo. Nic lepšího jsme nemohli udělat. Geniální koncert pánů Filipa Blažka a Miroslava Vladyky ve hře Chlap na zabití. Moc jsme se pobavili a představení bylo víc než skvělé. Odcházeli jsme s výbornou náladou. Jen tak dál. Velice rádi vás zase navštívíme. Moc děkujeme.

Vladimír

Dobrý večer. Dnešní Chlap na zabití....naprostá bomba. Pánové Vladyka a samozřejmě Blažek po injekcích...super. Děkuji za naprosto skvělý zážitek. Hned se vrhám na výběr dalšího představení. Jste výborné divadlo. Hošková

Romana Hošková

Dobrý den, včera jsem navštívila divadelní představení pánů Vladyky a Blažka a jejich nepochopitelně úžasné divadelní výkony mě velmi pobavily, povzbudily a opravdu příjemně naladily na období tmavých vlkých večerů. Představení Chlap na zabití bylo v HK ve Filharmonii. Do Prahy to mám daleko, jinak bych navštívila znovu a jistě doporučím každému pocestnému a to počestnému i nepočestnému. Velké díky za Vaši práci (jasně i zůčastněných kolegů) a hodně zdraví a síly do spousty dalších představení. Ještě dnes mě bolí ústa od neústálého smíchu a nevím, že by se mi někdy při potlesku stalo, že mě už vše bolelo :)

Ludmila

Moc děkuji za hru CHLAP NA ZABITÍ. Divadlo jsem navštívila se sedmi kamarádkami a dlouho jsme se tak nenasmály. Skvělý výkon pana Blažka i pana Vladyky, opravdu jim patří velké díky za poměrně náročné role. Skvěle jsme se odreagovaly v tomhle předvánočním shonu.Děkuji za krásný večer, Ivana

Ivana Vankátoá

Dobrý den, včera jsme byli s manželem v Ostravě na představení Chlap na zabití. Do divadla chodíme na komedie poměrně často a troufám si říct, že to bylo opravdu snad nejvtipnější představení jaké jsme kdy viděli. Všichni herci byli úžasní, ale co tam prováděli M. Vladyka a F. Blažek... ještě teď se musím smát. Hlavně Filip.... celé divadlo řvalo :o)) Jeho role musela být opravdu hodně fyzicky náročná. Respekt! Děkujeme za skvělou komedii. Máte skvělé herce. Těšíme se na další vaše představení v Ostravě.

Gabi

VELICE děkujeme za výtečné představení Chlap na zabití, které jsme shlédli 29.1. v Jaroměři a znovu dnes ve Dvoře Králové. Výkony pánů Blažka a Vladyky nemají chybu a ohromně nám pozvedly náladu. Ještě jednou tleskáme !!

Klára

Dobrý den,děkujeme za včerejší krásné představení Chlap na zabití.Výkony pánů Blažka a Vladyky byly excelentní,opět výborně strávený večer v našem velmi oblíbeném divadle.

G.Pavelková

Dobrý den, chtěl bych touto formou mnohokrát poděkovat za naprosto úžasné představení Chlap na zabití ze dne 21.9.2015. Výkony všech zúčastněných herců byly skvělé. Od začátku do konce představení jsme se s přítelkyní ohromně bavili, já osobně jsem poprvé v životě brečel smíchy. Děkujeme za dokonalý zážitek, všude budeme představení doporučovat.

Michal N.

Dobrý den, představení Prachy a Chlap na zabití jsou prostě výborná. Do divadla se jistě ještě několikrát vrátíme. Děkuji hercům za jejich výkony, na kterých je vidět, že svou práci dělají s láskou. Petra

Dobrý den, v neděli jsem viděl představení Chlap na zabití a bylo to opravdu skvostné. Bavil jsem se od začátku do konce. Určitě si časem dám repete. Jen tak dále. Díky Karel Petránek

Chlap na zabití - parádní herecké výkony, legrace, smích a bolavé sanice :). Moc díky všem na jevišti. Určitě přijdeme zas! :)

Monika

Opravdu velký zážitek ze včerejšího představení Chlap na zabití . Úžásné herecké výkony Filipa Blažka a Mirka Vladyky, ale i všech dalších herců :-)

David

Francis Veber: Chlap na zabití - francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha
Francis Veber: Chlap na zabití - francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha
Francis Veber: Chlap na zabití - francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha
Francis Veber: Chlap na zabití - francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha
Francis Veber: Chlap na zabití - francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: