Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Alena

Dobrý den,ráda bych se připojila k Patricii a poděkovala za úžasné představení miláček Anna.Opravdu jsem se bavila jako již dlouho ne...Díky.Při této příležitosti bych se ráda zeptala,jestli se bude tato hra hrát i v lednu,ráda bych na ní koupila vstupenky a věnovala ji jako dárek k Vánocům.Díky za odpověď .

Dobrý den, Aleno. Snad Vám po včerejším představení uděláme radost i dnes tím, že Miláčka Annu budeme hrát 13. ledna 2014 a vstupenky budou v prodeji už v pondělí 11.11.2013. Děkujeme za přízeň a doufáme, že se k nám budete ráda vracet.

Čas: 07.11.2013, 13:46:27

Jméno: Jana

Dobrý den, včera jsme ve Vašem divadle navštívili představení Miláček Anna. Skvělá zábava, výborné herecké obsazení. Navštívili jsme už ve Vašem divadle několik představení,ale toto nemělo chybu. Všichni herci bez rozdílu podali excelentní výkon, patří jim veliká pochvala za nádherný večer, který nám všem zvedl náladu. Některé hlášky byly nezapomenutelné. Ještě jednou děkujeme.

Dobrý den, Jano. Děkujeme za pochvalu, těší nás, že jsme naši věrnou divačku nesklamali.

Čas: 07.11.2013, 13:32:21

Jméno: Patricie

Dobrý den, chtěla jsem jen poděkovat za vynikající představení Miláček Anna. Čekala jsem, že bude povedené - na základě popisu hry a výborného hereckého obsazení - ale hra naprosto předčila mé očekávání!!! Výborná sranda (ne laciná!) od začátku až do konce, kde je rozhodně na co se dívat. Nikdy jsem se v divadle takto nezasmála. Vyzdvihla bych úžasný výkon Vandy Hybnerové, i když i ostatní herci mají velkou pochvalu. Moc děkuji za krásný zážitek a určitě k Vám zavítáme znovu!

Dobrý den, Patricie. Děkujeme za opravdu milou zprávu. Pochvalu hercům vyřídíme a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Čas: 07.11.2013, 10:41:48

Jméno: Martina

dobry den, kdy budete hrat znovu predstaveni Velka zebra aneb....? Dekuji

Dobrý den, Martino. V listopadu představení Velká zebra v Praze hrát nebudeme. V těchto dnech ladíme náš prosincový program. Sledujte prosím naše stránky. http://www.divadlopalace.cz/5/cz/program- divadla-palace-praha-terminy-predstaveni/

Čas: 16.10.2013, 15:58:06

Jméno: Jan Hartmann

Dobrý den. Mohl bych poprosit o malou informaci k chystané hře Apartmá v hotelu Plaza? Ta hra má sice původně tři povídky, ale někde jsem četl, že Veronika Žilková a Martin Stropnický budou hrát pouze dvě. Odpovídaly tomu i doprovodné materiály pro zájezdové předpremiéry. Na stránkách Divadla Palace to ale vypadá, jako by nakonec měli hrát všechny tři. Jak to tedy nakonec bude? Děkuji, Jan Hartmann

Dobrý den, pane Hartmanne. V představení Apartmá v hotelu Plaza, které se od září 2013 bude hrát v našem divadle, uvidíte kromě jiných Veroniku Žilkovou a Martina Stropnického ve všech třech povídkách.

Čas: 08.07.2013, 09:56:07

Jméno: Adriana Zikmundová

Dobrý den,
velice děkuji za krásné představení Cena za něžnost 3.6.2013 v Jablonci nad Nisou. Opravdu, byla jsem nadšená a odcházela jsem s brekem. Klobouk dolů před výkony všech. Ještě jednou děkuji a doufám, že budu mít možnost opět v Jablonci navštívit některé vaše představení.

Děkujeme Adriano a budeme se těšit na další setkání s diváky v Jablonci Nad Nisou. Třeba hned 19.6.2013 kdy u Vás budeme s inscenací Jo, není to jednoduché. Jezdíme k Vám rádi. Divadlo Palace

Čas: 4.06.2013, 12:25:34