Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jana M.

Včera jsem byla na zájezdním vystoupení Tři bratři v nesnázích v Novém Městě nad Metují. Byla jsem unavená z práce a moc se mně jít nechtělo, ale veškerá únava ze mě spadla po prvních minutách představení a já se báječně bavila.Skvělá komedie plná vtipných dialogů,skvělé výkony herců. Pan Zounar se přímo překonával,na hercích bylo vidět, že i oni se skvěle baví a občasné hlášky pana Zounara často odbouraly ostatní, takže jak v hledišti, tak i na jevišti byla skvělá nálada. Vůbec nevadilo, že herci v zápalu hry rozbourali dům z kulis a jedna část spadla do hlediště k mému místu, takže mě část zástěny praštila do ruky. To mi náladu nevzala a až do konce jsem se výborně bavila. Moc děkuji za senzační večer a budu se těšit, že tento soubor opět zavítá do našeho města.

Milá Jano. Při čtení vašeho vzkazu jsme se chvílemi smáli taky a chvílemi jsme trnuli hrůzou, ale jsme rádi, že vše dopadlo dobře a že jste si představení užila. Děkujeme za pochopení, divadlo je živé umění a jak vidíte, o nečekané situace v něm není nouze. Věříme, že i přes tuto drobnou nehodu zůstanete naší věrnou divačkou.

Čas: 13.11.2013, 20:36:56

Jméno: Vlaďka R.

Děkuji za dnešní Cenu za něžnost. Jana Janěková st. i Jitka Čvančarová vytvořily opravdu živoucí postavy. Jejich matka s dcerou byly opravdové i v první půlce plné humorných hlášek i v té druhé emocionálně vypjaté. Alexej Pyško jim ve své menší roli zdatně sekundoval

Vlaďko, děkujeme za milá slova. Moc si jich vážíme a doufáme, že Divadlo Palace se stane Vašim oblíbeným divadlem. Vašim divadlem na dosah - jak zní naše motto.

Čas: 09.11.2013, 23:31:06

Jméno: Šárka L.

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z představení Opona nahoru, které hrály dámy v divadle v Děčíně. Představení bylo úžasné, všem pěti představitelkám společně s mými čtyřmi kamarádkami děkujeme za krásný páteční večer. Zároveň se chci zeptat, kde na vašich stránkách najdu informaci o výjezdech divadla mimo pražskou domovskou scénu? V loňském roce jsem tento údaj na Vašich stránkách sledovala, ale teď hledám a nemohu nalézt. Musím znovu vidět představení Miláček Anna, které jsem zhlédla před čtyřmi lety a dodnes se se sestrou smějeme, když si vzpomeneme na úžasnou milovanou Martinu Hudečkovou.
Děkuji za odpověď - Šárka L.

Šárko, my děkujeme za krásnou zprávu. Máme radost, že jsme Vám zpříjemnili páteční večer a budeme věřit, že Vám na každém představení Divadla Palace bude takhle hezky. Zůstaňte nám věrná :) V současné době pracujeme na nové podobě našich www stránek, proto na nich nenajdete vždy ty informace, které hledáte. Omlouváme se.

Čas: 08.11.2013, 23:37:27

Jméno: Alena

Dobrý den,ráda bych se připojila k Patricii a poděkovala za úžasné představení miláček Anna.Opravdu jsem se bavila jako již dlouho ne...Díky.Při této příležitosti bych se ráda zeptala,jestli se bude tato hra hrát i v lednu,ráda bych na ní koupila vstupenky a věnovala ji jako dárek k Vánocům.Díky za odpověď .

Dobrý den, Aleno. Snad Vám po včerejším představení uděláme radost i dnes tím, že Miláčka Annu budeme hrát 13. ledna 2014 a vstupenky budou v prodeji už v pondělí 11.11.2013. Děkujeme za přízeň a doufáme, že se k nám budete ráda vracet.

Čas: 07.11.2013, 13:46:27

Jméno: Jana

Dobrý den, včera jsme ve Vašem divadle navštívili představení Miláček Anna. Skvělá zábava, výborné herecké obsazení. Navštívili jsme už ve Vašem divadle několik představení,ale toto nemělo chybu. Všichni herci bez rozdílu podali excelentní výkon, patří jim veliká pochvala za nádherný večer, který nám všem zvedl náladu. Některé hlášky byly nezapomenutelné. Ještě jednou děkujeme.

Dobrý den, Jano. Děkujeme za pochvalu, těší nás, že jsme naši věrnou divačku nesklamali.

Čas: 07.11.2013, 13:32:21

Jméno: Patricie

Dobrý den, chtěla jsem jen poděkovat za vynikající představení Miláček Anna. Čekala jsem, že bude povedené - na základě popisu hry a výborného hereckého obsazení - ale hra naprosto předčila mé očekávání!!! Výborná sranda (ne laciná!) od začátku až do konce, kde je rozhodně na co se dívat. Nikdy jsem se v divadle takto nezasmála. Vyzdvihla bych úžasný výkon Vandy Hybnerové, i když i ostatní herci mají velkou pochvalu. Moc děkuji za krásný zážitek a určitě k Vám zavítáme znovu!

Dobrý den, Patricie. Děkujeme za opravdu milou zprávu. Pochvalu hercům vyřídíme a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Čas: 07.11.2013, 10:41:48