Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Dagmar Jindrová

Dobré odpoledne, včera dne 18. 5. jsem se svým přítelem byla shlédnout premiéru představení S nebo bez. Musím uznat, dlouho jsme se tak nezasmáli, až nám tekly slzy od smíchu a make up, který jsem si pracně tvořila byl pryč a nejenom nám. Výkony všech herců byly excelentní. Ani jsme netušili,že Vanda Hybnerová dokáže být taková komička. Všem hercům i ostaním co se podíleli na tomto skvělém představení děkujeme za krásný zážitek, který nám určitě prodloužil život a přejeme hodně štěstí a zdraví všem a těšíme se na další krásná představení ve Vašem divadle.

Dagmaro, moc nás těší, že se Vám představení líbilo. Děkujeme za slova chvály a máme jednu prosbu. Řekněte o nás Vašim přátelům, kamarádům,známým... S nebo bez? hrajeme v této sezóně už jenom 10. června. Vaše DP

Čas: 19.5.2014, 12:37:01

Jméno: Marcela Dohnalová

Dobrý den,je možné na vašich stránkách zjistit, kde divadlo Palace hraje mimo Prahu? Např.Ostrava,Zlín.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, paní Dohnalová. Termíny našich zájezdových představení na webových stránkách neuvádíme. Sledujte, prosím kulturní přehledy, plakátovací plochy a místní tisk. Při propagaci vždy spolupracujeme s kulturním zařízením ve kterém se naše představení uskuteční.

Čas: 14.5.2014, 10:37:18

Jméno: Štěpánka

Milé Divadlo Palace,chtěla bysem moc poděkovat za krásné představení Jo,není to jednoduché.Představení bylo skvělé a byl to herecký koncert Adélky Gondíkové a Jiřího Langmajera.Vyřiďte jim prosím mé poděkování.Přeji vašemu divadlu vždy plné hlediště spokojenách diváků.S pozdravem Štěpánka Krejčová

Milá Štěpánko, děkujeme za pochvalu, vzkazy hercům vyřídíme. A přijďte zas, budeme se na Vás těšit. DP

Čas: 5.5.2014, 22:55:39

Jméno: Kamila

Dnes jsme byli s pritelem na predstaveni Jo, neni to jednoduche... a musim rici, klobouk dolu! Fantasticky herecky vykon pana Langmajera, kteremu ostatni skvele sekundovali, kralovsky jsem se bavila a kdyby to slo, sedim a tleskam jeste ted. Vrele diky, urcite brzy opet zavitam!

Určitě přijďte, Kamilo a nezapomeňte opět vzít i přítele. Vaše slova nás těší i zavazují. Budeme se snažit Vás ani příště nezklamat. DP

Čas: 5.5.2014, 22:17:23

Jméno: Simona

Zdravím z Ostravy. Minulý týden v pondělí jsem byla na muzikálu Miluju Tě, ale... Bylo to skvělé představení, výborně jsem se bavila. Takže děkuji všem hercům, kteří byli skvělí. A taky děkuji za možnost být členem Vašeho klubu a využívat jeho výhod. Přeji celému týmu krásné jaro a spoustu spokojených diváků.

Milá Simono, musíme se přiznat, že jsme chvíli přemýšleli a váhali, jestli vůbec budeme s Miluju tě, ale... dělat zájezdová představení. Inscenace je náročnější na technické zázemí, hraje v ní velké množství kostýmů ... atd. Teď ale vidíme, že naše rozhodnutí zkusit to, bylo správné. Děkujeme za pochvalu a zdravíme do Ostravy.

Čas: 5.5.2014, 09:37:32

Jméno: ŽĎÁRSKÁ Jarka


Vážení, nevím na koho se obrátit a tak píši Vám, včera jsem byla na představení Anglické královny, které jste hráli v našem městě ÚSTÍ nad ORLICÍ, tak to byl koncert, moc se mně to líbilo a nejenom mně, byli jsme všichni nadšeni, poděkujte hercům, chodím do divadla pravidelně, ale toto představení bylo excelentní, ještě jednou velký dík hercům

Hezký den a zlomte vaz
--

Obracíte se na nás správně, Jarko. Vaše poděkování hercům vyřídíme a budeme se těšit na viděnou s dalším představením z repertoáru Divadla Palace u Vás v Ústí nad Orlicí.

Čas: 2.5.2014, 13:15:39