Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Petra

Dobrý den, neplánujete nějaké představení na červen o víkendech v odpoledních hodinách? moc děkuji

Novotná

Dobrý den, paní Novotná, v letních měsících se snažíme plánovat představení spíše na všední dny, v červnu dokonce není víkendové představení vůbec žádné. A představení v jiném čase než je večer nasazujeme rovněž ojediněle - buď jako dopolední představení pro školy nebo o svátcích

Čas: 18.4.2008, 21:30:00

Jméno: Martin

Prodam 2 listky na Komici s.r.o. (z duvodu nemoci) Listky jsou na dve prostredni mista (sedadla 7 a 8) v prvni rade na balkone.
mobil: 607835709
icq:152879753

Čas: 16.4.2008, 16:34:20

Jméno: Kováč Mirek

Dobrý den, už jsem vám jednou psal,ale neví zda mlj vzkaz došel? Chtěl jsem se jen zeptat na vaše plakáty co máte v divadle všude na zdech, jsou perfektní. Nedaly by se někde sehnat? A nebo ty plakáty v klubu(fotky herců), nejsou někde na netu? Děkuji Vám.

Dobrý den, vše o fotografiích i autorovi najdete na našich stránkách rozkliknutím obrázku vladimir yurkovic herci divadla palace.

Čas: 08.4.2008, 08:13:07

Jméno: Daniel Keller

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli je vstup do hlediště z obou stran, nebo pouze z jedné? Rád bych na představění vzal sestru, která je ZTP. Děkuji za odpově%d.

Dobrý den, pane Kellere, v přízemí je vstup do hlediště z obou stran, k naší velké radosti máme v divadle i bezbariérový přístup (invalidní plošinu pro vozíčkáře). Těšíme se na Vaši návštěvu.

Čas: 4.4.2008, 10:56:41

Jméno: Jitka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli nemáte u Vás nějaká volná místa, mám velmi ráda divadlo a ráda bych v tomto oboru pracovala. Děkuji.

Dobrý den, Jitko, volné místo nemáme - náš provoz neumožňuje, aby nějaké místo bylo volné. Pokud máte ráda divadlo a chtěla byste v některém pracovat, doporučuji Vám, abyste své dovednosti a svůj zájem prezentovala přímo na vedení divadel, ne prostřednictvím diskusního fóra. Hodně štěstí přejeme.

Čas: 21.3.2008, 08:14:54

Jméno: Romana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli pan David Suchařípa hraje ještě v jiné divadelní hře, kromě hry A do pyžam? Nebo jestli se nějaká hra s tímto skvělým hercem připravuje? Zároveň mu přeji k dnešním narozeninám vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a hodně krásných rolí.

Dobrý den, panu Suchařípovi jsem Vaše přání k narozeninám vyřídila (dnes hraje). Měl radost a děkuje. Zatím u nás hraje v Pyžamech, do budoucna je možné, že bude v nové inscenaci, zatím ale nezkouší.

Čas: 18.3.2008, 09:35:36