Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jindra S.

Dobrý den, shlédla jsem představení Zebra aneb jak...a musím říct, že to byla vážně PARÁDA.Doporučuji všem.Děkuji všem hercům za skvělý zážitek.CHtěla bych darovat lístky na představení své sestře a švagrovi, ale nevím,jestli jsem si správně našla,že se bude tahle hra hrát v Úpici v březnu.Můžete mi tuto informaci buď potvrdit nebo vyvrátit?Za odpověď moc děkuji a přeji hezký den. J.S.

Dobrý den, našla jste to správně - Zebru budeme hrát ve čtvrtek 13.3. v Úpici. Jsme rádi, že se Vám představení líbilo - přijďte zas

Čas: 2.3.2008, 12:47:07

Jméno: Veronika

Dobrý den, měla jsem možnost u Vás v divadle shlédnout představení A do pyžam...a musím přiznat, že to byl úžasný zážitek!Dále se chystám na představení Líbánky 12.2. a chtěla bych se zeptat, zda ten den hraje Ivana Jirešová a Jitka Čvančarová. Předem děkuji za odpověď!

Dobrý den, jsme rádi, že se Vám líbilo představení A do pyžam, Líbánky Vás určitě taky potěší, a to bez ohledu na alternace. Je mi líto, ale na Váš dotaz musím zopakovat to, co jsem na těchto stránkách zodpověděla už mnohokrát - alternace předem nesdělujeme.

Čas: 27.2.2008, 11:00:50

Jméno: Venda

Dobrý den,

proč v Dohazovači nebude hrát paní Evelýna Steimerová ale Dana Syslová? Paní Dana je skvělá, ale moc jsem se těšil na paní Evelýnu, která nikde jinde nehraje.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, taky jsme se těšili na spolupráci s paní Steimarovou, i ona s námi, ale tentokrát nám do realizace vstoupila nepředvídatelná překážka. Doufáme, že někdy příště se to povede

Čas: 26.2.2008, 20:29:08

Jméno: Ondřej a Kateřina

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za velmi příjemně strávený včerejší večer na představení Kachna na pomerančích v Hořicích v Podkrkonoší. Představení nad očekávání skvostné a zábavné. Těšíme se na viděnou a zároveň přejeme mnoho úspěchů všem jak v osobním, tak v profi životě. Díky!

Dobrý den, děkujeme za milý ohlas, také Vám přejeme všechno dobré a těšíme se na další setkání.

Čas: 22.2.2008, 19:45:42

Jméno: Jitka Kurková

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za krásné představení Druhá kapitola zahrané v našem prostějovském divadle. Byl to příjemý večer se zasmáním i slzou v oku. Děkuji a těším se na další viděnou :-)

Dobrý den, děkujeme za milý ohlas a taky se těšíme v Prostějově na viděnou - moc rádi zase přijedeme.

Čas: 21.2.2008, 16:36:10

Jméno: m.Tatoušek

Proč hrajete více na zájezdech než v Praze,to je strašný rozdíl,spíše by to mělo být naopak,když chci jít na určitej titul ,tak se hraje jenom jednou za měsíc ,takže se mně vyplatí jít na to někam mimo Prahu.Myslím že by se ten poměr měl změnit,to pak nemá smysl mít v Praze stálou scénu,když je tak nevyužitá,a to jsem měl pocit že právě tímhle to všechno bude jinak a moc teda není.Díky!

Pane Tatoušku, důvodů, proč v současné době hrajeme hodně představení na zájezdech je hned několik. Např.: Divadlo Palace Theatre uvádí kromě činoher také představení černého divadla. Snažíme se také vyhovět velkému zájmu o naše představení z divadel a kulturních zařízení z celé ČR - my si tohoto zájmu velmi považujeme. Na této adrese působíme něco málo přes rok, na repertoáru máme již 9 inscenací a další připravujeme. Abychom hráli v Praze častěji je i náš zájem - pracujeme na tom.

Čas: 07.2.2008, 17:12:20