Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jan

A děláte vůbec něco pro svoje diváky?
Myslím si, že čas od času prozradit konkrétní herecké obsazení, potěší.

Zkuste se podívat na repertoár a na seznam herců, kteří v našich inscenacích účinkují. Tato představení, s těmito herci produkujeme a hrajeme nejen v Praze, ale také na cca 200 místech po celé ČR. Pokud kritizujete, aniž byste něco z toho viděl, ohlasy si můžete přečíst v naší Návštěvní knize. Tak TO děláme pro naše diváky. A přestože jsme již několikrát vysvětlovali, proč alternace dopředu nesdělujeme, ještě jednou a naposled speciálně pro Vás, pane Jane: nikdo z herců v našich inscenacích u nás není v zaměstnaneckém poměru, naopak často mají angažmá nebo smlouvu s prioritou v jiných divadlech. Potřebám a případným změnám těmto závazkům odpovídajícím se přizpůsobujeme. Víme, že konkrétní obsazení "potěší", ale nepovažujeme za seriózní slibovat dopředu něco, za co se stoprocentně nemůžeme zaručit. Děkujeme za pochopení.

Čas: 22.5.2008, 10:51:51

Jméno: Jana

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat hercům Jitce Smutné, Janu Hartlovi a Tereze Nekudové za úžasný zažitek. Včera hostovali v divadle v Lounech s hrou Dveře aneb pane...... Bylo to tak krásné pohlazení po duši. Byli prostě úžasní a já jim moc děkuji. Vaše divadlo hostuje v Lounech často a my si málo kdy necháme Vaše představení uniknout.
Ještě jednou moc moc děkuji a přeji Všem mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Dobrý den, máme velkou radost z každého ohlasu, jako je ten Váš - děkujeme Vám. Představení Dveře aneb pane vy jste náhoda se těší velké divácké oblibě - v Táboře bylo oceněno cenou diváka jako představení roku. Mějte se moc hezky a těšíme se zase někdy v Lounech na shledanou.

Čas: 16.5.2008, 08:55:58

Jméno: Anetka

Dobrý den, zdravím skvělého herce Alexeje Pyška.V pátek jdu poprvé na Vaši talk-show, a moc se těším. Slyšela jsem, že je to úžasné. A taky se moc těším na Valerii Zavadskou, Vojtu Kotka a nějakého tajného hosta a taky vás pozdravuje vaše věrná návštěvnice Andrea.

Moc děkujeme a těšíme se na shledanou.

Čas: 14.5.2008, 20:05:53

Jméno: Kačenka

Dobrý den všem,
už se moc těším na páteční Pyškunthálie, ty první byly super. Panu Pyškovi držím palce, je to velmi milý chlap :-)

Vám taky přejeme krásný den! Pan Pyško měl z Vašeho vzkazu velkou radost, mnohokrát děkuje a taky se těší na páteční Pyškunthálie. Věříme, že se Vám budou zase líbit.

Čas: 13.5.2008, 14:21:50

Jméno: M. Kováč

Dobrý den, chci se zeptat jestli na Pyškuntálii stojí lístky i pro studenty 70 Kč, jako pro důchodce? Děkuju...MK

Dobrý den, ano, vstupenky na Pyškunthálie za 70,- Kč jsou pro důchodce a studenty. Budeme se na Vás těšit.

Čas: 29.4.2008, 08:05:42

Jméno: Vladka

Dobry den, chtela jsem jen vychvalit sviznou komedii Do pyzam! a zvlaste pak uzasny vykon Kateriny Hercikove-Hrachovcove. Dovolila jsem si ji poslat kyticku, tak pokud se k ni dostala, tak ten zeleny obal lze pouzit opakovane na aranzma zivych i suchych kvetu. Preji hodne tak spokojenych divaku,jako jsem byla v sobotu ja. S pozdravem Vladka

Dobrý den, děkujeme moc za velmi milý příspěvek i přání a těšíme se, že přijdete zase.

Čas: 28.4.2008, 17:25:43