Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Žaneta Prášková

Dobrý večer, navštívila jsem s kamarádkou předpremiéru Divadelní komedie a bylo to naprosto úžasné. Bavily jsme se od začátku do konce. Všem hercům patří velký dík za skvěle strávený večer plný smíchu. Žanka

Dobrý den, včerejší předpremiéra měla skvělou atmosféru také díky výbornému publiku. Takže poděkování je i na naší straně. Moc náš těší, že se Vám představení líbilo, hercům velmi rádi vyřídíme, Vaše názory pro ně hodně znamenají.

Čas: 20.4.2009, 01:02:19

Jméno: Iva

Včera jsme navštívili představení Vše o mužích, bylo to naprosto geniální!!!!!! Herci úplně super, představení přes dvě hodiny uteklo jako nic, nepřestali jsme se během dvou hodin smát..byl to skvělý zážitek, děkujeme moc!!už máme lístky na Vše o ženách,....to se nedá nevidět!

Máme radost a těšíme na Vaši další návštěvu. Mějte se hezky.

Čas: 3.4.2009, 11:42:38

Jméno: Marcela

Dobrý večer, ráda bych poděkovala za překrásné představení A do pyžam, které jsme shlédli minulou středu v Praze. Krásný zážitek plný zábavy a skvělých hereckých výkonů. Díky

Dobrý den, paní Marcelo, děkujeme Vám za milý příspěvek, přejeme příjemné jarní dny a těšíme na další shledanou u nás v divadle.

Čas: 1.4.2009, 01:00:53

Jméno: Ilona

Dobrý den! Včera jsem byla se svou maminkou na představení Vše o mužích . Byl to naprosto neuvěřitelný zážitek. Pánům hercům tímto mnohokrát děkujeme za skvěle strávený večer a vyjadřujeme jim tímto náš velký obdiv. Představení mělo náboj, který se jen tak nezažije. Z divadla jsme odcházely tak nadšené, že po návratu domů jsem nám zarezervovala okamžitě lístky ještě na květnový termín, chceme to vidět znovu! Zároveň jsem rozeslala svým přátelům a známým mail, aby si toto úžasné představení nenechali rozhodně ujít. DĚKUJEME a těšíme se na další návštěvu Vašeho divadla.

Dobrý den, paní Ilono, děkujeme mnohokrát za Vaše slova chvály. Velmi rádi Vaše uznání a poděkování vyřídíme hercům - budou mít velkou radost. Srdečně zdravíme Vás i Vaši maminku a těšíme na shledanou u nás v divadle.

Čas: 29.3.2009, 10:28:10

Jméno: Jana

Dobrý den, ráda bych věděla, zda-li budete hrát nějaké představení mezi květnovými svátky, tj. 1.5. a 2. 5. 2009 a 8. 5. 2009 a 9. 5. 2009. Přijedou k nám do Prahy známí z Moravy a ráda bych věděla, zda-li jim mohu přislíbit nějaký hodnotný zážitek ve Vašem divadle. A příp. jestli již víte, co by se hrálo? Děkuji předem moc za Vaši brzkou odpověď a přeji hodně divadelních úspěchů a ještě více spokojených a nadšených diváků. Vaše hry mají skutečně úroveň (možná i proto, že asi velmi pečlivě vybíráte herecké obsazení), což se však o některých dalších divadlech v hlavním městě říct nedá. My jsme byli v jiných divadlech již několikrát zklamáni, takže si teď velmi pečlivě vybíráme, ale u Vás se nedá nevybrat a odcházet s pocitem ztraceného času nebo peněz.

Dobrý den, paní Jano, velice Vám děkujeme za Vaše slova chvály - moc nás to těší. O to víc je nám líto, že nemůžeme vyhovět a nabídnout Vám a Vašim známým některé z představení v uvedených termínech. Nikdo z herců u nás není v angažmá a jak jste sama napsala, jsou to vynikající herci, kteří mají závazky nejen v našem divadle. Z těchto důvodů nehrajeme každý den, ale jen tehdy, kdy se podaří dát jednotlivá obsazení dohromady. Děkujeme za pochopení, mějte se moc hezky, paní Jano a zachovejte nám přízeň.

Čas: 19.3.2009, 12:15:44

Jméno: zuzik

Dobry den, chtela bych moooc podekovat za sqvele divadelni predstaveni Kachna na pomerancich v Jicine. Velký díík patří jmenovite sqvelým hercům Veronice Žilkové, Martinovi Stropnickému,Honzovi Štastnému a i Agátě Hanychové, která se role Patricie, velice sedla a povedla se!!!

Dobrý den, děkujeme Vám za příspěvek - velmi rádi hercům Vaše poděkování vyřídíme - velmi je to potěší.

Čas: 12.3.2009, 08:24:45