Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Lucie

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za představení O lásce, které jste odehráli v Zábřeze. Herci byli úžasní. Byl to hezky strávený večer.

Dobrý den Lucie, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a přestavení, která zde uvádíme. Jsme velmi potešeni, že Vám představení "O lásce" zpříjemnilo večer ve Vašem divadle v Zábřehu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 28.4.2010, 15:03:26

Eva

Dobrý den, dne 10.4.2010 jsem ve vašem divadle shlédla hru Vše o mužích. Gratuluji k vynikajícímu hereckému obsazení a ke skvělým výkonům všech tří herců. Pánové byli naprosto úžasní. Jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy viděla. Ráda bych se zároveň zeptala, zda plánujete uvedení hry Vše o ženách i po 16.5.2010, kdy jsem zaznamenala poslední termín. Na základě zážitku z hry Vše o mužích bych ráda shlédla i hru Vše o ženách. Děkuji.

Dobrý den Evo, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Jsem potěšeni, že se Vám líbí hry, které naše divadlo uvádí. Hra vše o ženách se hraje v této divadelní sezóně naposledy 16.5., jak uvádíte. Další termíny jistě budou v nové divadelní sezóně od září 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 11.4.2010, 20:38:05

Katka

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit představení Vše o mužích, které se odehrálo 26.3. v divadle PALACE. Chtěla bych se zeptat, jestli bude možné vidět toto představení v červnu. Děkuji moc

Dobrý den Katko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že se Vám líbí představení, která v našem divadle uvádíme. Bohužel mám pro Vás nemilou zprávu - hra "Vše o mužích" se v Divadle Palace v červnu 2010 hrát nebude. Aktuální přehled námi uváděných představení je zde: http://www.divadlopalace.cz/5/cz/divadlo-palace-terminy-predstaveni/ Doufáme, že si z našeho repertoáru vyberete jinou, stejně dobrou inscenaci. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 07.4.2010, 23:09:46

Radka

Dnešní představení Miláček Anna v divadle v Novém Boru - ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ!!! Jedna z nej divadelních her, kterou jsem viděla. Skvělé herecké výkony všech představitelů!

Dobrý den Radko, jsme potěšeni Vaším zájmem o Divadlo Palace a jeho představení Miláček Anna, které bylo ve Vašem divadle v Novém Boru. Opravdu nás velmi těší, že Vám toto představení udělalo radost. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 11.3.2010, 22:37:36

Tereza Klímová

Dobrý den.chtěla bych se zeptat zda ve vašem divadle stále hraje Jiří Langmajer,protože se k vám do divadla brzo chystáme a věříme v krásný zážitek.Děkuji

Dobrý den paní Klímová, děkujeme za Váš zájem o Divadlo Palace. Ano, pan Jiří Langmajer u nás v divadle hraje ve hře "Líbánky aneb Láska ať jde k čertu" a ve hře s názvem "A do pyžam". Tyto informace také naleznete na našich webových stránkách v sekci Repertoár divadla. Doufáme, že si návštěvu v Divadle Palace užijete. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 2.3.2010, 16:42:24

Jarmila Mrázková

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit herce ze hry Miláček Anna (L.Rybová, V.Hybnerová, D.Prachař,S.Rašilov,M.Hudečková)kterou hráli dne 26.2.2010 v Karlových Varech. Bylo to neuvěřitelné představení plné smíchu a zábavy. Děkuji jim moc za skvělý herecký výkon a přeji hodně štěstí.

Dobrý den paní Mrázková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a představení Miláček Anna. Jsme potěšeni, že Vám představitelé této hry připravili příjemné a zábavné chvíle ve Vašem divadle. Přejeme Vám vše dobré! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 28.2.2010, 10:08:23
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: