Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Katka=)

dobrý deň=)..počas pobytu v Prahe osm navštivila vaše divadlo, a to konkretne okolo 8.12.=)..a rada by som vedela nazov vystupenia, ktory sa vtedy hral..lebo..hm...bolo fakt velmi dobre a nejak mi ušiel nazov=)...dakujem velmi pekne=)

Dobrý den, nejblíž jsme uváděli 7.12. představení Neila Simona Druhá kapitola s Valérií Zawadskou, Martinou Hudečkovou, Davidem Matáskem a Davidem Prachařem. Toto představení se těší velké divácké oblibě - jsme rádi, že i Vás potěšilo. Mějte se hezky a přijďte zas, až navštívíte Prahu.

Čas: 07.1.2008, 17:29:06

Jméno: Zanvitovi

Byli jsme na Vašem představení A do pyžam, velice se nám to líbilo, vynikající herecké výkony, skvělé představení za které moc děkujeme. Přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchů a těšíme se nashledanou opět ve Vašem divadle.

Děkujeme za velmi milou odezvu, také Vám přejeme velmi příjemný rok a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Čas: 3.1.2008, 12:23:41

Jméno: míša

Dobrý den! Byla jsem na silvestra na vašem představení a musím vám poděkovat. Byl to skvělý zážitek a neobyčejný konec roku.
Děkuji a přeji vám úspěšný nový rok

Moc děkujeme, přejeme Vám také příjemný a úspěšný rok a těšíme se na další Vaši návštěvu.

Čas: 2.1.2008, 12:25:52

Jméno: terka dvořáková

Prosím vás,bude hrát Daniel Bambas ještě v jiné hře než v Eskymákovi?Už jsem ho viděla 2x,a tak by mě lákalo zase něco nového:-))))Děkuji a přeji úspěšný nový rok všem hercům,ale Danielovi ještě něco navíc!!!!!!!!!

Nová představení jsou zatím ve fázi příprav a herecké obsazení ještě není dohodnuto. Nic není vyloučeno - budeme včas informovat na našich stránkách v sekci Připravujeme

Čas: 1.1.2008, 16:58:39

Jméno: Petra

Dobrý den, mám dotaz, zda zase budete hrát nějaké představení od 15h? za poslední 2 měsíce jste žádné v Praze neuskutečnili.Moc moc děkuji.

S pozdravem

Petra

Dobrý den, v nejbližší době odpolední představení neplánujeme - v posledním měsíci jsme hráli představení Dveře 26.12. v 15,00 hod. a dnes (na Silvestra) hrajeme ve 14,00 a v 17,00 hod. představení E. Labiche Nejšťastnější ze tří. Přejeme Vám všechno nejlepší v novém roce a těšíme se na shledanou u nás v divadle.

Čas: 31.12.2007, 17:53:46

Jméno: Hanka

14.12. jsem byla na představení Motýli v Prostějově. Už dlouho jsem neviděla tak skvělé představení. Moc se mi líbilo. Výkon herců byl neuvěřitelný a chtěla bych jim za to poděkovat. Přeji Vám vše nej do nového roku.

Vaše poděkování hercům velice rádi vyřídíme. Děkujeme a také Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v novém roce.

Čas: 15.12.2007, 10:29:11