Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Markéta

V týždni ma doviedla moja služobná cesta do Prahy, nakoľko mi čas dovolil navštívila som Vaše predstavenie DOHADZOVAČ. Som mojim rozhodnutím spokojná. Predstavenie sa mi veľmi páčilo no a hlavne všetci účinkujúci boli skvelí. Dodatočne som zistila, že v hre účinkuje aj Slovák pôsobiaci v Prahe /p.Trsťan/ čo ma veľmi potešilo. Všetkým hercom v tomto predstavení ďakujem za vytvorenú pohodu a pekný zážitok.P.Brožová je v predstavení super. S pozdravom, diváčka zo Slovenska

Mnohokrát děkujeme a srdečné pozdravení posíláme na Slovensko.

Čas: 15.06.2008, 12:46:17

Jméno: MARTINA

Dobrý den,před chvílí jsem se vrátila z představení Líbanky a jsem naprosto unešena ,skvělá zábava a výborné herecké výkony.Chtěla bych poděkovat VŠEM ,kdo se podílel na tomto představení ve Frýdku -Místku.Děkuji s pozdravem Martina

Dobrý den, moc děkujeme - jsme rádi, že se Vám naše představení líbilo, rádi k vám zase s nějakým představením zajedeme.

Čas: 06.06.2008, 19:38:39

Jméno: Dan

U profilu pana Mejzlíka máte drobnou nesrovnalost, Divadlo Jiřího Wolkera je dnešní Divadlo v Dlouhé.
Přečetl jsem si příspěvek Jana. Je pravda, že to mohl napsat slušněji, ale v podstatě mu dávám zapravdu, ačkoli Vaše důvody jsou rovněž pádné.
Měl bych nápad, který by se Vám třeba mohl zdát schůdný. Například Divadla Kalich a TaFantastika (kde herci rovněž nejsou angažováni nastálo) mají na webových stránkách sekce pro členy. Tam se mohou přihlásit pouze ti, kdo se zaregistrují. V nich se diváci mohou dozvědět obsazení jednotlivých repríz (se zdůrazněním rizika, že může kdykoli dojít ke změně a že jsou informace bez záruky). Je to užitečné především pro ty diváky, kteří jdou rádi vícekrát a alternace by rádi porovnali.
Zkuste se třeba nad tím zamyslet, možná by to byl přínos pro Vás i pro diváky. (Berte to samozřejmě jen jako návrh.) Znám třeba případ, že kamarád nešel na Eskymáka, protože nemá rád jednu z hereček. Kdyby věděl, že ten den ji zřejmě neuvidí, třeba by se vydal. Nebo třeba já bych se rád znovu vydal na Velkou zebru nebo A do pyžam, ale když dopředu nevím předběžné obsazení, nemůžu se odhodlat. Někdy se to dá vysledovat podle programu jiných divadel, kde herci hrají či z osobních stránek herců. Takto byste to ale divákům velmi usnadnili. Zdravím Vás a děkuji za Vaše inscenace.

Dobrý den, Dane, moc děkuji za Váš příspěvěk - vážím si ho a přemýšlela jsem o všem, co jste psal. Vím přesně co máte na mysli, vím přesně proč se diváci ptají na obsazení a věřte, že k našemu rozhodnutí alternace předem nezveřejňovat jsme dospěli po zvážení všech PRO a PROTI. Provoz Divadla TaFantastika neznám, ale o provozu Divadla Kalich již jisté povědomí mám. Jestli se nemýlím, tak v sekci pro členy uvádějí dopředu alternace pouze u vybraných termínů jediného muzikálu (Tajemství) - u činoher nikoliv (nejspíš ze stejných důvodů jako my). Z Vašich řádků usuzuji, že Vás divadlo velmi zajímá a že máte přehled - chcete-li, zavolejte mi, ve věci Vašich konkrétních přání se můžeme konkrétně bavit. Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji. Hanka Chýlová

Čas: 26.5.2008, 16:42:15

Jméno: Jan

A děláte vůbec něco pro svoje diváky?
Myslím si, že čas od času prozradit konkrétní herecké obsazení, potěší.

Zkuste se podívat na repertoár a na seznam herců, kteří v našich inscenacích účinkují. Tato představení, s těmito herci produkujeme a hrajeme nejen v Praze, ale také na cca 200 místech po celé ČR. Pokud kritizujete, aniž byste něco z toho viděl, ohlasy si můžete přečíst v naší Návštěvní knize. Tak TO děláme pro naše diváky. A přestože jsme již několikrát vysvětlovali, proč alternace dopředu nesdělujeme, ještě jednou a naposled speciálně pro Vás, pane Jane: nikdo z herců v našich inscenacích u nás není v zaměstnaneckém poměru, naopak často mají angažmá nebo smlouvu s prioritou v jiných divadlech. Potřebám a případným změnám těmto závazkům odpovídajícím se přizpůsobujeme. Víme, že konkrétní obsazení "potěší", ale nepovažujeme za seriózní slibovat dopředu něco, za co se stoprocentně nemůžeme zaručit. Děkujeme za pochopení.

Čas: 22.5.2008, 10:51:51

Jméno: Jana

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat hercům Jitce Smutné, Janu Hartlovi a Tereze Nekudové za úžasný zažitek. Včera hostovali v divadle v Lounech s hrou Dveře aneb pane...... Bylo to tak krásné pohlazení po duši. Byli prostě úžasní a já jim moc děkuji. Vaše divadlo hostuje v Lounech často a my si málo kdy necháme Vaše představení uniknout.
Ještě jednou moc moc děkuji a přeji Všem mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Dobrý den, máme velkou radost z každého ohlasu, jako je ten Váš - děkujeme Vám. Představení Dveře aneb pane vy jste náhoda se těší velké divácké oblibě - v Táboře bylo oceněno cenou diváka jako představení roku. Mějte se moc hezky a těšíme se zase někdy v Lounech na shledanou.

Čas: 16.5.2008, 08:55:58

Jméno: Anetka

Dobrý den, zdravím skvělého herce Alexeje Pyška.V pátek jdu poprvé na Vaši talk-show, a moc se těším. Slyšela jsem, že je to úžasné. A taky se moc těším na Valerii Zavadskou, Vojtu Kotka a nějakého tajného hosta a taky vás pozdravuje vaše věrná návštěvnice Andrea.

Moc děkujeme a těšíme se na shledanou.

Čas: 14.5.2008, 20:05:53