Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Ing Karel Žebrák

Vaše divadelní vystoupení jsou nudná, nedivte se že k Vám chodí jen úzký okruh lidí,ti se nejdou dívat na Vás jdou do divadla protože je to jejich zvyk.Mladí k Vám příjdou až začnete kritizovat kapitalistickou současnost.Zkuste vysvětlit rozdíl mezi ideologickým násilím a ekonomickým terorem.Ale víte co, hlupák se musí učit na svých chybách,stejně dál se budete zabývat zasněným životem který diváky i Vás odvádějí od reality.Neříkám že i toho je v životě třeba, ale občas si vzpoměňte na Voskovce a Wericha. takže zbohem.

Dobrý den, pane inženýre, jako všem našim návštěvníkům i za Váš názor děkujeme. Navzdory jemu je naše divácká obec stále početnější, chodí k nám právě kvůli našemu repertoáru a hercům a s potěšením se k nám vrací. Hodně pohody a spokojenosti Vám přejeme.

Čas: 19.08.2008, 00:11:08

Jméno: Katka

Moc se nám líbilo včerejší představení Líbánek. Už dlouho jsem se tak nezasmála. Herecké výkony Jitky Čvančarové a Jiří Langmajera byly opravdu fenomenální!

Moc děkujeme, přijďte zas.

Čas: 18.06.2008, 10:28:13

Jméno: Venda

Dobrý den,

pan Dan Vám napsal krásný mail, za který mu děkuji. I já občas využívám stránky divadla Kalich, na kterých zjistím konkrétní obsazení. Bohužel zažívám stejné problémy jako pan Dan. Rád bych se vydal znovu na některá představení (Velká zebra či Eskymák), ale moc rád bych při té příležitosti porovnal alternace. Právě proto je mi moc líto, že to není možné.
Ale teď z jiného soudku. Rád bych se zeptal, zda já, jako obyčejný milovník divadla, mám nějakou šanci vlastnit fotografie herců, které jste nechali zhotovit. Mám na mysli ty fotografie (10x15), které herci podepisují po Pyškuntháliích. Moc rád bych měl tyto fotografie, samozřejmě nepodepsané, vystavené na mé nástěnce :)Mohl bych je od Vás nějak odkoupit či se pro ně někdy u Vás zastavit?
A další otázka je, zda v nejbližší době neplánujete dofotit herce, kteří u Vás nově hrají (herci z představení Eskymák, Nejšťastnější ze tří a Dohazovač).
Přeji nádherné divadelní prázdniny, skvělou další sezónu a další perfektní hry jako jsou třeba Dveře, Kachna či Zebra :)
S pozdravem
Venda

Dobrý den, pane Vendo, fotografie herců od pana Vladimíra Yurkovice jsou pořizovány k výzdobě našeho divadla. Podpisové karty některých z nich byly vyrobeny v omezeném množství na autogramiády, které probíhaly v měsíci únoru při výstavě velkoplošných formátů fotografií v DBK. V současné době je připravujeme pouze pro účinkující v pořadu Pyškunthálie - získat je můžete pouze při autogramiádě, která je součástí tohoto pořadu. Zbývající fotografie ponecháváme hercům. Děkujeme Vám mnohokrát za Váš příspěvek i milé přání, také Vám přejeme krásné léto a těšíme na shledanou v nové sezóně.

Čas: 17.06.2008, 14:39:06

Jméno: Markéta

V týždni ma doviedla moja služobná cesta do Prahy, nakoľko mi čas dovolil navštívila som Vaše predstavenie DOHADZOVAČ. Som mojim rozhodnutím spokojná. Predstavenie sa mi veľmi páčilo no a hlavne všetci účinkujúci boli skvelí. Dodatočne som zistila, že v hre účinkuje aj Slovák pôsobiaci v Prahe /p.Trsťan/ čo ma veľmi potešilo. Všetkým hercom v tomto predstavení ďakujem za vytvorenú pohodu a pekný zážitok.P.Brožová je v predstavení super. S pozdravom, diváčka zo Slovenska

Mnohokrát děkujeme a srdečné pozdravení posíláme na Slovensko.

Čas: 15.06.2008, 12:46:17

Jméno: MARTINA

Dobrý den,před chvílí jsem se vrátila z představení Líbanky a jsem naprosto unešena ,skvělá zábava a výborné herecké výkony.Chtěla bych poděkovat VŠEM ,kdo se podílel na tomto představení ve Frýdku -Místku.Děkuji s pozdravem Martina

Dobrý den, moc děkujeme - jsme rádi, že se Vám naše představení líbilo, rádi k vám zase s nějakým představením zajedeme.

Čas: 06.06.2008, 19:38:39

Jméno: Dan

U profilu pana Mejzlíka máte drobnou nesrovnalost, Divadlo Jiřího Wolkera je dnešní Divadlo v Dlouhé.
Přečetl jsem si příspěvek Jana. Je pravda, že to mohl napsat slušněji, ale v podstatě mu dávám zapravdu, ačkoli Vaše důvody jsou rovněž pádné.
Měl bych nápad, který by se Vám třeba mohl zdát schůdný. Například Divadla Kalich a TaFantastika (kde herci rovněž nejsou angažováni nastálo) mají na webových stránkách sekce pro členy. Tam se mohou přihlásit pouze ti, kdo se zaregistrují. V nich se diváci mohou dozvědět obsazení jednotlivých repríz (se zdůrazněním rizika, že může kdykoli dojít ke změně a že jsou informace bez záruky). Je to užitečné především pro ty diváky, kteří jdou rádi vícekrát a alternace by rádi porovnali.
Zkuste se třeba nad tím zamyslet, možná by to byl přínos pro Vás i pro diváky. (Berte to samozřejmě jen jako návrh.) Znám třeba případ, že kamarád nešel na Eskymáka, protože nemá rád jednu z hereček. Kdyby věděl, že ten den ji zřejmě neuvidí, třeba by se vydal. Nebo třeba já bych se rád znovu vydal na Velkou zebru nebo A do pyžam, ale když dopředu nevím předběžné obsazení, nemůžu se odhodlat. Někdy se to dá vysledovat podle programu jiných divadel, kde herci hrají či z osobních stránek herců. Takto byste to ale divákům velmi usnadnili. Zdravím Vás a děkuji za Vaše inscenace.

Dobrý den, Dane, moc děkuji za Váš příspěvěk - vážím si ho a přemýšlela jsem o všem, co jste psal. Vím přesně co máte na mysli, vím přesně proč se diváci ptají na obsazení a věřte, že k našemu rozhodnutí alternace předem nezveřejňovat jsme dospěli po zvážení všech PRO a PROTI. Provoz Divadla TaFantastika neznám, ale o provozu Divadla Kalich již jisté povědomí mám. Jestli se nemýlím, tak v sekci pro členy uvádějí dopředu alternace pouze u vybraných termínů jediného muzikálu (Tajemství) - u činoher nikoliv (nejspíš ze stejných důvodů jako my). Z Vašich řádků usuzuji, že Vás divadlo velmi zajímá a že máte přehled - chcete-li, zavolejte mi, ve věci Vašich konkrétních přání se můžeme konkrétně bavit. Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji. Hanka Chýlová

Čas: 26.5.2008, 16:42:15