Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Mária Palenčárová

Chcela by som si objednať dve vstupenky na predstavenia A do pyžam! na 2.10.2008, ako na to?
Ďakujem, Palenčárová

Zavolejte na pokladnu: +420 224 228 814. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Čas: 15.09.2008, 19:44:10

Jméno: Radka Brandová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy bude možné si zakoupit nebo zarezervovat vstupenky na komiky. Na jejich stránkách jsem se dočetla, ze budou u Vás účinkovat 4.11. Strašně nerada bych je prošvihla. Díky moc za odpověď R.

Dobrý den, vstupenky na Komiky budou v prodeji v naší pokladně nejpozději od druhého týdne v září - můžete se obrátit přímo na pokladnu, tel.č.: 224 228 814

Čas: 27.08.2008, 21:33:04

Jméno: Marcela Knapková

Dobrý den,včera jsem byla na představení líbánek chválím skvělé výkony Jitky Čvančarové,Ivany Jirešové a také samozdřejmně Jiřího Langmajera.Bylo to opravdu krásné.

Dobrý den, paní Knapková, děkujeme - moc nás těší, že se Vám naše péředstavení líbilo a těšíme zase někdy na shledanou.

Čas: 26.08.2008, 14:25:28

Jméno: Ing Karel Žebrák

Vaše divadelní vystoupení jsou nudná, nedivte se že k Vám chodí jen úzký okruh lidí,ti se nejdou dívat na Vás jdou do divadla protože je to jejich zvyk.Mladí k Vám příjdou až začnete kritizovat kapitalistickou současnost.Zkuste vysvětlit rozdíl mezi ideologickým násilím a ekonomickým terorem.Ale víte co, hlupák se musí učit na svých chybách,stejně dál se budete zabývat zasněným životem který diváky i Vás odvádějí od reality.Neříkám že i toho je v životě třeba, ale občas si vzpoměňte na Voskovce a Wericha. takže zbohem.

Dobrý den, pane inženýre, jako všem našim návštěvníkům i za Váš názor děkujeme. Navzdory jemu je naše divácká obec stále početnější, chodí k nám právě kvůli našemu repertoáru a hercům a s potěšením se k nám vrací. Hodně pohody a spokojenosti Vám přejeme.

Čas: 19.08.2008, 00:11:08

Jméno: Katka

Moc se nám líbilo včerejší představení Líbánek. Už dlouho jsem se tak nezasmála. Herecké výkony Jitky Čvančarové a Jiří Langmajera byly opravdu fenomenální!

Moc děkujeme, přijďte zas.

Čas: 18.06.2008, 10:28:13

Jméno: Venda

Dobrý den,

pan Dan Vám napsal krásný mail, za který mu děkuji. I já občas využívám stránky divadla Kalich, na kterých zjistím konkrétní obsazení. Bohužel zažívám stejné problémy jako pan Dan. Rád bych se vydal znovu na některá představení (Velká zebra či Eskymák), ale moc rád bych při té příležitosti porovnal alternace. Právě proto je mi moc líto, že to není možné.
Ale teď z jiného soudku. Rád bych se zeptal, zda já, jako obyčejný milovník divadla, mám nějakou šanci vlastnit fotografie herců, které jste nechali zhotovit. Mám na mysli ty fotografie (10x15), které herci podepisují po Pyškuntháliích. Moc rád bych měl tyto fotografie, samozřejmě nepodepsané, vystavené na mé nástěnce :)Mohl bych je od Vás nějak odkoupit či se pro ně někdy u Vás zastavit?
A další otázka je, zda v nejbližší době neplánujete dofotit herce, kteří u Vás nově hrají (herci z představení Eskymák, Nejšťastnější ze tří a Dohazovač).
Přeji nádherné divadelní prázdniny, skvělou další sezónu a další perfektní hry jako jsou třeba Dveře, Kachna či Zebra :)
S pozdravem
Venda

Dobrý den, pane Vendo, fotografie herců od pana Vladimíra Yurkovice jsou pořizovány k výzdobě našeho divadla. Podpisové karty některých z nich byly vyrobeny v omezeném množství na autogramiády, které probíhaly v měsíci únoru při výstavě velkoplošných formátů fotografií v DBK. V současné době je připravujeme pouze pro účinkující v pořadu Pyškunthálie - získat je můžete pouze při autogramiádě, která je součástí tohoto pořadu. Zbývající fotografie ponecháváme hercům. Děkujeme Vám mnohokrát za Váš příspěvek i milé přání, také Vám přejeme krásné léto a těšíme na shledanou v nové sezóně.

Čas: 17.06.2008, 14:39:06