Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Zuzana

Dobrý den,
prosím vás budete hrát i v příštím roce představení Vše o mužích , konkrétně v únoru 2011? A kdy asi prosím Vás bude zveřejněn program na příští rok?
děkuji.Zuzka

Dobrý den Zuzko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. "Vše o mužích" se určite bude hrát i v následujícím roce - v současné době však nevíme přesný termín na únor 2011. Prosíme, sledujte průběžně stránky Divadla Palace - v levém Menu vyberte odkaz Termíny představení, kde jsou průběžně zveřeňovány termíny představení v divadle. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 22.11.2010, 07:14:27

Pavla

Dobrý den, zajímalo by mě, jak je dlouhé představení Motýli. Děkuji za odpověď!

Dobrý den Pavlo, děkujeme Vám za zájem o představení z dílny Divadla Palace. Představení "Motýli" je i s pauzou dlouhé cca 110 minut. Doufáme, že se Vám představení bude líbit! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 21.11.2010, 12:55:40

Ilona

Včera večer jsem shlédla Miláčka Anu...nádhera,úžasné výkony všech,nejvíce excelovala Vanda H. a Martina Hudečková.Smály jsme se s kamarádkou nejen po Václaváku domů, ale i večer u šampíčka a ráno u snídaně.Všem známým budu doporučovat. At se Vám daří.

Dobrý den paní Rajská, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení Miláček Anna líbilo a že jste s kamarádkou prožily krásný večer plný smíchu. Doufáme, že nám zachováte přízeň a zase přijdete do Divadla Palace buď na Miláčka Annu nebo na jinou hru z repertoáru divadla. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 12.11.2010, 18:50:47

František Turanský

Prajem pekný deň.
Včerajšie predstavenie Verejné oko
v Trnave.Hra výborná, dialógy vynikajúce, herecké výkony geniálne! Iba jedno slovo Ďakujem
Prajem Vašej ďalšej praci iba takýchto nadšených divákov.

Dobrý den pane Turanský, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší, že i slovenskému publiku se líbí naše hry. Pokud to bude možné, určitě se k Vám do divadla vrátíme s další hrou z naší "dílny". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 25.10.2010, 10:16:20

Jana Jirátová

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z premiéry představení Africká královna...a dojmy - bylo to zkrátka skvělé:) Moc děkuji za báječný zážitek a teším se na další představení.

Dobrý den paní Jirátová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a velmi nás těší, že se Vám premiérový titul v repertoáru Divadla Palace líbil. Doufáme, že Vám i další představení zpestří podzimní nebo zimní večer. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 20.10.2010, 00:07:45

Gálová

Dobrý den,jelikož nevím jakouformou bych mohla pochválit představení,činím tak touto formou.Včera jsem byla na představení Hra o lasce...K.Roden s J. Krausovou,chci pochválit naprosto skvele vykony obou herců,hluboce se klaním a moc dekuji.Smáli jsme se celou dobu,cele 2 hodiny.Nádhera.Hodně štěstí a zdraví oběma!!!

Dobrý den paní Gálová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. Jsme potěšeni, že Vám hra O lásce z produkce Studia DVA přinesla zábavu a odreagování. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna a vyberete si některé z dalších představení, která v Divadle Palace uvádíme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 19.10.2010, 12:04:12
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: