Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Ondřej a Kateřina

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za velmi příjemně strávený včerejší večer na představení Kachna na pomerančích v Hořicích v Podkrkonoší. Představení nad očekávání skvostné a zábavné. Těšíme se na viděnou a zároveň přejeme mnoho úspěchů všem jak v osobním, tak v profi životě. Díky!

Dobrý den, děkujeme za milý ohlas, také Vám přejeme všechno dobré a těšíme se na další setkání.

Čas: 22.2.2008, 19:45:42

Jméno: Jitka Kurková

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za krásné představení Druhá kapitola zahrané v našem prostějovském divadle. Byl to příjemý večer se zasmáním i slzou v oku. Děkuji a těším se na další viděnou :-)

Dobrý den, děkujeme za milý ohlas a taky se těšíme v Prostějově na viděnou - moc rádi zase přijedeme.

Čas: 21.2.2008, 16:36:10

Jméno: m.Tatoušek

Proč hrajete více na zájezdech než v Praze,to je strašný rozdíl,spíše by to mělo být naopak,když chci jít na určitej titul ,tak se hraje jenom jednou za měsíc ,takže se mně vyplatí jít na to někam mimo Prahu.Myslím že by se ten poměr měl změnit,to pak nemá smysl mít v Praze stálou scénu,když je tak nevyužitá,a to jsem měl pocit že právě tímhle to všechno bude jinak a moc teda není.Díky!

Pane Tatoušku, důvodů, proč v současné době hrajeme hodně představení na zájezdech je hned několik. Např.: Divadlo Palace Theatre uvádí kromě činoher také představení černého divadla. Snažíme se také vyhovět velkému zájmu o naše představení z divadel a kulturních zařízení z celé ČR - my si tohoto zájmu velmi považujeme. Na této adrese působíme něco málo přes rok, na repertoáru máme již 9 inscenací a další připravujeme. Abychom hráli v Praze častěji je i náš zájem - pracujeme na tom.

Čas: 07.2.2008, 17:12:20

Jméno: Roman Liška

Dobrý den, dne 5.února jsem měl tu čest vidět Vaši hru ..a do pyžam.Moc děkuji za krásný kulturní zážitek.Bl jsem moc potěšen.Dík všem , kdo se podíleli.

Dobrý den, pane Liško, jsme rádi, že se Vám představení líbilo - přijďte zas, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Čas: 06.2.2008, 20:58:01

Jméno: madlenka

Dobrý den, jsem studentka II. ročníku scénografie a hledám přívýdělek. Nemáte u Vás v divadle volná místa uvaděčky, šatnářky, poklaní, rekvizitářky,...? Zkušenosti s divadlem prakticky ze všech stran mám bohaté.
Díky za odpověď

Dobrý den, Madlenko, zavolejte na tel.č. 222 221 711 na provoz divadla

Čas: 3.2.2008, 18:40:05

Jméno: Venda

Dobrý den,

děkuji za nádherné portréty Vašich herců ... Je to opravdu BOMBA !
Nafotíte i herce z představení Nejšťastnější ze tří?

Pořad pana Pyška bude pravidelný? Kolikrát do měsíce si bude zvát hosty?

Dobrý den, děkujeme za uznání - portréty herců nových inscenací budeme průběžně fotit a doplňovat. Pyškunthálie budou pravidelně 1x měsíčně - pokaždé s novými, zajímavými hosty. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Čas: 1.2.2008, 13:00:08