Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Hana Jurková

Dobrý den, dívala jsem se na ceny vstupenek i možnost zakoupit si/rezervovat vstupenku, popř. si koupit předplatné- ceny jsou uváděny podle zóny 1, 2, 3 popř. přístevek. Nikde jsem ale nenašla, co jsou zony 1,2,3- chybí mně plánek divadla- ve vašem divadle jsem ještě nebyla.

Dobrý den, paní Jurková, na našich stránkách v sekci Vstupenky je po informacích o předprodeji (před cenami vstupenek) oranžový nápis Plánek hlediště. Po kliknutí se Vám otevře plánek s barevným rozlišením cenových kategorií. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.09.2009, 10:36:24

Jméno: Anna

Dobry den, vsimla jsem si, ze neaktualizujete portfolia hercu. Jsem velkou obdivovatelkou vetsiny vasich hercu a vasi stalou divackou. Napr. nekdo uz v danem divadle nehraje, nehostuje, ci zminene predstaveni uz se davno stahlo z repertoaru zminenych divadel a vy to tam mate stale uvedeno.
Jinak preji divadlu mnoho uspechu.

Dobrý den, paní (slečno) Anno. Děkujeme za Vaši připomínku - jsme si toho vědomi. V současné době řešíme personální deficit, takže otázka aktualizace portfolií herců je dočasně upozaděna ve prospěch produkce a služeb divákům dle našeho názoru potřebnějších. Doufáme ve Vaše pochopení a věříme, že i tak nám zachováte přízeň.

Čas: 10.06.2009, 18:03:43

Jméno: Kájka

Dneska jsme navštívili s manželem v Prostějově představení Líbánky - velice příjemný a veselý večer. Poděkování všem hercům, zvláště pak paní Frejové a Jirešové.
Těsím se na další představení v Prostějově. Přeji pěkný den.

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Váš příspěvek, paní Kájko. My se k vám také těšíme - v Prostějově je vždy příjemná atmosféra.

Čas: 27.5.2009, 21:47:20

Jméno: ILU

Dobrý den!
Včera jsem již potřetí (!) navštívila představení s PÁNY HERCI Marošem Kramárem, Filipem Blažkem a Michalem Slaným Vše o mužích . Ještě nikdy v životě jsem nebyla na jednom představení třikrát, ale v tomto případě jsem naprosto podlehla. Včera večer jsem využila příležitosti a PÁNŮM HERCŮM jsem poděkovala za skvělý zážitek a vyjádřila jim svůj upřímný obdiv. V divadle Palace jsem viděla již většinu představení, ale toto řadím jednoznačně na 1. místo! Přeji této skvělé herecké trojici další herecké příležitosti a doufám, že se objeví v nějaké nové skvělé hře.

Dobrý den, moc děkujeme - takový příspěvek opravdu potěší. Mějte se moc hezky a přijďte zas.

Čas: 27.5.2009, 11:49:47

Jméno: Dan

Kdyz jsem se byl podivat na predstaveni Divadelni komedie, nebyly jeste programy. Rad bych si ho zakoupil. Mohu se zeptat, zda jsou uz k dispozici? Jak by se dal pripadne ziskat?

Dobrý den, programy k Divadlení komedii z provozních důvodů stále připravujeme - moc se omlouváme, ale k dispozici budou až k představením v nové sezóně.

Čas: 14.5.2009, 11:14:23

Jméno: Dan

Predpremiera? Na strankach i v tisku se psalo, ze 20.4. mela Divadelni komedie PREMIERU...

Dobrý den, Dane, pokud reagujete na příspěvek paní (nebo slečny) Práškové, tak ta navštívila skutečně předpremiéru 19.4.. Premiéra byla, jak je správně uvedeno na našich stránkách i v tisku, 20.4.2009.

Čas: 22.4.2009, 09:50:04