Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Marie

Dobrý den,v úterý 11.3.jsme shlédli u nás ve Skutči představení A do pyžam Chtěla bych toutu cestou poděkovat všem učinkujícím hercům za parádní zážitek.M.Š.

Zrovna dnes mohu vyřídit - děkujeme za milý ohlas.

Čas: 14.3.2008, 19:50:34

Jméno: Romana

Dobrý den,
včera jsem s dcerou shlédla ve Skutči Vaše představení A do pyžam. Děkujeme za krásný kulturní zážitek, výkony všech představitelů byly vynikající. Pane Suchařípo a pane Langmajere, jste moc příjemní, díky za ochotu se s námi vyfotit, moc nás to potěšilo, budeme mít památku na milé setkání s Vámi.

Dobrý den, Vaše poděkování je vyřízeno, pánové vzkazují, že se rádo stalo. Děkujeme za milý příspěvek.

Čas: 12.3.2008, 13:16:43

Jméno: Lenka

Chtěla bych se Vás zeptat na konkrétní herecké obsazení Vaší hry Eskymák aneb.... 27.4. v Lounech
Děkuji

Lituji, alternace na konkrétní představení nesdělujeme

Čas: 09.3.2008, 14:29:56

Jméno: Jindra S.

Dobrý den, shlédla jsem představení Zebra aneb jak...a musím říct, že to byla vážně PARÁDA.Doporučuji všem.Děkuji všem hercům za skvělý zážitek.CHtěla bych darovat lístky na představení své sestře a švagrovi, ale nevím,jestli jsem si správně našla,že se bude tahle hra hrát v Úpici v březnu.Můžete mi tuto informaci buď potvrdit nebo vyvrátit?Za odpověď moc děkuji a přeji hezký den. J.S.

Dobrý den, našla jste to správně - Zebru budeme hrát ve čtvrtek 13.3. v Úpici. Jsme rádi, že se Vám představení líbilo - přijďte zas

Čas: 2.3.2008, 12:47:07

Jméno: Veronika

Dobrý den, měla jsem možnost u Vás v divadle shlédnout představení A do pyžam...a musím přiznat, že to byl úžasný zážitek!Dále se chystám na představení Líbánky 12.2. a chtěla bych se zeptat, zda ten den hraje Ivana Jirešová a Jitka Čvančarová. Předem děkuji za odpověď!

Dobrý den, jsme rádi, že se Vám líbilo představení A do pyžam, Líbánky Vás určitě taky potěší, a to bez ohledu na alternace. Je mi líto, ale na Váš dotaz musím zopakovat to, co jsem na těchto stránkách zodpověděla už mnohokrát - alternace předem nesdělujeme.

Čas: 27.2.2008, 11:00:50

Jméno: Venda

Dobrý den,

proč v Dohazovači nebude hrát paní Evelýna Steimerová ale Dana Syslová? Paní Dana je skvělá, ale moc jsem se těšil na paní Evelýnu, která nikde jinde nehraje.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, taky jsme se těšili na spolupráci s paní Steimarovou, i ona s námi, ale tentokrát nám do realizace vstoupila nepředvídatelná překážka. Doufáme, že někdy příště se to povede

Čas: 26.2.2008, 20:29:08