PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY

Pokladna DIVADLA PALACE je od 1. července 2024 do 31. července 2024 uzavřena!

Znovu se otevře 1. srpna 2024 ve 12 hodin. Online předprodej vstupenek funguje bez omezení.

PŘEJEME KRÁSNÉ A POHODOVÉ LÉTO!
Divadlo Palace

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Lenka

dobrý den,
včera jsem navštívila též představení Miláček Anna. Byl to úžasný výkon všech pěti herců. Bravurní herci. Nejen, že všichni skvěle vypadají, ale dokázali vykouzlit úsměv na mnoha tvářích od začátku až do konce. Linda zahrála svojí roli uplně excelentně. Sedlo jí to jak....děkuji Všem hercům. Všichni bez rozdílu jste super.

Dobrý den paní Lenko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Velmi nás těší, že Vám představení "Miláček Anna" zvedlo náladu a večer jste si užila. Vaše díky určitě předáme všem aktérům této hry. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 19.1.2011, 08:01:55

Ivan Žák

Dobrý den, budete ještě hrát Dohazovače s Kateřinou Brožovou?

Dobrý den pane Žáku, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. V současné době nevíme, kdy přesně budeme hrát představení "Dohazovač", ale doufáme, že v měsíci dubnu 2011. Prosíme, pravidělně sledujte webové stránky Divadla Palace - Termíny představení. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 07.1.2011, 15:11:10

Kyjovská Alena

Včera jsem navštívila představení Miláček Anna v Ostravě ...TY VOGO!! ..byli jste úžasní! ;)

Dobrý den paní Kyjovská, děkujeme Vám za chválu, kterou směrujete na představení "Miláček Anna". Jelikož je to třetí, velmi kladná odezva z Ostravy, tak musíme říci: "TY VOGO, TO JE PSYCHO 3" :-) Hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 5.1.2011, 17:15:56

Lajčoková Naděžda

Děkuji vám za úžasný výkon ve hře Miláček Anna.Z obyčejného úterního večera jste vykouzlili večer sváteční,a plný smíchu..Smekám před výkony všech herců...N.

Dobrý den paní Lajčoková, děkujeme za Vaše slova. Od Vás z Ostravy již přišel kladný ohlas na představení "Miláček Anna", o to více nás těší, že i Vy se připojujete. Hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 5.1.2011, 12:22:46

Beáta

Dobrý den, dnes jsem navštívila Vaše představení v Ostravě Miláček Anna a chci pogratulovat hercům k úžasnému výkonu. KLOBOUK DOLŮ!!! Už dlouho mě nikdo tak nerozesmál a určitě jsem dnes večer nebyla jediná. Škoda jen, že nebydlím v Praze. Nevynechala bych jediné Vaše představení. PROSÍM, JEZDĚTĚ I NADÁLE DO OSTRAVY!!! Děkuji za krásný večer.

S pozdravem

Dobrý den Beáto, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší, že se Vám představení "Miláček Anna" líbilo! Pokud to bude jen možné, určitě do Ostravy opět zavítáme, Vaše publikum je velmi vstřícné a cítíme se u Vás dobře. Hodně zdraví v novém roce! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 4.1.2011, 22:40:14

Jitka Malínská

Včera jsem viděla hru vše o mužích pánové byli naprosto okouzlující. Jen škoda, že jsem vše v ohlušujícím smíchu nezachytila. Musím být příště blíž. Díky za hezký večer Jitka

Dobrý den Jitko, jsme velmi potěšeni, že se Vám představení "Vše o mužích" líbilo a to, že jste vše neslyšela, je jen o důvod více, proč přijít příště. Hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 30.12.2010, 13:12:07
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: