Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Lenka Valentová

Dobrý den! Chystám se do Vašeho divadla na představení A do pyžam. Mám dotaz: Dá se někde poblíž divadla zaparkovat autem? Nejsem z Prahy. Předem děkuji za odpověď!

Dobrý den, paní Valentová, v blízkosti divadla je možné parkovat pouze na hodinách (část Opletalovy ulice anebo ulice Politických vězňů. Ale mohu-li Vám poradit, nejlepším řešením je parkování na P+R parkovištích u metra a zbytek dojet metrem. Jsme v horní části Václavského náměstí, čili přímo na v blízkosti všech tří tras pražského metra. Těšíme se na Vás.

Čas: 21.09.2008, 21:40:15

Jméno: Tibor Arbeit

Chtěl bych Vám poděkovat za představení Líbánky, aneb láska ať jde k čertu .Byli jsme na něm v MKS Nová Paka a klobouk dolů - dlouho jsme se tak nepobavili(a teď si neonikám ;-) Ještě jednou dík byli jste skvělí.Arbi

Dobrý den, pane Arbeite, děkujeme za Váš milý příspěvěk - velmi nás těší, že jste se pobavili a těšíme se na další shledanou.

Čas: 18.09.2008, 01:12:53

Jméno: Mária Palenčárová

Chcela by som si objednať dve vstupenky na predstavenia A do pyžam! na 2.10.2008, ako na to?
Ďakujem, Palenčárová

Zavolejte na pokladnu: +420 224 228 814. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Čas: 15.09.2008, 19:44:10

Jméno: Radka Brandová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy bude možné si zakoupit nebo zarezervovat vstupenky na komiky. Na jejich stránkách jsem se dočetla, ze budou u Vás účinkovat 4.11. Strašně nerada bych je prošvihla. Díky moc za odpověď R.

Dobrý den, vstupenky na Komiky budou v prodeji v naší pokladně nejpozději od druhého týdne v září - můžete se obrátit přímo na pokladnu, tel.č.: 224 228 814

Čas: 27.08.2008, 21:33:04

Jméno: Marcela Knapková

Dobrý den,včera jsem byla na představení líbánek chválím skvělé výkony Jitky Čvančarové,Ivany Jirešové a také samozdřejmně Jiřího Langmajera.Bylo to opravdu krásné.

Dobrý den, paní Knapková, děkujeme - moc nás těší, že se Vám naše péředstavení líbilo a těšíme zase někdy na shledanou.

Čas: 26.08.2008, 14:25:28

Jméno: Ing Karel Žebrák

Vaše divadelní vystoupení jsou nudná, nedivte se že k Vám chodí jen úzký okruh lidí,ti se nejdou dívat na Vás jdou do divadla protože je to jejich zvyk.Mladí k Vám příjdou až začnete kritizovat kapitalistickou současnost.Zkuste vysvětlit rozdíl mezi ideologickým násilím a ekonomickým terorem.Ale víte co, hlupák se musí učit na svých chybách,stejně dál se budete zabývat zasněným životem který diváky i Vás odvádějí od reality.Neříkám že i toho je v životě třeba, ale občas si vzpoměňte na Voskovce a Wericha. takže zbohem.

Dobrý den, pane inženýre, jako všem našim návštěvníkům i za Váš názor děkujeme. Navzdory jemu je naše divácká obec stále početnější, chodí k nám právě kvůli našemu repertoáru a hercům a s potěšením se k nám vrací. Hodně pohody a spokojenosti Vám přejeme.

Čas: 19.08.2008, 00:11:08