Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jiří Musil

Mám velice rád divadlo a není mým zvykem psát hodnocení. V tomto případě udělám výjimku, protože hra Nejšťastnější ze tří je prvním divadelním představením, ze kterého jsem odešel o přestávce. V nabídce bylo uvedeno, že se jedná o hru plnou obratů, ale přesto působící přirozeným dojmem. O těchto věcech mám zřejmě jiné představy. Horší představení (tedy polovinu) jsem dosud neviděl.

Dobrý den, pane Musile, moc nás mrzí, že jsme se první polovinou našeho představení netrefili do Vašeho diváckého očekávání. Děkujeme za Vaši upřímnost - Váš názor je pro nás stejně důležitý jako všechny pozitivní ohlasy, které k této inscenaci dostáváme. Příjemný zbytek dne Vám přeju. Hana Chýlová Divadlo Palace

Čas: 13.1.2008, 21:52:46

Jméno: Mahá

Dobrý den,, zajímalo by mne jak dlouho trvá představení Líbánky aneb....děkuji

Představení Líbánky trvá cca 2 hodiny (i s přestávkou).

Čas: 11.1.2008, 16:32:25

Jméno: Katka=)

dobrý deň=)..počas pobytu v Prahe osm navštivila vaše divadlo, a to konkretne okolo 8.12.=)..a rada by som vedela nazov vystupenia, ktory sa vtedy hral..lebo..hm...bolo fakt velmi dobre a nejak mi ušiel nazov=)...dakujem velmi pekne=)

Dobrý den, nejblíž jsme uváděli 7.12. představení Neila Simona Druhá kapitola s Valérií Zawadskou, Martinou Hudečkovou, Davidem Matáskem a Davidem Prachařem. Toto představení se těší velké divácké oblibě - jsme rádi, že i Vás potěšilo. Mějte se hezky a přijďte zas, až navštívíte Prahu.

Čas: 07.1.2008, 17:29:06

Jméno: Zanvitovi

Byli jsme na Vašem představení A do pyžam, velice se nám to líbilo, vynikající herecké výkony, skvělé představení za které moc děkujeme. Přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchů a těšíme se nashledanou opět ve Vašem divadle.

Děkujeme za velmi milou odezvu, také Vám přejeme velmi příjemný rok a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Čas: 3.1.2008, 12:23:41

Jméno: míša

Dobrý den! Byla jsem na silvestra na vašem představení a musím vám poděkovat. Byl to skvělý zážitek a neobyčejný konec roku.
Děkuji a přeji vám úspěšný nový rok

Moc děkujeme, přejeme Vám také příjemný a úspěšný rok a těšíme se na další Vaši návštěvu.

Čas: 2.1.2008, 12:25:52

Jméno: terka dvořáková

Prosím vás,bude hrát Daniel Bambas ještě v jiné hře než v Eskymákovi?Už jsem ho viděla 2x,a tak by mě lákalo zase něco nového:-))))Děkuji a přeji úspěšný nový rok všem hercům,ale Danielovi ještě něco navíc!!!!!!!!!

Nová představení jsou zatím ve fázi příprav a herecké obsazení ještě není dohodnuto. Nic není vyloučeno - budeme včas informovat na našich stránkách v sekci Připravujeme

Čas: 1.1.2008, 16:58:39