Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: M.Tvrdíková

Dobrý den,
mám za sebou nemilý zážitek z vaším divadlem,včera jsme se dostavili na představení Líbánky,které se prý nekonalo,ale nikde předem nic nebylo napsaáno ani vyvěšeno, ještě v 16h.jsem šla kolem divadla a nic.Přijdemi velmi nefér nechat lidi dojít do divadla a takto se k nim zachovat.Zamyšlení nad lidskostí i financema,ani cestování není zadarmo.Přístup divadla mě velmi zklamal a odradil od dalších náštěv.

Dobrý den, reaguji na Vaši stížnost, ráda bych situaci trochu osvětlila. Informaci, že jsou zářijové Líbánky přesunuté, jsme měli od 20. června uvedenou na pokladně (v přehledu termínů na září) a na stojkách u hlavního vchodu do divadla a u zaměstnaneckého vchodu směrem do Opletalovy ulice. Od tohoto data jsme také na stránkách www.divadlopalace.cz v sekci Termíny uvedli, že Líbánky hrajeme 10. 9., a že jde o termín přesunutý z 22. 9. Od 13. srpna jsme tuto informaci měli uvedenou také na www stránkách v sekci Aktuality. Pokud jste vstupenky koupila přes TicketArt, mám ověřeno, že také oni na svých www stránkách měli od 20. 6. informaci o přesunutí termínu. A samozřejmě divákům, na které jsme měli kontakt, jsme tuto změnu v červnu hlásili. Věděli to i naši předprodejci, kteří mají povinnost svým klientům změnu nahlásit sami. Je mi velmi líto, že jste k nám vážila cestu zbytečně, a že jsme Vás odradili od další návštěvy - takové věci jako změny termínů se bohužel u divadla občas stávají, a ne vždy je možné na změnu všechny upozornit. Přesto si myslím, že v tomto případě jsme udělali vše, co bylo v našich silách. S pozdravem Lucie Bakovská obchodní oddělení

Čas: 23.09.2008, 09:36:42

Jméno: Lenka Valentová

Dobrý den! Chystám se do Vašeho divadla na představení A do pyžam. Mám dotaz: Dá se někde poblíž divadla zaparkovat autem? Nejsem z Prahy. Předem děkuji za odpověď!

Dobrý den, paní Valentová, v blízkosti divadla je možné parkovat pouze na hodinách (část Opletalovy ulice anebo ulice Politických vězňů. Ale mohu-li Vám poradit, nejlepším řešením je parkování na P+R parkovištích u metra a zbytek dojet metrem. Jsme v horní části Václavského náměstí, čili přímo na v blízkosti všech tří tras pražského metra. Těšíme se na Vás.

Čas: 21.09.2008, 21:40:15

Jméno: Tibor Arbeit

Chtěl bych Vám poděkovat za představení Líbánky, aneb láska ať jde k čertu .Byli jsme na něm v MKS Nová Paka a klobouk dolů - dlouho jsme se tak nepobavili(a teď si neonikám ;-) Ještě jednou dík byli jste skvělí.Arbi

Dobrý den, pane Arbeite, děkujeme za Váš milý příspěvěk - velmi nás těší, že jste se pobavili a těšíme se na další shledanou.

Čas: 18.09.2008, 01:12:53

Jméno: Mária Palenčárová

Chcela by som si objednať dve vstupenky na predstavenia A do pyžam! na 2.10.2008, ako na to?
Ďakujem, Palenčárová

Zavolejte na pokladnu: +420 224 228 814. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Čas: 15.09.2008, 19:44:10

Jméno: Radka Brandová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy bude možné si zakoupit nebo zarezervovat vstupenky na komiky. Na jejich stránkách jsem se dočetla, ze budou u Vás účinkovat 4.11. Strašně nerada bych je prošvihla. Díky moc za odpověď R.

Dobrý den, vstupenky na Komiky budou v prodeji v naší pokladně nejpozději od druhého týdne v září - můžete se obrátit přímo na pokladnu, tel.č.: 224 228 814

Čas: 27.08.2008, 21:33:04

Jméno: Marcela Knapková

Dobrý den,včera jsem byla na představení líbánek chválím skvělé výkony Jitky Čvančarové,Ivany Jirešové a také samozdřejmně Jiřího Langmajera.Bylo to opravdu krásné.

Dobrý den, paní Knapková, děkujeme - moc nás těší, že se Vám naše péředstavení líbilo a těšíme zase někdy na shledanou.

Čas: 26.08.2008, 14:25:28