Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: David - Klub Spolužáků 1978

Dobrý den,včera jsme s přáteli navštívili premiéru Vaší hry Nejšťastnější ze tří . Moc se nám to líbilo. Jen tak dál....už se těšíme na další představení.
p.s. opět jsem dostal chuť na čokoládu, která se servírovala po představení.

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste se pobavili a těšíme se na vaši další návštěvu. Nové inscenace připravujeme - budeme včas informovat na našich stránkách.

Čas: 23.1.2008, 15:11:31

Jméno: jana pochobradská

dobrý den,mám dotaz,zda budete opět hrát dopolední představení pro školy.byli jsme ve vašem divadle několikrát,naposledy na MOTÝLECH,skvěle jsme se bavili a naši žáci byli nadšení-nejen z Vojty Kotka.:)děkuji za odpověď,hezký den,pochobradská

Dobrý den, v nejbližší době představení pro školy neplánujeme, ale případnému zájmu velmi rádi vyhovíme.

Čas: 17.1.2008, 21:46:27

Jméno: Jiří Musil

Mám velice rád divadlo a není mým zvykem psát hodnocení. V tomto případě udělám výjimku, protože hra Nejšťastnější ze tří je prvním divadelním představením, ze kterého jsem odešel o přestávce. V nabídce bylo uvedeno, že se jedná o hru plnou obratů, ale přesto působící přirozeným dojmem. O těchto věcech mám zřejmě jiné představy. Horší představení (tedy polovinu) jsem dosud neviděl.

Dobrý den, pane Musile, moc nás mrzí, že jsme se první polovinou našeho představení netrefili do Vašeho diváckého očekávání. Děkujeme za Vaši upřímnost - Váš názor je pro nás stejně důležitý jako všechny pozitivní ohlasy, které k této inscenaci dostáváme. Příjemný zbytek dne Vám přeju. Hana Chýlová Divadlo Palace

Čas: 13.1.2008, 21:52:46

Jméno: Mahá

Dobrý den,, zajímalo by mne jak dlouho trvá představení Líbánky aneb....děkuji

Představení Líbánky trvá cca 2 hodiny (i s přestávkou).

Čas: 11.1.2008, 16:32:25

Jméno: Katka=)

dobrý deň=)..počas pobytu v Prahe osm navštivila vaše divadlo, a to konkretne okolo 8.12.=)..a rada by som vedela nazov vystupenia, ktory sa vtedy hral..lebo..hm...bolo fakt velmi dobre a nejak mi ušiel nazov=)...dakujem velmi pekne=)

Dobrý den, nejblíž jsme uváděli 7.12. představení Neila Simona Druhá kapitola s Valérií Zawadskou, Martinou Hudečkovou, Davidem Matáskem a Davidem Prachařem. Toto představení se těší velké divácké oblibě - jsme rádi, že i Vás potěšilo. Mějte se hezky a přijďte zas, až navštívíte Prahu.

Čas: 07.1.2008, 17:29:06

Jméno: Zanvitovi

Byli jsme na Vašem představení A do pyžam, velice se nám to líbilo, vynikající herecké výkony, skvělé představení za které moc děkujeme. Přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchů a těšíme se nashledanou opět ve Vašem divadle.

Děkujeme za velmi milou odezvu, také Vám přejeme velmi příjemný rok a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Čas: 3.1.2008, 12:23:41