Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Venda

Dobrý den,

děkuji za nádherné portréty Vašich herců ... Je to opravdu BOMBA !
Nafotíte i herce z představení Nejšťastnější ze tří?

Pořad pana Pyška bude pravidelný? Kolikrát do měsíce si bude zvát hosty?

Dobrý den, děkujeme za uznání - portréty herců nových inscenací budeme průběžně fotit a doplňovat. Pyškunthálie budou pravidelně 1x měsíčně - pokaždé s novými, zajímavými hosty. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Čas: 1.2.2008, 13:00:08

Jméno: veronika

Dobrý den,mám prosbu.Mám moc ráda herce Davida Suchařípu,bohužel jsem neměla možnost ho nikdy vidět hrát v divadle,do Prahy se mockrát nedostanu ikdyž do budoucna o tom uvažuji.Chci mu jen napsat že je vynikající herec a i úžasný člověk,,píše mu to určitě spousta lidí a vím že nejsem jediná,jen chci aby to věděl.Toužím po jeho fotce s podpisem,myslíte že by to bylo možné.Děkuji moc a přeji mnoho úspěchů a štastný celý rok 2008.Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den, Veroniko, s našimi představeními hodně jezdíme i na zájezdy po celé ČR - sledujte na našich stránkách Termíny představení, Divadlo na zájezdech - třeba někdy zajedeme i do Vašeho města nebo někam blízko. Panu Suchařípovi můžete napsat k nám do divadla na adresu: Divadlo Palace, Vácavské náměstí 43, 110 00 Praha 1 - rádi mu Váš dopis předáme. Děkujeme za přání do tohoto roku, srdečně zdravíme a přejeme Vám také jen to nejlepší.

Čas: 26.1.2008, 16:01:24

Jméno: Márty

Dobrý den,
uvažuji o koupi lístků do Vašeho divadla na činohru. Je z bočních levých přístavků (např. 3.-7. řada) plnohodnotně vidět na scénu? Děkuji Martin

Dobrý den, Martine, nemusíte se obávat, z přístavků je plnohodnotně vidět celé jeviště. Těšíme se na Vás.

Čas: 24.1.2008, 16:21:11

Jméno: Katka Brychtova

Dobry den, dekuji za skvele prestaveni Nejstastnejsi ze 3, na jehoz premiere jsem mela moznost byt. Byl to opravdu koncert hereckeho umeni vsech ucinkujicich. Behem predstaveni jsem male spadla smichy ze zidle. Dekuji velmi a tesim se na dalsi navstevu.

Dobrý den, Katko, děkujeme za Váš potěšující příspěvek - rádi hercům vyřídíme a vězte, že i my se těšíme na Vaši další návštěvu u nás.

Čas: 24.1.2008, 16:16:20

Jméno: David - Klub Spolužáků 1978

Dobrý den,včera jsme s přáteli navštívili premiéru Vaší hry Nejšťastnější ze tří . Moc se nám to líbilo. Jen tak dál....už se těšíme na další představení.
p.s. opět jsem dostal chuť na čokoládu, která se servírovala po představení.

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste se pobavili a těšíme se na vaši další návštěvu. Nové inscenace připravujeme - budeme včas informovat na našich stránkách.

Čas: 23.1.2008, 15:11:31

Jméno: jana pochobradská

dobrý den,mám dotaz,zda budete opět hrát dopolední představení pro školy.byli jsme ve vašem divadle několikrát,naposledy na MOTÝLECH,skvěle jsme se bavili a naši žáci byli nadšení-nejen z Vojty Kotka.:)děkuji za odpověď,hezký den,pochobradská

Dobrý den, v nejbližší době představení pro školy neplánujeme, ale případnému zájmu velmi rádi vyhovíme.

Čas: 17.1.2008, 21:46:27