Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: eva

Dobrý večer, právě jsem shlédla představení Studia DVA Vše o mužích. Moc hezké, děkuji za perfektní zážitek, snad jen ... seděla jsem ve 14. řadě divadla Palace a velmi špatně jsem slyšela. Nejenom díky smíchu diváků, ale hlavně asi kvůli špatné akustice. Přeji hezké a pohodové vánoce. Eva

Dobrý den, paní Evo, dodatečně se omlouváme - tento problém jsme právě vyřešili. A nejenom to - na první půlku ledna chystáme kromě rekonstrukce elektroinstalace také instalaci nových sedadel. Těšíme se, že toto všechno výrazně zkvalitní a zpříjemní divácký zážitek. Přejeme Vám také vánoční pohodu a těšíme se na shledanou u nás.

Čas: 17.11.2008, 22:09:56

Jméno: jana.danek@seznam.cz

Dobrý den,byla jsem ve Vamberku na představení Dveře, ráda bych touto cestou poděkovala všem třem hercům za nádherný večer. Zvláště paní Jitka Smutná mě svou přirozeností nadchla, moc jsem se bavila , přeji ještě mnoho úspěšných rolí.Jana

Dobrý den, paní Jano, moc děkujeme za milý mail. Představení Dveře se velmi líbí a nás i herce to moc těší. Přejeme hezké dny a těšíme se na další setkání.

Čas: 4.11.2008, 11:44:34

Jméno: Jaroslava Brodinová

Dobrý den, včera jsem byla na představení Vašeho divadla Dveře ve Vamberku. Chtěla bych ještě jednou poděkovat všem třem hercům za výborné výkony a popřát hodně tak spokojených diváků, jako jsem nyní já sama.

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Váš milý příspěvek - jsme rádi, že se Vám naše představení líbilo a budeme se těšit zase někdy na shledanou. Hercům Vaše poděkování velmi rádi vyřídíme.

Čas: 2.11.2008, 09:49:19

Jméno: Jana

Dobrý večer,
dnes jsem zakoupila vstupenky na představení Dohazovač, všimla jsem si, že jste inzerovali nějaké slevy. Prosím o sdělení, o jaké slevy se jedná. Za odpověď předem děkuji.

Dobrý den, slevy na představení Dohazovač se vztahují na hromadné objednávky nových klientů. Plošné slevy jsme neinzerovali. Pokud stojíte o stálou slevu na představení dle vlastního výběru, podívejte se prosím do sekce Klub věrného diváka a registrujte se. Přejeme hezké odpoledne! Vaše Divadlo Palace

Čas: 21.10.2008, 21:55:01

Jméno: Ilona

V pondělí 13.10.2008 jsem shlédla s dcerou Vše o ženách ...všechny 3 herečky byly skvělé,moc se nám oběma představení líbilo.
Přijdeme zas....

Děkujeme za milý příspěvek - vyřídíme Studiu DVA a těšíme se na Vaši další návštěvu

Čas: 20.10.2008, 15:38:02

Jméno: M.Tvrdíková

Dobrý den,
mám za sebou nemilý zážitek z vaším divadlem,včera jsme se dostavili na představení Líbánky,které se prý nekonalo,ale nikde předem nic nebylo napsaáno ani vyvěšeno, ještě v 16h.jsem šla kolem divadla a nic.Přijdemi velmi nefér nechat lidi dojít do divadla a takto se k nim zachovat.Zamyšlení nad lidskostí i financema,ani cestování není zadarmo.Přístup divadla mě velmi zklamal a odradil od dalších náštěv.

Dobrý den, reaguji na Vaši stížnost, ráda bych situaci trochu osvětlila. Informaci, že jsou zářijové Líbánky přesunuté, jsme měli od 20. června uvedenou na pokladně (v přehledu termínů na září) a na stojkách u hlavního vchodu do divadla a u zaměstnaneckého vchodu směrem do Opletalovy ulice. Od tohoto data jsme také na stránkách www.divadlopalace.cz v sekci Termíny uvedli, že Líbánky hrajeme 10. 9., a že jde o termín přesunutý z 22. 9. Od 13. srpna jsme tuto informaci měli uvedenou také na www stránkách v sekci Aktuality. Pokud jste vstupenky koupila přes TicketArt, mám ověřeno, že také oni na svých www stránkách měli od 20. 6. informaci o přesunutí termínu. A samozřejmě divákům, na které jsme měli kontakt, jsme tuto změnu v červnu hlásili. Věděli to i naši předprodejci, kteří mají povinnost svým klientům změnu nahlásit sami. Je mi velmi líto, že jste k nám vážila cestu zbytečně, a že jsme Vás odradili od další návštěvy - takové věci jako změny termínů se bohužel u divadla občas stávají, a ne vždy je možné na změnu všechny upozornit. Přesto si myslím, že v tomto případě jsme udělali vše, co bylo v našich silách. S pozdravem Lucie Bakovská obchodní oddělení

Čas: 23.09.2008, 09:36:42