Návštěvní kniha
- podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
- kontakty na herce nedáváme
- obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme
Děkujeme za pochopení
Jméno: Jana Crháková
Dobrý den paní Crháková, děkujeme Vám za přízeň, kterou chováte vůči Divadlu Palace. Jsme rádi i za Vás, že se představení Miláček Anna líbí. Též Vám přejeme vše dobré! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.
Čas: 31.10.2009, 23:59:18
Jméno: Patricie
Dobrý den, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Vaše připomínka a tato skutečnost nás velmi mrzí. V poslední době jsme udělali pro kvalitu zvuku v posledních řadách pod balkónem jistá technická opatření - tzv. příposlechy. Přesto jsme místa od 14. řady nechali zařazeny v nižších cenových kategoriích. Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte přízeň. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.
Čas: 14.10.2009, 11:19:43
Jméno: Zuzka Nováková
Dobrý den, děkujeme za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Pro ověření míst, prosím, kontaktujte naší pokladnu - pokladna@divadlopalace.cz Děkujeme! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.
Čas: 11.10.2009, 20:20:12
Jméno: jana ševčíková
Dobrý den paní Ševčíková, pokud to bude jen možné, Váš vzkaz panu Venclovi předáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.
Čas: 09.10.2009, 18:17:29
Jméno: Antonia Tobiášová
Dobrý den, těší nás Váš zájem o Divadlo Palace. Moc se omlouváme za komplikace, ale představení je zrušeno kvůli nemoci jednoho z herců. Další informace budeme včas publikovat na našem webu (www.divadlopalace.cz). Děkujeme za pochopení! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.
Čas: 08.10.2009, 22:43:23
Jméno: Zdeněk Kmoch
Dobrý den Zdeňku, moc děkujeme za Vaši přízeň. Váš vzkaz Ivance Jirešové předáme - určitě bude také velmi potěšena! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou!
Čas: 25.09.2009, 10:03:17