Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Zdeňka

Vážení (abecedně :D ) Davide,Lindo,Martino,Sašo a Vando!
Navštívila jsem dnes v LOlomouci Vaše představení Miláček Anna a jsem z Vás naprosto unešená !!! Bylo to naprosto vynikající,skvělé a ještě lepší, pohodové představení,kdy jsem zcela zapomněla na všecko, co mě kdy trápilo, bolelo a nedalo mi pokoje!!! :) Ovace vestoje si plným právem zasloužíte jak Vy, tak ostatní,kteří se na přípravě takovéto bombastické show podílejí! Děkuji za úžasný zážitek a všem Vám nejen v příštím roce přeji samá pohodová představení, lidi a hlavně zdraví a štestí.
Zdeňka

Dobrý den Zdeňko, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší nejen Váš příspěvek do Návštěvní knihy, ale i fakt, že Vám představení "Miláček Anna" zvedlo náladu a dalo zapomenout (jak sama píšete) na Vaše trápení a bolesti. Doufáme, že Vám dobrá nálada z představení vydrží v nastávajícím roce 2011, do kterého Vám přejeme spoustu krásných dní a hlavně pevné zdraví! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 29.12.2010, 23:52:47

Monika

Dobrý den, děkuji za užasný zážitek na představení Miláček Anna.

Dobrý den Moniko, moc Vám děkujeme za chválu, kterou směřujete na hru "Miláček Anna". Jsme velmi potěšeni, že tato inscenace přináší radost Vám divákům a kladné ohlasy k nám do divadla. Přejeme Vám krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 17.12.2010, 08:20:40

Markéta Rybová

Ještě poznámka: Díky za to, že jste a děláte lidem radost

Markéta

Markéto, děkujeme Vám!! Vaše Divadlo Palace

Odesláno: 16.12.2010, 09:17:08

Markéta Rybová

Dobrý den, včera jsem byla na Mělníku na představení Miláček Anna- naprostá bomba!!! Děkuji za krásný večer plný smíchu, moc se mi to hodilo!!!Naprosto úžasné výkony všech účinkujících,opravdu to byl zážitek!Přeji Vám všem Hodně úspěchů a Krásné a pohodové Vánoce. Markéta

Dobrý den Markéto, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. Jsme opravdu velmi potěšeni, že Vám představení "Miláček Anna" zpříjemnilo prosincový večer. Také děkujeme za chválu, kterou směřujete na herecké výkony. Přejeme Vám krásný zbytek adventu, krásné a pohodové Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 16.12.2010, 09:14:41

Radka

Dobrý den, v sobotu 11.12. konečně navštívili s manželem i Vaše divadlo a představení Vše o mužích bylo úúúžasné. Předčilo mé očekávání. Opravdu mi dlouho netekly slzy smíchu...a ta podíváná na sexy herce (zejména Maroš K. je úchvatný:-)...no měla jsem tu noc krásné sny-děkuji...určitě jsme u Vás nebyli naposled...

Dobrý den Radko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Těší nás, že se Vám představení "Vše o mužích" líbilo a zpříjemnilo Vám nejen večer, ale jak sama píšete i noc. Doufáme, že nám zachováte přízeň a přijdete na další (skvělé) představení. Krásný zbytek adventu, krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 15.12.2010, 01:28:10

Michaela

Dobrý den,
prosím vás jak dlouho trvá představení Partička ?Děkuji :D

Dobrý den Michaelo, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Představení Partička je improvizační představení, u kterého neznáme přesnou délku, ale odhadujeme cca 2 hodiny trvání. Doufáme, že budete s tímto "pořadem" spokojena a pobaví Vás. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 06.12.2010, 16:03:40
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: