Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Klára Zemanová

Přeji krásné odpoledne,

dne 16.12 jsme s přítelem shlédli představení Líbánky aneb..v divadle v Jičíně. Chtěla jsem poděkovat hercům za skvělé představení, opravdu dlouho jsme se takto nepobavili.

Také Vám přejeme příjemný den, paní (slečno) Zemanová. Moc nás těší, že jste se na našem představení pobavili a těšíme se zase někdy na shledanou buď u Vás v Jičíně nebo u nás v Divadle Palace.

Čas: 19.1.2009, 16:05:52

Jméno: Jan

Moc dekuji za krasne predstaveni Dvere, ktere jsem pred casem videl. V programu stoji zvlastni podekovani pani Zawadske a panu Rosnerovi. Mohu se zeptat, jakym zpusobem k inscenaci prispeli? Diky za odpoved a tesim se na dalsi navstevu.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu - jsme rádi, že se Vám představení Dveře líbilo a těšíme se na Vaši další návštěvu. Zvláštní poděkování panu Rösnerovi a Valérii Zawadské náleží za audionahrávku k tomuto představení.

Čas: 3.1.2009, 17:48:03

Jméno: Jana Machová

Dobrý den,
v neděli 7.12.jsme viděli představení A do pyžam! . Musím všechny pochválit, byl to naprosto skvělý zážitek, výborné pobavení. Přeji všem hodně dalších úspěchů a Vaše divadlo jednoznačně doporučuji.

Dobrý den, paní Machová, mnohokrát děkujeme za Váš příspěvek - velmi nás těší, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na další setkání.

Čas: 13.12.2008, 10:16:54

Jméno: Petra

Děkuji za krásné představení pro nás, kteří jsme dnes byli na konferenci NAEP. Bohužel mnoho z nás odešlo před představením, povinnosti a dopravní spoje byly přednější...Přesto bylo představení krásné, vkusné, nabízelo nepodbízivý humor a opravdu úžasné herecké výkony. Děkuji Vám, byl to pro mne krááááááááásný vánoční dárek. Petra

Dobrý den, Petro, děkujeme za Váš krásný příspěvek - vždycky nás potěší, když si přečteme, že naši diváci jsou spokojeni. Přejeme příjemný zbytek roku a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Čas: 09.12.2008, 19:20:16

Jméno: eva

Dobrý večer, právě jsem shlédla představení Studia DVA Vše o mužích. Moc hezké, děkuji za perfektní zážitek, snad jen ... seděla jsem ve 14. řadě divadla Palace a velmi špatně jsem slyšela. Nejenom díky smíchu diváků, ale hlavně asi kvůli špatné akustice. Přeji hezké a pohodové vánoce. Eva

Dobrý den, paní Evo, dodatečně se omlouváme - tento problém jsme právě vyřešili. A nejenom to - na první půlku ledna chystáme kromě rekonstrukce elektroinstalace také instalaci nových sedadel. Těšíme se, že toto všechno výrazně zkvalitní a zpříjemní divácký zážitek. Přejeme Vám také vánoční pohodu a těšíme se na shledanou u nás.

Čas: 17.11.2008, 22:09:56

Jméno: jana.danek@seznam.cz

Dobrý den,byla jsem ve Vamberku na představení Dveře, ráda bych touto cestou poděkovala všem třem hercům za nádherný večer. Zvláště paní Jitka Smutná mě svou přirozeností nadchla, moc jsem se bavila , přeji ještě mnoho úspěšných rolí.Jana

Dobrý den, paní Jano, moc děkujeme za milý mail. Představení Dveře se velmi líbí a nás i herce to moc těší. Přejeme hezké dny a těšíme se na další setkání.

Čas: 4.11.2008, 11:44:34