Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Marcela Knapková

Dobrý den,včera jsem byla na představení líbánek chválím skvělé výkony Jitky Čvančarové,Ivany Jirešové a také samozdřejmně Jiřího Langmajera.Bylo to opravdu krásné.

Dobrý den, paní Knapková, děkujeme - moc nás těší, že se Vám naše péředstavení líbilo a těšíme zase někdy na shledanou.

Čas: 26.08.2008, 14:25:28

Jméno: Ing Karel Žebrák

Vaše divadelní vystoupení jsou nudná, nedivte se že k Vám chodí jen úzký okruh lidí,ti se nejdou dívat na Vás jdou do divadla protože je to jejich zvyk.Mladí k Vám příjdou až začnete kritizovat kapitalistickou současnost.Zkuste vysvětlit rozdíl mezi ideologickým násilím a ekonomickým terorem.Ale víte co, hlupák se musí učit na svých chybách,stejně dál se budete zabývat zasněným životem který diváky i Vás odvádějí od reality.Neříkám že i toho je v životě třeba, ale občas si vzpoměňte na Voskovce a Wericha. takže zbohem.

Dobrý den, pane inženýre, jako všem našim návštěvníkům i za Váš názor děkujeme. Navzdory jemu je naše divácká obec stále početnější, chodí k nám právě kvůli našemu repertoáru a hercům a s potěšením se k nám vrací. Hodně pohody a spokojenosti Vám přejeme.

Čas: 19.08.2008, 00:11:08

Jméno: Katka

Moc se nám líbilo včerejší představení Líbánek. Už dlouho jsem se tak nezasmála. Herecké výkony Jitky Čvančarové a Jiří Langmajera byly opravdu fenomenální!

Moc děkujeme, přijďte zas.

Čas: 18.06.2008, 10:28:13

Jméno: Venda

Dobrý den,

pan Dan Vám napsal krásný mail, za který mu děkuji. I já občas využívám stránky divadla Kalich, na kterých zjistím konkrétní obsazení. Bohužel zažívám stejné problémy jako pan Dan. Rád bych se vydal znovu na některá představení (Velká zebra či Eskymák), ale moc rád bych při té příležitosti porovnal alternace. Právě proto je mi moc líto, že to není možné.
Ale teď z jiného soudku. Rád bych se zeptal, zda já, jako obyčejný milovník divadla, mám nějakou šanci vlastnit fotografie herců, které jste nechali zhotovit. Mám na mysli ty fotografie (10x15), které herci podepisují po Pyškuntháliích. Moc rád bych měl tyto fotografie, samozřejmě nepodepsané, vystavené na mé nástěnce :)Mohl bych je od Vás nějak odkoupit či se pro ně někdy u Vás zastavit?
A další otázka je, zda v nejbližší době neplánujete dofotit herce, kteří u Vás nově hrají (herci z představení Eskymák, Nejšťastnější ze tří a Dohazovač).
Přeji nádherné divadelní prázdniny, skvělou další sezónu a další perfektní hry jako jsou třeba Dveře, Kachna či Zebra :)
S pozdravem
Venda

Dobrý den, pane Vendo, fotografie herců od pana Vladimíra Yurkovice jsou pořizovány k výzdobě našeho divadla. Podpisové karty některých z nich byly vyrobeny v omezeném množství na autogramiády, které probíhaly v měsíci únoru při výstavě velkoplošných formátů fotografií v DBK. V současné době je připravujeme pouze pro účinkující v pořadu Pyškunthálie - získat je můžete pouze při autogramiádě, která je součástí tohoto pořadu. Zbývající fotografie ponecháváme hercům. Děkujeme Vám mnohokrát za Váš příspěvek i milé přání, také Vám přejeme krásné léto a těšíme na shledanou v nové sezóně.

Čas: 17.06.2008, 14:39:06

Jméno: Markéta

V týždni ma doviedla moja služobná cesta do Prahy, nakoľko mi čas dovolil navštívila som Vaše predstavenie DOHADZOVAČ. Som mojim rozhodnutím spokojná. Predstavenie sa mi veľmi páčilo no a hlavne všetci účinkujúci boli skvelí. Dodatočne som zistila, že v hre účinkuje aj Slovák pôsobiaci v Prahe /p.Trsťan/ čo ma veľmi potešilo. Všetkým hercom v tomto predstavení ďakujem za vytvorenú pohodu a pekný zážitok.P.Brožová je v predstavení super. S pozdravom, diváčka zo Slovenska

Mnohokrát děkujeme a srdečné pozdravení posíláme na Slovensko.

Čas: 15.06.2008, 12:46:17

Jméno: MARTINA

Dobrý den,před chvílí jsem se vrátila z představení Líbanky a jsem naprosto unešena ,skvělá zábava a výborné herecké výkony.Chtěla bych poděkovat VŠEM ,kdo se podílel na tomto představení ve Frýdku -Místku.Děkuji s pozdravem Martina

Dobrý den, moc děkujeme - jsme rádi, že se Vám naše představení líbilo, rádi k vám zase s nějakým představením zajedeme.

Čas: 06.06.2008, 19:38:39