Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Roman Liška

Dobrý den, dne 5.února jsem měl tu čest vidět Vaši hru ..a do pyžam.Moc děkuji za krásný kulturní zážitek.Bl jsem moc potěšen.Dík všem , kdo se podíleli.

Dobrý den, pane Liško, jsme rádi, že se Vám představení líbilo - přijďte zas, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Čas: 06.2.2008, 20:58:01

Jméno: madlenka

Dobrý den, jsem studentka II. ročníku scénografie a hledám přívýdělek. Nemáte u Vás v divadle volná místa uvaděčky, šatnářky, poklaní, rekvizitářky,...? Zkušenosti s divadlem prakticky ze všech stran mám bohaté.
Díky za odpověď

Dobrý den, Madlenko, zavolejte na tel.č. 222 221 711 na provoz divadla

Čas: 3.2.2008, 18:40:05

Jméno: Venda

Dobrý den,

děkuji za nádherné portréty Vašich herců ... Je to opravdu BOMBA !
Nafotíte i herce z představení Nejšťastnější ze tří?

Pořad pana Pyška bude pravidelný? Kolikrát do měsíce si bude zvát hosty?

Dobrý den, děkujeme za uznání - portréty herců nových inscenací budeme průběžně fotit a doplňovat. Pyškunthálie budou pravidelně 1x měsíčně - pokaždé s novými, zajímavými hosty. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Čas: 1.2.2008, 13:00:08

Jméno: veronika

Dobrý den,mám prosbu.Mám moc ráda herce Davida Suchařípu,bohužel jsem neměla možnost ho nikdy vidět hrát v divadle,do Prahy se mockrát nedostanu ikdyž do budoucna o tom uvažuji.Chci mu jen napsat že je vynikající herec a i úžasný člověk,,píše mu to určitě spousta lidí a vím že nejsem jediná,jen chci aby to věděl.Toužím po jeho fotce s podpisem,myslíte že by to bylo možné.Děkuji moc a přeji mnoho úspěchů a štastný celý rok 2008.Děkuji a přeji hezký den.

Dobrý den, Veroniko, s našimi představeními hodně jezdíme i na zájezdy po celé ČR - sledujte na našich stránkách Termíny představení, Divadlo na zájezdech - třeba někdy zajedeme i do Vašeho města nebo někam blízko. Panu Suchařípovi můžete napsat k nám do divadla na adresu: Divadlo Palace, Vácavské náměstí 43, 110 00 Praha 1 - rádi mu Váš dopis předáme. Děkujeme za přání do tohoto roku, srdečně zdravíme a přejeme Vám také jen to nejlepší.

Čas: 26.1.2008, 16:01:24

Jméno: Márty

Dobrý den,
uvažuji o koupi lístků do Vašeho divadla na činohru. Je z bočních levých přístavků (např. 3.-7. řada) plnohodnotně vidět na scénu? Děkuji Martin

Dobrý den, Martine, nemusíte se obávat, z přístavků je plnohodnotně vidět celé jeviště. Těšíme se na Vás.

Čas: 24.1.2008, 16:21:11

Jméno: Katka Brychtova

Dobry den, dekuji za skvele prestaveni Nejstastnejsi ze 3, na jehoz premiere jsem mela moznost byt. Byl to opravdu koncert hereckeho umeni vsech ucinkujicich. Behem predstaveni jsem male spadla smichy ze zidle. Dekuji velmi a tesim se na dalsi navstevu.

Dobrý den, Katko, děkujeme za Váš potěšující příspěvek - rádi hercům vyřídíme a vězte, že i my se těšíme na Vaši další návštěvu u nás.

Čas: 24.1.2008, 16:16:20