Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Marcela

Dobrý večer, ráda bych poděkovala za překrásné představení A do pyžam, které jsme shlédli minulou středu v Praze. Krásný zážitek plný zábavy a skvělých hereckých výkonů. Díky

Dobrý den, paní Marcelo, děkujeme Vám za milý příspěvek, přejeme příjemné jarní dny a těšíme na další shledanou u nás v divadle.

Čas: 1.4.2009, 01:00:53

Jméno: Ilona

Dobrý den! Včera jsem byla se svou maminkou na představení Vše o mužích . Byl to naprosto neuvěřitelný zážitek. Pánům hercům tímto mnohokrát děkujeme za skvěle strávený večer a vyjadřujeme jim tímto náš velký obdiv. Představení mělo náboj, který se jen tak nezažije. Z divadla jsme odcházely tak nadšené, že po návratu domů jsem nám zarezervovala okamžitě lístky ještě na květnový termín, chceme to vidět znovu! Zároveň jsem rozeslala svým přátelům a známým mail, aby si toto úžasné představení nenechali rozhodně ujít. DĚKUJEME a těšíme se na další návštěvu Vašeho divadla.

Dobrý den, paní Ilono, děkujeme mnohokrát za Vaše slova chvály. Velmi rádi Vaše uznání a poděkování vyřídíme hercům - budou mít velkou radost. Srdečně zdravíme Vás i Vaši maminku a těšíme na shledanou u nás v divadle.

Čas: 29.3.2009, 10:28:10

Jméno: Jana

Dobrý den, ráda bych věděla, zda-li budete hrát nějaké představení mezi květnovými svátky, tj. 1.5. a 2. 5. 2009 a 8. 5. 2009 a 9. 5. 2009. Přijedou k nám do Prahy známí z Moravy a ráda bych věděla, zda-li jim mohu přislíbit nějaký hodnotný zážitek ve Vašem divadle. A příp. jestli již víte, co by se hrálo? Děkuji předem moc za Vaši brzkou odpověď a přeji hodně divadelních úspěchů a ještě více spokojených a nadšených diváků. Vaše hry mají skutečně úroveň (možná i proto, že asi velmi pečlivě vybíráte herecké obsazení), což se však o některých dalších divadlech v hlavním městě říct nedá. My jsme byli v jiných divadlech již několikrát zklamáni, takže si teď velmi pečlivě vybíráme, ale u Vás se nedá nevybrat a odcházet s pocitem ztraceného času nebo peněz.

Dobrý den, paní Jano, velice Vám děkujeme za Vaše slova chvály - moc nás to těší. O to víc je nám líto, že nemůžeme vyhovět a nabídnout Vám a Vašim známým některé z představení v uvedených termínech. Nikdo z herců u nás není v angažmá a jak jste sama napsala, jsou to vynikající herci, kteří mají závazky nejen v našem divadle. Z těchto důvodů nehrajeme každý den, ale jen tehdy, kdy se podaří dát jednotlivá obsazení dohromady. Děkujeme za pochopení, mějte se moc hezky, paní Jano a zachovejte nám přízeň.

Čas: 19.3.2009, 12:15:44

Jméno: zuzik

Dobry den, chtela bych moooc podekovat za sqvele divadelni predstaveni Kachna na pomerancich v Jicine. Velký díík patří jmenovite sqvelým hercům Veronice Žilkové, Martinovi Stropnickému,Honzovi Štastnému a i Agátě Hanychové, která se role Patricie, velice sedla a povedla se!!!

Dobrý den, děkujeme Vám za příspěvek - velmi rádi hercům Vaše poděkování vyřídíme - velmi je to potěší.

Čas: 12.3.2009, 08:24:45

Jméno: Eliška

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, nevím, kdy přesně jsem byla na představení Líbánky (mimochodem, bylo to krásné přestavení), ale herci kouřili nějaké cigarety, a mě by zajímalo, jestli to byly brazilské viržinky? Překrásně voněly...

Děkuji Vám a přeji krásný den.

Dobrý den, Eliško, se zpožděním, ale přece... děkuji mnohokrát za pochvalu Líbánek. Do představení kupujeme cigarety značky Djarum (hnědé), s vůní hřebíčku. Srdečně zdravíme a přejeme voňavé dny :-)

Čas: 11.2.2009, 11:01:20

Jméno: Jana

Velké díky hercům, kteří vážili dlouhou cestu do Tišnova s představením 2.kapitola! Byl to úžasný zážitek!!! Budeme doufat, že se brzy objeví některé další představení v naší blízkosti a určitě nebudeme váhat ani minutku!! Ještě jednou velké díky za skvěle strávený večer. Jana

Dobrý den, paní Jano, děkujeme za velmi milý příspěvek a vězte, že našim hercům se v Tišnově nadmíru líbilo. Takže se také těšíme, že k vám brzy s nějakým představením zajedeme. Mějte se hezky.

Čas: 29.1.2009, 20:59:44