Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Kájka

Dneska jsme navštívili s manželem v Prostějově představení Líbánky - velice příjemný a veselý večer. Poděkování všem hercům, zvláště pak paní Frejové a Jirešové.
Těsím se na další představení v Prostějově. Přeji pěkný den.

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Váš příspěvek, paní Kájko. My se k vám také těšíme - v Prostějově je vždy příjemná atmosféra.

Čas: 27.5.2009, 21:47:20

Jméno: ILU

Dobrý den!
Včera jsem již potřetí (!) navštívila představení s PÁNY HERCI Marošem Kramárem, Filipem Blažkem a Michalem Slaným Vše o mužích . Ještě nikdy v životě jsem nebyla na jednom představení třikrát, ale v tomto případě jsem naprosto podlehla. Včera večer jsem využila příležitosti a PÁNŮM HERCŮM jsem poděkovala za skvělý zážitek a vyjádřila jim svůj upřímný obdiv. V divadle Palace jsem viděla již většinu představení, ale toto řadím jednoznačně na 1. místo! Přeji této skvělé herecké trojici další herecké příležitosti a doufám, že se objeví v nějaké nové skvělé hře.

Dobrý den, moc děkujeme - takový příspěvek opravdu potěší. Mějte se moc hezky a přijďte zas.

Čas: 27.5.2009, 11:49:47

Jméno: Dan

Kdyz jsem se byl podivat na predstaveni Divadelni komedie, nebyly jeste programy. Rad bych si ho zakoupil. Mohu se zeptat, zda jsou uz k dispozici? Jak by se dal pripadne ziskat?

Dobrý den, programy k Divadlení komedii z provozních důvodů stále připravujeme - moc se omlouváme, ale k dispozici budou až k představením v nové sezóně.

Čas: 14.5.2009, 11:14:23

Jméno: Dan

Predpremiera? Na strankach i v tisku se psalo, ze 20.4. mela Divadelni komedie PREMIERU...

Dobrý den, Dane, pokud reagujete na příspěvek paní (nebo slečny) Práškové, tak ta navštívila skutečně předpremiéru 19.4.. Premiéra byla, jak je správně uvedeno na našich stránkách i v tisku, 20.4.2009.

Čas: 22.4.2009, 09:50:04

Jméno: Žaneta Prášková

Dobrý večer, navštívila jsem s kamarádkou předpremiéru Divadelní komedie a bylo to naprosto úžasné. Bavily jsme se od začátku do konce. Všem hercům patří velký dík za skvěle strávený večer plný smíchu. Žanka

Dobrý den, včerejší předpremiéra měla skvělou atmosféru také díky výbornému publiku. Takže poděkování je i na naší straně. Moc náš těší, že se Vám představení líbilo, hercům velmi rádi vyřídíme, Vaše názory pro ně hodně znamenají.

Čas: 20.4.2009, 01:02:19

Jméno: Iva

Včera jsme navštívili představení Vše o mužích, bylo to naprosto geniální!!!!!! Herci úplně super, představení přes dvě hodiny uteklo jako nic, nepřestali jsme se během dvou hodin smát..byl to skvělý zážitek, děkujeme moc!!už máme lístky na Vše o ženách,....to se nedá nevidět!

Máme radost a těšíme na Vaši další návštěvu. Mějte se hezky.

Čas: 3.4.2009, 11:42:38