Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jarešovi

Dobrý den, moc a moc děkujeme za představení Africká královna. Viděli jsme ho v Týně nad Vltavou a bylo to naprosto úžasné!!! Jarešovi

Dobrý den paní Jarešová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení "Africká královna". Jsme velmi potěšeni Vašim nadšením z této hry! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 3.2.2011, 22:21:15

Hana Mrázová

Dlouho jsem se tak nepobavila jako včera na představení Partička. Všicni byli úžasní. škoda, že toto představení nehrajete častěji.

Dobrý den paní Mrázová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že se Vám představení "Partička" líbilo. Jelikož představení Partička je hostujícím představením, hrajeme jej v Divadle Palace podle možností produkující agentury. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 1.2.2011, 12:04:18

Laďka Vávrová

Dobrý den,
prosím, předejte tento vzkaz hercům Lindě Rybové a Hynku Čermákovi.
Hledala jsem na stránkách vašeho divadla kontakt přímo na ně, ale bohužel
tam není.
Tak jsem vybrala alespoň mail na produkci zájezdových představení. Protože
se to týká právě zájezd. představení.
Byly jsme dnes s dcerou v divadle u nás v Jičíně na Africké královně.
Přečetla jsem si předem, o čem to bude, ale musím říct, že výkon obou
představitelů a vůbec celé představení předčily moje očekávání.
Byli skvělí.
Od začátku do konce nás bavili, vtáhli do děje. A všechno jsem jim věřila. I
hádky, i sjíždění peřejí i lásku.
Na konci jsme s dcerou obě brečely, byl to pro nás prostě zážitek.
Ani jedna jsem neviděly původní film. Navrhla jsem jí, že bychom se na něj
mohly podívat. Řekla mi na to, že ani nechce, že divadlo bylo lepší. Je jí
19.
Jen na konci se moc brzy rozsvítilo. Ale to diváky neodradilo a dlouho jsme
tleskali i za světla.
Tak to jsem měla na srdci.
S díky Laďka Vávrová


Dobrý den paní Vávrová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Opravdu nás velmi těší Váš vzkaz a nadšení ze hry "Africká královna". Lindě Rybové a Hynku Čermákovi rádi Vaše slova předáme, určitě je také potěší! Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 28.1.2011, 11:53:03

Aleš Sobotka

Navštěvujeme s mladou paní dlouhá léta Docela velké dívadlo v Litvínově. Včerejší Miláček Anna mě osobně úplně zbořil, teklo mi z očí nejen během děje, ale hlavně při děkovačce, kdy paní Hybnerová suprově blbla. Stejně mě dostala slečna (paní ?) Rybová, viděl jsem ji dosud jen v několika televizních rolích a uvěřil jsem jí, že je (pardón) chcíplá průsvitňačka. Ale co předváděla včera, to byla síla pravého udatenství. Když řvala do pokoje pro hosty ty hovado ! , pochopil jsem, jak snadno se jí nechám unést. Pro příště mám jasno. Nepřijedete-li do Litvínova znovu včas, najdeme si vás v Praze ! Přeji hodně zdaru (a podstatnej kus z toho si jako divák vemu zpátky :-)

Dobrý den pane Sobotko, děkuji Vám za zájem o představení "Miláček Anna" z dílny Divadla Palace. Jsme velmi potěšeni, že se Vám herci z tohoto představení líbí a že jste změnil i svůj názor na paní Rybovou. Doufáme, že nám zachováte přízeň a pokud budeme moci, rádi zase do Litvínova přijedeme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 22.1.2011, 00:58:16

Milada Polakova

Dobrý den, včera jsme byly i když na náhradním představení ,Velká zebra, velice jsme se pobavily, všichni byly skvělý, moc vám všem děkujeme, takhle jsme se dlouho nezasmály. Výborný obsazeni, výborný výkon. Doporučuji všem.

Dobrý den paní Polakova, děkujeme Vám za chválu představení "Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete". Jsme rádi, že i přesto, že toto představení nebylo v původním plánu, se Vám líbilo. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 20.1.2011, 09:23:30

Michaela Týnecká

Dobrý den, včera jsme byli na Miláčkovi v Rychnově a už dloooouho jsme se tak nenasmáli. Děkujeme moc a paní Vanda Hybnerová byla neskutečná!!!!!!

Dobrý den paní Týnecká, jsme velmi potěšeni, že představení "Miláček Anna" a jeho obsazení exceluje nejenom v Praze, ale i na zájezdech po celé České republice. Opravdu děkujeme za chválu a doufáme, že i další z našich představení se Vám bude líbit. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 19.1.2011, 08:28:31
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: