Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: m

Dobrý večer.Právě jsme se vrátili z představení Do pyžam které se hrálo ve Valašských Kloboukách.Dnešní večer strávený ve Vaší společnosti bude patřit mezi ty na který se nezapomíná.....Doufám že se ještě někdy podaří setkání s divadlem u nás na Valašsku.Ještě jednou vlký dík......

Dobrý den, velmi nás těší Vaše nadšení z představení A do pyžam! Pokud to bude možné, rádi zavítáme k Vám na Valašsko s další inscenací. Ještě jednou děkujeme za Vaši přízeň! S pozdravem, Divadlo Palace

Čas: 21.09.2009, 22:40:14

Jméno: Šiftová

Dobrý den, včera jsme v Mladé Boleslavi viděli představení Dohazovač. Hra byla úžasná, stejně tak výkony herců. Moc se nám to líbilo a všem hercům děkujeme za skvělý zážitek. Jen mi bylo líto, že nebylo možné zakoupit program. Nevím, jak se jmenoval představitel Owena. Nebyl to ani jeden z herců, které máte u představení uvedené na Vašich internetových stránkách. Napište mi prosím, jak se ten sympatický herec jmenuje. Děkuji.

Dobrý den, jsme velmi rádi, že se Vám představení líbilo! Owena hrál pan Zdeněk Maryška, který byl dodatečně zařazen jako alternace a tudíž není uveden v našich materiálech. Co se týká programu - moc se omlouváme, za jejich nedodání, příště se určitě polepšíme! Přejeme Vám krásný den a doufáme, že nám zachováte přízeň! S pozdravem, Divadlo Palace

Čas: 20.09.2009, 13:56:01

Jméno: Kristýna

Není zač děkovat, my diváci děkujeme za takové divadlo. Na předplatné jsem se dívala,ale už jsem u Vás všechny hry viděla :-), budu se pouze těšit na premiéry nových her, které jsou nebo budou od září. Pěkný zbytek týdne.

Dobrý den Kristýnko, velmi nás těší Váš zájem o Divadlo Palace. Doufáme, že se Vám budou nové inscenace líbit a zachováte nám přízeň. Přejem Vám pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 17.09.2009, 17:04:54

Jméno: Kristýna

Dobrý den,
jelikož začíná opět divadelní sezona, rozhodla jsem se jí zahájit opětovným shlédnutím naprosto brilantní komedie VŠe o mužích. Musím říct, že jsem častým návštěvníkem divadel, ale lepší hru jsem v životě neviděla. Jelikož jsem z ní tak nadšena, říjnové představení uvidím již po 4. Pokaždé se snažím vzít do divadla tzv. nedivadelníka, který mi po shlédnutí této hry dá za pravdu, že to byl úžasný zážitek. Přeji Vašemu skvělému divadlu mnoho dobrého do nové sezóny a už se těším na nová představení, které se připravují ve Vaší nabídce. Hercům ze hry Vše o mužích mou poklonu.

Dobrý den, Kristýnko, mnohokrát děkujeme za Váš krásný příspěvek. Hercům jej dáme přečíst - z takových diváckých ohlasů mají vždy obrovskou radost. Také děkujeme za Vaše přání a těšíme se zase někdy u nás v divadle na shledanou. Pro diváky, kteří našli zalíbení v našich představeních, jsme nově zavedli předplatné - podívejte se do nabídky a využijte příležitosti mít v našem divadle "své" místo a vstupenky se slevou.

Čas: 11.09.2009, 15:07:45

Jméno: Hana Jurková

Dobrý den, dívala jsem se na ceny vstupenek i možnost zakoupit si/rezervovat vstupenku, popř. si koupit předplatné- ceny jsou uváděny podle zóny 1, 2, 3 popř. přístevek. Nikde jsem ale nenašla, co jsou zony 1,2,3- chybí mně plánek divadla- ve vašem divadle jsem ještě nebyla.

Dobrý den, paní Jurková, na našich stránkách v sekci Vstupenky je po informacích o předprodeji (před cenami vstupenek) oranžový nápis Plánek hlediště. Po kliknutí se Vám otevře plánek s barevným rozlišením cenových kategorií. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.09.2009, 10:36:24

Jméno: Anna

Dobry den, vsimla jsem si, ze neaktualizujete portfolia hercu. Jsem velkou obdivovatelkou vetsiny vasich hercu a vasi stalou divackou. Napr. nekdo uz v danem divadle nehraje, nehostuje, ci zminene predstaveni uz se davno stahlo z repertoaru zminenych divadel a vy to tam mate stale uvedeno.
Jinak preji divadlu mnoho uspechu.

Dobrý den, paní (slečno) Anno. Děkujeme za Vaši připomínku - jsme si toho vědomi. V současné době řešíme personální deficit, takže otázka aktualizace portfolií herců je dočasně upozaděna ve prospěch produkce a služeb divákům dle našeho názoru potřebnějších. Doufáme ve Vaše pochopení a věříme, že i tak nám zachováte přízeň.

Čas: 10.06.2009, 18:03:43