Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Zuzka Nováková

Dobrý den,
chtěla bych se informovat, zda se dají ještě rezervovat, příp.koupit vstupenky na Benefici pro Linku bezpečí.
Děkuji.
S pozdravem
Zuzka Nováková

Dobrý den, děkujeme za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Pro ověření míst, prosím, kontaktujte naší pokladnu - pokladna@divadlopalace.cz Děkujeme! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.10.2009, 20:20:12

Jméno: jana ševčíková

dobrý den ,potřebuji zanechat vzkaz pro zdenka vencla,plánujeme sraz ze základní školy jestli se mi může ozvat nevím kam se obrátit moc děkuji jana ševčíková-kořánková

Dobrý den paní Ševčíková, pokud to bude jen možné, Váš vzkaz panu Venclovi předáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.10.2009, 18:17:29

Jméno: Antonia Tobiášová

Dobrý den,
dnes jsem dostala zprávu od Ticket Art,že se 12.10.ruší představení Dohazovač.Bude uvedeno v nějakém náhradním termínu, moc jsme se těšily.
Děkuji
Zdraví
Antonia Tobiášová

Dobrý den, těší nás Váš zájem o Divadlo Palace. Moc se omlouváme za komplikace, ale představení je zrušeno kvůli nemoci jednoho z herců. Další informace budeme včas publikovat na našem webu (www.divadlopalace.cz). Děkujeme za pochopení! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 08.10.2009, 22:43:23

Jméno: Zdeněk Kmoch

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou moc moc poděkovat Ivaně Jirešové za to co pro mne udělala.Je moc príma a je takové sluníčko jaké mi nakreslila na fotku.Milá paní Ivano doufám,že se zase někdy setkáme u nás v divadle v Novém Boru.
Zdraví Vás Zdeněk Kmoch/vozíčkář/ z Nového Boru

Dobrý den Zdeňku, moc děkujeme za Vaši přízeň. Váš vzkaz Ivance Jirešové předáme - určitě bude také velmi potěšena! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou!

Čas: 25.09.2009, 10:03:17

Jméno: Lucie Klinderová

Dobrý den, včerejší představení Vše o mužích bylo naprosto uchvatné hned jem obvolala spostu známích aby na to šli, protože to vážně stojí zato. Tedy jako všecha představení na, kterých jsem byla u Vás. Chtěla jsem se hlavně zeptat na přestavení vše o ženách včera jsem si vzala v divadle program a bylo tam datum 19.10.2009 a tady na programu máte O lásce. A hlavně by mě zajímalo jestli vše o ženách budete hrát v Listopadu? předem děkuji za odpověď. Jste užasné divadlo a máte ještě užasnější herce!

Dobrý den Lucie, děkujeme za chválu, kterou na nás směřujete. Představení Vše o ženách je v říjnu zrušeno a 19.10. (kdy se mělo hrát, jak píšete) se opravdu hraje O lásce aneb Parle moi d´amour. Bohužel, ani v listopadu se nebude hrát představení Vše o ženách. Doufáme, že nám zachováte přízeň a vyberete si z našeho repertoáru jinou, také kvalitní a zajímavou hru. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 24.09.2009, 13:00:21

Jméno: Ilu

Dobrý večer, právě jsem dorazila domů z představení Vše o mužích , které jsem navštívila již několikrát. Je to pro mě něco jako droga. Na dnešní představení jsem vykoupila prakticky celou první řadu, přišla jsem se svými kamarádkami ze střední školy. Od maturity uběhlo už mnoho let, ale stále se scházíme. Byla jsem přesvědčená o tom, že sejít se v divadle právě na tomto úžasném představení bude pro mé kamarádky velký zážitek a nemýlila jsem se. Páni herci Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný je nadchli stejně jako mě. Já mám pro tyto tři herce velkou slabost, zejména pak pro pana Maroše Kramára. Všem třem přeji jen to nejlepší a děkuji za sebe i za své kamarádky za opravdu krásný večer.

Dobrý den, jsme velmi potěšeni, že opětovně navštěvujete naše divadlo a jste spokojena s inscenacemi. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přijdete i na jiné představení. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 23.09.2009, 00:37:21