Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

František Turanský

Prajem pekný deň.
Včerajšie predstavenie Verejné oko
v Trnave.Hra výborná, dialógy vynikajúce, herecké výkony geniálne! Iba jedno slovo Ďakujem
Prajem Vašej ďalšej praci iba takýchto nadšených divákov.

Dobrý den pane Turanský, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší, že i slovenskému publiku se líbí naše hry. Pokud to bude možné, určitě se k Vám do divadla vrátíme s další hrou z naší "dílny". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 25.10.2010, 10:16:20

Jana Jirátová

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z premiéry představení Africká královna...a dojmy - bylo to zkrátka skvělé:) Moc děkuji za báječný zážitek a teším se na další představení.

Dobrý den paní Jirátová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a velmi nás těší, že se Vám premiérový titul v repertoáru Divadla Palace líbil. Doufáme, že Vám i další představení zpestří podzimní nebo zimní večer. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 20.10.2010, 00:07:45

Gálová

Dobrý den,jelikož nevím jakouformou bych mohla pochválit představení,činím tak touto formou.Včera jsem byla na představení Hra o lasce...K.Roden s J. Krausovou,chci pochválit naprosto skvele vykony obou herců,hluboce se klaním a moc dekuji.Smáli jsme se celou dobu,cele 2 hodiny.Nádhera.Hodně štěstí a zdraví oběma!!!

Dobrý den paní Gálová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. Jsme potěšeni, že Vám hra O lásce z produkce Studia DVA přinesla zábavu a odreagování. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna a vyberete si některé z dalších představení, která v Divadle Palace uvádíme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 19.10.2010, 12:04:12

Lenka Beranová

Dobrý den, jen bych se chtěla zeptat kdy budete dávat Divadelní komedii. moc děkuji

Dobrý den paní Beranová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. V současné době neznáme přesný termín představení Divadelní komedie, ale předběžně ji plánujeme na leden 2011. Další možností, jak vidět toto skvělé představení jsou zájezdy po celé České republice - informace o hostování agentury AP-Prosper (Divadla Palace) naleznete na webových stránkách divadla v sekci Termíny představení, kde je ve spodní části uveden odkaz na Divadlo na zájezdech. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Odesláno: 17.10.2010, 15:02:06

Africka kralovna

Proc nema nova hra Africka kralovna naplanovano vice uvedeni, ale jen jedno jedine?

Dobrý den, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho premiérový titul "Africká královna". 19. října 2010 je premiéra v Divadle Palace a další uvedení v Praze plánujeme na prosinec 2010. Umělci v Divadle Palace nemají stále angažmá, tudíž je i náročnější sestavit repertoár. Další možnost, jak shlédnout toto představení je na zájezdech po České republice. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 13.10.2010, 23:01:02

Alena Janáková

Chci velice poděkovat za večerejší SUPER představení Všichni do pyžam. Herci byli úžasní, prostě NEMĚLO TO CHYBU! Díky všem za úžasný večer.

Dobrý den paní Janáková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšení, že se Vám 300. repríza představení "A do pyžam!" líbila. Doufáme, že nám zachováte přízeň a budete spokojena i s dalšími hrami z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Odesláno: 21.09.2010, 08:43:48
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: