Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Eva

Dobrý den, dne 10.4.2010 jsem ve vašem divadle shlédla hru Vše o mužích. Gratuluji k vynikajícímu hereckému obsazení a ke skvělým výkonům všech tří herců. Pánové byli naprosto úžasní. Jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy viděla. Ráda bych se zároveň zeptala, zda plánujete uvedení hry Vše o ženách i po 16.5.2010, kdy jsem zaznamenala poslední termín. Na základě zážitku z hry Vše o mužích bych ráda shlédla i hru Vše o ženách. Děkuji.

Dobrý den Evo, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Jsem potěšeni, že se Vám líbí hry, které naše divadlo uvádí. Hra vše o ženách se hraje v této divadelní sezóně naposledy 16.5., jak uvádíte. Další termíny jistě budou v nové divadelní sezóně od září 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.4.2010, 20:38:05

Jméno: Katka

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit představení Vše o mužích, které se odehrálo 26.3. v divadle PALACE. Chtěla bych se zeptat, jestli bude možné vidět toto představení v červnu. Děkuji moc

Dobrý den Katko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že se Vám líbí představení, která v našem divadle uvádíme. Bohužel mám pro Vás nemilou zprávu - hra "Vše o mužích" se v Divadle Palace v červnu 2010 hrát nebude. Aktuální přehled námi uváděných představení je zde: http://www.divadlopalace.cz/5/cz/divadlo-palace-terminy-predstaveni/ Doufáme, že si z našeho repertoáru vyberete jinou, stejně dobrou inscenaci. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 07.4.2010, 23:09:46

Jméno: Radka

Dnešní představení Miláček Anna v divadle v Novém Boru - ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ!!! Jedna z nej divadelních her, kterou jsem viděla. Skvělé herecké výkony všech představitelů!

Dobrý den Radko, jsme potěšeni Vaším zájmem o Divadlo Palace a jeho představení Miláček Anna, které bylo ve Vašem divadle v Novém Boru. Opravdu nás velmi těší, že Vám toto představení udělalo radost. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 11.3.2010, 22:37:36

Jméno: Tereza Klímová

Dobrý den.chtěla bych se zeptat zda ve vašem divadle stále hraje Jiří Langmajer,protože se k vám do divadla brzo chystáme a věříme v krásný zážitek.Děkuji

Dobrý den paní Klímová, děkujeme za Váš zájem o Divadlo Palace. Ano, pan Jiří Langmajer u nás v divadle hraje ve hře "Líbánky aneb Láska ať jde k čertu" a ve hře s názvem "A do pyžam". Tyto informace také naleznete na našich webových stránkách v sekci Repertoár divadla. Doufáme, že si návštěvu v Divadle Palace užijete. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 2.3.2010, 16:42:24

Jméno: Jarmila Mrázková

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit herce ze hry Miláček Anna (L.Rybová, V.Hybnerová, D.Prachař,S.Rašilov,M.Hudečková)kterou hráli dne 26.2.2010 v Karlových Varech. Bylo to neuvěřitelné představení plné smíchu a zábavy. Děkuji jim moc za skvělý herecký výkon a přeji hodně štěstí.

Dobrý den paní Mrázková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a představení Miláček Anna. Jsme potěšeni, že Vám představitelé této hry připravili příjemné a zábavné chvíle ve Vašem divadle. Přejeme Vám vše dobré! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 28.2.2010, 10:08:23

Jméno: Alžběta Frimlová

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat hercům, kteří hostovali včera v divadle v Jaroměři s představením Dohazovač. Herecké výkony byly úžasné. Děkuji za krásný večer a doufám, že se Vaše divadlo do Jaroměře zase brzy vrátí.

Dobrý den paní Frimlová, děkujeme za Váš zájem o Divadlo Palace a také za chválu, kterou směřujete na naše hry a jejich představitele. Pokud to jen půjde, určitě k Vám do Jaroměře opět zavítáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 3.2.2010, 10:33:51