Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Zdeněk Kmoch

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou moc moc poděkovat Ivaně Jirešové za to co pro mne udělala.Je moc príma a je takové sluníčko jaké mi nakreslila na fotku.Milá paní Ivano doufám,že se zase někdy setkáme u nás v divadle v Novém Boru.
Zdraví Vás Zdeněk Kmoch/vozíčkář/ z Nového Boru

Dobrý den Zdeňku, moc děkujeme za Vaši přízeň. Váš vzkaz Ivance Jirešové předáme - určitě bude také velmi potěšena! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou!

Čas: 25.09.2009, 10:03:17

Jméno: Lucie Klinderová

Dobrý den, včerejší představení Vše o mužích bylo naprosto uchvatné hned jem obvolala spostu známích aby na to šli, protože to vážně stojí zato. Tedy jako všecha představení na, kterých jsem byla u Vás. Chtěla jsem se hlavně zeptat na přestavení vše o ženách včera jsem si vzala v divadle program a bylo tam datum 19.10.2009 a tady na programu máte O lásce. A hlavně by mě zajímalo jestli vše o ženách budete hrát v Listopadu? předem děkuji za odpověď. Jste užasné divadlo a máte ještě užasnější herce!

Dobrý den Lucie, děkujeme za chválu, kterou na nás směřujete. Představení Vše o ženách je v říjnu zrušeno a 19.10. (kdy se mělo hrát, jak píšete) se opravdu hraje O lásce aneb Parle moi d´amour. Bohužel, ani v listopadu se nebude hrát představení Vše o ženách. Doufáme, že nám zachováte přízeň a vyberete si z našeho repertoáru jinou, také kvalitní a zajímavou hru. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 24.09.2009, 13:00:21

Jméno: Ilu

Dobrý večer, právě jsem dorazila domů z představení Vše o mužích , které jsem navštívila již několikrát. Je to pro mě něco jako droga. Na dnešní představení jsem vykoupila prakticky celou první řadu, přišla jsem se svými kamarádkami ze střední školy. Od maturity uběhlo už mnoho let, ale stále se scházíme. Byla jsem přesvědčená o tom, že sejít se v divadle právě na tomto úžasném představení bude pro mé kamarádky velký zážitek a nemýlila jsem se. Páni herci Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný je nadchli stejně jako mě. Já mám pro tyto tři herce velkou slabost, zejména pak pro pana Maroše Kramára. Všem třem přeji jen to nejlepší a děkuji za sebe i za své kamarádky za opravdu krásný večer.

Dobrý den, jsme velmi potěšeni, že opětovně navštěvujete naše divadlo a jste spokojena s inscenacemi. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a přijdete i na jiné představení. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 23.09.2009, 00:37:21

Jméno: m

Dobrý večer.Právě jsme se vrátili z představení Do pyžam které se hrálo ve Valašských Kloboukách.Dnešní večer strávený ve Vaší společnosti bude patřit mezi ty na který se nezapomíná.....Doufám že se ještě někdy podaří setkání s divadlem u nás na Valašsku.Ještě jednou vlký dík......

Dobrý den, velmi nás těší Vaše nadšení z představení A do pyžam! Pokud to bude možné, rádi zavítáme k Vám na Valašsko s další inscenací. Ještě jednou děkujeme za Vaši přízeň! S pozdravem, Divadlo Palace

Čas: 21.09.2009, 22:40:14

Jméno: Šiftová

Dobrý den, včera jsme v Mladé Boleslavi viděli představení Dohazovač. Hra byla úžasná, stejně tak výkony herců. Moc se nám to líbilo a všem hercům děkujeme za skvělý zážitek. Jen mi bylo líto, že nebylo možné zakoupit program. Nevím, jak se jmenoval představitel Owena. Nebyl to ani jeden z herců, které máte u představení uvedené na Vašich internetových stránkách. Napište mi prosím, jak se ten sympatický herec jmenuje. Děkuji.

Dobrý den, jsme velmi rádi, že se Vám představení líbilo! Owena hrál pan Zdeněk Maryška, který byl dodatečně zařazen jako alternace a tudíž není uveden v našich materiálech. Co se týká programu - moc se omlouváme, za jejich nedodání, příště se určitě polepšíme! Přejeme Vám krásný den a doufáme, že nám zachováte přízeň! S pozdravem, Divadlo Palace

Čas: 20.09.2009, 13:56:01

Jméno: Kristýna

Není zač děkovat, my diváci děkujeme za takové divadlo. Na předplatné jsem se dívala,ale už jsem u Vás všechny hry viděla :-), budu se pouze těšit na premiéry nových her, které jsou nebo budou od září. Pěkný zbytek týdne.

Dobrý den Kristýnko, velmi nás těší Váš zájem o Divadlo Palace. Doufáme, že se Vám budou nové inscenace líbit a zachováte nám přízeň. Přejem Vám pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 17.09.2009, 17:04:54