Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jana

Dobrý den, ráda bych věděla, zda-li budete hrát nějaké představení mezi květnovými svátky, tj. 1.5. a 2. 5. 2009 a 8. 5. 2009 a 9. 5. 2009. Přijedou k nám do Prahy známí z Moravy a ráda bych věděla, zda-li jim mohu přislíbit nějaký hodnotný zážitek ve Vašem divadle. A příp. jestli již víte, co by se hrálo? Děkuji předem moc za Vaši brzkou odpověď a přeji hodně divadelních úspěchů a ještě více spokojených a nadšených diváků. Vaše hry mají skutečně úroveň (možná i proto, že asi velmi pečlivě vybíráte herecké obsazení), což se však o některých dalších divadlech v hlavním městě říct nedá. My jsme byli v jiných divadlech již několikrát zklamáni, takže si teď velmi pečlivě vybíráme, ale u Vás se nedá nevybrat a odcházet s pocitem ztraceného času nebo peněz.

Dobrý den, paní Jano, velice Vám děkujeme za Vaše slova chvály - moc nás to těší. O to víc je nám líto, že nemůžeme vyhovět a nabídnout Vám a Vašim známým některé z představení v uvedených termínech. Nikdo z herců u nás není v angažmá a jak jste sama napsala, jsou to vynikající herci, kteří mají závazky nejen v našem divadle. Z těchto důvodů nehrajeme každý den, ale jen tehdy, kdy se podaří dát jednotlivá obsazení dohromady. Děkujeme za pochopení, mějte se moc hezky, paní Jano a zachovejte nám přízeň.

Čas: 19.3.2009, 12:15:44

Jméno: zuzik

Dobry den, chtela bych moooc podekovat za sqvele divadelni predstaveni Kachna na pomerancich v Jicine. Velký díík patří jmenovite sqvelým hercům Veronice Žilkové, Martinovi Stropnickému,Honzovi Štastnému a i Agátě Hanychové, která se role Patricie, velice sedla a povedla se!!!

Dobrý den, děkujeme Vám za příspěvek - velmi rádi hercům Vaše poděkování vyřídíme - velmi je to potěší.

Čas: 12.3.2009, 08:24:45

Jméno: Eliška

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, nevím, kdy přesně jsem byla na představení Líbánky (mimochodem, bylo to krásné přestavení), ale herci kouřili nějaké cigarety, a mě by zajímalo, jestli to byly brazilské viržinky? Překrásně voněly...

Děkuji Vám a přeji krásný den.

Dobrý den, Eliško, se zpožděním, ale přece... děkuji mnohokrát za pochvalu Líbánek. Do představení kupujeme cigarety značky Djarum (hnědé), s vůní hřebíčku. Srdečně zdravíme a přejeme voňavé dny :-)

Čas: 11.2.2009, 11:01:20

Jméno: Jana

Velké díky hercům, kteří vážili dlouhou cestu do Tišnova s představením 2.kapitola! Byl to úžasný zážitek!!! Budeme doufat, že se brzy objeví některé další představení v naší blízkosti a určitě nebudeme váhat ani minutku!! Ještě jednou velké díky za skvěle strávený večer. Jana

Dobrý den, paní Jano, děkujeme za velmi milý příspěvek a vězte, že našim hercům se v Tišnově nadmíru líbilo. Takže se také těšíme, že k vám brzy s nějakým představením zajedeme. Mějte se hezky.

Čas: 29.1.2009, 20:59:44

Jméno: Klára Zemanová

Přeji krásné odpoledne,

dne 16.12 jsme s přítelem shlédli představení Líbánky aneb..v divadle v Jičíně. Chtěla jsem poděkovat hercům za skvělé představení, opravdu dlouho jsme se takto nepobavili.

Také Vám přejeme příjemný den, paní (slečno) Zemanová. Moc nás těší, že jste se na našem představení pobavili a těšíme se zase někdy na shledanou buď u Vás v Jičíně nebo u nás v Divadle Palace.

Čas: 19.1.2009, 16:05:52

Jméno: Jan

Moc dekuji za krasne predstaveni Dvere, ktere jsem pred casem videl. V programu stoji zvlastni podekovani pani Zawadske a panu Rosnerovi. Mohu se zeptat, jakym zpusobem k inscenaci prispeli? Diky za odpoved a tesim se na dalsi navstevu.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu - jsme rádi, že se Vám představení Dveře líbilo a těšíme se na Vaši další návštěvu. Zvláštní poděkování panu Rösnerovi a Valérii Zawadské náleží za audionahrávku k tomuto představení.

Čas: 3.1.2009, 17:48:03