Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Linda

Dobrý den,
včerejší večer prostě neměl chybu...strávila jsem ho v Divadle Palace na představení Vše o mužích...bylo to naprosto famózní...fakt jsem se upřímně zasmála...no a p. Kramár je excelentní. Přeji hodně úspěchů a jen tak dál. A děkuji za krásný večer. ...Linda

Dobrý den Lindo, děkujeme za Vaši pochvalu a zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že jste v našem divadle nalezla relaxaci v podobě smíchu a výborného představení. Určitě si z naší nabídky vyberete i jiné - výborné představení. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.11.2009, 10:39:10

Jméno: Zuzka

Dobrý večer,chtěla bych moc poděkovat týmu famozních herců představení A do pyžam za to,že přijeli dnes narychlo do Pardubic a po mém nevydařeném odpoledni mě dvě hodiny rozesmívali k slzám. A to podruhé!Představení jsem viděla před více než rokem ale šla bych na něj i potřetí.Na zklamání, že neuvidím Zebru jsem zapomněla hned po vstupu Jirky Langmajera na scénu.Mám pro něj velkou slabost. S D. Suchařípou jsou báječná dvojka.Katka Hrachovcová perlila...je to šoumenka:-). Celý tým je sehraný...obdivuju že i při x...té repríze si to i oni užívají.Prosím o předání mé zpětné vazby všem báječným účinkujícím, Díky a držte si nastavenou vysokou laťku...Zuzka, Chrudim

Dobrý den Zuzko, jsme velmi potěšeni a nadšeni, že se Vám představení (i opakovaně) líbí a užíváte si jej. Váš vzkaz "týmu" A do pyžam! s radostí předáme! Budeme se i nadále snažit, aby jste nejen Vy, ale i všichni diváci bavili a užívali si představení! Ještě jednou děkujeme! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 09.11.2009, 00:16:24

Jméno: Andrea

Dobrý večer
vím,že v listopadu se nehrálo představení Vše o ženách.....doufám,že 6.12.09 se již hrát bude :) ???
Vše o mužích nemá chybu :)
hodně úspěchů:)

Dobrý den Andreo, děkujeme Vám za přízeň, kterou chováte k Divadlu Palace. 6.12.2009 se skutečně má hrát představení Vše o ženách - pokud nedojde k onemocnění nebo nějaké okolnosti, kvůli které by se muselo představení odložit nebo zrušit. Pevně doufáme (stejně jako Vy), že vše bude v pořádku a vy (a nejen vy) budete moci přijít. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 07.11.2009, 19:06:25

Jméno: Tes85

Dobrý den,

chtěla jsem jen sdělit svůj názor ohledně organizace benefičního koncertu Linky bezpečí.

Jedním slovem tragedie! Myslím, že Vaše divadlo už by se do něčeho takového pouštět nemělo!!! Nebo aspoň já a pár dalších lidí k Vám už nezavítáme...

Prodat lístky na místa, kde je pak mixážní pult a ještě nám sprostě tvrdit, že jsme na to byli upozorněni (což jsme nebyli) a že cena lístku už je proto snížena (což také nebyla), tak to může jen divadlo, které chce za každou cenu vydělat a lidi jsou mu ukradení!

Snad Vaše divadelní představení jsou na tom lépe.

Vážená paní, přijměte, prosím, naši omluvu za nepříjemnou zkušenost. Věřte, že zmíněmá místa nebyla prodána úmyslně, už vůbec ne se záměrem „vydělat za každou cenu“. Výtěžek ze vstupného byl zcela ve prospěch Linky bezpečí, čili ve prospěch dětí, které volají o pomoc. Při přípravách koncertu jsme se s nejlepším svědomím snažili vyblokovat místa pro televizní techniku a místa s předpokládanou sníženou viditelností jsme cenově zvýhodnili minimálně 20% slevou. Nedopatření, které se projevilo až s příchodem diváků, jsme řešili náhradními místy, jak nejlépe to šlo. Ještě jednou se Vám omlouváme, děkujeme za pochopení. Děkujeme také všem více než 400 spokojeným divákům, že se společně s námi zúčastnili tohoto úžasného večera. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 1.11.2009, 11:39:28

Jméno: Jana Crháková

Právě jsem se s rodinou vrátila domů z 1.předtavení MILÁČEK ANNA. Gratuluji všem, byla to nádherná souhra všech pěti špičkových herců,chechtali jsme se bez přestání a tak jsem ráda,že jsme k vám do divadla opět vyrazili. Podařilo se vám krásné a veselé dílko, ostatně jako je již tradicí v tomto divadle a vím, že bude mít i Anna u diváků určitě úspěch !!!!
Děkuji a přeji všem v Divadle PALACE úspěch, zasloužíte si ho !!!! Jen tak dál ....

Dobrý den paní Crháková, děkujeme Vám za přízeň, kterou chováte vůči Divadlu Palace. Jsme rádi i za Vás, že se představení Miláček Anna líbí. Též Vám přejeme vše dobré! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 31.10.2009, 23:59:18

Jméno: Patricie

Dobry den, dne 22.9. jsme byly na představení Vše o mužích . Seděly jsme ve 14. řadě. Představení se nám líbilo až na jednu drobnost . Spousta hlášek herců byla nesrozumitelná, jelikož se ztratily v salvách smíchu diváků a do zadních řad vůbec nedorazily. Je to škoda, představení jsem viděla již na Vyšehradě, ale tentokrát byl výsledný dojem mnohem slabší.

Dobrý den, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Vaše připomínka a tato skutečnost nás velmi mrzí. V poslední době jsme udělali pro kvalitu zvuku v posledních řadách pod balkónem jistá technická opatření - tzv. příposlechy. Přesto jsme místa od 14. řady nechali zařazeny v nižších cenových kategoriích. Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte přízeň. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 14.10.2009, 11:19:43