Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Tes85

Dobrý den,

chtěla jsem jen sdělit svůj názor ohledně organizace benefičního koncertu Linky bezpečí.

Jedním slovem tragedie! Myslím, že Vaše divadlo už by se do něčeho takového pouštět nemělo!!! Nebo aspoň já a pár dalších lidí k Vám už nezavítáme...

Prodat lístky na místa, kde je pak mixážní pult a ještě nám sprostě tvrdit, že jsme na to byli upozorněni (což jsme nebyli) a že cena lístku už je proto snížena (což také nebyla), tak to může jen divadlo, které chce za každou cenu vydělat a lidi jsou mu ukradení!

Snad Vaše divadelní představení jsou na tom lépe.

Vážená paní, přijměte, prosím, naši omluvu za nepříjemnou zkušenost. Věřte, že zmíněmá místa nebyla prodána úmyslně, už vůbec ne se záměrem „vydělat za každou cenu“. Výtěžek ze vstupného byl zcela ve prospěch Linky bezpečí, čili ve prospěch dětí, které volají o pomoc. Při přípravách koncertu jsme se s nejlepším svědomím snažili vyblokovat místa pro televizní techniku a místa s předpokládanou sníženou viditelností jsme cenově zvýhodnili minimálně 20% slevou. Nedopatření, které se projevilo až s příchodem diváků, jsme řešili náhradními místy, jak nejlépe to šlo. Ještě jednou se Vám omlouváme, děkujeme za pochopení. Děkujeme také všem více než 400 spokojeným divákům, že se společně s námi zúčastnili tohoto úžasného večera. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 1.11.2009, 11:39:28

Jméno: Jana Crháková

Právě jsem se s rodinou vrátila domů z 1.předtavení MILÁČEK ANNA. Gratuluji všem, byla to nádherná souhra všech pěti špičkových herců,chechtali jsme se bez přestání a tak jsem ráda,že jsme k vám do divadla opět vyrazili. Podařilo se vám krásné a veselé dílko, ostatně jako je již tradicí v tomto divadle a vím, že bude mít i Anna u diváků určitě úspěch !!!!
Děkuji a přeji všem v Divadle PALACE úspěch, zasloužíte si ho !!!! Jen tak dál ....

Dobrý den paní Crháková, děkujeme Vám za přízeň, kterou chováte vůči Divadlu Palace. Jsme rádi i za Vás, že se představení Miláček Anna líbí. Též Vám přejeme vše dobré! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 31.10.2009, 23:59:18

Jméno: Patricie

Dobry den, dne 22.9. jsme byly na představení Vše o mužích . Seděly jsme ve 14. řadě. Představení se nám líbilo až na jednu drobnost . Spousta hlášek herců byla nesrozumitelná, jelikož se ztratily v salvách smíchu diváků a do zadních řad vůbec nedorazily. Je to škoda, představení jsem viděla již na Vyšehradě, ale tentokrát byl výsledný dojem mnohem slabší.

Dobrý den, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Vaše připomínka a tato skutečnost nás velmi mrzí. V poslední době jsme udělali pro kvalitu zvuku v posledních řadách pod balkónem jistá technická opatření - tzv. příposlechy. Přesto jsme místa od 14. řady nechali zařazeny v nižších cenových kategoriích. Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte přízeň. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 14.10.2009, 11:19:43

Jméno: Zuzka Nováková

Dobrý den,
chtěla bych se informovat, zda se dají ještě rezervovat, příp.koupit vstupenky na Benefici pro Linku bezpečí.
Děkuji.
S pozdravem
Zuzka Nováková

Dobrý den, děkujeme za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Pro ověření míst, prosím, kontaktujte naší pokladnu - pokladna@divadlopalace.cz Děkujeme! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.10.2009, 20:20:12

Jméno: jana ševčíková

dobrý den ,potřebuji zanechat vzkaz pro zdenka vencla,plánujeme sraz ze základní školy jestli se mi může ozvat nevím kam se obrátit moc děkuji jana ševčíková-kořánková

Dobrý den paní Ševčíková, pokud to bude jen možné, Váš vzkaz panu Venclovi předáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.10.2009, 18:17:29

Jméno: Antonia Tobiášová

Dobrý den,
dnes jsem dostala zprávu od Ticket Art,že se 12.10.ruší představení Dohazovač.Bude uvedeno v nějakém náhradním termínu, moc jsme se těšily.
Děkuji
Zdraví
Antonia Tobiášová

Dobrý den, těší nás Váš zájem o Divadlo Palace. Moc se omlouváme za komplikace, ale představení je zrušeno kvůli nemoci jednoho z herců. Další informace budeme včas publikovat na našem webu (www.divadlopalace.cz). Děkujeme za pochopení! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 08.10.2009, 22:43:23