Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Dan

Kdyz jsem se byl podivat na predstaveni Divadelni komedie, nebyly jeste programy. Rad bych si ho zakoupil. Mohu se zeptat, zda jsou uz k dispozici? Jak by se dal pripadne ziskat?

Dobrý den, programy k Divadlení komedii z provozních důvodů stále připravujeme - moc se omlouváme, ale k dispozici budou až k představením v nové sezóně.

Čas: 14.5.2009, 11:14:23

Jméno: Dan

Predpremiera? Na strankach i v tisku se psalo, ze 20.4. mela Divadelni komedie PREMIERU...

Dobrý den, Dane, pokud reagujete na příspěvek paní (nebo slečny) Práškové, tak ta navštívila skutečně předpremiéru 19.4.. Premiéra byla, jak je správně uvedeno na našich stránkách i v tisku, 20.4.2009.

Čas: 22.4.2009, 09:50:04

Jméno: Žaneta Prášková

Dobrý večer, navštívila jsem s kamarádkou předpremiéru Divadelní komedie a bylo to naprosto úžasné. Bavily jsme se od začátku do konce. Všem hercům patří velký dík za skvěle strávený večer plný smíchu. Žanka

Dobrý den, včerejší předpremiéra měla skvělou atmosféru také díky výbornému publiku. Takže poděkování je i na naší straně. Moc náš těší, že se Vám představení líbilo, hercům velmi rádi vyřídíme, Vaše názory pro ně hodně znamenají.

Čas: 20.4.2009, 01:02:19

Jméno: Iva

Včera jsme navštívili představení Vše o mužích, bylo to naprosto geniální!!!!!! Herci úplně super, představení přes dvě hodiny uteklo jako nic, nepřestali jsme se během dvou hodin smát..byl to skvělý zážitek, děkujeme moc!!už máme lístky na Vše o ženách,....to se nedá nevidět!

Máme radost a těšíme na Vaši další návštěvu. Mějte se hezky.

Čas: 3.4.2009, 11:42:38

Jméno: Marcela

Dobrý večer, ráda bych poděkovala za překrásné představení A do pyžam, které jsme shlédli minulou středu v Praze. Krásný zážitek plný zábavy a skvělých hereckých výkonů. Díky

Dobrý den, paní Marcelo, děkujeme Vám za milý příspěvek, přejeme příjemné jarní dny a těšíme na další shledanou u nás v divadle.

Čas: 1.4.2009, 01:00:53

Jméno: Ilona

Dobrý den! Včera jsem byla se svou maminkou na představení Vše o mužích . Byl to naprosto neuvěřitelný zážitek. Pánům hercům tímto mnohokrát děkujeme za skvěle strávený večer a vyjadřujeme jim tímto náš velký obdiv. Představení mělo náboj, který se jen tak nezažije. Z divadla jsme odcházely tak nadšené, že po návratu domů jsem nám zarezervovala okamžitě lístky ještě na květnový termín, chceme to vidět znovu! Zároveň jsem rozeslala svým přátelům a známým mail, aby si toto úžasné představení nenechali rozhodně ujít. DĚKUJEME a těšíme se na další návštěvu Vašeho divadla.

Dobrý den, paní Ilono, děkujeme mnohokrát za Vaše slova chvály. Velmi rádi Vaše uznání a poděkování vyřídíme hercům - budou mít velkou radost. Srdečně zdravíme Vás i Vaši maminku a těšíme na shledanou u nás v divadle.

Čas: 29.3.2009, 10:28:10