Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Alena

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat všem hercům ze hry Vše o mužích za skvělý výkon! Již dlouho mne nic skutečně nerozesmálo, toto představení však bylo vynikající! Zasmála jsem se poprvé asi po roce a za to jim jsem opravdu moc vděčná! Děkuji a jen tak dál!

Dobrý den Aleno, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšeni, že Vám představení "Vše o mužích" přineslo nejen odreagování, ale i zábavu, při které jste se, jak sama píšete, po roce zasmála. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 26.5.2010, 09:09:41

Jméno: Šárka

Dobrý den, chtěla jsem jako dárek zakopit vstupenky na představení Vše o mužích a bohužel jsem neobjevila žádný dohledný termín této hry. Bude tato hra v repertoáru vašeho divadla ještě do konce tohoto roku?
Děkuji za odpověď

Dobrý den Šárko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Do konce divadelní sezóny hru "Vše o mužích" neuvedeme, ale do konce roku 2010 určitě budeme "Vše o mužích" hrát. Nová divadelní sezóna začíná v září 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.5.2010, 13:56:42

Jméno: Petra

Dobrý den,
viděla jsem představení Vše o mužích a musím říci, že takhle jsem se dlouho nepobavila. To co na jevišti provádí Maroš se svými kolegy je úžasné. Spoustu scén bylo tak vtipných že jsem se prostě musela smát ale byly tam i dojemné příběhy, které mě skoro dojaly k slzám.Musím říci, že mě Maroš nezklamal ba naopak mě přesvědčil,že dokáže zaujmout i mladou generaci a báječně pobavit. Přeju ať se Marošovi v životě dobře daří a budu se těšit na další nová přestavení. Předem děkuji za předání vzkazu :)

Dobrý den Petro, děkujeme za Váš zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že Vám naše divadlo připravilo příjemný kulturní zážitek a doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.5.2010, 11:35:05

Jméno: Ktera informace je spravna?

Dobry den, na strankach mate dve rozdilne informace o obsazení hry Kdyz Harry potkal Sally. V souhrnem prehledu (repertoar divadla) je v alternaci vedlejsi role uvedena Marcela Holubcova, po kliknuti na hru je tam Zuzana Drizhalova. Ktere jmeno tedy plati? Dekuji, Ivan

Dobrý den Ivane, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a upozornění na chybu, která se nám dostala na webové stránky a už je v tuto chvíli odstraněna. Správná jména u postavy Heleny jsou Zuzana Dřízhalová / Martina Sĺuková / Irena Kristeková. Doufáme, že i přes tuto chybu navštívíte představení "Když Harry potkal Sally". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.5.2010, 11:22:17

Jméno: Ilona Rajská

Dobrý den,dne 3.5. jsem shlédla představení Garderobiér....zážitek,úžasné.
Přeju stále vyprodaný sál.

Dobrý den paní Rajská, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Jsme velmi potěšeni, že Vám představení Garderobiér udělalo radost a prožila jste (jak píšete) úžasný večer. Doufáme, že nám zachováte přízeň a vyberete si i další představení z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.5.2010, 10:55:12

Jméno: Lucie

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za představení O lásce, které jste odehráli v Zábřeze. Herci byli úžasní. Byl to hezky strávený večer.

Dobrý den Lucie, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a přestavení, která zde uvádíme. Jsme velmi potešeni, že Vám představení "O lásce" zpříjemnilo večer ve Vašem divadle v Zábřehu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 28.4.2010, 15:03:26