Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Silvie Holubová

Hezký den,
24.11. jsem byla, v Dělnickém domě v Odrách, na představení Divadelní komedie a musím se přiznat, že jsem byla nadšená z výkonu všech představitelů. Pan Kratina byl úžasný, ovšem to co předvedl David Matásek byla bomba. Vůbec jsem to nečekala, upřímně potlesk a dodatečná poklona Kendymu se vzkazem BRAVO!!!!
Všem přeji hodně zdaru a krásných divadelních rolí.

Dobrý den Silvie, děkujeme za pochvalu, kterou směřujete na představení s názvem Divadelní komedie. Panu Matáskovi Váš vzkaz předáme. Též Vám přejeme hodně zdaru a pohodu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 25.11.2009, 22:34:14

Jméno: Jitka Pešková

Dobrý den,
včera jsem byla s maminkou v Zábřehu na představení Miláček Anna. Vaše divadlo jsme dosud neznaly, byly jsme spíš zvědavé na herce a herečky. Totálně nás to položilo . Bylo to prostě úžasné, smály jsme se tak, až nás bolelo břicho, to se nedá slovy popsat, moc moc děkujeme za super představení, které nám krásně rozzářilo včerejší šedivou podzimní neděli. Určitě zase někdy přijeďte do Olomouckého kraje a mějte se fajn!

Dobrý den Jitko, velmi nás potěšila Vaše zpráva a nadšení z představení Miláček Anna. Jsme opravdu rádi, že se Vám hra líbí a rozzářila Vám podzimní dny a snad i vylepšila náladu. Pokud to bude jen možné, určitě k Vám zavítáme s nějakou další hrou z našeho repertoáru. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 23.11.2009, 12:56:14

Jméno: Lucie

Dobrý den,
moc se těším na představení Miláček Anna v Zábřeze. Viděla jsem již Velkou zebru a byla výborná.
Lucka

Dobrý den Lucie, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že se Vám představení líbí a s nadšením očekáváte další (nové) z naší "dílny". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 11.11.2009, 12:22:46

Jméno: Linda

Dobrý den,
včerejší večer prostě neměl chybu...strávila jsem ho v Divadle Palace na představení Vše o mužích...bylo to naprosto famózní...fakt jsem se upřímně zasmála...no a p. Kramár je excelentní. Přeji hodně úspěchů a jen tak dál. A děkuji za krásný večer. ...Linda

Dobrý den Lindo, děkujeme za Vaši pochvalu a zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že jste v našem divadle nalezla relaxaci v podobě smíchu a výborného představení. Určitě si z naší nabídky vyberete i jiné - výborné představení. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.11.2009, 10:39:10

Jméno: Zuzka

Dobrý večer,chtěla bych moc poděkovat týmu famozních herců představení A do pyžam za to,že přijeli dnes narychlo do Pardubic a po mém nevydařeném odpoledni mě dvě hodiny rozesmívali k slzám. A to podruhé!Představení jsem viděla před více než rokem ale šla bych na něj i potřetí.Na zklamání, že neuvidím Zebru jsem zapomněla hned po vstupu Jirky Langmajera na scénu.Mám pro něj velkou slabost. S D. Suchařípou jsou báječná dvojka.Katka Hrachovcová perlila...je to šoumenka:-). Celý tým je sehraný...obdivuju že i při x...té repríze si to i oni užívají.Prosím o předání mé zpětné vazby všem báječným účinkujícím, Díky a držte si nastavenou vysokou laťku...Zuzka, Chrudim

Dobrý den Zuzko, jsme velmi potěšeni a nadšeni, že se Vám představení (i opakovaně) líbí a užíváte si jej. Váš vzkaz "týmu" A do pyžam! s radostí předáme! Budeme se i nadále snažit, aby jste nejen Vy, ale i všichni diváci bavili a užívali si představení! Ještě jednou děkujeme! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 09.11.2009, 00:16:24

Jméno: Andrea

Dobrý večer
vím,že v listopadu se nehrálo představení Vše o ženách.....doufám,že 6.12.09 se již hrát bude :) ???
Vše o mužích nemá chybu :)
hodně úspěchů:)

Dobrý den Andreo, děkujeme Vám za přízeň, kterou chováte k Divadlu Palace. 6.12.2009 se skutečně má hrát představení Vše o ženách - pokud nedojde k onemocnění nebo nějaké okolnosti, kvůli které by se muselo představení odložit nebo zrušit. Pevně doufáme (stejně jako Vy), že vše bude v pořádku a vy (a nejen vy) budete moci přijít. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 07.11.2009, 19:06:25