Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Dagmar Peřinová

Dobrý večer,
právě jsme s dcerou viděly představení Motýli a velmi se nám líbilo. Vojta Kotek je opravdu Pan herec a nám dosud neznámá Jana Stryková byla taktéž úžasná. Byly jsme opravdu nadšeny. Vyřiďte jim prosím oběma. že nám připravili nádherný večer a nic si nedělají z toho, že byla volná místa v sále. Tak to u nás v Dobrušce chodí, že my, co jsme tam, se stydíme za ty, co nepřišli. Ještě jednou těm dvěma mladým šikulům velký dík!

Dobrý den paní Peřinová, děkujeme Vám za zájem a chválu, kterou směrujete na představení Divadla Palace. Jsme rádi, že Vám představení i jeho hlavní aktéři (jak sama píšete) připravili nádherný večer. Doufáme, že nám zachováte přízeň i při dalším hostování ve Vašem městě. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 20.09.2010, 22:58:43

Jméno: Olga Ketnerová

Dobrý den. 31.5. jsme byli na představení A do pyžam. Paní Herčíková byla opravdu vynikající! Její kreace byly k popukání. Opravdu SUPER!!!! Přeji moc a moc spokojených diváků. O.Ketnerová

Dobrý den paní Ketnerová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Velmi nás těší fakt, že se Vám líbila hra "A do pyžam!" a zpříjemnila Vám tak díky paní Kateřině Herčíkové (a určitě nejen díky ní) pondělí večer. Doufáme, že nám zachováte přízeň i v další divadelní sezóně, kterou odstartujeme v září 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 18.06.2010, 13:30:57

Jméno: machová milenaseznam.cz

Dobrý den.10.6.jsem byla na vašem představení Miláček Anna.Skvěle jsme se bavili,bylo to OK.Venku bylo vedro,ale překvapilo mě vaše prostředí divadla a bylo tam příjemně,to není ve všech divadlech v létě.Herci byli super.Hezký den. Machová

Dobrý den paní Machová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a těší nás, že Vám naše hry přináší pobavení a také fakt, že se u nás v divadle cítíte pohodlně a dobře, což je také naším cílem. Přejeme Vám krásné slunné dny během léta a doufáme, že nám zachováte přízeň i v další divadelní sezóně. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.06.2010, 11:48:36

Jméno: Dora Procházková

Dobrý den,
děkuji za úžasné představení divadelní hry Miláček Anna ve Zlíně, už dlouho jsem se tak nepobavila.

Dobrý den paní Procházková, děkujeme Vám za zájem o hry Divadla Palace a velmi nás těší, že Vám představení "Miláček Anna" udělalo radost. Doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 09.06.2010, 12:44:47

Jméno: Anna Blažečková

Dobrý den mám stejný dotaz jako již několik lidí přede mnou, budete na podzim hrát Vše o mužích v ústeckém kraji?Viděla jsem hru 3x a chci jí ukázat dalším přátelům. děkuji

Dobrý den paní Blažečková, děkujeme Vám za zájem o představení, která se hrají v Divadle Palace. Představení "Vše o mužích" je z produkce Studia DVA. Vše o mužích se nebude na podzim hrát v Ústeckém kraji, ale 19.10.2010 v Rakovníku a 6.11.2010 v Kolíně. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 4.06.2010, 12:02:00

Jméno: Lucie Tymlová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda budete ještě v letošním roce hostovat v Ostravě s činohrou Vše o mužích. Skvělé herecké výkony!

Dobrý den paní Tymlová, děkujeme za Váš zájem o představení Divadla Palace a na Vaší otázku odpovídáme ANO. Vše o mužích se bude ještě do konce roku 2010 v Ostravě hrát. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 3.06.2010, 15:33:12