Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Ida Juřicová

Dobrý den,
chci se zeptat, zda máte v divadle wc pro vozíčkáře(tzn.nejen bezbariérový přístup k wc, ale i madla u wc). Tuto informaci jsem totiž na stránkách divadla nenašla. Až po delším pátrání v návštěvní knize se mi podařilo najít informaci, že máte bezabriérový přístup v podobě plošiny. Asi by bylo dobré, aby jste informace pro handicapované návštěvníky měli na svých stránkách trvale a viditelně umístěny, abychom je nemuseli zdlouhavě hledat.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Juřicová, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Na Váš dotaz odpovídám ANO, máme v divadle WC pro vozíčkáře s bezbariérovým přístupem včetně madel u toalety. Též Vám děkujeme za cennou připomínku ohledně informací pro handicapované - v tuto chvíli již pracujeme na umístění informací na webové stránky Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.1.2010, 20:15:09

Jméno: Jiří Pavlík

Dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat hercům za úžasný zážitek. Včera hostovali v divadle v Lounech s hrou Miláček Anna. Bylo to tak krásné pohlazení po duši. Byli prostě úžasní a já jim moc děkuji.Prostě Jako vždy SUPER!!!!

Dobrý den pane Pavlíku, děkujeme za Váš zájem a nadšení z představení Miláček Anna! Doufáme, že i další hry z našeho repertoáru Vás potěší, až zase zavítáme do Vašeho divadla v Lounech. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 08.1.2010, 11:00:15

Jméno: blažečkova anna

Prosím o sdělení, kde najdu zájezdová představení na jaro 2010, konkrétně se mi jedná o představení Vše o mužích, které jsem já sama viděla již 3X,ale mám spoustu kamarádů a chci jim taky tento zážitek doprát. Žijeme v ústeckém kraji. Děkuji

Dobrý den Blažečková, představení Vše o mužích uvede Studio DVA nejblíže k Vám v Mělníce 15. března 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 30.12.2009, 11:44:43

Jméno: David Lesák

Dobrý den,

dne 27/12 jsem byl ve vašem divadle na představení Zdravý, nemocný. Bylo to poprvé v divadle Palace, ale musím říct, že kdybych již neměl zakoupené lístky na další představení, bylo by to i naposled.
1) uvaděčky nezavřely dveře na balkóně, takže první polovinu byl slyšet nejen hluk z venku, ale bylo i poměrně chladno
2) celé představení se po balkóně a lóžích pohyboval nějaký chalepec, pravděpodobně díte zvukaře nebo osvětlovače. Když zrovna seděl, tak neustále dupal nebo do něčeho kopal). Věřte, že i při komedii takové chování velmi ruší a nerozumím tomu, že se něco takového vůbec může stát.
3) největší šok - při ceně lístku 390 Kč musím zaplatit 10 Kč za oblečení v šatně - tohle mi připadá jak návrat do komunistických let (budu muset příště zaplatit i na toaletě?)
Upřímně nepředpokládám, že se něcdo po tomhle vzkazu změní, ale existuje nějaký management divadla, měl by o tomhle vědět.
s pozdravem

Dobrý den pane Lesáku, reagujeme na Váš příspěvek, který jste nám zaslal: 1) naše uvaděčky byly upozorněny na zvýšenou kontrolu zavíraní dveří a Vám za tuto nepříjemnost náleží omluva z naší strany, 2) zástupkyně produkční společnosti Studio Dva byla upozorněna na nepříjemnou skutečnost s pobíhajícím chlapce a doufáme, že se to již nebude opakovat, 3) cena vstupenky nemá nic společného s cenami služeb v prostorách divadla. Je to běžná poplatná služba i v jiných kulturních zařízeních, kde ceny vstupenek jsou nesrovnatelně vyšší. A Vaše úvaha, že Vám přijde poplatek za šatnu jako za dob totalitního režimu považujeme za mylnou - od roku 1989 se česká ekonomika transformovala z centrálně plánované do tržní, tudíž "výskyt" různých poplatků se spíše zvýšil, než snížil! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 28.12.2009, 11:32:26

Jméno: MUDr. Bučil Jiří

Dobrý den,
Děkuji za představení Vše o ženách z 6.12.2009.Krásné a milé s vynikajícím výkonem hereček. Bohužel zážitek byl značně omezen z mé pozice diváka na balkoně v řadě č. 4,kde přes diváky v předchozích řadách je opravdu velmi špatně vidět a rovněž není dobře slyšet.Myslím že cena vstupenky 360 Kč v těchto zonách je neodpovídající. S pozdravem J. Bučil

Dobrý den pane Bučile, děkujeme za Vaši návštěvu v Divadle Palace. Obecně při nákupu vstupenek na balkon se do určité míry musí počítat se zhoršenou kvalitou vidění i poslechu, vzhledem k tomu, že je vzdálenost od jeviště větší než v přízemí a ve Vámi uvedené řadě je tudíž i snížená cena vstupného(II. cenová kategorie). Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.12.2009, 08:32:57

Jméno: Vratislav

Dne 6.12.jsme navštívili představení Vše o ženách.Měli jsme místa 5/11,5/12.Z celého představení jsme neměli vúbec nic,jen jsme čekali až skončí.Byl bych velice rád kdyby někdo z vedení si vyzkoušel jak je z těchto míst vidět a slyšet.To že neuvidím dokonale,to beru,ale lístky za 360 kč na nepovedenou pantomimu se mi zdá moc.Nechci se hádat o vrácení vstupného,ale vstupenky na místo ze kterého bychom si hru vychutnali a slyšeli by nás potěšily.Rádi bychom věděli očem to celé bylo.Děkuji

Dobrý den pane Cihelko, děkujeme za Vaši návštěvu Divadla Palace. Vzhledem k Vaší stížnosti se domníváme, že se jedná o místa na balkóně. Pátá řada, kterou uvádíte, je předposlední řadou v divadle, tudíž jedna z nejvzdálenějších a prodávána ve II. cenové kategorii. Obecně se při nákupu vstupenek na balkón (zadní řady) musí svým způsobem počítat se zhoršenou viditelností i slyšitelností. Náhradní vstupenky, či vrácení vstupného není možné. Děkujeme za pochopení! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 07.12.2009, 21:32:00