Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: David Lesák

Dobrý den,

dne 27/12 jsem byl ve vašem divadle na představení Zdravý, nemocný. Bylo to poprvé v divadle Palace, ale musím říct, že kdybych již neměl zakoupené lístky na další představení, bylo by to i naposled.
1) uvaděčky nezavřely dveře na balkóně, takže první polovinu byl slyšet nejen hluk z venku, ale bylo i poměrně chladno
2) celé představení se po balkóně a lóžích pohyboval nějaký chalepec, pravděpodobně díte zvukaře nebo osvětlovače. Když zrovna seděl, tak neustále dupal nebo do něčeho kopal). Věřte, že i při komedii takové chování velmi ruší a nerozumím tomu, že se něco takového vůbec může stát.
3) největší šok - při ceně lístku 390 Kč musím zaplatit 10 Kč za oblečení v šatně - tohle mi připadá jak návrat do komunistických let (budu muset příště zaplatit i na toaletě?)
Upřímně nepředpokládám, že se něcdo po tomhle vzkazu změní, ale existuje nějaký management divadla, měl by o tomhle vědět.
s pozdravem

Dobrý den pane Lesáku, reagujeme na Váš příspěvek, který jste nám zaslal: 1) naše uvaděčky byly upozorněny na zvýšenou kontrolu zavíraní dveří a Vám za tuto nepříjemnost náleží omluva z naší strany, 2) zástupkyně produkční společnosti Studio Dva byla upozorněna na nepříjemnou skutečnost s pobíhajícím chlapce a doufáme, že se to již nebude opakovat, 3) cena vstupenky nemá nic společného s cenami služeb v prostorách divadla. Je to běžná poplatná služba i v jiných kulturních zařízeních, kde ceny vstupenek jsou nesrovnatelně vyšší. A Vaše úvaha, že Vám přijde poplatek za šatnu jako za dob totalitního režimu považujeme za mylnou - od roku 1989 se česká ekonomika transformovala z centrálně plánované do tržní, tudíž "výskyt" různých poplatků se spíše zvýšil, než snížil! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 28.12.2009, 11:32:26

Jméno: MUDr. Bučil Jiří

Dobrý den,
Děkuji za představení Vše o ženách z 6.12.2009.Krásné a milé s vynikajícím výkonem hereček. Bohužel zážitek byl značně omezen z mé pozice diváka na balkoně v řadě č. 4,kde přes diváky v předchozích řadách je opravdu velmi špatně vidět a rovněž není dobře slyšet.Myslím že cena vstupenky 360 Kč v těchto zonách je neodpovídající. S pozdravem J. Bučil

Dobrý den pane Bučile, děkujeme za Vaši návštěvu v Divadle Palace. Obecně při nákupu vstupenek na balkon se do určité míry musí počítat se zhoršenou kvalitou vidění i poslechu, vzhledem k tomu, že je vzdálenost od jeviště větší než v přízemí a ve Vámi uvedené řadě je tudíž i snížená cena vstupného(II. cenová kategorie). Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.12.2009, 08:32:57

Jméno: Vratislav

Dne 6.12.jsme navštívili představení Vše o ženách.Měli jsme místa 5/11,5/12.Z celého představení jsme neměli vúbec nic,jen jsme čekali až skončí.Byl bych velice rád kdyby někdo z vedení si vyzkoušel jak je z těchto míst vidět a slyšet.To že neuvidím dokonale,to beru,ale lístky za 360 kč na nepovedenou pantomimu se mi zdá moc.Nechci se hádat o vrácení vstupného,ale vstupenky na místo ze kterého bychom si hru vychutnali a slyšeli by nás potěšily.Rádi bychom věděli očem to celé bylo.Děkuji

Dobrý den pane Cihelko, děkujeme za Vaši návštěvu Divadla Palace. Vzhledem k Vaší stížnosti se domníváme, že se jedná o místa na balkóně. Pátá řada, kterou uvádíte, je předposlední řadou v divadle, tudíž jedna z nejvzdálenějších a prodávána ve II. cenové kategorii. Obecně se při nákupu vstupenek na balkón (zadní řady) musí svým způsobem počítat se zhoršenou viditelností i slyšitelností. Náhradní vstupenky, či vrácení vstupného není možné. Děkujeme za pochopení! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 07.12.2009, 21:32:00

Jméno: Jana

Krásný den,
včerejší představení Vše o mužích opět úžasné,skvělé výkony herců,je vidět, že ani oni se nenudí :)díky za neopakovatelný zážitek a přeji všem krásné vánoce

Dobrý den Jano, děkujeme za pochvalu, kterou směřujete na představení Divadla Palace a jsme rádi, že nás navštěvujete. Též Vám přejeme krásný Advent a příjemné prožití svátků Vánočních. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.12.2009, 07:23:00

Jméno: Kristýna

Dobrý den, dnes jsem shlédla představení Vše o mužích. Bylo to nejlepší představení, co jsem kdy viděla. Výkony všech tří herců byly exelentní. Okamžitě jsem to doporučila známým. Mohli by jste mi prosím poradit, jaké byly názvy skladeb, které byly puštěny v tomto představení?
Děkuji.

Dobrý den Kristýno, děkujeme za Váš zájem a návštěvu Divadla Palace. Ve hře jsou použity písně od Leonarda Cohena a Joe Cockera. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.12.2009, 01:24:58

Jméno: Marta

Dobrý den,
včera večer jsme navštívili představení A do pyžam v Hradci Král. a musíme strašně moc poděkovat za úžasný večer!!! Výborná komedie a ještě lepší výkony všech herců!!! Vyřiďte jim prosím naše poděkování za skvělý zážitek a doufáme, že do Hradce Králové zase někdy zavítáte! Moc se těšíme a děkujeme.

Dobrý den Marto, velmi nás těší Váš ohlas na předstevení A do pyžam!, které jste shlédla v Hradci Králové. Pokud to bude jen možné, určitě do Hradce Králové opět zavítáme s některou z našich her. Ještě jednou děkujeme a Váš vzkaz určitě předáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle

Čas: 26.11.2009, 14:35:49