Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Dan

Dobry den, bude jeste mozne videt hru Motyli? Vidim, ze neni planovana ani v divadle ani na zajezdech.

Dobrý den, Představení "Motýli" by mělo být uvedeno v listopadovém programu. Aktuální program naleznete buď na našem webu www.divadlopalace.cz a nebo na Facebookové stránce našeho divadla na adrese www.facebook.com/divadlopalace. Budeme se těšit na viděnou v našem divadle.

Odesláno: 15.09.2011, 12:12:45

Eliška

Dobrý den,
měla bych dotaz. Kryštof hádek ,je ve Vašem divadle v angažma?
Děkuji a hodně štěstí.

Dobrý den, Eliško, V našem divadle nemáme herce klasicky v angažmá, tudíž ani Kryštof Hádek u nás není. Děkujeme za přání a budeme se těšit brzy na viděnou v našem divadle.

Odesláno: 3.09.2011, 18:42:05

Vláďa

Chtěl bych smeknout před námětem a provedením představení POKOJ.
Byl to úžasný výkon od všech na jevišti.

Dobrý den, pane Vláďo, velice nás těší, že se Vám líbilo představení "Pokoj" a doufáme, že nám svoji přízeň zachováte i nadále! Přejeme hezké léto a třeba brzy naviděnou na nějakém dalším představení v divadle Palace.

Odesláno: 29.06.2011, 08:26:09

Zuzana

Dobrý den,
ráda bych vám poděkovala za představení, které jsme včera navštívili,/Vše o mužích/, ale... Na balkóně - ve čtvrté řadě na prvním sedadle jsem neviděla vůbec nic:-((
Zkuste se zamyslet, prosím - nejlépe vyzkoušejte - se dvěma skoro dvoumetrovými muži v řadě tři a dvě na prvních sedadlech....Zleva zábradlí, vpředu záda, napravo hlavy.
Mějte hodně hezkých zážitků, stejně jako já včera.

Dobrý den, paní Zuzano, velice nás mrzí, že jste při sledování hry "Vše o mužích" měla zhoršené podmínky a nemohla jste si ji plně užít. Co se týče snížené kvality 4.řady na balkoně víme, a proto jsou tyto vstupenky v 2.cenové kategorii. Naneštěstí se k tomu před Vás posadili vysocí muži, což viditelnost samozřejmě ještě zhoršuje. Doufáme, že nám i přesto zachováte přízeň a příště už bude vše bez problémů. Příjemný zbytek dne a brzy na viděnou v našem divadle.

Odesláno: 14.06.2011, 16:42:20

Eva

Dobrý den, ráda bych velmi poděkovala za představení Cena za něžnost, obzvláště dámám - Jitce Čvančarové a Janě Janěkové. Na jevišti doslova čarují!

Dobrý den, Evo, jsme moc rádi, že se Vám líbilo představení Cena za něžnost a Vaši pochvalu velice rádi vyřídíme. Přejeme hezký den a zase brzy na viděnou v našem divadle.

Odesláno: 09.06.2011, 22:35:19

Iňa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá představení Když Harry potkal Sally? předem děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním pěkného dne Ińa

Dobrý den, Iňo, představení Když Harry potkal Sally je rozděleno na dvě poloviny - první půlka má 52 min a druhá 50. Přejeme hezký zbytek dne a těšíme se naviděnou v našem divadle.

Odesláno: 07.06.2011, 11:20:39
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: