Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Radka

Dnešní představení Miláček Anna v divadle v Novém Boru - ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ!!! Jedna z nej divadelních her, kterou jsem viděla. Skvělé herecké výkony všech představitelů!

Dobrý den Radko, jsme potěšeni Vaším zájmem o Divadlo Palace a jeho představení Miláček Anna, které bylo ve Vašem divadle v Novém Boru. Opravdu nás velmi těší, že Vám toto představení udělalo radost. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 11.3.2010, 22:37:36

Jméno: Tereza Klímová

Dobrý den.chtěla bych se zeptat zda ve vašem divadle stále hraje Jiří Langmajer,protože se k vám do divadla brzo chystáme a věříme v krásný zážitek.Děkuji

Dobrý den paní Klímová, děkujeme za Váš zájem o Divadlo Palace. Ano, pan Jiří Langmajer u nás v divadle hraje ve hře "Líbánky aneb Láska ať jde k čertu" a ve hře s názvem "A do pyžam". Tyto informace také naleznete na našich webových stránkách v sekci Repertoár divadla. Doufáme, že si návštěvu v Divadle Palace užijete. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 2.3.2010, 16:42:24

Jméno: Jarmila Mrázková

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit herce ze hry Miláček Anna (L.Rybová, V.Hybnerová, D.Prachař,S.Rašilov,M.Hudečková)kterou hráli dne 26.2.2010 v Karlových Varech. Bylo to neuvěřitelné představení plné smíchu a zábavy. Děkuji jim moc za skvělý herecký výkon a přeji hodně štěstí.

Dobrý den paní Mrázková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a představení Miláček Anna. Jsme potěšeni, že Vám představitelé této hry připravili příjemné a zábavné chvíle ve Vašem divadle. Přejeme Vám vše dobré! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 28.2.2010, 10:08:23

Jméno: Alžběta Frimlová

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat hercům, kteří hostovali včera v divadle v Jaroměři s představením Dohazovač. Herecké výkony byly úžasné. Děkuji za krásný večer a doufám, že se Vaše divadlo do Jaroměře zase brzy vrátí.

Dobrý den paní Frimlová, děkujeme za Váš zájem o Divadlo Palace a také za chválu, kterou směřujete na naše hry a jejich představitele. Pokud to jen půjde, určitě k Vám do Jaroměře opět zavítáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 3.2.2010, 10:33:51

Jméno: Naďa Režňáková

Dobrý večer,prosila bych podat sdělení ,jestli se někde nebude hrát Vaše představení Vše o mužích v okolí Ostravy,Českého Těšína,Opavy,Nového Jičína,Havířova,Karviné.
Strašně ráda bych ho viděla.

Dobrý den paní Režňáková, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Dle informací od zástupkyně Studia DVA, které má ve svém repertoáru hru Vše o mužích, Vám tímto sdělujeme, že Vše o mužích se plánuje na květen 2010 v Ostravě a Opavě. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 22.1.2010, 20:52:29

Jméno: Eva Sobotková

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dlouho trvá představení A do pyžam ?? A zda je u Vás předepsán nějaký dress code ?
Díky Sobotková

Dobrý den paní Sobotková, děkujeme za Váš zájem o představení Divadla Palace. Představení A do pyžam! trvá cca 100 minut + pauza. Dress code u nás v divadle předepsán není. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.1.2010, 17:06:56