Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Olga Ketnerová

Dobrý den. Už podruhé jsme s přáteli shlédli představení Vše o mužích. Opět to byl koncert hereckých osobností.Prořehtali jsme se prakticky celým představením - ještě, že tam byly vážnější epizody. Dva dny po, nás stále od smíchu bolela břicha! Přejeme moc a moc spokojených diváků.

Dobrý den, paní Olgo, velice nás těší, že jste navštívila opakovaně naše divadlo a že se Vám u nás i napodruhé líbilo! Doufáme, že se k nám budete vracet stále a budeme Vám tak moci působit další "bolesti břicha" od smíchu:)

Odesláno: 2.11.2011, 11:51:51

Markéta

Dobrý den,
jsem pravidelná návštěvnice Vašeho divadla a viděla jsem téměř všechna představení, některá opakovaně. Včera jsem byla na \ Cena za něžnost\ a bylo to něco tak nádherného... Všem děkuji za úžasný zážitek.

Dobrý den, Markéto, jsme velice rádi, že jste naše pravidelná návštěvnice a moc nás těší, že se Vám líbilo i naše poslední představení "Cena za něžnost". Doufáme, že nám svoji přízeň zachováte i v budoucnu a brzy nás opět navštívíte!

Odesláno: 1.11.2011, 17:25:15

Míša

26.10. - Vše o mužích - ani jedno křeslo nezůstalo suché :))

Dobrý den, Míšo, jsme rádi, že jste se na představení "Vše o mužích" bavila a doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu:) Budeme se těšit brzy na viděnou!

Odesláno: 27.10.2011, 00:36:15

Yvona Votípková

Dobrý den, v sobotu 22.10. jsem se synem poprvé navštívila Vaše divadlo a to představení pro děti Princezny jsou na draka. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi pěkné představení, u kterého se nejen bavil můj syn, ale i já. Už víme, kam chodit na pěkné pohádky. Díky

Dobrý den, paní Yvono, jsme rádi, že se Vám i Vašemu synovi pohádka "Princezny jsou na draka" líbila a věříme, že Vás osloví i náš ostatní repertoár jak pohádek, které jsou do konce roku naplánované, tak i třeba naše ostatní představení. Přejeme hezký den a zase brzy na viděnou v našem divadle!

Odesláno: 24.10.2011, 09:25:40

Janeta

Dobrý deň.Navštívila som vo Vašom divadle predstavenie Velká zebra a bola som nadšená,úžasné herecké výkony,dakujem za skvelý večer.Pán Vetchý je neprekonateľný,prajem všetko dobré Janeta

Dobrý den, Zaneto, jsme velice rádi, že se Vám představení "Velká zebra" líbilo a i Vám přejeme vše dobré. Hercům, včetně pana Vetchého, pochvaly s potěšením vyřídíme. Věříme, že si k nám i v budoucnu najdete cestu a budeme se těšit zase někdy příště na viděnou v našem divadle.

Odesláno: 19.10.2011, 12:45:15

Dan

Dobry den. Mohu se zeptat, co bude se hrami Cena za neznost a Divadelni komedie po odchodu Jitky Cvancarove na materskou dovolenou? Nove alternace? Stazeni? Nebo se bude cekat na jeji navrat?

Dobrý den, Dane, Co se týče působení Jitky Čvančarové v představeních v divadle Palace, tak o alternacích se zatím neuvažuje a bude se tedy čekat na její návrat z mateřské dovolené. S přátelským pozdravem Vaše divadlo Palace.

Odesláno: 11.10.2011, 12:18:38
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: