Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Patricie

Dobry den, dne 22.9. jsme byly na představení Vše o mužích . Seděly jsme ve 14. řadě. Představení se nám líbilo až na jednu drobnost . Spousta hlášek herců byla nesrozumitelná, jelikož se ztratily v salvách smíchu diváků a do zadních řad vůbec nedorazily. Je to škoda, představení jsem viděla již na Vyšehradě, ale tentokrát byl výsledný dojem mnohem slabší.

Dobrý den, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Vaše připomínka a tato skutečnost nás velmi mrzí. V poslední době jsme udělali pro kvalitu zvuku v posledních řadách pod balkónem jistá technická opatření - tzv. příposlechy. Přesto jsme místa od 14. řady nechali zařazeny v nižších cenových kategoriích. Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte přízeň. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 14.10.2009, 11:19:43

Jméno: Zuzka Nováková

Dobrý den,
chtěla bych se informovat, zda se dají ještě rezervovat, příp.koupit vstupenky na Benefici pro Linku bezpečí.
Děkuji.
S pozdravem
Zuzka Nováková

Dobrý den, děkujeme za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Pro ověření míst, prosím, kontaktujte naší pokladnu - pokladna@divadlopalace.cz Děkujeme! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.10.2009, 20:20:12

Jméno: jana ševčíková

dobrý den ,potřebuji zanechat vzkaz pro zdenka vencla,plánujeme sraz ze základní školy jestli se mi může ozvat nevím kam se obrátit moc děkuji jana ševčíková-kořánková

Dobrý den paní Ševčíková, pokud to bude jen možné, Váš vzkaz panu Venclovi předáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.10.2009, 18:17:29

Jméno: Antonia Tobiášová

Dobrý den,
dnes jsem dostala zprávu od Ticket Art,že se 12.10.ruší představení Dohazovač.Bude uvedeno v nějakém náhradním termínu, moc jsme se těšily.
Děkuji
Zdraví
Antonia Tobiášová

Dobrý den, těší nás Váš zájem o Divadlo Palace. Moc se omlouváme za komplikace, ale představení je zrušeno kvůli nemoci jednoho z herců. Další informace budeme včas publikovat na našem webu (www.divadlopalace.cz). Děkujeme za pochopení! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 08.10.2009, 22:43:23

Jméno: Zdeněk Kmoch

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou moc moc poděkovat Ivaně Jirešové za to co pro mne udělala.Je moc príma a je takové sluníčko jaké mi nakreslila na fotku.Milá paní Ivano doufám,že se zase někdy setkáme u nás v divadle v Novém Boru.
Zdraví Vás Zdeněk Kmoch/vozíčkář/ z Nového Boru

Dobrý den Zdeňku, moc děkujeme za Vaši přízeň. Váš vzkaz Ivance Jirešové předáme - určitě bude také velmi potěšena! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou!

Čas: 25.09.2009, 10:03:17

Jméno: Lucie Klinderová

Dobrý den, včerejší představení Vše o mužích bylo naprosto uchvatné hned jem obvolala spostu známích aby na to šli, protože to vážně stojí zato. Tedy jako všecha představení na, kterých jsem byla u Vás. Chtěla jsem se hlavně zeptat na přestavení vše o ženách včera jsem si vzala v divadle program a bylo tam datum 19.10.2009 a tady na programu máte O lásce. A hlavně by mě zajímalo jestli vše o ženách budete hrát v Listopadu? předem děkuji za odpověď. Jste užasné divadlo a máte ještě užasnější herce!

Dobrý den Lucie, děkujeme za chválu, kterou na nás směřujete. Představení Vše o ženách je v říjnu zrušeno a 19.10. (kdy se mělo hrát, jak píšete) se opravdu hraje O lásce aneb Parle moi d´amour. Bohužel, ani v listopadu se nebude hrát představení Vše o ženách. Doufáme, že nám zachováte přízeň a vyberete si z našeho repertoáru jinou, také kvalitní a zajímavou hru. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 24.09.2009, 13:00:21