Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Ilona

Včera večer jsem shlédla Miláčka Anu...nádhera,úžasné výkony všech,nejvíce excelovala Vanda H. a Martina Hudečková.Smály jsme se s kamarádkou nejen po Václaváku domů, ale i večer u šampíčka a ráno u snídaně.Všem známým budu doporučovat. At se Vám daří.

Dobrý den paní Rajská, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení Miláček Anna líbilo a že jste s kamarádkou prožily krásný večer plný smíchu. Doufáme, že nám zachováte přízeň a zase přijdete do Divadla Palace buď na Miláčka Annu nebo na jinou hru z repertoáru divadla. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 12.11.2010, 18:50:47

Jméno: František Turanský

Prajem pekný deň.
Včerajšie predstavenie Verejné oko
v Trnave.Hra výborná, dialógy vynikajúce, herecké výkony geniálne! Iba jedno slovo Ďakujem
Prajem Vašej ďalšej praci iba takýchto nadšených divákov.

Dobrý den pane Turanský, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší, že i slovenskému publiku se líbí naše hry. Pokud to bude možné, určitě se k Vám do divadla vrátíme s další hrou z naší "dílny". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 25.10.2010, 10:16:20

Jméno: Jana Jirátová

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z premiéry představení Africká královna...a dojmy - bylo to zkrátka skvělé:) Moc děkuji za báječný zážitek a teším se na další představení.

Dobrý den paní Jirátová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a velmi nás těší, že se Vám premiérový titul v repertoáru Divadla Palace líbil. Doufáme, že Vám i další představení zpestří podzimní nebo zimní večer. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 20.10.2010, 00:07:45

Jméno: Gálová

Dobrý den,jelikož nevím jakouformou bych mohla pochválit představení,činím tak touto formou.Včera jsem byla na představení Hra o lasce...K.Roden s J. Krausovou,chci pochválit naprosto skvele vykony obou herců,hluboce se klaním a moc dekuji.Smáli jsme se celou dobu,cele 2 hodiny.Nádhera.Hodně štěstí a zdraví oběma!!!

Dobrý den paní Gálová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. Jsme potěšeni, že Vám hra O lásce z produkce Studia DVA přinesla zábavu a odreagování. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna a vyberete si některé z dalších představení, která v Divadle Palace uvádíme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.10.2010, 12:04:12

Jméno: Lenka Beranová

Dobrý den, jen bych se chtěla zeptat kdy budete dávat Divadelní komedii. moc děkuji

Dobrý den paní Beranová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. V současné době neznáme přesný termín představení Divadelní komedie, ale předběžně ji plánujeme na leden 2011. Další možností, jak vidět toto skvělé představení jsou zájezdy po celé České republice - informace o hostování agentury AP-Prosper (Divadla Palace) naleznete na webových stránkách divadla v sekci Termíny představení, kde je ve spodní části uveden odkaz na Divadlo na zájezdech. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 17.10.2010, 15:02:06

Jméno: Africka kralovna

Proc nema nova hra Africka kralovna naplanovano vice uvedeni, ale jen jedno jedine?

Dobrý den, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho premiérový titul "Africká královna". 19. října 2010 je premiéra v Divadle Palace a další uvedení v Praze plánujeme na prosinec 2010. Umělci v Divadle Palace nemají stále angažmá, tudíž je i náročnější sestavit repertoár. Další možnost, jak shlédnout toto představení je na zájezdech po České republice. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 13.10.2010, 23:01:02