Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Pavel Bartoš

Vše o ženách - Trutnov
Tolik krásných ženských projevů a humoru. Nádherný zážitek. Byly jste opravdu skvělé. Děkujeme!

Dobrý den pane Bartoši, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hry. Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení "Vše o ženách" líbilo a doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 22.11.2010, 22:28:55

Jméno: Zuzana

Dobrý den,
prosím vás budete hrát i v příštím roce představení Vše o mužích , konkrétně v únoru 2011? A kdy asi prosím Vás bude zveřejněn program na příští rok?
děkuji.Zuzka

Dobrý den Zuzko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. "Vše o mužích" se určite bude hrát i v následujícím roce - v současné době však nevíme přesný termín na únor 2011. Prosíme, sledujte průběžně stránky Divadla Palace - v levém Menu vyberte odkaz Termíny představení, kde jsou průběžně zveřeňovány termíny představení v divadle. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 22.11.2010, 07:14:27

Jméno: Pavla

Dobrý den, zajímalo by mě, jak je dlouhé představení Motýli. Děkuji za odpověď!

Dobrý den Pavlo, děkujeme Vám za zájem o představení z dílny Divadla Palace. Představení "Motýli" je i s pauzou dlouhé cca 110 minut. Doufáme, že se Vám představení bude líbit! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 21.11.2010, 12:55:40

Jméno: Ilona

Včera večer jsem shlédla Miláčka Anu...nádhera,úžasné výkony všech,nejvíce excelovala Vanda H. a Martina Hudečková.Smály jsme se s kamarádkou nejen po Václaváku domů, ale i večer u šampíčka a ráno u snídaně.Všem známým budu doporučovat. At se Vám daří.

Dobrý den paní Rajská, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení Miláček Anna líbilo a že jste s kamarádkou prožily krásný večer plný smíchu. Doufáme, že nám zachováte přízeň a zase přijdete do Divadla Palace buď na Miláčka Annu nebo na jinou hru z repertoáru divadla. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 12.11.2010, 18:50:47

Jméno: František Turanský

Prajem pekný deň.
Včerajšie predstavenie Verejné oko
v Trnave.Hra výborná, dialógy vynikajúce, herecké výkony geniálne! Iba jedno slovo Ďakujem
Prajem Vašej ďalšej praci iba takýchto nadšených divákov.

Dobrý den pane Turanský, děkujeme Vám za zájem o představení Divadla Palace. Velmi nás těší, že i slovenskému publiku se líbí naše hry. Pokud to bude možné, určitě se k Vám do divadla vrátíme s další hrou z naší "dílny". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 25.10.2010, 10:16:20

Jméno: Jana Jirátová

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z premiéry představení Africká královna...a dojmy - bylo to zkrátka skvělé:) Moc děkuji za báječný zážitek a teším se na další představení.

Dobrý den paní Jirátová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a velmi nás těší, že se Vám premiérový titul v repertoáru Divadla Palace líbil. Doufáme, že Vám i další představení zpestří podzimní nebo zimní večer. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 20.10.2010, 00:07:45