Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Kristýna

Dobrý den, dnes jsem shlédla představení Vše o mužích. Bylo to nejlepší představení, co jsem kdy viděla. Výkony všech tří herců byly exelentní. Okamžitě jsem to doporučila známým. Mohli by jste mi prosím poradit, jaké byly názvy skladeb, které byly puštěny v tomto představení?
Děkuji.

Dobrý den Kristýno, děkujeme za Váš zájem a návštěvu Divadla Palace. Ve hře jsou použity písně od Leonarda Cohena a Joe Cockera. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.12.2009, 01:24:58

Jméno: Marta

Dobrý den,
včera večer jsme navštívili představení A do pyžam v Hradci Král. a musíme strašně moc poděkovat za úžasný večer!!! Výborná komedie a ještě lepší výkony všech herců!!! Vyřiďte jim prosím naše poděkování za skvělý zážitek a doufáme, že do Hradce Králové zase někdy zavítáte! Moc se těšíme a děkujeme.

Dobrý den Marto, velmi nás těší Váš ohlas na předstevení A do pyžam!, které jste shlédla v Hradci Králové. Pokud to bude jen možné, určitě do Hradce Králové opět zavítáme s některou z našich her. Ještě jednou děkujeme a Váš vzkaz určitě předáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle

Čas: 26.11.2009, 14:35:49

Jméno: Silvie Holubová

Hezký den,
24.11. jsem byla, v Dělnickém domě v Odrách, na představení Divadelní komedie a musím se přiznat, že jsem byla nadšená z výkonu všech představitelů. Pan Kratina byl úžasný, ovšem to co předvedl David Matásek byla bomba. Vůbec jsem to nečekala, upřímně potlesk a dodatečná poklona Kendymu se vzkazem BRAVO!!!!
Všem přeji hodně zdaru a krásných divadelních rolí.

Dobrý den Silvie, děkujeme za pochvalu, kterou směřujete na představení s názvem Divadelní komedie. Panu Matáskovi Váš vzkaz předáme. Též Vám přejeme hodně zdaru a pohodu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 25.11.2009, 22:34:14

Jméno: Jitka Pešková

Dobrý den,
včera jsem byla s maminkou v Zábřehu na představení Miláček Anna. Vaše divadlo jsme dosud neznaly, byly jsme spíš zvědavé na herce a herečky. Totálně nás to položilo . Bylo to prostě úžasné, smály jsme se tak, až nás bolelo břicho, to se nedá slovy popsat, moc moc děkujeme za super představení, které nám krásně rozzářilo včerejší šedivou podzimní neděli. Určitě zase někdy přijeďte do Olomouckého kraje a mějte se fajn!

Dobrý den Jitko, velmi nás potěšila Vaše zpráva a nadšení z představení Miláček Anna. Jsme opravdu rádi, že se Vám hra líbí a rozzářila Vám podzimní dny a snad i vylepšila náladu. Pokud to bude jen možné, určitě k Vám zavítáme s nějakou další hrou z našeho repertoáru. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 23.11.2009, 12:56:14

Jméno: Lucie

Dobrý den,
moc se těším na představení Miláček Anna v Zábřeze. Viděla jsem již Velkou zebru a byla výborná.
Lucka

Dobrý den Lucie, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že se Vám představení líbí a s nadšením očekáváte další (nové) z naší "dílny". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 11.11.2009, 12:22:46

Jméno: Linda

Dobrý den,
včerejší večer prostě neměl chybu...strávila jsem ho v Divadle Palace na představení Vše o mužích...bylo to naprosto famózní...fakt jsem se upřímně zasmála...no a p. Kramár je excelentní. Přeji hodně úspěchů a jen tak dál. A děkuji za krásný večer. ...Linda

Dobrý den Lindo, děkujeme za Vaši pochvalu a zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že jste v našem divadle nalezla relaxaci v podobě smíchu a výborného představení. Určitě si z naší nabídky vyberete i jiné - výborné představení. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.11.2009, 10:39:10