Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Anna Blažečková

Dobrý den mám stejný dotaz jako již několik lidí přede mnou, budete na podzim hrát Vše o mužích v ústeckém kraji?Viděla jsem hru 3x a chci jí ukázat dalším přátelům. děkuji

Dobrý den paní Blažečková, děkujeme Vám za zájem o představení, která se hrají v Divadle Palace. Představení "Vše o mužích" je z produkce Studia DVA. Vše o mužích se nebude na podzim hrát v Ústeckém kraji, ale 19.10.2010 v Rakovníku a 6.11.2010 v Kolíně. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 4.06.2010, 12:02:00

Jméno: Lucie Tymlová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda budete ještě v letošním roce hostovat v Ostravě s činohrou Vše o mužích. Skvělé herecké výkony!

Dobrý den paní Tymlová, děkujeme za Váš zájem o představení Divadla Palace a na Vaší otázku odpovídáme ANO. Vše o mužích se bude ještě do konce roku 2010 v Ostravě hrát. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 3.06.2010, 15:33:12

Jméno: Alena

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat všem hercům ze hry Vše o mužích za skvělý výkon! Již dlouho mne nic skutečně nerozesmálo, toto představení však bylo vynikající! Zasmála jsem se poprvé asi po roce a za to jim jsem opravdu moc vděčná! Děkuji a jen tak dál!

Dobrý den Aleno, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšeni, že Vám představení "Vše o mužích" přineslo nejen odreagování, ale i zábavu, při které jste se, jak sama píšete, po roce zasmála. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 26.5.2010, 09:09:41

Jméno: Šárka

Dobrý den, chtěla jsem jako dárek zakopit vstupenky na představení Vše o mužích a bohužel jsem neobjevila žádný dohledný termín této hry. Bude tato hra v repertoáru vašeho divadla ještě do konce tohoto roku?
Děkuji za odpověď

Dobrý den Šárko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Do konce divadelní sezóny hru "Vše o mužích" neuvedeme, ale do konce roku 2010 určitě budeme "Vše o mužích" hrát. Nová divadelní sezóna začíná v září 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.5.2010, 13:56:42

Jméno: Petra

Dobrý den,
viděla jsem představení Vše o mužích a musím říci, že takhle jsem se dlouho nepobavila. To co na jevišti provádí Maroš se svými kolegy je úžasné. Spoustu scén bylo tak vtipných že jsem se prostě musela smát ale byly tam i dojemné příběhy, které mě skoro dojaly k slzám.Musím říci, že mě Maroš nezklamal ba naopak mě přesvědčil,že dokáže zaujmout i mladou generaci a báječně pobavit. Přeju ať se Marošovi v životě dobře daří a budu se těšit na další nová přestavení. Předem děkuji za předání vzkazu :)

Dobrý den Petro, děkujeme za Váš zájem o Divadlo Palace. Jsme rádi, že Vám naše divadlo připravilo příjemný kulturní zážitek a doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 09.5.2010, 11:35:05

Jméno: Ktera informace je spravna?

Dobry den, na strankach mate dve rozdilne informace o obsazení hry Kdyz Harry potkal Sally. V souhrnem prehledu (repertoar divadla) je v alternaci vedlejsi role uvedena Marcela Holubcova, po kliknuti na hru je tam Zuzana Drizhalova. Ktere jmeno tedy plati? Dekuji, Ivan

Dobrý den Ivane, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a upozornění na chybu, která se nám dostala na webové stránky a už je v tuto chvíli odstraněna. Správná jména u postavy Heleny jsou Zuzana Dřízhalová / Martina Sĺuková / Irena Kristeková. Doufáme, že i přes tuto chybu navštívíte představení "Když Harry potkal Sally". Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.5.2010, 11:22:17