Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jarmila Špedlová

Dobrý večer. Byla jsem moc zvědavá na divadelní provedení filmu Když Harry potkal Sally . Ten jsem viděla teprve vloni. V PÁ 18.3.11 jsme vzhlédli hru v mladoboleslavském divadle a byla to fantastická tečka za pracovním týdnem:-) Brilantní výkon Filipa Čapky a Jiřího Langmajera a samozřejmě i ostatních herců, nás natolik pobavil, že jsme se za břicha popadali ještě druhý den :-) Děkujeme za krásné představení a úžasné herecké obsazení. Nemělo to chybu!!! Přejeme samé takové úspěšné komedie, kdy člověk z divadla odchází a bolí ho svaly od smíchu:-) Jarmi:-)

Dobrý den paní Jarmilo, děkujeme Vám za zájem o Divadla Palace a jeho hru "Když Harry potkal Sally". Jsme rádi, že Vás divadelní zpracování tohoto velmi úspěšného filmu nezklamalo a herecké obsazení se Vám líbí. Pokud k Vám do divadla zavítáme, přijďte si procvičit Vaše břišní svaly na některou z našich dalších her! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 21.3.2011, 21:16:36

Jméno: Veronika Tichá

Dobrý den. Tímto děkuji za fantastický zážitek, hra Když Harry potkal Sally mě nadchla. Skvěle jsem se bavila hned od začátku jak pan Langmajer vešel na jeviště-je to můj favorit :-)ne-li dokonce miláček :-):-) a to trvalo skoro nepřetržitě až do konce. Super dialogy, herecké výkony,souhra...geniální!Klaním se všem!!! Užila jsem si díky nim po dlouhé době báječný večer, přeji všem jen to nejlepší, pozdravujte je...s díky Veronika

Dobrý den Veroniko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Když Harry potkal Sally". Jsme velmi potěšeni, že se Vám představení líbilo a Váš příspěvek dáme všem hercům určitě k dispozici - z takových ohlasů mají vždy radost! Doufáme, že i při dalším výběru hry budete mít šťastnou ruku. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.3.2011, 13:09:58

Jméno: Václava Stříbrná

Dobrý večer,před chvílí jsme se vrátily z představení Vše o mužích.Snad nikdy jsem se takhle v divadle nebavila.Neuvěřitelný herecký koncert všech 3 herců.Při takovém představení musí snad každy zapomenout na své starosti.
Děkuji za skvělý zážitek.
Stříbrná.

Dobrý den paní Stříbrná, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Jsme potěšeni, že se Vám představení "Vše o mužích" líbilo a že jste (jak sama píšete) zapomněla na starosti. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna a přijdete na některé další představení z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 13.3.2011, 00:36:42

Jméno: Anna Rausová

V pondelok 7.3.2011 som navštívila predstavenie Prachy .

Hra mala vynikajúci preklad so skvelými, náročnými dialógmi. Hra udržuje divákovu pozornosť po celý čas.

Vynikajúci boli absolútne všetci herci. pripravili nám divákoém dynamický a nevšedný zážitok.

Scéna bola naozaj podobná typickému britskému stredostavovskému interiéru.

Teším sa na moje ďalšie návšetvy Vášho skvelého divadla.

Dobrý den paní Rausová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Prachy!!!". Těší nás, že se Vám hra líbila jako celek a Váš příspěvek do Návštěvní knihy určitě potěší celý tvůrčí tým a všechny herce. Doufáme, že budete spokojena i s dalšími inscenacemi, které jsou v repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 08.3.2011, 14:26:45

Jméno: Katarina Solikova

Vcera jsem videla predstaveni Prachy!!! Je to vyborne napsana blazniva komedie a herci si s ni skvele poradili.

Dobrý den paní Solíková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hru "Prachy!!!". Jsme potěšeni, že se Vám líbilo nejen představení, ale i výkony herců. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 08.3.2011, 13:35:01

Jméno: Veronika Vajtová

Moc se těším na novou inscenaci Cena za něžnost . Koukám, že již máte dva květnové termíny, doufám, že se bude hrát i v červnu, pokud ano, rozhodně půjdu :)

Dobrý den paní Vajtová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a nově připravovanou hru "Cena za něžnost". Doufáme, že se Vám představení bude líbit a budeme se snažit, aby bylo na repertoáru divadla i v měsíci červnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 28.2.2011, 15:51:35