Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

P.Kuneš

Dobrý den. Děkujeme za super zážitek, kdy jsme zač.února navštívili představení Soukromý skandál a Vše o mužích. Výborní herci, zejména paní Holubová a Kr.Hádek -to byla bomba ! Jen tak dál.
Chtěl bych se Vás zeptat, zda je možné k Vám do divadla doručit písemnou gratulaci s dárkem od nás pro našeho oblíbeného herce. Má brzy kulatiny a nevíme kam jinam mu to poslat? Jde o K.Hádka. Bylo by možné, že by si to v divadle vyzvedl, až bude mít zase vystoupení ? Kdyby to šlo, udělali byste nám tím velkou radost!!
Vašemu divadlu přejeme moc úspěchů a samé pěkné a úspěšné kousky. Nejsme z Prahy, ale do D.Palace vždy rádi zajedeme. Díky.

Dobrý den, v úvodu bych jménem Divadla Palace chtěla poděkovat za pozitivní ohlas=) Pokud chcete panu K.Hádkovi zaslat gratulaci, není v tom žádný problém a my mu to s radostí předáme=) Bude to na adresu: Divadlo Palace Václavské náměstí 43, Praha 1 110 00 Současně děkuji za přání Našemu divadlu a doufám, že nás opět brzy navštívíte!

Odesláno: 23.2.2012, 18:38:18

Jana Hellerová

Dobrý večer, dnes jsem byla na představení Velká zebra a moc všem hercům děkují za skvělý zážitek a doufám, že brzo zase navštívím vaše divadlo.

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo a budeme se těšit na Vaší další návštěvu! =)

Odesláno: 18.2.2012, 21:52:36

Mgr. Monika Dudová

12.2.2012 V 19.00 v Ostravě- Miláček Anna,to co pětice předvedla, to bylo úžasné. Zejména děvčata měla perfektní prostor se ukázat, jedna lepší než druhá, ať už Vanda, Linda i skvělá Martina.I chlapům díky. Opravdu jsem se zasmála od srdce. Ještě jednou díky a už se dívám, kdy nás opět navštívíte, určitě s mužem vyrazíme. Monika- Hlučín

Dobrý den, děkujeme za pozitivní ohlase! Jsme moc rádi a budeme se opět těšit =)!

Odesláno: 13.2.2012, 14:29:54

Jirka

Děkuji za svezení na Africké královně :-)
Moc milé představení.

Dobrý den, Jirko, děkujeme za pochvalu a přejeme úspěšný nový rok 2012 - třeba i ve společnosti divadla Palace!

Odesláno: 20.1.2012, 11:49:25

Radka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč se v nejbližších měsících nebude hrát představení Když Harry potkal Sally? Děkuji za odpověď a přeji hodně návštěvníků.

Dobrý den, Radko, v nejbližší době se představení Když Harry potkal Sally uvádět nebude z důvodu pozastavení práv ze strany americké agentury, která se chystá natáčet nový film. Pokud by se situace změnila, určitě o tom budeme informovat na našem webu. Děkujeme za přání a doufáme, že si z našeho repertoáru i tak vyberete - například nějaké jiné představení s Jiřím Langmajerem. Přejeme vše nej do nového roku a těšíme se na viděnou.

Odesláno: 17.1.2012, 21:35:10

Jiřina Šleichrtová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda Vaše divadlo někdy uvedlo a v budoucnu uvede představení Kontrabas s panem Martinem Hubou. Děkuji a již teď se těším na představení Štúdia L+S 30.1.t.r.

Dobrý den, Jiřino, o tomto představení v současné době neuvažujeme, ale věříme, že i tak si z našeho bohatého repertoáru vyberete. Těšíme se na viděnou!

Odesláno: 5.1.2012, 12:17:12
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: