Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Markéta Rybová

Ještě poznámka: Díky za to, že jste a děláte lidem radost

Markéta

Markéto, děkujeme Vám!! Vaše Divadlo Palace

Čas: 16.12.2010, 09:17:08

Jméno: Markéta Rybová

Dobrý den, včera jsem byla na Mělníku na představení Miláček Anna- naprostá bomba!!! Děkuji za krásný večer plný smíchu, moc se mi to hodilo!!!Naprosto úžasné výkony všech účinkujících,opravdu to byl zážitek!Přeji Vám všem Hodně úspěchů a Krásné a pohodové Vánoce. Markéta

Dobrý den Markéto, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. Jsme opravdu velmi potěšeni, že Vám představení "Miláček Anna" zpříjemnilo prosincový večer. Také děkujeme za chválu, kterou směřujete na herecké výkony. Přejeme Vám krásný zbytek adventu, krásné a pohodové Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 16.12.2010, 09:14:41

Jméno: Radka

Dobrý den, v sobotu 11.12. konečně navštívili s manželem i Vaše divadlo a představení Vše o mužích bylo úúúžasné. Předčilo mé očekávání. Opravdu mi dlouho netekly slzy smíchu...a ta podíváná na sexy herce (zejména Maroš K. je úchvatný:-)...no měla jsem tu noc krásné sny-děkuji...určitě jsme u Vás nebyli naposled...

Dobrý den Radko, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Těší nás, že se Vám představení "Vše o mužích" líbilo a zpříjemnilo Vám nejen večer, ale jak sama píšete i noc. Doufáme, že nám zachováte přízeň a přijdete na další (skvělé) představení. Krásný zbytek adventu, krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2011. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 15.12.2010, 01:28:10

Jméno: Michaela

Dobrý den,
prosím vás jak dlouho trvá představení Partička ?Děkuji :D

Dobrý den Michaelo, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho hosty. Představení Partička je improvizační představení, u kterého neznáme přesnou délku, ale odhadujeme cca 2 hodiny trvání. Doufáme, že budete s tímto "pořadem" spokojena a pobaví Vás. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 06.12.2010, 16:03:40

Jméno: Jana

Krásný večer.
Včera jsem s kamarádkou navštívila Vaše divadlo a shlédla představení Miláček Anna.
Jela jsem rovnou z práce, unavená, nálada pod bodem mrazu...
Ovšem už po prvních minutách představení ze mne všechno opadlo a z divadla vycházel úplně jiný člověk.
DLouho jem se od srdce tak nenasmála.
Blahopřeju hercům i herečkám k absolutně perfektním výkonům.
Přeji hodně štěstí do budoucna.

Dobrý den paní Jano, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme opravdu velmi potěšeni, že Vám představení "Miláček Anna" pozvedlo náladu a z divadla jste odešla veselá a snad i nabita energií do dalších dní. Malá rada pro Vás - pokud budete unavená a bez nálady, přijďte k nám do divadla na nějakou další hru, která Vám dodá dalších sil. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 30.11.2010, 19:04:16

Jméno: Andrea

Dobry den,
dne 24.12.2010 jsem byla na predstaveni A do pyzam predstaveni se mi moc libilo, ale predevsim jsem byla zcela nadsena hereckym vykonem Nely Boudove. Tato herecka si me svym vykonem naprosto ziskala a nejen me, byla jsem se svymi prateli a vsichni byli stejneho nazoru, ze nejvic je bavil vykon Nely B. Dekuji ji timto za skvely zazitek.

Dobrý den paní Andreo, děkujeme Vám za zájem o Divadla Palace a jeho hru "A do pyžam!". Velmi nás těší, že se Vám líbí herecké obsazení a že herecký výkon paní Nely Boudové byl pro Vás (a nejen pro Vás, jak sama píšete) zážitkem. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 27.11.2010, 19:53:02