Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Alena Janáková

Chci velice poděkovat za večerejší SUPER představení Všichni do pyžam. Herci byli úžasní, prostě NEMĚLO TO CHYBU! Díky všem za úžasný večer.

Dobrý den paní Janáková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšení, že se Vám 300. repríza představení "A do pyžam!" líbila. Doufáme, že nám zachováte přízeň a budete spokojena i s dalšími hrami z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 21.09.2010, 08:43:48

Jméno: Dagmar Peřinová

Dobrý večer,
právě jsme s dcerou viděly představení Motýli a velmi se nám líbilo. Vojta Kotek je opravdu Pan herec a nám dosud neznámá Jana Stryková byla taktéž úžasná. Byly jsme opravdu nadšeny. Vyřiďte jim prosím oběma. že nám připravili nádherný večer a nic si nedělají z toho, že byla volná místa v sále. Tak to u nás v Dobrušce chodí, že my, co jsme tam, se stydíme za ty, co nepřišli. Ještě jednou těm dvěma mladým šikulům velký dík!

Dobrý den paní Peřinová, děkujeme Vám za zájem a chválu, kterou směrujete na představení Divadla Palace. Jsme rádi, že Vám představení i jeho hlavní aktéři (jak sama píšete) připravili nádherný večer. Doufáme, že nám zachováte přízeň i při dalším hostování ve Vašem městě. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 20.09.2010, 22:58:43

Jméno: Olga Ketnerová

Dobrý den. 31.5. jsme byli na představení A do pyžam. Paní Herčíková byla opravdu vynikající! Její kreace byly k popukání. Opravdu SUPER!!!! Přeji moc a moc spokojených diváků. O.Ketnerová

Dobrý den paní Ketnerová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Velmi nás těší fakt, že se Vám líbila hra "A do pyžam!" a zpříjemnila Vám tak díky paní Kateřině Herčíkové (a určitě nejen díky ní) pondělí večer. Doufáme, že nám zachováte přízeň i v další divadelní sezóně, kterou odstartujeme v září 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 18.06.2010, 13:30:57

Jméno: machová milenaseznam.cz

Dobrý den.10.6.jsem byla na vašem představení Miláček Anna.Skvěle jsme se bavili,bylo to OK.Venku bylo vedro,ale překvapilo mě vaše prostředí divadla a bylo tam příjemně,to není ve všech divadlech v létě.Herci byli super.Hezký den. Machová

Dobrý den paní Machová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a těší nás, že Vám naše hry přináší pobavení a také fakt, že se u nás v divadle cítíte pohodlně a dobře, což je také naším cílem. Přejeme Vám krásné slunné dny během léta a doufáme, že nám zachováte přízeň i v další divadelní sezóně. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.06.2010, 11:48:36

Jméno: Dora Procházková

Dobrý den,
děkuji za úžasné představení divadelní hry Miláček Anna ve Zlíně, už dlouho jsem se tak nepobavila.

Dobrý den paní Procházková, děkujeme Vám za zájem o hry Divadla Palace a velmi nás těší, že Vám představení "Miláček Anna" udělalo radost. Doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 09.06.2010, 12:44:47

Jméno: Anna Blažečková

Dobrý den mám stejný dotaz jako již několik lidí přede mnou, budete na podzim hrát Vše o mužích v ústeckém kraji?Viděla jsem hru 3x a chci jí ukázat dalším přátelům. děkuji

Dobrý den paní Blažečková, děkujeme Vám za zájem o představení, která se hrají v Divadle Palace. Představení "Vše o mužích" je z produkce Studia DVA. Vše o mužích se nebude na podzim hrát v Ústeckém kraji, ale 19.10.2010 v Rakovníku a 6.11.2010 v Kolíně. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 4.06.2010, 12:02:00