Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jarmila Mrázková

Dobrý den, chtěla bych moc pochválit herce ze hry Miláček Anna (L.Rybová, V.Hybnerová, D.Prachař,S.Rašilov,M.Hudečková)kterou hráli dne 26.2.2010 v Karlových Varech. Bylo to neuvěřitelné představení plné smíchu a zábavy. Děkuji jim moc za skvělý herecký výkon a přeji hodně štěstí.

Dobrý den paní Mrázková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a představení Miláček Anna. Jsme potěšeni, že Vám představitelé této hry připravili příjemné a zábavné chvíle ve Vašem divadle. Přejeme Vám vše dobré! Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 28.2.2010, 10:08:23

Jméno: Alžběta Frimlová

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat hercům, kteří hostovali včera v divadle v Jaroměři s představením Dohazovač. Herecké výkony byly úžasné. Děkuji za krásný večer a doufám, že se Vaše divadlo do Jaroměře zase brzy vrátí.

Dobrý den paní Frimlová, děkujeme za Váš zájem o Divadlo Palace a také za chválu, kterou směřujete na naše hry a jejich představitele. Pokud to jen půjde, určitě k Vám do Jaroměře opět zavítáme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 3.2.2010, 10:33:51

Jméno: Naďa Režňáková

Dobrý večer,prosila bych podat sdělení ,jestli se někde nebude hrát Vaše představení Vše o mužích v okolí Ostravy,Českého Těšína,Opavy,Nového Jičína,Havířova,Karviné.
Strašně ráda bych ho viděla.

Dobrý den paní Režňáková, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Dle informací od zástupkyně Studia DVA, které má ve svém repertoáru hru Vše o mužích, Vám tímto sdělujeme, že Vše o mužích se plánuje na květen 2010 v Ostravě a Opavě. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 22.1.2010, 20:52:29

Jméno: Eva Sobotková

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dlouho trvá představení A do pyžam ?? A zda je u Vás předepsán nějaký dress code ?
Díky Sobotková

Dobrý den paní Sobotková, děkujeme za Váš zájem o představení Divadla Palace. Představení A do pyžam! trvá cca 100 minut + pauza. Dress code u nás v divadle předepsán není. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.1.2010, 17:06:56

Jméno: Ida Juřicová

Dobrý den,
chci se zeptat, zda máte v divadle wc pro vozíčkáře(tzn.nejen bezbariérový přístup k wc, ale i madla u wc). Tuto informaci jsem totiž na stránkách divadla nenašla. Až po delším pátrání v návštěvní knize se mi podařilo najít informaci, že máte bezabriérový přístup v podobě plošiny. Asi by bylo dobré, aby jste informace pro handicapované návštěvníky měli na svých stránkách trvale a viditelně umístěny, abychom je nemuseli zdlouhavě hledat.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den paní Juřicová, děkujeme za zájem o Divadlo Palace. Na Váš dotaz odpovídám ANO, máme v divadle WC pro vozíčkáře s bezbariérovým přístupem včetně madel u toalety. Též Vám děkujeme za cennou připomínku ohledně informací pro handicapované - v tuto chvíli již pracujeme na umístění informací na webové stránky Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 11.1.2010, 20:15:09

Jméno: Jiří Pavlík

Dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat hercům za úžasný zážitek. Včera hostovali v divadle v Lounech s hrou Miláček Anna. Bylo to tak krásné pohlazení po duši. Byli prostě úžasní a já jim moc děkuji.Prostě Jako vždy SUPER!!!!

Dobrý den pane Pavlíku, děkujeme za Váš zájem a nadšení z představení Miláček Anna! Doufáme, že i další hry z našeho repertoáru Vás potěší, až zase zavítáme do Vašeho divadla v Lounech. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem (nebo Vašem) divadle.

Čas: 08.1.2010, 11:00:15