Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Gálová

Dobrý den,jelikož nevím jakouformou bych mohla pochválit představení,činím tak touto formou.Včera jsem byla na představení Hra o lasce...K.Roden s J. Krausovou,chci pochválit naprosto skvele vykony obou herců,hluboce se klaním a moc dekuji.Smáli jsme se celou dobu,cele 2 hodiny.Nádhera.Hodně štěstí a zdraví oběma!!!

Dobrý den paní Gálová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho představení. Jsme potěšeni, že Vám hra O lásce z produkce Studia DVA přinesla zábavu a odreagování. Doufáme, že nám zachováte přízeň i do budoucna a vyberete si některé z dalších představení, která v Divadle Palace uvádíme. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 19.10.2010, 12:04:12

Jméno: Lenka Beranová

Dobrý den, jen bych se chtěla zeptat kdy budete dávat Divadelní komedii. moc děkuji

Dobrý den paní Beranová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. V současné době neznáme přesný termín představení Divadelní komedie, ale předběžně ji plánujeme na leden 2011. Další možností, jak vidět toto skvělé představení jsou zájezdy po celé České republice - informace o hostování agentury AP-Prosper (Divadla Palace) naleznete na webových stránkách divadla v sekci Termíny představení, kde je ve spodní části uveden odkaz na Divadlo na zájezdech. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 17.10.2010, 15:02:06

Jméno: Africka kralovna

Proc nema nova hra Africka kralovna naplanovano vice uvedeni, ale jen jedno jedine?

Dobrý den, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace a jeho premiérový titul "Africká královna". 19. října 2010 je premiéra v Divadle Palace a další uvedení v Praze plánujeme na prosinec 2010. Umělci v Divadle Palace nemají stále angažmá, tudíž je i náročnější sestavit repertoár. Další možnost, jak shlédnout toto představení je na zájezdech po České republice. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 13.10.2010, 23:01:02

Jméno: Alena Janáková

Chci velice poděkovat za večerejší SUPER představení Všichni do pyžam. Herci byli úžasní, prostě NEMĚLO TO CHYBU! Díky všem za úžasný večer.

Dobrý den paní Janáková, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Jsme velmi potěšení, že se Vám 300. repríza představení "A do pyžam!" líbila. Doufáme, že nám zachováte přízeň a budete spokojena i s dalšími hrami z repertoáru Divadla Palace. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 21.09.2010, 08:43:48

Jméno: Dagmar Peřinová

Dobrý večer,
právě jsme s dcerou viděly představení Motýli a velmi se nám líbilo. Vojta Kotek je opravdu Pan herec a nám dosud neznámá Jana Stryková byla taktéž úžasná. Byly jsme opravdu nadšeny. Vyřiďte jim prosím oběma. že nám připravili nádherný večer a nic si nedělají z toho, že byla volná místa v sále. Tak to u nás v Dobrušce chodí, že my, co jsme tam, se stydíme za ty, co nepřišli. Ještě jednou těm dvěma mladým šikulům velký dík!

Dobrý den paní Peřinová, děkujeme Vám za zájem a chválu, kterou směrujete na představení Divadla Palace. Jsme rádi, že Vám představení i jeho hlavní aktéři (jak sama píšete) připravili nádherný večer. Doufáme, že nám zachováte přízeň i při dalším hostování ve Vašem městě. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou ve Vašem (nebo našem) divadle.

Čas: 20.09.2010, 22:58:43

Jméno: Olga Ketnerová

Dobrý den. 31.5. jsme byli na představení A do pyžam. Paní Herčíková byla opravdu vynikající! Její kreace byly k popukání. Opravdu SUPER!!!! Přeji moc a moc spokojených diváků. O.Ketnerová

Dobrý den paní Ketnerová, děkujeme Vám za zájem o Divadlo Palace. Velmi nás těší fakt, že se Vám líbila hra "A do pyžam!" a zpříjemnila Vám tak díky paní Kateřině Herčíkové (a určitě nejen díky ní) pondělí večer. Doufáme, že nám zachováte přízeň i v další divadelní sezóně, kterou odstartujeme v září 2010. Přejeme pěkný den a těšíme se na shledanou v našem divadle.

Čas: 18.06.2010, 13:30:57