Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Šárka

Dobrý den, včera jsem byla na hře PRACHY v Rumburku, zážitek byl úžasný, herci vynikající, smáli jsme se celé představení, poděkujte prosím všem zúčastněným za krásné chvíle s Vaším divadlem.Zdravím a přeji hodně úspěchů v práci, která nám divákům, ale určitě i Vám dává radost. Šárka hezký den

Dobrý den, Šárko. Zúčastněným jsme Vaše poděkování sdělili a moc Vás všichni zdraví. Budeme se těšit opět někdy u Vás v Rumburku.

Čas: 3.4.2014, 14:10:17

Jméno: Lenka

Dobrý večer,
v létě jsem navštívila ve Velkých Losinách hru Miláček Anna a ještě teď si vybavuji ten skvělý zážitek. Dále bych se chtěla zeptat na název francouzské hudby, která celé představení dokreslovala. Děkuji:-)

Dobrý den, Lenko. Miláček Anna je jedno z našich nejúspěšnějších představení a i Vaše reakce po několika měsících, to potvrzuje. Děkujeme. Autorem "francouzské" hudby je český skladatel Jan Ponocný. :)

Čas: 28.3.2014, 20:42:49

Jméno: Jana

Dobrý večer,
23.3. jsem byla na představení Velká zebra v Humpolci. Moc chci poděkovat za krásný večer, skvělá hra, výborní herci, smáli jsme se od začátku do konce

Děkujeme Jano, za vaši zprávu, udělala nám radost. Budeme se těšit opět někdy v Humpolci na shledanou.

Čas: 26.3.2014, 20:48:16

Jméno: Eva

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat. Nevím,jak začít...K narozeninám jsem byla pozvaná na do Národního divadla na představení na komedii . Představení bylo krásný,ale moc jsem se nezasmála zato ve čt 20. 3. jsem byla ve Vodňanech na vašem představení Prachy a bylo to úžasné. Už úvodní hudba člověka naladila...a herci supr. Mělo to šťávu a ještě v posteli jsem se smála....Druhý den jsem se shodla s lidma, co tam byli taky, že jsem nebyla sama,kdo nemohl usnout. Jen tak dál!!!!!!
Děkuji a určitě si nenechám ujít i jiná představení :-)

Milá Evo, taky nevíme, jak začít :) asi bychom se měli omluvit za to, že jste toho ve čtvrtek moc nenaspala :) Děkujeme za vaše slova a slibujeme, že se budeme snažit aby jste se vždy po návštěvě našeho představení ve vašem divadle v posteli víc smála, než spala :)

Čas: 22.3.2014, 08:54:02

Jméno: Štěpánka Krejčová

Milé Divadlo Palace,právě jsem se vrátila úžasného představení Miluji tě,ale...Chtěla bysem poděkovat všem hercům a za také za to,že smíchem nám prodloužili život.Přeji všem hercům ať se jim daří na prknech co znamenají svět a vašemu divadlu přeji vždy vyprodané hlediště a spoustu spokojených diváků!S pozdravem Štěpánka Krejčová

Taková slova vždy potěší, ale taky zavazují. Děkujeme, Štěpánko a slibujeme, že se budeme snažit Vás ani příště nezklamat.

Čas: 10.3.2014, 23:43:08

Jméno: Lenka Štětková

24.2.jsme byli s manželem na představení Miluji tě,ale... . Bylo to úžasné, chvílemi jsem smíchy brečela a přes to, že já jsem toto představení již před několika lety viděla, znova jsem z něho byla naprosto unešená. Hercům velké díky za výkony, nádherný zpěv a úžasné zpracování. :-) manželé Štětkovi z Toužimi

Zdravíme Vás, Lenko. Přečtěte si předchozí příspěvek, který nám zaslala Radka. Ta je ale nápadná shoda, asi na tom opravdu něco bude. Za Vaše slova děkujeme a budeme rádi, když k nám opět najdete cestu. Moc pozdravů do Toužimi!

Čas: 28.2.2014, 19:36:28