Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jarmila

Dobrý den, chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat představitelům sobotního představení Líbánky aneb .... , především panu Jiřímu Langmajerovi, kterého si ráda vychutnám ve všech jeho rolích, ale naživo byl pro mne nádherný vánoční zážitek. Vstupenku mi opatřil syn, který před lety spolupracoval při jeho léčení na spondylochirurg. klin. Takže zdravím z Moravy, přeji v životě hodně lásky a štěstí, pěkné role a hlavně pevné zdraví!!!!!

Milá Jarmilo, Vzkaz panu Langmajerovi předáme. Určitě bude mít velkou radost. Posíláme pozdravy na Moravu a při další návštěvě Prahy, nezapomeňte ani na Divadlo Palace, třeba bude opět hrát "Váš" Jirka. :) DP

Odesláno: 15.12.2014, 10:43:24

RICHARD

Dobrý den.Kteří alternující herci zítra hrají v Jablonci nad nisou.sem sběratel autogramů.Děkuji.

Dobrý den, Richarde. Je nám líto, ale alternace předem nesdělujeme. Vždy se může stát, že je (například ze zdravotních důvodů) budeme na poslední chvíli měnit. DP

Odesláno: 09.12.2014, 13:12:33

Alena J.

Moc děkujeme za nedělní představení PRACHY!!! ve Filharmonii HK, bylo to báječné! Smíchy nám tekly slzy, hra má švih od začátku do konce. Herci byli skvělí, těšíme se někdy příště!

Dobrý den, Aleno. Prachy!!! opravdu bodují po celé republice a po ovacích ve stoje, kterých se jim dostalo ve Vašem městě přemýšlíme o tom, že s nimi do HK ještě zavítáme. A aby Vám čekání na Prachy ubíhalo rychleji, zkuste navštívit naše S nebo bez?. Uvedeme ho ve Filharmonii HK 2.2.2015. DP

Odesláno: 09.12.2014, 10:26:58

Zuzana Müllerová

Dobrý den,stále čekám na derniéru Motýlů,ale koukala jsem,že už je nemáte v repertoáru...škoda,moc krásné představení,Vojta Kotek úplně úžasnej,doufala jsem,že toto uvidím ještě jednou...:(

Dobrý den, Zuzano. Bohužel se nám nepodařilo sladit termíny herců a s inscenací jsme se museli rozloučit bez derniéry. Taky nás to mrzí. A pravdou je taky to, že ani Vojta s Janou nemůžou hrát 18 leté milence věčně :) Věříme, že si i z našich dalších inscenací dokážete vybrat "tu svou". Vaše DP.

Odesláno: 08.12.2014, 08:28:51

Marcela Nepejchalová

Do ložnice vstupujte jednotlivě! Vyřiďte prosím hostující Hátě, že jejich představení 4.12.2014 bylo neskutečně zábavné. Výkony vynikající. Přijela jsem na tohle představení z Brna a nelituji. Já jsem se snad ještě nikdy tolik v divadle nenasmála. Obdivuji herecké výkony pana Zounara a přála bych si, aby v TV seriálu Ordinace v Růžové..........vystupoval ještě dlouho a mohl se při tom věnovat divadlu. Některé herce jsem dříve nevnímala a byli super!!!! Ještě, že jsem byla zapasovaná v hledišti, jinak bych asi smíchy spadla ze židle:)

Děkujeme za milá slova, Marcelo. Všem účinkujícím Váš vzkaz vyřídíme a posíláme moc pozdravů do Brna. DP

Odesláno: 07.12.2014, 10:02:42

Petra Žuffová

Dobrý den,

máme lístky na S nebo bez na zítra. Chtěla jsem se zeptat, zda je představení vhodné i pro 10-letou dceru? Máme lístek navíc, nikdo jiný nemůže a dcerka by chtěla jít s námi:)), jen nevím, zda i to bude bavit.
Nebo je omezení věkem?
Děkuji. Petra

Dobrý den Petro. Návštěvu představení S nebo bez s 10 letou holčičkou bychom nedoporučovali. DP

Odesláno: 5.12.2014, 17:08:42
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: