Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Eva

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat. Nevím,jak začít...K narozeninám jsem byla pozvaná na do Národního divadla na představení na komedii . Představení bylo krásný,ale moc jsem se nezasmála zato ve čt 20. 3. jsem byla ve Vodňanech na vašem představení Prachy a bylo to úžasné. Už úvodní hudba člověka naladila...a herci supr. Mělo to šťávu a ještě v posteli jsem se smála....Druhý den jsem se shodla s lidma, co tam byli taky, že jsem nebyla sama,kdo nemohl usnout. Jen tak dál!!!!!!
Děkuji a určitě si nenechám ujít i jiná představení :-)

Milá Evo, taky nevíme, jak začít :) asi bychom se měli omluvit za to, že jste toho ve čtvrtek moc nenaspala :) Děkujeme za vaše slova a slibujeme, že se budeme snažit aby jste se vždy po návštěvě našeho představení ve vašem divadle v posteli víc smála, než spala :)

Čas: 22.3.2014, 08:54:02

Jméno: Štěpánka Krejčová

Milé Divadlo Palace,právě jsem se vrátila úžasného představení Miluji tě,ale...Chtěla bysem poděkovat všem hercům a za také za to,že smíchem nám prodloužili život.Přeji všem hercům ať se jim daří na prknech co znamenají svět a vašemu divadlu přeji vždy vyprodané hlediště a spoustu spokojených diváků!S pozdravem Štěpánka Krejčová

Taková slova vždy potěší, ale taky zavazují. Děkujeme, Štěpánko a slibujeme, že se budeme snažit Vás ani příště nezklamat.

Čas: 10.3.2014, 23:43:08

Jméno: Lenka Štětková

24.2.jsme byli s manželem na představení Miluji tě,ale... . Bylo to úžasné, chvílemi jsem smíchy brečela a přes to, že já jsem toto představení již před několika lety viděla, znova jsem z něho byla naprosto unešená. Hercům velké díky za výkony, nádherný zpěv a úžasné zpracování. :-) manželé Štětkovi z Toužimi

Zdravíme Vás, Lenko. Přečtěte si předchozí příspěvek, který nám zaslala Radka. Ta je ale nápadná shoda, asi na tom opravdu něco bude. Za Vaše slova děkujeme a budeme rádi, když k nám opět najdete cestu. Moc pozdravů do Toužimi!

Čas: 28.2.2014, 19:36:28

Jméno: Radka

Dobrý den,dne 22.2.14 jsme byli na úžasném představení Miláček Anna. Můžeme napsat, že jsme lepší neviděli. Smáli jsme se celé představení a kapesníků na slzy od smíchu jsme měli málo. Můžeme všem doporučit. Zdravíme všechny herce a přejeme vám hodně spokojených diváků.Díky :-) RD

Dobrý den. Dostatečná zásoba kapesníků na slzy smíchu - to je dobrá rada našim divákům, Radko. Děkujeme za ni i za Vaši návštěvu. Přijďte zas, rádi Vás uvidíme. :)

Čas: 27.2.2014, 21:02:36

Jméno: Lenka

Dobrý den, v sobotu 22.2.14 jsem navštívila Vaše divadlo s představením Miláček Anna.
Děkuji za prodloužení života na dlouhou dobu. Výborná hra, výborné herecké obsazení-smála jsem se od začátku až do konce. Dlouho jsem se takhle nepobavila. Děkuji :-) LM

Dobrý den, Lenko. "Anča", jak důvěrně říkáme inscenaci Miláček Anna, u diváků opravdu boduje. Děkujeme za Vaše slova a máme doporučení: přijďte otestovat i další představení z repertoáru Divadla Palace. Jestli platí to, co jste napsala, jsme přesvědčeni, že po shlédnutí alespoň některých z nich budete nesmrtelná :)

Čas: 27.2.2014, 10:32:49

Jméno: Markéta

Dobrý den,
představení Miluji Tě,ale... je úžasné.Všem velké díky.Opravdu nádhera-herci i hudba.Včerejší večer jsme díky vám měli přepychový.

Chtěla jsem se zeptat....
Vím,že osvětlení je veledůležité.Jenže pokud sedíte v lóži,nevidíte polovinu jeviště.Možná by stačilo posunout konzole se světly trochu níž.Nezlobte se,nejsem odborník.Jen mi přišlo líto nevidět úplně vše.
Přeji krásný den a spoustu spokojených diváků.M.L.

Dobrý den, Markéto. Nejenom Ohlasy našich diváků nám potvrzují, že rozhodnutí obnovit inscenaci Miluju tě, ale..., bylo správné. Vaše slova o přepychovém večeru jsou toho taky důkazem. A protože poptávka po našich představeních je opravdu velká a některé jsou vyprodané týdny dopředu, rozhodli jsme se dát do prodeje i tyto mírně "diskomfortní" místa, které nabízíme ve zlevněné cenové kategorii. Lóže č. 9 - 12 jsou ve II. cenové kategorii a 7 a 8 ve III. cenové kategorii. Doufáme, že po tomto vysvětlení i nadále zůstanete naší věrnou divačkou a těšíme se na Vaši příští návštěvu Divadla Palace.

Čas: 26.2.2014, 10:33:07