Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Štěpánka

Milé Divadlo Palace,chtěla bysem moc poděkovat za krásné představení Jo,není to jednoduché.Představení bylo skvělé a byl to herecký koncert Adélky Gondíkové a Jiřího Langmajera.Vyřiďte jim prosím mé poděkování.Přeji vašemu divadlu vždy plné hlediště spokojenách diváků.S pozdravem Štěpánka Krejčová

Milá Štěpánko, děkujeme za pochvalu, vzkazy hercům vyřídíme. A přijďte zas, budeme se na Vás těšit. DP

Čas: 5.5.2014, 22:55:39

Jméno: Kamila

Dnes jsme byli s pritelem na predstaveni Jo, neni to jednoduche... a musim rici, klobouk dolu! Fantasticky herecky vykon pana Langmajera, kteremu ostatni skvele sekundovali, kralovsky jsem se bavila a kdyby to slo, sedim a tleskam jeste ted. Vrele diky, urcite brzy opet zavitam!

Určitě přijďte, Kamilo a nezapomeňte opět vzít i přítele. Vaše slova nás těší i zavazují. Budeme se snažit Vás ani příště nezklamat. DP

Čas: 5.5.2014, 22:17:23

Jméno: Simona

Zdravím z Ostravy. Minulý týden v pondělí jsem byla na muzikálu Miluju Tě, ale... Bylo to skvělé představení, výborně jsem se bavila. Takže děkuji všem hercům, kteří byli skvělí. A taky děkuji za možnost být členem Vašeho klubu a využívat jeho výhod. Přeji celému týmu krásné jaro a spoustu spokojených diváků.

Milá Simono, musíme se přiznat, že jsme chvíli přemýšleli a váhali, jestli vůbec budeme s Miluju tě, ale... dělat zájezdová představení. Inscenace je náročnější na technické zázemí, hraje v ní velké množství kostýmů ... atd. Teď ale vidíme, že naše rozhodnutí zkusit to, bylo správné. Děkujeme za pochvalu a zdravíme do Ostravy.

Čas: 5.5.2014, 09:37:32

Jméno: ŽĎÁRSKÁ Jarka


Vážení, nevím na koho se obrátit a tak píši Vám, včera jsem byla na představení Anglické královny, které jste hráli v našem městě ÚSTÍ nad ORLICÍ, tak to byl koncert, moc se mně to líbilo a nejenom mně, byli jsme všichni nadšeni, poděkujte hercům, chodím do divadla pravidelně, ale toto představení bylo excelentní, ještě jednou velký dík hercům

Hezký den a zlomte vaz
--

Obracíte se na nás správně, Jarko. Vaše poděkování hercům vyřídíme a budeme se těšit na viděnou s dalším představením z repertoáru Divadla Palace u Vás v Ústí nad Orlicí.

Čas: 2.5.2014, 13:15:39

Jméno: Tereza

Dobrý večer, děkuji za včerejší představení Tři verze života. Přišla jsem na svého oblíbeného Igora Chmelu, odcházela jsem nadšená z Lindy Rybové :-) Igorův šanson je skvělý, stejně tak jako tanec Davida Prachaře :-) Určitě zajdu časem znovu.

Určitě přijďte, Terezo a ne jenom na 3 verze. Úchvatný je třeba Lindin výkon v Africké královně, ale jsme přesvědčeni, že i jiné inscenace z našeho repertoáru by se Vám mohli líbit. A s Vašim oblíbeným Igorem (ale i Davidem, Lindou, Janou a dalšími) připravujeme novou inscenaci Úča musí pryč.

Čas: 25.4.2014, 21:46:19

Jméno: Vlaďka

Dobrý den, nedá mi to abych Vám nenapsala, neboť tak skvělý zážitek z představení si nemohu nechat pro sebe. Včerejší představení Africká královna v Novém Bydžově bylo to NEJ, NEJ..Výkon Lindy Rybové a Hynka Čermáka neměl chybu, chechtala jsem se ještě doma...prostě báječný. Přála bych si, aby věděli jakou radost a energii nám divákům předali a že si toho moc vážíme.

Dobrý den, Vlaďko. Svým vzkazem jste udělala radost Lindě, Hynkovi, ale i nám ostatním. Africká královna je naše "nejmenší" představení, ale jak jste sama viděla, s velkým dosahem :) Moc pozdravů do Nového Bydžova posíláme z Divadla Palace.

Čas: 16.4.2014, 08:53:02