Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Monika

Chlap na zabití - parádní herecké výkony, legrace, smích a bolavé sanice :). Moc díky všem na jevišti. Určitě přijdeme zas! :)

Budeme se na Vás těšit, Moniko! DP

Čas: 4.11.2014, 18:38:19

Jméno: Emília a Stanislav Kučerovi

Dobrý den, včera jsme byli na představení Opona nahoru, které se nám velice líbilo - opravdu skvělý zážitek. Rádi bychom tímto poděkovali umělcům i personálu divadla za skvělý večer.

Vaše pochvala nás moc těší, rádi poděkování vyřídíme dámam z jeviště i persenálu. A nezapomeňte se o Vaší zkušenosti s Divadlem Palace zmínit kamarádům a známým :) Děkujeme DP

Čas: 4.11.2014, 14:53:21

Jméno: David

Opravdu velký zážitek ze včerejšího představení Chlap na zabití . Úžásné herecké výkony Filipa Blažka a Mirka Vladyky, ale i všech dalších herců :-)

Zdá se, že novinka se chytla. Děkujeme Davide. DP

Čas: 3.11.2014, 09:22:37

Jméno: Jan Hartmann

Bylo by možné aktualizovat informace o připravované hře Do ložnice vstupujte jednotlivě? Nedá se zatím poznat, kdo s kým alternuje. :-)

Dobrý den. Obrátime se s touto prosbou na Divadelní agenturu Háta a pokusíme se co nejdřív zjednat nápravu. DP

Čas: 31.10.2014, 14:40:35

Jméno: Tereza Hanzlová

Dobrý večer, stránky vypadají super. Jen v sekci hosté máte u hry Úča uvedeno Divadlo Vizita místo Divadlo Verze :-)

Děkujeme za upozornění, Terezo. DP

Čas: 30.10.2014, 21:35:18

Jméno: Hedvika Drmolová

Dobrý den, vím, že neradi zveřejňujete alternace, ale myslíte, že byste mi mohli říct, jestli dnes při představení A do pyžam bude v akci Kateřina Brožová a Kateřina Hrachovcová? Předem děkuji.

Omlouváme se za opožděnou reakci, Hedviko, ale máte pravdu, složení alternací na představení předem nesdělujeme. Jedinou výjimku děláme v případě hudební komedie Miluju tě, ale... Dnes Vám už můžeme sdělit, že včera byly "v akci" Kamila Špráchalová a Kateřina Hrachovcová. DP

Čas: 27.10.2014, 11:15:51