Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Šárka L.

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z představení Opona nahoru, které hrály dámy v divadle v Děčíně. Představení bylo úžasné, všem pěti představitelkám společně s mými čtyřmi kamarádkami děkujeme za krásný páteční večer. Zároveň se chci zeptat, kde na vašich stránkách najdu informaci o výjezdech divadla mimo pražskou domovskou scénu? V loňském roce jsem tento údaj na Vašich stránkách sledovala, ale teď hledám a nemohu nalézt. Musím znovu vidět představení Miláček Anna, které jsem zhlédla před čtyřmi lety a dodnes se se sestrou smějeme, když si vzpomeneme na úžasnou milovanou Martinu Hudečkovou.
Děkuji za odpověď - Šárka L.

Šárko, my děkujeme za krásnou zprávu. Máme radost, že jsme Vám zpříjemnili páteční večer a budeme věřit, že Vám na každém představení Divadla Palace bude takhle hezky. Zůstaňte nám věrná :) V současné době pracujeme na nové podobě našich www stránek, proto na nich nenajdete vždy ty informace, které hledáte. Omlouváme se.

Čas: 08.11.2013, 23:37:27

Jméno: Alena

Dobrý den,ráda bych se připojila k Patricii a poděkovala za úžasné představení miláček Anna.Opravdu jsem se bavila jako již dlouho ne...Díky.Při této příležitosti bych se ráda zeptala,jestli se bude tato hra hrát i v lednu,ráda bych na ní koupila vstupenky a věnovala ji jako dárek k Vánocům.Díky za odpověď .

Dobrý den, Aleno. Snad Vám po včerejším představení uděláme radost i dnes tím, že Miláčka Annu budeme hrát 13. ledna 2014 a vstupenky budou v prodeji už v pondělí 11.11.2013. Děkujeme za přízeň a doufáme, že se k nám budete ráda vracet.

Čas: 07.11.2013, 13:46:27

Jméno: Jana

Dobrý den, včera jsme ve Vašem divadle navštívili představení Miláček Anna. Skvělá zábava, výborné herecké obsazení. Navštívili jsme už ve Vašem divadle několik představení,ale toto nemělo chybu. Všichni herci bez rozdílu podali excelentní výkon, patří jim veliká pochvala za nádherný večer, který nám všem zvedl náladu. Některé hlášky byly nezapomenutelné. Ještě jednou děkujeme.

Dobrý den, Jano. Děkujeme za pochvalu, těší nás, že jsme naši věrnou divačku nesklamali.

Čas: 07.11.2013, 13:32:21

Jméno: Patricie

Dobrý den, chtěla jsem jen poděkovat za vynikající představení Miláček Anna. Čekala jsem, že bude povedené - na základě popisu hry a výborného hereckého obsazení - ale hra naprosto předčila mé očekávání!!! Výborná sranda (ne laciná!) od začátku až do konce, kde je rozhodně na co se dívat. Nikdy jsem se v divadle takto nezasmála. Vyzdvihla bych úžasný výkon Vandy Hybnerové, i když i ostatní herci mají velkou pochvalu. Moc děkuji za krásný zážitek a určitě k Vám zavítáme znovu!

Dobrý den, Patricie. Děkujeme za opravdu milou zprávu. Pochvalu hercům vyřídíme a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Čas: 07.11.2013, 10:41:48

Jméno: Martina

dobry den, kdy budete hrat znovu predstaveni Velka zebra aneb....? Dekuji

Dobrý den, Martino. V listopadu představení Velká zebra v Praze hrát nebudeme. V těchto dnech ladíme náš prosincový program. Sledujte prosím naše stránky. http://www.divadlopalace.cz/5/cz/program- divadla-palace-praha-terminy-predstaveni/

Čas: 16.10.2013, 15:58:06

Jméno: Jan Hartmann

Dobrý den. Mohl bych poprosit o malou informaci k chystané hře Apartmá v hotelu Plaza? Ta hra má sice původně tři povídky, ale někde jsem četl, že Veronika Žilková a Martin Stropnický budou hrát pouze dvě. Odpovídaly tomu i doprovodné materiály pro zájezdové předpremiéry. Na stránkách Divadla Palace to ale vypadá, jako by nakonec měli hrát všechny tři. Jak to tedy nakonec bude? Děkuji, Jan Hartmann

Dobrý den, pane Hartmanne. V představení Apartmá v hotelu Plaza, které se od září 2013 bude hrát v našem divadle, uvidíte kromě jiných Veroniku Žilkovou a Martina Stropnického ve všech třech povídkách.

Čas: 08.07.2013, 09:56:07