Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jarmila

Dobrý den,včera jsem byla na představení Pohleď a budeš udiven a byla jsem nadšena.Už dloho jsem se tak nezasmála.Mrzelo mě,že jsem neměla kytku,kterou bych věnovala paní Hudečkové.Role jí skutečně sedla.Tak alespoň takto posílám díky .Jinak samozřejmě pochvala všem hercům.JŠ

Dobrý den, Jarmilo. Máte pravdu, Martina Hudečková je v roli Indiánky opravdu výborná. Z vašich slov bude mít určitě radost nejenom ona a všichni herci z Pohleď..., ale i celé naše divadlo. Budeme rádi, když k nám opět zavítáte.

Čas: 25.2.2014, 10:52:16

Jméno: Jana

Dobrý den, byla jsme na představení Prachy!!! Nikdy jsme se tak nebavila jako u vás v divadle. Perfektní představení!!! Velké díky panu Vetchému :-) Jen malý dotaz, budete hrát v dubnu představení Velká zebra?

Milá Jano, budeme se snažit, aby jste se bavila vždy, když k nám zavítáte. Představení Velká zebra plánujeme na květen, přesný termín najdete na našich stránkách v rubrice Program divadla.

Čas: 24.2.2014, 23:59:28

Jméno: Tereza

Dobrý den,
včera jsem již podruhé byla na vašem představení Milaček Anna a opět jsem odcházela nadšená se slovy, že na tohle nejlepší představení jaké jsem kdy viděla klidně půjdu ještě po třetí :) Smíchem jsem si prodloužila život zas o několik let :) Obrovská pochvala všem 5ti hercům.

Dobrý den, Terezo. Děkujeme za pochvalu a věříme, že Váš recept na dlouhý život si nenecháte jenom pro sebe, ale návštěvu našeho divadla doporučíte i svým známým a kamarádům.

Čas: 23.2.2014, 10:30:53

Jméno: Radek

Dobrý den,
na stránkách uvádíte, že sleva pro studenty v den představení se nevztahuje na hosty, považuje se i Divadlení společnost Háta za hosta? předem děkuji za odpověď

Dobrý den, Radku. Na představení Divadelní společnosti Háta a Agentury Harlekýn platí stejné slevy jako na domovské inscenace Divadla Palace. Představení na které se slevy neposkytují je v měsíčním přehledu výrazně označené jako "Host". V aktuálním programu na únor a březen teda studentskou slevu nenabízíme pouze na představení Caveman.

Čas: 21.2.2014, 00:00:16

Jméno: Olga, Ivana

Dobrý večer, zrovna jsme se vrátily z představení A do pyžam! Herci byli skvělí! Opravdu jsme se nasmály, byl to moc příjemný večer. Už se těšíme na další představení Vašeho divadla. Herce moc zdravíme a děkujeme!! Olga a Ivana ze Zlína.

Vaše pozdravy hercům předáme a přejeme ještě víc příjemných večerů s inscenacemi našeho divadla ve vašem městě.

Čas: 17.2.2014, 22:15:19

Jméno: Marcela

9.2.2014 Ostrava Prachy !!! Celou cestu autem domů jsme se smáli, kéž by tak končila každá neděle.Super děkujeme.

Děkujeme za uznání, Marcelo. A za skvělou atmosféru, kterou jste v sále vytvořili. Ostrava!!! :)

Čas: 10.2.2014, 05:56:10