Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jana

Dobrý den, byla jsme na představení Prachy!!! Nikdy jsme se tak nebavila jako u vás v divadle. Perfektní představení!!! Velké díky panu Vetchému :-) Jen malý dotaz, budete hrát v dubnu představení Velká zebra?

Milá Jano, budeme se snažit, aby jste se bavila vždy, když k nám zavítáte. Představení Velká zebra plánujeme na květen, přesný termín najdete na našich stránkách v rubrice Program divadla.

Čas: 24.2.2014, 23:59:28

Jméno: Tereza

Dobrý den,
včera jsem již podruhé byla na vašem představení Milaček Anna a opět jsem odcházela nadšená se slovy, že na tohle nejlepší představení jaké jsem kdy viděla klidně půjdu ještě po třetí :) Smíchem jsem si prodloužila život zas o několik let :) Obrovská pochvala všem 5ti hercům.

Dobrý den, Terezo. Děkujeme za pochvalu a věříme, že Váš recept na dlouhý život si nenecháte jenom pro sebe, ale návštěvu našeho divadla doporučíte i svým známým a kamarádům.

Čas: 23.2.2014, 10:30:53

Jméno: Radek

Dobrý den,
na stránkách uvádíte, že sleva pro studenty v den představení se nevztahuje na hosty, považuje se i Divadlení společnost Háta za hosta? předem děkuji za odpověď

Dobrý den, Radku. Na představení Divadelní společnosti Háta a Agentury Harlekýn platí stejné slevy jako na domovské inscenace Divadla Palace. Představení na které se slevy neposkytují je v měsíčním přehledu výrazně označené jako "Host". V aktuálním programu na únor a březen teda studentskou slevu nenabízíme pouze na představení Caveman.

Čas: 21.2.2014, 00:00:16

Jméno: Olga, Ivana

Dobrý večer, zrovna jsme se vrátily z představení A do pyžam! Herci byli skvělí! Opravdu jsme se nasmály, byl to moc příjemný večer. Už se těšíme na další představení Vašeho divadla. Herce moc zdravíme a děkujeme!! Olga a Ivana ze Zlína.

Vaše pozdravy hercům předáme a přejeme ještě víc příjemných večerů s inscenacemi našeho divadla ve vašem městě.

Čas: 17.2.2014, 22:15:19

Jméno: Marcela

9.2.2014 Ostrava Prachy !!! Celou cestu autem domů jsme se smáli, kéž by tak končila každá neděle.Super děkujeme.

Děkujeme za uznání, Marcelo. A za skvělou atmosféru, kterou jste v sále vytvořili. Ostrava!!! :)

Čas: 10.2.2014, 05:56:10

Jméno: Míša

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat za krásné představení A do pyžam!, se kterým jste byli ochotni přijet v ledn i do malého Vrchlabí v Krkonoších. Byl to užasný zážitek, výborně jsme se pobavili a ty výkony!!!jedním slovem paráda. Poděkujte tedy Vašim kolegům, kteří k nám zavítali, byli skvělí! S pozdravem Míša a spol. :-)

Zdravíme Míšo a omlouváme se za pozdní reakci na Váš milý vzkaz, trochu nás v poslední době zlobí technika. :) Ale o to větší radost z vašich slov máme. Do Vrchlabí jezdíme rádi a často, tak se snad brzo opět "potkáme" :)

Čas: 5.2.2014, 13:00:42