Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Petra Petrusová

Včera jsme s kamarádkami navštívily představení Miluji tě ale. Bylo to naprosto úžasné. Všichni herci výborní. Vřele doporučuji všem. Daniela Šinkorová též skvělá. děkujeme

Milá Petro. Děkujeme a srdečně zveme na další inscenace. Viděla jste už Danielu v Manželském pokeru? Nezapomeňte opět vzít sebou i kamarádky a po představení si třeba zajděte do naší kavárny. My jsme totiž moc moc rádi, když se k nám diváci vrací.

Čas: 25.09.2014, 08:34:21

Jméno: Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude v Miluju tě, ale... dne 28.10.2014 (od 15.00) účinkovat Daniela Šinkorová nebo Tereza Kostková. Za odpověď předem děkuji.

Dobrý den, Veroniko. Informace o alternacích zveřejňujeme neradi a z pochopitelných důvodů (nemoc, momentální indispozice, neplánované pracovní povinnosti jinde ... atd) si vyhrazujeme právo na změnu. V tuto chvíli předpokládáme že 28.10. by v 15.00 v Miluju tě, ale ... měla účinkovat Tereza Kostková.

Čas: 22.09.2014, 16:58:45

Jméno: Dagmar Horáčková

Právě jsem se vrátila z představení Velká zebra , které se hrálo v kulturním domě AKORD V Ostravě. Od kolegyň jsem dostala velkou pochvalu za výběr představení, které bylo prostě skvělé. Pan Vetchý byl naprosto úžasný a pan Dulava mu skvěle sekundoval.Samozřejmě, bez ostatních herců by to také nebylo ono. Prostě PARÁÁÁDA. Posíláme všem velký dík za skvělý zážitek a prodloužení života díky pořádné dávce blahodárného smíchu.S pozdravem nadšená divačka Dagmar Horáčková.

Milá Dagmar. Cesta do Ostravy po D1 byla tentokrát opravdu strastiplná. Díky Vám a Vaší reakci a taky díky obrovskému aplausu po představení však víme, že měla smysl. Vemte kolegyně i příště na představení Divadla Palace, jezdíme k Vám často a rádi. Věříme, že opět nebudete litovat.

Čas: 18.09.2014, 23:52:42

Jméno: Vendula

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak je dlouhé představení A do pyžam! Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Představení A do pyžam! má 100 minut. Připočítejte si k tomu 20 minutovou pauzu, takže konec představení je kolem 21 hodiny. DP

Čas: 18.09.2014, 15:28:05

Jméno: Jan Hartmann

Dobrý den, dočetl jsem se, že v představení Miláček Anna bude od podzimu nová představitelka role Jacqueline. Mohu se zeptat, kdo původní herečku nahradí?

Z důvodu velkého pracovního vytížení Vandy Hybnerové nastuduje roli Jaqueline Petra Špalková. DP

Čas: 18.09.2014, 08:34:02

Jméno: Hana Hlaváčová

Dobrý den, včera jsme shlédli premiéru Sex pro pokročilé. Představení se nám líbilo, ale v zadních řadách bylo dost špatně slyšet, specielně pana Rodena, takže nám spousta dialogů utekla. Bylo by dobré, i vzhledem k ceně vstupenek, vymyslet nějaké opatření.
S pozdravem

Dobrý den, paní Hlaváčová. Je nám líto, že jste si představení neužila, ale vaše slová budete muset adresovat tam, kde jste inscenaci viděla. V Divadle Palace to nebylo. Berto toto sdělení taky jako pozvánku k návštěvě našeho divadla. Jsme si více než jistí, že si z nabízených inscenací vyberete a že budete spokojená. http://www.divadlopalace.cz/5/cz/program- divadla-palace-praha-terminy-predstaveni/ Budeme se těšit na Vaši návštěvu. DP

Čas: 17.09.2014, 08:42:03