Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Petr K.

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, kdo je představitel Cavemana ve Vašem divadle? Především v zářijových termínech.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem Petr K.

Dobrý den, Petře. V jediné roli v inscenaci Caveman se v alternaci střídaji Jan Holík a Jakub Slach. DP

Odesláno: 17.06.2015, 16:05:51

Alena Čípová

Dobry den, jsem casty a nadseny divak vaseho divadla, videla jsem skoro vsechna predstaveni a nektera i vickrat( Africkou kralovnu 6x a stale me prekvapuje). Mate skvele herce a uzasny repertoar. Rovnez vcerejsi predstaveni Libanek bylo super, jen mne vadi jedna vec - PROC MUSI HERCI TAK CASTO KOURIT PRI PREDSTAVENI???? Cely svet od tohoto zlozvyku ustupuje, resi se zakon o zakazu koureni v restauracich, tak verim, ze i divadlo by melo prispet k teto snaze. Fakt mne obtezuje cuchat neprijemny zapach. Nebo herci nevydrzi nekourit behem predstaveni?

Dobrý den, Aleno. Moc si Vaší přízně vážíme a děkujeme za ní. Zároveň nás mrzí, že ne se vším jste spokojena, ale tak už to v životě chodí. Kouřeni v inscenaci, kterou jste viděla předepisuje autor ve scénáři, stejně tak jako v jiných inscenacích třeba nahotu nebo vulgarizmy, které zase vadí jiným divákům, ale v celkovém kontextu inscenace mají svůj smysl. Někdy se může jednat o režijní nápad, který opět má v celém uměleckém díle, kterým inscenace je, své opodstatnění. Nikdy se nejedná o libovůli nebo dokonce schválnost herců. Věříme, že toto vysvětlení přijmete a že Vás co nejdříve opět uvidíme v hledišti Divadla Palace. DP

Odesláno: 16.06.2015, 09:14:26

Lenka Zelinková

Dobrý den, v pátek jsem navštivila představení Prachy!!! a chtěla bych touto cestou hercům poděkovat za skvělý zážitek. To co předvedli na jevišti jsem už dlouho nezažila a slzy od smíchu mi tečou ještě teď, když si na to vzpomenu.
Takže velké DÍK.

V pátek ve Skutči to byla opravdu jízda, Lenko. My děkujeme Vám za skvělou atmosféru a budeme se na Vás těšit, na dalších představeních Divadla Palace.

Odesláno: 1.06.2015, 10:05:52

Pavla Špaková

Dobrý den,
je možné zjistit, jaké bude obsazení 28.9.2015 ve hře Mijuju tě, ale...? Prý u tohoho představení máte výjimku a sdělujete obsazení. Volala jsem na pokladnu a tam to neví. Minulý týden jsem toto představení viděla s paní Šinkorovou. Představení nemělo chybu, opravdu výborné. Chtěla bych koupit vstupenky znovu, ale vzhledem tomu, že půjdeme po 2., tak bychom chtěli vědět, kdo bude obsazen.
Děkuji moc
Pavla Špaková

Dobrý den, Pavlo. Máte pravdu, že alternace na jednotlivá představení nesdělujeme. Je to hlavně proto, že je až do poslední chvíle nemůžeme stoprocentně garantovat. Znáte to, někdo onemocní, nebo se vyskytne jiná mimořádná událost a diváci pak mají pocit, že jsme je podvedli. Takže, když budete brát následující informaci s nutnou rezervou, prozradíme Vám, že v tuto chvíli je na představení Miluji tě, ale... 28.9.2015 v Divadle Palace naplánovaná Terezka Kostková. Přejeme Vám hezké dny a zůstaňte věrná našemu divadlu. DP

Odesláno: 25.5.2015, 13:44:25

Eva Hajská

Dobrý den,mám dotaz na představení Jméno-jak dlouho trvá,děkuji za odpověď


Hajská Eva

Dobrý den, Evo. Představení Jméno se hraje bez pauzy a trvá 1 hodinu 30 minut. DP

Odesláno: 23.5.2015, 09:13:13

Petra

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho trvá představení Miláček Anna a jestli je s přestávkou. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Petro. Představení Miláček Anna trvá 2 hodiny 15 min i s pauzou. DP

Odesláno: 18.5.2015, 15:19:54
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: