Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Přemysl

Byli jsme u vás poprvé, ale po dnešku jistě ne naposled. Na generálce Penzionu pro svobodné pány jsme se hurónsky pobavili. Představení bude mít určitě úspěch, což vám srdečně přejeme! Děkujeme!

Děkujeme za rychlou první reakci a věříme, že i ty ostatní budou stejně pozitivní. DP

Odesláno: 15.1.2018, 15:53:11

Zdenka Ká

Jako vaši pravidelní hosté, a u některých her již několikanásobní, jsme si letos poprvé nenechali ujít ani silvestrovské představení. A nic lepšího jsme nemohli udělat. Velká Zebra zahraná výborně. Pan Vetchý i Dulava naprosto famózní výkony a sehranost.
Blahopřejeme vašemu divadlu k volbě repertoaru a těšíme se brzy zase na další viděnou.

Máme vždy velkou radost, když Vás nezklameme a Vy se k nám vrátíte. Máme radost stonásobnou, když se k nám vracíte pravidelně. Děkujeme. DP

Odesláno: 3.1.2018, 22:58:12

Ilona Černohorská

Vážení , chtěla jsem Vám poděkovat za úžasný večer , který nám připravili úžasní herci ve hře Miláček Anna . Smích od začátku do konce a slibuji, že Vašemu divadlu budu dělat reklamu nejen v Benátkách nad Jizerou,kde bydlíme , ale naprosto všude. Už se těším na další návštěvu !!!Zdraví a do nového roku hodně dobrých her přeje Vaše divačka Ilona .

Milá Ilonko, vy teda už víte, že když vám v novém roce zmizí úsměv z tváře, najdete ho v Palacu. Prozraďte toto tajemství vašim kamarádům, navštívte nás spolu a my na oplátku slibujeme, že vždy uděláme vše proto, abyste z našeho divadla odcházeli vždy maximálně spokojeni.

Odesláno: 31.12.2017, 22:31:28

Zdenka S.

Dobry den,
budete hrat predstaveni Zamilovany suknickar v Praze během února až června? Ráda bych si zakoupila lístky.
Dekuji.

Dobrý den, Zdenko. Zamilovaný sukničkář Divadelního spolku Háta má příliš dobré ohlasy na to, abychom ho měsíc po premiéře stahovali z repertoáru. Věříme, že tuto inscenaci budeme uvádět nejenom tuto, ale i mnoho dalších sezón. DP

Odesláno: 11.12.2017, 20:14:32

Iva

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za nádherný kulturní zážitek, který odehráli v Hranicích na Moravě herci ve hře Rodina je základ státu. Bylo to opravdu excelentní, výkony vynikající a opravdu jsou to páni herci. Moc děkuji za nezapomenutelný zážitek!

Nejenom páni, ale i dámy herečky, milá Ivo :) Děkujeme za slova chvály. Do Hranic jezdíme rádi, i když ta cesta je dlouhááá, ale víme, že nás tam vždy čeká skvělé publikum a - prozradíme vám malé tajemství, o kterém Vy, diváci, asi nevíte - vždy jsou tam pro nás v zákulisí připravené dobroty mezi kterými letos vynikali neskutečně dobré tvarohové řezy. Tak jsme zvědaví, co pro nás produkční tým Staré Střelnice připraví příště. DP

Odesláno: 27.11.2017, 22:57:24

Miloslav

Dobrý den,
včera jsme již poněkolikáté navštívili představení Vašeho divadla a jako pokaždé jsme zažili skvělou zábavu. Již nyní se těšíme na další návštěvu. Skvěle nastudované komedie.

Dobrý den Miroslave. Děkujeme za věrnost našemu stánku umění a veřte nám, že i my se už teď těšíme na Vaši návštěvu. Bez diváků by nám tady totiž bylo smutno. DP

Odesláno: 25.11.2017, 11:29:02
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: