Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

terka dvořáková

Prosím vás,bude hrát Daniel Bambas ještě v jiné hře než v Eskymákovi?Už jsem ho viděla 2x,a tak by mě lákalo zase něco nového:-))))Děkuji a přeji úspěšný nový rok všem hercům,ale Danielovi ještě něco navíc!!!!!!!!!

Nová představení jsou zatím ve fázi příprav a herecké obsazení ještě není dohodnuto. Nic není vyloučeno - budeme včas informovat na našich stránkách v sekci Připravujeme

Odesláno: 1.1.2008, 16:58:39

Petra

Dobrý den, mám dotaz, zda zase budete hrát nějaké představení od 15h? za poslední 2 měsíce jste žádné v Praze neuskutečnili.Moc moc děkuji.

S pozdravem

Petra

Dobrý den, v nejbližší době odpolední představení neplánujeme - v posledním měsíci jsme hráli představení Dveře 26.12. v 15,00 hod. a dnes (na Silvestra) hrajeme ve 14,00 a v 17,00 hod. představení E. Labiche Nejšťastnější ze tří. Přejeme Vám všechno nejlepší v novém roce a těšíme se na shledanou u nás v divadle.

Odesláno: 31.12.2007, 17:53:46

Hanka

14.12. jsem byla na představení Motýli v Prostějově. Už dlouho jsem neviděla tak skvělé představení. Moc se mi líbilo. Výkon herců byl neuvěřitelný a chtěla bych jim za to poděkovat. Přeji Vám vše nej do nového roku.

Vaše poděkování hercům velice rádi vyřídíme. Děkujeme a také Vám přejeme hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v novém roce.

Odesláno: 15.12.2007, 10:29:11

Zuzana

pondělní pražské představení ..do pyžam! - skvělá zábava, vynikající herecké výkony. Chci poděkovat. Přijdeme na další vaše představení..hodně zdaru v Novém roce 08

Moc děkujeme za milý ohlas - v novém roce Vám přejeme rovněž hodně štěstí a úspěchu a těšíme se na shledanou u nás v divadle

Odesláno: 11.12.2007, 09:21:51

L

Mam jeste jednu otazku - lze koupit v Praze listek na predstaveni mimo Prahu? Dekuji za odpoved.

Lituji - listky na predstaveni mimo Prahu jsou vyhradne v prodeji poradatele. V pripade vazneho zajmu o konkretni predstaveni, v konkretnim terminu, bychom Vam mohli dat tel.kontakt na poradajici kulturni zarizeni - mohli byste se pripadne dohodnou na rezervaci listku primo s nimi.

Odesláno: 10.12.2007, 14:41:30

Lucie

Dobry den, zajimalo by me predstaveni Libanky 27.1.08 - Ostrov, Dum kultury... Ktery ostrov to je? :) MOzna to zni hloupe, ale ja to vazne nevim. Diky za odpoved.

Dobrý den, je to Ostrov u Karlových Varů. (Bývalý Ostrov nad Ohří)

Odesláno: 09.12.2007, 23:27:24
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: