PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY

Pokladna DIVADLA PALACE je od 1. července 2024 do 31. července 2024 uzavřena!

Znovu se otevře 1. srpna 2024 ve 12 hodin. Online předprodej vstupenek funguje bez omezení.

PŘEJEME KRÁSNÉ A POHODOVÉ LÉTO!
Divadlo Palace

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Venda

Dobrý den,

proč v Dohazovači nebude hrát paní Evelýna Steimerová ale Dana Syslová? Paní Dana je skvělá, ale moc jsem se těšil na paní Evelýnu, která nikde jinde nehraje.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, taky jsme se těšili na spolupráci s paní Steimarovou, i ona s námi, ale tentokrát nám do realizace vstoupila nepředvídatelná překážka. Doufáme, že někdy příště se to povede

Odesláno: 26.2.2008, 20:29:08

Ondřej a Kateřina

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za velmi příjemně strávený včerejší večer na představení Kachna na pomerančích v Hořicích v Podkrkonoší. Představení nad očekávání skvostné a zábavné. Těšíme se na viděnou a zároveň přejeme mnoho úspěchů všem jak v osobním, tak v profi životě. Díky!

Dobrý den, děkujeme za milý ohlas, také Vám přejeme všechno dobré a těšíme se na další setkání.

Odesláno: 22.2.2008, 19:45:42

Jitka Kurková

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za krásné představení Druhá kapitola zahrané v našem prostějovském divadle. Byl to příjemý večer se zasmáním i slzou v oku. Děkuji a těším se na další viděnou :-)

Dobrý den, děkujeme za milý ohlas a taky se těšíme v Prostějově na viděnou - moc rádi zase přijedeme.

Odesláno: 21.2.2008, 16:36:10

m.Tatoušek

Proč hrajete více na zájezdech než v Praze,to je strašný rozdíl,spíše by to mělo být naopak,když chci jít na určitej titul ,tak se hraje jenom jednou za měsíc ,takže se mně vyplatí jít na to někam mimo Prahu.Myslím že by se ten poměr měl změnit,to pak nemá smysl mít v Praze stálou scénu,když je tak nevyužitá,a to jsem měl pocit že právě tímhle to všechno bude jinak a moc teda není.Díky!

Pane Tatoušku, důvodů, proč v současné době hrajeme hodně představení na zájezdech je hned několik. Např.: Divadlo Palace Theatre uvádí kromě činoher také představení černého divadla. Snažíme se také vyhovět velkému zájmu o naše představení z divadel a kulturních zařízení z celé ČR - my si tohoto zájmu velmi považujeme. Na této adrese působíme něco málo přes rok, na repertoáru máme již 9 inscenací a další připravujeme. Abychom hráli v Praze častěji je i náš zájem - pracujeme na tom.

Odesláno: 07.2.2008, 17:12:20

Roman Liška

Dobrý den, dne 5.února jsem měl tu čest vidět Vaši hru ..a do pyžam.Moc děkuji za krásný kulturní zážitek.Bl jsem moc potěšen.Dík všem , kdo se podíleli.

Dobrý den, pane Liško, jsme rádi, že se Vám představení líbilo - přijďte zas, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Odesláno: 06.2.2008, 20:58:01

madlenka

Dobrý den, jsem studentka II. ročníku scénografie a hledám přívýdělek. Nemáte u Vás v divadle volná místa uvaděčky, šatnářky, poklaní, rekvizitářky,...? Zkušenosti s divadlem prakticky ze všech stran mám bohaté.
Díky za odpověď

Dobrý den, Madlenko, zavolejte na tel.č. 222 221 711 na provoz divadla

Odesláno: 3.2.2008, 18:40:05
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: