Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Iveta Pechová

Dobrý den, chci jen pozdravit mou dávnou známou,příbuznou Kamilku Špráchalovou. Přeji mnoho úspěchů v práci i v rodině. Ahoj Iveta

Dobrý den, Iveto, Váš pozdrav rádi vyřídíme hned při prvním představení.

Odesláno: 08.07.2007, 21:56:16

zdenka

Dobrý den,shlédla jsem u vás již představení Líbánky a a do pyžam.Musím složit poklonu,obě představení jsou super. Hned bych šla znovu.

Dobrý den, děkujeme a těšíme se na Vaši další návštěvu. Září a říjen už je v prodeji - určitě si vyberete.

Odesláno: 2.07.2007, 13:36:37

Lenka K.

Dobrý den, chtěla bych kamarádce zakoupit jako dárek vstupenky na Vaše představení. Nevím však, co přesně by se jí líbilo. Jde předplatit na určitou částku vstupenky? Mohla by si pak vybrat, na jaké by se chtěla jít podívat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Lenko, můžeme Vám vystavit voucher. Naše představení jsou však rozdělelna do dvou cenových kategorií (podrobnosti najdete na našich stránkách v sekci Předprodej vstupenek). Zavolejte mi na č. 222 221 711 - domluvíme se.

Odesláno: 26.06.2007, 21:08:06

Jindra Pohořelá

Dobrý den, je mi 18 let a hledám brigádu na léto. Chtěla bych se proto zeptat, zda bych u Vás mohla pracovat jako uvaděčka.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem, ale v červenci a srpnu má činohra v našem divadle divadelní prázdniny.

Odesláno: 21.06.2007, 11:00:37

Tereza Velátová

Dobrý den, vidím, že nejsem jediná kdo by měl zájem o práci uvaděčky a tak o ní žádám. Koncem září mi bude 15 a tak si chci najít brigádu co nejdřív. Děkuji za odpověď!

Milá Terezko, napiště mi na sebe tel.číslo, aby Vás mohla naše inspektorka hlediště kontaktovat v případě, že bude volné místo. moje adresa: hanka@divadlopalace.cz

Odesláno: 18.06.2007, 13:19:58

Jaroslav Bukač

Bude hrát V. Kotek v nějakém jiném představení než jsou Motýli?

Děkuji za odpověd.

Zatím nemáme nic konkrétního. Informace o připravovaných představeních uvádíme na našich stránkách v sekci Připravujeme.

Odesláno: 16.5.2007, 09:02:39
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: