Adventní kalendář divadla Palace Provozní doba pokladny o vánočních svátcích

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Petra

Dobrý večer, zdá se, že někoho zajímá to samé co mě. Jaká bude alternace Eskymáka 10.11. v Teplicích. Za paní Zawadskou Vám moc děkuji.
Zajímalo by mě jen, zda vystoupí Jan Dolanský nebo Dan Bambas.
Děkuji za milou odpověď.

Milá Petro, nemějte nám to, prosím, za zlé, ale informace o alternacích na jednotlivé termíny opravdu nebudeme zveřejňovat - udělala jsem jedinou výjimku divákovi, který chce vidět jedno představení podruhé. Mohu Vás ale ujistit, že všechna naše představení jsou stejně kvalitní bez ohledu na aktuální alternace. Mějte se moc hezky a zachovejte nám přízeň.

Odesláno: 23.10.2007, 17:38:51

Sandy-man

Dobrý den,
můžete mi prosím sdělit přesné obsazení hry Eskymák dne 10.11. v Teplicích? Již jednou jsem toto představení viděl a moc se mi líbilo. Rád bych věděl, zda budu mít to štěstí a vystřídají se mi alternace. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, moc nás těší, že se Vám Eskymák líbil tak, že jej chcete vidět znovu. Informace o alternacích neradi dáváme předem, protože může dojít ke změnám, ale v tuto chvíli Vám mohu sdělit, že byste měl vidět v každém případě Igora Bareše, který neí alternován, a dále pak Valérii Zawadskou, Silvii Koblížkovou a Davida Matáska. Zbývající dvě role budeme znát později.

Odesláno: 16.10.2007, 18:46:40

zdenka

Dobrý den, shlédla jsem u vás již představení a do pyžam a líbánky. Z obojího jsem byla velice nadšena a proto bych ráda dala lístky na tyto představení svým blízkým k vánocům. Ale bohužel co to sleduji, tyhle představení jsou v týdnu a mý rodiče mohou jen o víkendech. Myslíte, že je nějaká šance, že v lednu budou tyto představení i o víkendu?Děkuji za odpověď.

Dobrý den, na našich stránkách se termíny na leden objeví přibližně v půlce listopadu - víkendová představení v lednu nejsou vyloučena, ale dopředu nemůžeme slíbit.

Odesláno: 3.10.2007, 10:06:55

lukáš brokeš

Dobrý den, paní Chýlová.Děkuji Za Poslání Fotek,MOC se mě líbily.Rád
Bych viděl Divadelní Představení,
Kde Jitka Ježová Hraje. Hostuje NěkdyTaké v Brně? Děkuji za odpověď. Srdečně zdraví Lukáš Brokeš

Dobrý den, Lukáši, děkuji za zprávu - těší mě, že jsem Vám udělala radost. Představení Velká zebra v Brně už letos bylo, ale věřím, že ještě bude. V nejbližší době ale nemáme konkrétní termín - sledujte naše stránky, všechna plánovaná představení mimo Prahu najdete v sekci Termíny představení - Divadlo na zájezdech. Mějte se moc hezky.

Odesláno: 25.09.2007, 12:26:48

Lukáš |Brokeš

Dobrý den, rád bych se zeptal slečny Jitky Ježkové, jestli dostala můj dopis.Prosil jsem ji o fotku a autogram.Jsem na invalidním vozíku a nemám nikoho, kdo by se mnou jel do Prahy.Bydlím ve stacionáři Nojmánek, Neumannova 11, Brno 60200.Byl bych rád, kdyby jste mi mohli poslat alespoň její fotku nebo třeba starší program hry, kde hrála.Moc děkuji lukáš Brokeš

Dobrý den, Lukáši, Váš dopis Jitce předáme, ale až 28.10. - dříve u nás nemá představení. Prozatím jsem Vám něco poslala na Váš osobní mail - doufám, že vás to potěší.

Odesláno: 24.09.2007, 13:55:25

Svatava Jirásková

Děkuji za odpověď.

Odesláno: 23.09.2007, 10:50:10
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: