PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY

Pokladna DIVADLA PALACE je od 1. července 2024 do 31. července 2024 uzavřena!

Znovu se otevře 1. srpna 2024 ve 12 hodin. Online předprodej vstupenek funguje bez omezení.

PŘEJEME KRÁSNÉ A POHODOVÉ LÉTO!
Divadlo Palace

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Martin

Prodam 2 listky na Komici s.r.o. (z duvodu nemoci) Listky jsou na dve prostredni mista (sedadla 7 a 8) v prvni rade na balkone.
mobil: 607835709
icq:152879753

Odesláno: 16.4.2008, 16:34:20

Kováč Mirek

Dobrý den, už jsem vám jednou psal,ale neví zda mlj vzkaz došel? Chtěl jsem se jen zeptat na vaše plakáty co máte v divadle všude na zdech, jsou perfektní. Nedaly by se někde sehnat? A nebo ty plakáty v klubu(fotky herců), nejsou někde na netu? Děkuji Vám.

Dobrý den, vše o fotografiích i autorovi najdete na našich stránkách rozkliknutím obrázku vladimir yurkovic herci divadla palace.

Odesláno: 08.4.2008, 08:13:07

Daniel Keller

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli je vstup do hlediště z obou stran, nebo pouze z jedné? Rád bych na představění vzal sestru, která je ZTP. Děkuji za odpově%d.

Dobrý den, pane Kellere, v přízemí je vstup do hlediště z obou stran, k naší velké radosti máme v divadle i bezbariérový přístup (invalidní plošinu pro vozíčkáře). Těšíme se na Vaši návštěvu.

Odesláno: 4.4.2008, 10:56:41

Jitka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli nemáte u Vás nějaká volná místa, mám velmi ráda divadlo a ráda bych v tomto oboru pracovala. Děkuji.

Dobrý den, Jitko, volné místo nemáme - náš provoz neumožňuje, aby nějaké místo bylo volné. Pokud máte ráda divadlo a chtěla byste v některém pracovat, doporučuji Vám, abyste své dovednosti a svůj zájem prezentovala přímo na vedení divadel, ne prostřednictvím diskusního fóra. Hodně štěstí přejeme.

Odesláno: 21.3.2008, 08:14:54

Romana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli pan David Suchařípa hraje ještě v jiné divadelní hře, kromě hry A do pyžam? Nebo jestli se nějaká hra s tímto skvělým hercem připravuje? Zároveň mu přeji k dnešním narozeninám vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí a hodně krásných rolí.

Dobrý den, panu Suchařípovi jsem Vaše přání k narozeninám vyřídila (dnes hraje). Měl radost a děkuje. Zatím u nás hraje v Pyžamech, do budoucna je možné, že bude v nové inscenaci, zatím ale nezkouší.

Odesláno: 18.3.2008, 09:35:36

Tony

Dobré divadlo :) Mohu jen doporučit ;-)

Děkujeme:)

Odesláno: 17.3.2008, 09:57:50
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: