Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jarka Š.

Dobrý den,
včera jsem byla na představení Motýli....Byl to úžasný herecký koncert :-) . O tom že je Vojta Kotek dobrý herec jsem nepochybovala,ale že ve mě dokáže vyvolat emoce a málem jsem slzu uronila i s ním ....musím jen konstatovat je ještě lepší,ale i ostatní byli báječní... A tak jen dík za příjemně strávený večr ve vašem divadle :-)

Dobrý den, máme velkou radost, že se Vám líbilo naše představení - rádi Vaše poděkování hercům vyřídíme. Děkujeme a těšíme se někdy příště na shledanou.

Čas: 22.3.2007, 12:33:27

Jméno: Lucie S.

Dobrý den,nemáte možnost,domluvit mi schůzku s Ivanou Jirešovou?Nejlépe¨víkendy....Je to pro mě opravdu moc důležité.Děkuji pěkně.A kolik stojí lístky na Líbánky???

Dobrý den, Lucie, podrobné informace o cenách vstupenek jsou na našich stránkách (na kterých nám píšete) v sekci Předprodej vstupenek. Mimo jiné tam najdete, že na Líbánky jsou vstupenky od 140 do 340 Kč. Schůzky s herci nesjednáváme - máte možnost jí napsat, poslat k nám do divadla - dopis spolehlivě předáme.

Čas: 18.3.2007, 18:44:59

Jméno: tschrky

chtěl bych pochválit valerii zawadskou za její výkon...super...jen tak dál

Děkujeme - pokud chcete Valérii Zawadskou vidět u nás v další krásné roli, přijďte na Druhou kapitolu, nejbližší termín 20.4.

Čas: 5.3.2007, 14:01:31

Jméno: Petra

Dobrý den,

chtěla bych Vás moc poprosit, zda by jste mi mohl/a sdělit přesné herecké obsazení inscenace Líbánky 26.3.2007 v Teplicích. Je to pro m opravdu velmi důležité. Děkuji za kladné vyžízení. Petra (Teplice)

Dobrý den, sice už jsme na stejný dotaz odpovídali, ale mohu napsat ještě jednou, že přesné alternace dopředu nesdělujeme. Vzhledem k závazkům herců v jejich angažmá v divadlech může dojít ke změnám. Můžeme Vás ale ujistit, že všechny alternace jsou velmi kvalitní a jsme si jisti, že s představením prožijete příjemný večer.

Čas: 2.3.2007, 18:13:15

Jméno: Sandy-man

Dobrý den,

tak už jsem se konečně dočkal !! Líbánky budou v březnu v Teplicích. Už mám koupená lístky. Jen bych Vás chtěl poprosit, zda mi můžete napsat přesné obsazení, abych věděl, na koho se mám těšit :) Děkuji za laskavou odpověď. Váš věrný divák Sandy-man

Dobry den, nebyva zvykem sdelovat alternace divkum predem, protoze se muze stat cokoliv v hereckych angazma a muze dojit ke zmenam v obsazeni. Ale protoze nas velmi tesi Vas zajem a na nase predstaveni se tesite, prozradime Vam, ze se s nejvetsi pravdepodobnosti muzete tesit na: Martinu Valkovou, Klaru Issovou, Krystofa Rimskeho a samozrejme Jirku Langmajera. Ale jeste jednou pripominam, ze je to bez zaruky - zmeny nejsou vylouceny. Mejte se hezky a zachovejte nam prizen.

Čas: 2.3.2007, 10:37:05

Jméno: Tereza

Ahojky!! Chtěla jsem jen říct, že Vojta je prostě super!! Jsem jeho velká fanynka a byla bych ráda, kdyby se mi někdo ozval, že tohle Vojta četl. Možná si mě bude pamatovat. Byla jsem na jeho představení 28.2.2007 a dával mi autogram. Jmenuju se Tereza. Moc děkuju a Vojto, bylo to super !!!

Milá Terezko, máte pravdu - Vojta je super. Při nejbližší příležitosti mu Váš vzkaz předáme - určitě jej potěší.

Čas: 1.3.2007, 16:13:50