Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Jan Ž.

Hezký den,
slyšel jsem a četl samou chválu na vaše představení i výkony herců. Prosím o zasílání nabídek vašich představení. Děkuji jž.

Čas: 08.2.2007, 11:52:20

Jméno: Zuzana Otavová

Dobrý den, chtěla bych vidět hru Líbánky aneb ať jde láska k čertu, ale zajímá mě nejenom hra, ale i herecké obsazení. Mohla bych někde najít, kdo hraje v Líbánkách v dny, kdy se bude hrát v Praze? Děkuji moc za odpověď.

Čas: 07.2.2007, 21:17:23

Jméno: Alena Š.

Viděla jsem včera (31. 1. 2007) představení Druhá kapitola. Úžasný kus, excelentní herci, nádhera!!! A paní Zawadská je opravdu krásná dáma... Ještě jednou děkuji a prosím i nadále o zasílání nabídek Vašich představení.

Čas: 1.2.2007, 09:11:18

Jméno: Marie

Díky Vám všem za příjemný večer, který jste nám včera připavili ve slánském divadle s představením Dveře.
A Vám paní Smutná zvlášťní dííííííííííík.

Čas: 30.1.2007, 13:53:55

Jméno: Pavel Smetana, Praha

Dobrý den:o)! Chtěl bych vám poděkovat za 3 představení (Motýli, Kachna na pomerančích a Líbánky aneb ať jde láska k čertu), které jsem měl možnost zhlédnout ve vašem skvělém divadle a těším se na další představení jako je Druhá kapitola apod., na které jsem si již zakoupil lístky na únor:o)! Herci jsou skvělí, divadlo a personál skvělý - co více si jen přát?! :o) Přeji ještě více úspěchů než doposud a odhodlání k nastudování k dalším skvělým hrám... Opravdu upřímně děkuji za nádherné zážitky:o)))!!! Zdraví Pavel Smetana

Čas: 30.1.2007, 09:06:29

Jméno: Pavla Červená, Tábor

Chtěla bych Vám poděkovat za včerejší pěkné představení Dveře , se kterým jste přijeli k nám do Tábora, moc se mi líbilo. Zajímalo by mě, kdo hrál dceru paní Smutné, podle obrázků v programu to byl někdo jiný, než jak bylo uvedeno.Dodatečně děkuji i za hru Motýli, se kterou jste tu byli na podzim. Vojta Kotek mě velice mile překvapil. Přeju hodně takových představení a hodně spokojených diváků. Už se těším na Vaše další představení. Vím, že přijede se hrou Líbánky.

Čas: 27.1.2007, 09:04:00