Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Dagmar Horáčková

Právě jsem se vrátila z představení Velká zebra , které se hrálo v kulturním domě AKORD V Ostravě. Od kolegyň jsem dostala velkou pochvalu za výběr představení, které bylo prostě skvělé. Pan Vetchý byl naprosto úžasný a pan Dulava mu skvěle sekundoval.Samozřejmě, bez ostatních herců by to také nebylo ono. Prostě PARÁÁÁDA. Posíláme všem velký dík za skvělý zážitek a prodloužení života díky pořádné dávce blahodárného smíchu.S pozdravem nadšená divačka Dagmar Horáčková.

Milá Dagmar. Cesta do Ostravy po D1 byla tentokrát opravdu strastiplná. Díky Vám a Vaší reakci a taky díky obrovskému aplausu po představení však víme, že měla smysl. Vemte kolegyně i příště na představení Divadla Palace, jezdíme k Vám často a rádi. Věříme, že opět nebudete litovat.

Čas: 18.09.2014, 23:52:42

Jméno: Vendula

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak je dlouhé představení A do pyžam! Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den. Představení A do pyžam! má 100 minut. Připočítejte si k tomu 20 minutovou pauzu, takže konec představení je kolem 21 hodiny. DP

Čas: 18.09.2014, 15:28:05

Jméno: Jan Hartmann

Dobrý den, dočetl jsem se, že v představení Miláček Anna bude od podzimu nová představitelka role Jacqueline. Mohu se zeptat, kdo původní herečku nahradí?

Z důvodu velkého pracovního vytížení Vandy Hybnerové nastuduje roli Jaqueline Petra Špalková. DP

Čas: 18.09.2014, 08:34:02

Jméno: Hana Hlaváčová

Dobrý den, včera jsme shlédli premiéru Sex pro pokročilé. Představení se nám líbilo, ale v zadních řadách bylo dost špatně slyšet, specielně pana Rodena, takže nám spousta dialogů utekla. Bylo by dobré, i vzhledem k ceně vstupenek, vymyslet nějaké opatření.
S pozdravem

Dobrý den, paní Hlaváčová. Je nám líto, že jste si představení neužila, ale vaše slová budete muset adresovat tam, kde jste inscenaci viděla. V Divadle Palace to nebylo. Berto toto sdělení taky jako pozvánku k návštěvě našeho divadla. Jsme si více než jistí, že si z nabízených inscenací vyberete a že budete spokojená. http://www.divadlopalace.cz/5/cz/program- divadla-palace-praha-terminy-predstaveni/ Budeme se těšit na Vaši návštěvu. DP

Čas: 17.09.2014, 08:42:03

Jméno: Antonio

Dobrý den ,
Chtěl bych moc poděkovat za včerejší představení 7.9. v Karviné Miluji tě, ale ...Všichni úžasný jedničky z hvězdičkami super komedie všem doporučuji zajděte.

Jednička s hvězdičkou? Lepší začátek školního roku jsme si nemohli přát! Děkujeme. DP

Čas: 08.09.2014, 09:37:44

Jméno: Eva

Dobrý den,mám dotaz,jestli máte také nějaké zvýhodnění cen vstupenek i pro důchodce?Děkuji

Dobrý den, paní Evo. Speciální cenu pro důchodce nemáme. Nejsme příjemci žádných grantů ani dotací, které by nám to umožňovali a i když pravidelně spolupořádáme různé charitativní a dobročinné akce, na vybraném vstupném na naše představení jsme existenčně závislý. Nabízíme ale levnější přístavkové místa s velmi dobrou viditelností a často děláme různé akce se zvýhodněnou cenou (např. předpremiéry a veřejné generálky). Aktuální informace Vám rádi poskytneme přímo na pokladně divadla, nebo sledujte naši webovou a facebookovou stránku. DP

Čas: 08.08.2014, 10:08:48