PRÁZDNINOVÝ PROVOZ POKLADNY

Pokladna DIVADLA PALACE je od 1. července 2024 do 31. července 2024 uzavřena!

Znovu se otevře 1. srpna 2024 ve 12 hodin. Online předprodej vstupenek funguje bez omezení.

PŘEJEME KRÁSNÉ A POHODOVÉ LÉTO!
Divadlo Palace

Návštěvní kniha

NAPIŠTE NÁM:

UPOZORNĚNÍ:

  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

ROMAN ADAMČÍK

3.6.2016 jsem navštívil představení PRACHY !! v Novém Jičíně.
Chci poděkovat za naprosto famozní výkony všech herců...Jsou nezapomenutelné a ještě teď se směji..Opravu super večer !!!
Chtěl bych vás požádat,aby jste jezdili častěji sem k nám na tu Moravu.Je nás tady opravdu spousty kteří touží vidět kvalitní divadlo.Veřím,že i pro herce je změna prostředí přínosná.
Děkuji

Romane, ani nevíte jak rádi k Vám na tu Moravu jezdíme. Jen ta D1 nám to teď trochu komplikuje :) V pátek jsme z Prahy vyrazili ve 14 a představení od 20.00 jsme stihli jen tak tak. Ale tyto komplikace, nervozitu a strach o to aby to všechno dobře dopadlo bohatě vynahradilo milé přijetí, Vaše pohostinnost a hlavně naprosto úžasní diváci. Posíláme na Moravu pozdravy a slibujeme, že když budou mít o nás moravští pořadatelé zájem, budeme k Vám jezdit častěji. DP

Odesláno: 06.06.2016, 10:35:30

LENKA

Dobrý den,
v pátek jsem byla pozvána na přestavení Světáci do divadla v H.Počernicích při příležitosti výročí místní firmy Ekis.
Vaše představení bylo perfektní, herci úžasní. Všem děkuji za krásný zážitek a přeji hodně takovýchto úspěšných akcí.
děkuji
Lenka

Milá Lenko, vaše zpráva nám udělala radost. Děkujeme a přejeme krásné léto. Vaše DP

Odesláno: 06.06.2016, 08:38:57

Kateřina

Dnes odpoledne jsem navštívila představení Africká královna a musím uznat, že to bylo naprosto úžasné. Nikdy jsem si nemyslela, že představení o dvou hercích může být tak neskutečně vtipné, ale pletla jsem se, v tomto případě jsem se smála od začátku až do konce. Výkony Lindy Rybové i Hynka Čermáka byly opravdu dechberoucí, moc všem doporučuji!
Děkuji za skvělý zážitek!

Milá Kateřino, řekněte o Vaši zkušenosti s Divadlem Palace Vašim přátelům. My budeme Vaše slova tlumočit Lindě a Hynkovi. Přejeme hodně dalších dechberoucích zážitku. DP

Odesláno: 31.5.2016, 18:41:27

Ivana

Dobrý den,
v úterý 17.5. jsem navštívila vaše představení Dámy z Aniane v Praze. Byla jsem nadšená a chtěla bych se zeptat, zda plánujete toto představení také na září. Ráda bych vzala moji maminku, aby se potěšila skvělými hereckými výkony obou představitelek, paní Kolářové a Syslové.
Děkuji za odpověď.
Ivana

Dobrý den, Ivano. V programu na září Dámy z Aniane nejsou, ale buďte bez obav, z našeho repertoáru je nestahujeme a i v sezóně 2016/17 se s nimi na jevišti Divadla Palace počítá. Zkuste si zkrátit čas čekání na Dámy návštěvou jiného z našich představení. Jestliže se Vám líbily Dámy, jsme víc než přesvědčeni, že Vy i Vaše maminka budete spokojené taky se Starou dobrou kapelou. Tu hrajeme 9. června. DP

Odesláno: 19.5.2016, 09:21:02

Monika

Dobrý den,

ve středu jsem navštívila představení Hvězdné manýry - bylo to nádherné, skvělé herecké obsazení - to nemělo chybu. Obzvlášť skvělý herecký výkon v podání pana Martina Zounara a paní Olgy Želenské - prima zážitek.
Monika (Karlovy Vary)

Dobrý den, Moniko. Jsme rádi, že se Vám představení hostující divadelní společnosti Háta v našem divadle líbilo. Váš vzkaz principálce souboru, paní Želenské, vyřídíme a Vás zveme i na další představení hostujících souboru v našem divadle, nebo na některou z našich kmenových inscenací. Víte, že často taky hostujeme v Karlových Varech? :) DP

Odesláno: 13.5.2016, 14:06:50

Hana

Včera jsem navštívila představení Miluju tě, ale...
Děkuji za nádherný večer, upřímnou gratulaci posílám všem účinkujícím. Báječně jsem se bavila. Rozhodně ráda uvidím znovu!

Budeme se na Vás těšit, Hano a za slova chvály děkujeme. DP

Odesláno: 11.5.2016, 23:03:26
All rights reserved: © Divadlo Palace Praha, © Li Kriegerbeck - design, © Lubor Mrázek - mSystem - WWW
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: