Návštěvní kniha


 
UPOZORNĚNÍ:
  • podpisové karty (fotografie) umělců nezasíláme
  • kontakty na herce nedáváme
  • obsazení v konkrétních termínech nesdělujeme

Děkujeme za pochopení

Jméno: Zuzana

Dobrý den, včera jsem byla na premiéře hry Be my baby. Opět jsem se nezklamala. Představení plné vtipných momentů, skvělé výkony paní Hybnerové i pana Novotného, zajímavá scéna, krásné kostýmy. Vřele doporučuji. Děkuji a přeji hře mnoho spokojených diváků. Zuzana

Čas: 1.11.2019, 12:32:21

Jméno: Alena Kotoučová

Včerejší premiéře Be My Baby dominoval výjon pana Davida Novotného .Moje blahopřání ke strhujícímu výkonu patří nejen jemu ,ale i paní Vandě Hybnerové.Díky za krásný večer.

Čas: 1.11.2019, 08:21:11

Jméno: Alena Stiborová

Dobrý den,opět ve vašem divadle a opět nadšené. Já a mých 34 kamarádek (65 -85 let,1. a 2. řada) jsme zhlédly generální zkoušku hry Buď moje bejby.Nemělo to chybu,děkujeme.

Čas: 30.10.2019, 06:04:56

Jméno: Martin

Včera v Jičíně... Prachy!
Luxusní záležitost! Moc díky všem... Vanda úžasná! Ondra jakbysmet! Ondra i po představení... Však on ví... Jen tak dál, ať se daří!

Čas: 28.09.2019, 21:29:10

Jméno: Šárka

Dobrý den,
včera (9.9.2019) mimořádné představení PLNOU PAROU. VŘELE VŠEM DOPORUČUJI. Famózní herecké výkony, skvělá zábava a odreagování, odnesla jsem si spoustu energie a ani nemohla usnout :-). Děkuji všem, kteří se na tomto představení podíleli a ještě jednou veliký dík hercům, kteří ze sebe vydali maximum pro to, abychom se, my diváci, bavili. Hluboká poklona panu Dolanskému za jeho bohatý emoční rejstřík. Slovy se nedá vlastně popsat, jak skvěle jsem si představení užila. Přeji všem hodně energie a divadlu hodně spokojených diváků, jako jsem já. Můj dík patří i uvaděčům. Do tohoto divadla se brzy vrátím.MOC DĚKUJI.

Čas: 10.09.2019, 09:29:31

Jméno: Markéta

Dobrý den, je to sice už před dávnější dobou, konkrétně 27.4., ale pořád na představení Rodina je základ státu skvěle vzpomínám. Herecké výkony na jevišti byly pohlazení na duši, takto od srdce jsem se již dlouho nezasmála. Pan Etzler je prostě pan Herec, který se umí vcítit do role a diváky vtáhnout do děje, že to snad ani není možné. Poklona ovšem patří všem hercům a herečkám a poděkování za překrásné představení taktéž. Budu se těšit na další návštěvu Vašeho divadla, děkuji!

Dobrý den, Markéto. Přejeme vám hezké léto se vzpomínkami na představení v našem divadle a věříme, že si je brzo přijdete připomenout návštěvou dalších inscenací Divadla Palace. DP

Čas: 24.06.2019, 21:05:25